• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Soutěž o slevovou poukázku na pinkorblue.cz – Chceme vidět rodiče :-)

(Zamčená)
4. června 2014 
A máme tu ještě jednu soutěž, do které se můžou zapojit skutečně všichni.

Do internetových obchodů chodíte nakupovat sami a nejčastěji obdarovávanými jsou jistě Vaše děti. Možná ani všechny věcičky neocení. Kdo nezná dítě, které si vybalí krásné pyžamko a zklamaný obličejíček, že to není vysněná hračka.

My se na to obdarovávání ale chceme podívat z druhé strany. Vaše děti Vás také obdarovávají – ať už nedávno ke dni matek, dni otců, když máte narozeniny nebo svátek a u jiných příležitostí. Snad máte takové situace i zdokumentované na fotkách, protože nás tyto momentky moc zajímají. Krátký popisek vysvětlující situaci by byl také prima. Věříme, že na fotkách budou samí rozzáření rodiče. :wink:

!!! Fotky s popisky prosím dávejte na naši zeď na Facebooku: https://www.facebook.com/pinkorblue.cz !!!

Čas na to máte do úterý 3.6.2014 do půlnoci.

5 pyšných rodičů oceníme slevovou poukázkou na nákup v našem e-shopu ve výši 200 Kč. Vylosovaní budou ze všech došlých facebookových příspěvků. Jejich seznam zde zveřejníme 4.6.2014. Poukázky pošleme po emailu obratem.

Děkujeme všem předem za zapojení.

Marcela
28. kvě 2014 v 09:36  • Odpověz
Tak jsem se pochlubila s naší momentkou z Valentýna :sweat_smile:
28. kvě 2014 v 18:15  • Odpověz
autor
@kalkulantka: No teda, to se manžel s dcerou vážně vytáhli. Moc pěkná fotečka. A nakonec to obdarování bylo vzájemné. Děkuji moc za první příspěvek. Třeba se ještě někdo v příštích dnech přidá...
28. kvě 2014 v 18:55  • Odpověz
@pinkorblue_marcela myslím, že určitě ano:slight_smile:
28. kvě 2014 v 19:10  • Odpověz
Škoda, že je to jen na facebooku, ten nevedu a ani kvůli tomu zakládat nebudu:(
29. kvě 2014 v 08:31  • Odpověz
Poslala jsem fotečku co mi vyrobil syn ve školce...krásný naramek a blahopřáni :slight_smile:
29. kvě 2014 v 11:07  • Odpověz
autor
@apacheee: Vím, že je soutěž do jisté míry limitující. Sama jsem se dlouho bránila Facebooku. Založila jsem si tehdy, když se bráchové přítelkyni narodila dcera, fotky byly na Facebooku, já v zahraničí a bylo mi řečeno, že nemají čas rozesílat ještě navíc fotky po emailu.
Možná má ale Váš manžel/přítel Fcbk a umístil by fotečku za Vás? ...
29. kvě 2014 v 11:34  • Odpověz
autor
@vojtaxx: Ano, fotečku jsem už viděla. Hezká práce. Děkujeme za přispění.
Pro ostatní bych přesto ráda podtrhla titulek soutěže: Chceme vidět rodiče. :slight_smile:
29. kvě 2014 v 11:36  • Odpověz
Byla jsem u Vás na Facebooku kvůli soutěži - viz Váš odkaz výše.
Dají se někde prohlédnout fotky maminek, které už do soutěže fotografie poslaly?
Já je tam nenašla.
:slight_smile: :dizzy_face: Hanča
1. čer 2014 v 09:32  • Odpověz
autor
@hanula11: U tří dětí určitě musí být nějaká foto dokumentace a nás jedině potěší, když se s námi podělíte. Extra odkaz se poslat nedá, ale když kouknete na odkaz výše, musíte na stránce po levé straně vidět "Příspěvky na stránce". Je to pod "Fotky" vlevo, kde je směska obrazků, které používám, abych upozornila na naše slevy. Nekoukejte prosím v sloupci vpravo - tam jsou jen příspěvky Pink or Blue.
Doufám, že najdete...
2. čer 2014 ve 12:28  • Odpověz
tak i my jsme přispěli fotečkou :slight_smile:
2. čer 2014 v 16:50  • Odpověz
tak fotečku už máme, jsme pampeliškoví
2. čer 2014 v 19:43  • Odpověz
autor
@sasarka: No jejda, takové fotky se nehodí si schovávat jenom pro sebe. :wink:
3. čer 2014 v 09:44  • Odpověz
autor
Ještě jednou mooooc děkuji všem za krásné fotečky na našem Facebooku. Dnes jsem slíbila vyhodnocení, takže tady jsou výherkyně:

kalkulantka
Jitka Bálková
sasarka
zhalickova
Lucie Becková Laganová

Kdo napsal krátce na MK, že dával fotku na Fcbk, tomu pošlu kupón přes interní poštu na MK.
Ve dvou případech to tak nejde, takže využiju přímo zprávu na Facebooku.

Vzhledem k tomu, že asi nevyužijete kupón hned dnes nebo zítra, ale někdy v budoucnu, obraťte se prosím v případě jakýchkoli problémů na zákaznický servis Pink or Blue: info@pinkorblue.cz

Výherkyním gratuluji a doufám, že si na našem webovém shopu něco vyberou. A obdarovávání se zase otáčí. :wink:
4. čer 2014 v 11:36  • Odpověz
@pinkorblue_marcela aha, mě nenapadlo ještě reagovat i tady :wink: ale je to v podstatě jedno, moc díky :wink:
4. čer 2014 v 19:56  •  3 děti  • Odpověz
autor
@lucisa: Ani jsem to nevyžadovala. Holky s tím přišly tak nějak samy a pak jsem dávala dohromady ta jména na Fcbk s těmi příspěvky tady... Jsem ráda, že jste i na Fcbk zprávu našla. Když člověk není v přátelích, zobrazí se zpráva tak jaksi jinak, že jsem měla strach, abyste to nepřehlédla, ale vidím, že to vyšlo. :slight_smile:
4. čer 2014 ve 20:01  • Odpověz
@pinkorblue_marcela jj, tohle už na FB ovládám, narozdíl od jiných věcí :grinning: :grinning: :grinning:

a samozřejmě gratuluji i ostatním maminkám :wink:
4. čer 2014 ve 20:21  •  3 děti  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.