• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sourozenecké kočárky

(Zamčená)
22. července 2008 
Máte někdo praktické zkušenosti?Případně jaké plánujete koupit...

Původně jsem myslela, že téměř dvouleté dítě už pojede jen na boardu, ale v poslední době se do jízdy kočárkem zamilovala,takže nás koupě sourozeneckého nemine..Možná bych to i riskla a koupila jen bazárkový, stejně bude používaný půl roku, max rok.
20. črc 2008 v 16:47  • Odpověz
ahoj lusi, já ti neporadím, ale také se koukám co mají, pač Olimu bude rok a půl až se další narodí, nebudu kupovat dopředu, uvidíme co a jak, ale já bych šla do bazarového jané twin two s tím, že se na něj dá přidělat i hluboká korba jané, kt.by mi půjčila kámoška na těch prvních pár měsíců, případně se to dá obejít vložnou taškou. Kočár je na bazaru kolem 6tis což je super. Novej určitě nemá cenu, na tu chvíli..původně se mi líbil phil and teds, ale je podle mě hrozně nepraktickej a navíc trojkolka...to nechci, ale je super, že je to vlastě monokočárek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten jané je takovej kompromis-je super lehoučkej, takže se to s ním určitě dá. Kámoška má jané power twin-to je trojkolka, jinak stejnej a sou moc moc spokojený a už ho využívají hodně dlouho a jezděj v terénech-do lesa a tak :wink:

A moc gratuluju a držim pěsti ať máš lehkej porod a ať to zvládneš :wink: :slight_smile:
22. črc 2008 v 16:04  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.