• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Soudnost?

(Zamčená)
28. března 2009 
Snad nikoho neurazím, ale nevím, v modelingu se to asi nehodí

(nebo v tom dnešním)

http://www.czechfaces.cz/detail.asp?pid=9311

nebo jo?
27. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
Nobody: Nooo, teď jenom doufej, že ta modelka nechodí sem na MK, třeba náhodou, to by se na Tebe asi snesla sprcha.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Soudnost? Žádná, patrně.. :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
mně jde jen o tu soudnost
sprcha se na mě snese asi za chvilku ...teda kapky vody naštěstí
27. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
nobody, když je dobře nafocená (rozuměj esteticky) silnější slečna nebo paní, tak je to i hezký. Ale lascivní gesta (špulení rtů, prsty do pusy,...) mi přijdou trochu mimo, ty fotky se mi nelíbí a paní nejspíš soudnost nemá. Max. by je měla využít pro soukromé domácí účely :grinning:
27. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz
Nobody-Pan Saudek by tě ukamenoval,že haníš jeho typy modelek. :grinning:

Soudnost paní(slečna)nemá,ikdyž její sebevědomí závidím :slight_smile:
27. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
naprosto souhlasim se swead...proc se maji fotit jen radoby krasne anorekticky vystajlovane v PC retusi?i tlusta zena je krasna pokud je prijmena v obliveji..tyhle fota jsou neprofesionalne upravene a nastylizovane tot vse jinak neodsuzuju nikoho za postavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz
nobody - máš pravdu - je to spíš jako fotky do Lea. Navíc jsou hodně špatně nafocené - proflík by je udělal líp formálně i obsahově.
Pro obchod Adamis s nadměrnými velikostmi fotí i modelky při těle a ty fotky i macaté objekty na nich vypadají velmi krásně, přitažlivě a vkusně. Jde o to, jak se to prezentuje. Tohle je nevkusný úlet...
prijemna v obliceji...
souhlas se sweed, paní není obluda, vypadá docela dobře, i když je tlustá. Ale ty prstíky v puse vypadají trapně na každé babě starší než 3 roky.
27. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz
kubaka vis co je fakt,ze krasna baba ktera je prijemna v obliceji muze byt krasnejsi nez kdejaka modelka naspulena viz Nigela co vari je krasna a ma prdel jak vagon speky jak cyp a Halina P.?to je humus nejvyssiho kalibru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz
když psal Sidovský o Bartošové,že ztratila soudnost, jak vyšly nedávno v bulváru její fotky s kozama,tak jsem si říkala,o co mu a ostatním proboha jde, která ženská si na dovolené u moře nesundá podprdu,´pokud ty prsa nemá jak somálská babička. Bartošovou nemusím, ale prsa má normál a prostě se opaluje nahoře bez na dovči,nechápu ten poprask :confounded: .

ale tahle paní - opravář-mechanik,veselá :grinning: - ta soudnost opravdu nemá..

ale souhlasím s váma, kdyby ji nafotil někdo jinej,jinak a v něčem jiným,mohly by to být pěkný fotky. Tohle je ale směšný. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz
Halina je náhodou v poho,pěkná baba :slight_smile: a Nigela je kóča, na tu rád zírá můj můž :grinning: a o Halině fur vtipkuje - kdy konečně nafotí fotky do Lea,aby jsme mohli mrknout na ty její kozenky in natura :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 14:42  • Odpověz
ja bych ty jeji kozy nechtela videt ani za nic to jak vybali z tech plachet se rozleti po celem pokoji fuj hnus filaovy a jeste k tomu je seredna v ksichte :astonished:
27. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz
to je každého názor. mně teda šeredná vůbec nepřipadá,šeredy vypadají jinak :sunglasses:
27. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz
caute, trochu nechapem zmysel tejto debaty? :fearful:
ze ci sa nobody pyta na sudnost v zmysle postavy tej modelky - ale o tom uz vyssie bolo pisane, ze preco nie? urcite su aj ludia ktorym sa taketo modelky pacia, nechapem preco sa odsudzuje vsetko co sa vymyka dnesnym akoze "normam"
alebo sa pyta na sudnost v zmysle lascivnosti tych fotiek - no a to by sme sa zas mohli bavit o milionoch dalsich "nevhodnych" fotiek modeliek (ci uz maju prsia velke alebo take ze si ju clovek pomyli s chlapcom, ci maju rit jak dvere autobusu alebo ju ani nevidno atd.)
takze fakt nechapem :fearful: :fearful: :fearful:
27. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz
uci myslím, že tady jde spíš o tu lascivnost, než o to, že paní nemá míry 90-60-90...to si snad myslím nemůže nikomu vadit....
27. bře 2009 v 15:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
A jinak si myslím, že i silnější modelky můžou mít krásné fotky, ale musí to fotit dobrej fotograf. Tyto fotky se mi nelíbí, ale viděla jsem teda o dost horší :sweat_smile: (na místě té paní bych teda do toho nešla, ale je to její věc) :sunglasses:
Myslím, že, kdyby na paní někdo zapracoval, mohly by ty fotky být klidně hodně pěkný... :zipper_mouth: :zipper_mouth:
27. bře 2009 v 16:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Súhlasím s Aponchie.
27. bře 2009 v 16:06  • Odpověz
Tak ošklivá není :slight_smile: Ale určitě by to chtěla profesionálního fotografa :confused:
27. bře 2009 v 16:54  • Odpověz
nobody: czechfaces není o klasickym modelingu( vychrtlé tyčky na hadry) :sweat_smile: ale o jakékoliv reklamě, atd, do kterých se hodí různé typy lidí :wink:

nicméně paní mně osobně přijde spíš vtipná, nelíbí se mi ani, jak je upravena..a ty pozy jsou teda masakr..ale třeba někdo takovej typ potřebuje.. :sweat_smile: :sweat_smile:
27. bře 2009 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz
no jo suki, ale to potom fakt pripada do uvahy milion dalsich fotiek, ktore su nechutne z tohto pohladu, takze je asi zbytocne sa bavit aj o tychto konkretne, no nic, ja som len chcela vediet, ze o co tu ide :wink: takze sa kludne bavte dalej :slight_smile:
27. bře 2009 v 17:45  • Odpověz
jednou me ta zvedavost zabije :grinning:
27. bře 2009 v 17:46  • Odpověz
ema: i mě :grinning:
27. bře 2009 v 18:01  • Odpověz
jasně miliony fotek jsou mnohem horší, než nafotila tady ta paní :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 ve 22:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Taky jsem jukla....

Nejsem jak nasada od kostete, nejsem ani jak ctyri nasady (jsem spis jak 25 nasad :confused: :sweat_smile: ), ale takoveto fotky mi soudne nepripadaji ani nahodou, z cehoz vyplyva, ze bych se takhle nikdy vyfotit nenechala... Prijde mi to nelsusne, trapne, ohyzdne....

I kdyz proti klustochum nic nemam... :grinning:

A souhlasim s emou a kyri - zvedavost je svina.... :sweat_smile:
28. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.