• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sněhuláci 08/09 aneb pokračuje 3m.mimi :-)

(Zamčená)
11. února 2011 
Ahoj holky, tak se po nějaké době hlásím :slight_smile: Máme pořád napilno, tak není moc času na net :unamused: Noci jsou u nás katastrofální, už ani nepamatuju, kdy jsem se naposled trochu vyspala :rolling_eyes: O víkendu jsme byli na narozeninách, po návštěvách, my měli návštěvu a jedny narozky jsme ani nestihli, jak jsme byli v jednom kole :sweat_smile: V týdnu nás čekají po odpolednách ještě nějaký dodělávky u našich na patře, aby jsme se mohli pomale začít stěhovat :sweat_smile:Vojta je i přes den pořád protivnej, asi to vypadá na ty zuby. Strašně slintá, všechno cpe vztekle do pusy :confounded:
luci: pískoviště, to je věc :slight_smile: Máme ho u nás za barákem, Vojta by se už taky nejradši vrtal v písku, ale jak nechodí, tak má zatím smůlu :sweat_smile: Zem ještě není tak teplá, aby se mohl válet :unamused: Vždycky když tam jdeme tak se sápe z kočáru. Tak ho vždycky aspoň sklouzneme na klouzačce a jemu se to vždycky tak zalíbí, že pak jdeme pryč s křikem :sweat_smile: To sis hezky užila večer, my se chystáme taky do kina, v půlce dubna na jeden film. Už se moc těším, páč jsem byla naposled v kině, když jsem byla těhotná s Vojtem :confounded: no fůůůj s tou žvejkačkou :astonished: :grinning:Se mně udělalo úplně blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:Ještě že ta holčinka něco nechytla, kdoví kdo to měl v puse :stuck_out_tongue_closed_eyes:Já se Vojty snažím pořád hlídat, ale občas teda když si náš pes donese za gaučem ty jeho kostičky, tak jsem Vojty párkrát načapala, že je má v puse :stuck_out_tongue_closed_eyes:

telu: šmankote, tak ti tu mononukleozu přecejen zjistili :confounded: Jak píšou holky, hlavně aby to neměli u vás ostatní :unamused:

pavli: Já mám poslední dobou taky pocit že se brzo musím zbláznit jak Vojta celej den ječí a vzteká se :stuck_out_tongue_closed_eyes:Tak to je hezký, když za tebou takhle Eli přišla a dala ti pusu :dizzy_face:Ty noci teda závidím, ale zase jsi si předtím pěkně užila :confounded:Hlavně že už je líp :wink:Eli chodí brzo spát dopoledne. Spí ještě odpoledne, nebo už ne?

joli: tak mně jsi zas připomněla když jsem byla malá já, tak se vybíraly brambory na poli, a já tam našla vyoranou malinkou myšku, čerstvě vylíhlou :sweat_smile:Dala jsem si jí do dlaně a běžela jsem domů, kde jsem jí vystlala pelíšek z vaty a dokonce jsem ji krmila z kapátka mlíkem :sweat_smile:No stejně nepřežila :unamused:Takže v dětským věku je to asi normální, jak čtu i Luci a kdoví s čím přijdou domů jednou naši prcci :sweat_smile:
Koukám, že se tady kupují nová auta, tak my budem možná taky měnit :grinning:Ale ještě uvidíme, jestli prodáme to naše starý :slight_smile:

zuzi: to věřím, že jsi unavená, tak pěkně odpočívej, a jak píšou holky, zase se ukaž :slight_smile:

nency: ceny aut šly hodně dolů :confounded:I některý novější se už dají pořídit za sobrou cenu. My jsme taky nedávno prodali naše druhý auto, a taky jsme za něho moc nedostali, oproti tomu co jsme do něj ještě nacpali peněz :confounded:
28. bře 2010 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, tak se nám Bára lehce nachladila a noc byla úplně strašná. Pořád fňukala a fňukala. Dala jsem jí pod hlavu vyšší polštářek, aby se jí lépe dýchalo, tak usnula. Jenže to už bylo kolem 4 ráno a to přišel Péťa, že měl škaredý sen o tom, jak měla Bára jedno oko. No kam na to chodí?
Leoník- dneska šel na testy přítel, výsledky budou po Velikonocích. Jinak klouzačky a písek to je bomba. Už se těším na léto a na sluníčko, jak se vyblbneme
29. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahojky holky,
dneska jsme měla zase,, výlet,,se švagrovou a jejím dědou na předváděčku.Bylo to nádobí a robot...už nikdy více :grinning: Jenže děda potřeboval odvoz a doprovod :sweat_smile:
nency-koukala jsem na to očkování,tak to podle očkováku byla snad čtvrtá hexa a to příští bude asi to kombinovaný spalničky,příušnice,zarděnky

leonik-ach,jo,jak se člověk nevyspí a ještě zápřah přes den,tak to je na ...to s Tebou soucítím :wink: Jo s tou žvejkou to je nechutný,jediný pozitivní na tom je,že to bylo cca před 20lety,teď už by to bylo asi horší :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a jinak teď jak je hezky a běhá si sama po venku,chodíme domů se řevem taky i bez pískoviště a klouzačky :wink:

talullah-Anetka předevčírem taky pořád kňourala v noci,takže s posunem času jsme pak vstávali až v půl devátý.Tak ať je Barunka brzy v poho.
29. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj holky,

tak protože nejste žádná proti, tak jsem nám založila soukromé téma - Sněhuláci 2008/2009 :dizzy_face:
Poprosím vás, aby jste se přesunuly a pokračovaly jsme nadále tam :dizzy_face:

Těším se tam na vás a doufám, že jsem na nikoho nezapomněla :confused: :sweat_smile:
30. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj maminky a deticky,.....zdravim vas a hlasim se po dlouhotanskem odmlceni,....slava konecne zas mame net,....
:wink:
Nevim kde zacit cist abych vse stihla co jsem s vama zameskala a koukam ze nektere z vas uz maji dve deturatka.....takze gratuluji mocky moc.
11. únor 2011 v 16:02  • Odpověz
aha, presouvam se.....
11. únor 2011 v 16:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.