• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Společné procházky Praha 10 nebo Praha 4

(Zamčená)
23. února 2011 
Ahoj holky, našla by se maminka na společné procházky nebo popovídání? Bydlím v Horních Měcholupech, Petrovice jsou kousek ale není problém někam dojet busem, třeba na Jižní město (Háje, Chodov, Opatov) nebo do Hostivaře, Zahradní město, Uhříněvsi apod.:slight_smile:
26. led 2011 v 16:55  • Odpověz
Ahojky, jmenuji se Lenka a bydlím ve Vršovicích. Pokud by si chtěla, mohli bychom se někdy sejít. Mám syna Jeníka, kterému je 8měsíců. Příští týden jsme na horách, ale pak ten následující se můžeme dát sraz.
29. led 2011 ve 21:01  • Odpověz
autor
@lenuse999 Ahoj Leni,to by bylo super,do Vrsovic neni daleko, tak bysme si mohly dat sraz nekde na pul cesty:slight_smile: Az se vratite, tak pisni a domluvime se. Uzijte si hory:slight_smile:
30. led 2011 ve 14:56  • Odpověz
@alushka Ahojky, jmenuji se Alena, bydlíme s manželem v Pitkovicích a máme 8 týdnů starého syna Marka. Pokud bys chtěla, mohli bychom se někdy sejít a jít na procházku s kočárky nebo na kafe. :slight_smile:

31. led 2011 v 19:57  • Odpověz
autor
@ali13ali jee, to by bylo super. Ja jsem taky Alena. Na Pitkovice koukame z okna, bydlime na Janovske. tento tyden nam prijede babicka, ale pristi tyden bysme se mohly domluvit a neco podniknout
31. led 2011 ve 21:04  • Odpověz
@lenuse999 ahojky,mám 6měs syna a bydlíme v Michli,ráda bych se třeba k vám na prochajdu přidala,kamarádky děti nemají a tak sháním ty s dětma :slight_smile:))
23. únor 2011 ve 21:40  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.