• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snežilky,těhulky,mladé maminky okolí Černý most a Praha záped

(Zamčená)
6. ledna 2010 
Ahojky :grinning: ,
najde se někdo takový?Bydlím kousek za Černým mostem :wink:
14. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz
15. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
ahojky já bydlím 15 min od Černáku , Stará Boleslav :slight_smile:
19. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
mmarcelinka, jsi si jistá tou Prahou západ? Okolí Čerňáku?
19. bře 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
Jejda holky,pardon :confounded: ,to jsem popleta....

Soanpe máš pravdu,to je jasný,že to není Praha západ,ale východ.
Já bydlela předtím na Praze západ,tak jsem to tam nějak bezmyšlenkovidě asi vepsala,ta jsem ale b----.

Jinak ahoj Anitko :grinning: ,představ si,že já Tě moc dobře znám a ty to ani nevíš :wink: .Občes čtu vaší diskusi na Jarňáčkách.Protože tam mám kamarádku-kolegiňku :grinning: a že neuhodneš koho..........VIKULKU :grinning:
A ty jsi z Boleslavi?Tak to je bomba,já bydlím asi 5 min od Brandýsa.
A neznáš v těchto našich končinách nějakou dobrou restouračku?Já taky bydlím už 4 roky,ale nějak jsme tu ješně neobjevili nic,co by nám vyhovovalo.
20. bře 2009 v 17:14  • Odpověz
marcel no to siděláš srandu??? :grinning: tak to je fakt náááhoda. a ty pracujes v Letnanech? no Vikul je zlatí a Štůfeček taky jen je už asi do porodu neuvidím protože bohužel musím hodně ležet.
no my občas chodíme tady v Bolce do jedné hospůdky ale je pěkná a mají tam vše nebo pizzerie a pak v Brandýse je docela hezká restaurace, ale tím že jsem vegetariánka tak koukám jestli se napapkám i já :wink:
20. bře 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
To je vi,náhodička :grinning: Já dělala s Vikulkou v Edenu,ale teď jsem na Butovicích.Ale v Letňanech je YR taky,to máš pravdu,koukám,že to máš zmaknuté :wink: .S Vikulkou jsme společně pracovaly skoro 3 roky :grinning: .Já byla za Viku v porodnici a pak jsem se k ní už nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: ,úplně se stydím,ale nějak není čes :frowning2: .

Jo a k těm restaotačkám:manžel je zas masožrout :grinning: ,talže toho jen nějakou pizzou neuspokojím,takže on dledá něco.kde bude mít na talíři pořádný kus masa.Což se prám asi té pravé,když jsi vegerariánka :unamused: :sweat_smile:
20. bře 2009 v 18:10  • Odpověz
no jedna restaurace se jmenuje De Parade a je v Brandýse kousek od náměstí. je to právě víceméne steak restaurant. já jsem si tam dávala salátek. :wink:

no je to náhoda. já už se těším až s vikulou vyrazíme s klukama ven máme i stejný kočárek. :grinning:
držím vám palce at to taky brzy vyjde a můžeme kočárkovat společně :wink:
20. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahojky holky já jsem z Černého Mostu :slight_smile:
16. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
Ahojky mamula1178,
nemas v pase nic o sobe.Ani album.Snazite se o mimi a nebo uz nejakeho prcka mas?
16. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj mamula1178, jsi z Čerňáku a neozveš se? :slight_smile:. Pravda naše diskuze aminky Černý Most už moc nefrčí :(. Jinak všechny zdravím. Jsem taky z Černého Mostu....
27. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj jsem kousek od černého mostu jste tu některá co se snažíte o mimčo???
8. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
halooo je tu nějaká snažilka z okolí Černého Mostu a Prahy východ??
8. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
čau kočky, já jsem zatím z Brna, ale od září se stěhujeme do Horních Počernic :wink:
9. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
já jsem tu ještě stále,to jsem ráda,že se po dlouhé době zase někdo z Vás ozvel :slight_smile: .
Snažíme se o mimi a jsme kousek od Čerňáku.Kde bydlíš Eimmy a jak dlouho se snažíte?
11. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Halo :o) jste tu někdo?
13. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
ahoj holky jste tu nějaká??????
14. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
halooo holky
14. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
ahoj je tu někdo ???
15. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
čau kočky, já jen občas nakukuju, moc nás tu není zatím, bo je tu zadaná moc malá oblast, ale to neva, třeba to časem ožije :dizzy_face:
17. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
Obnovuji diskusi,je tu někdo takový?
6. led 2010 v 16:18  • Odpověz
ahojík..no já jen přemýšlim, proč Černý most a Pha západ?? spíš východ ne? :grinning:
já jsem Pha-východ :slight_smile: kousek za ČM
6. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.