• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz celého Modrého koníka

(Zamčená)
18. května 2009 
Ahojky,tak mě napadlo co takhle uspořádat nějaký sraz pro celého koníka?Třeba nějakou akci,že by bylo i vstupné,aby bylo na pronájem prostor a tak!
23. srp 2007 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz
Navrhuji jako místo strahovský stadion v Praze s ubytováním na kolejích, to by se tam celej koník snad vešel, dělaj tam srazy každej rok svědci jehovovi, a zdaj se spokojení :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2007 ve 14:55  • Odpověz
nápad kezkej, ale asi né moc realnej :frowning2:
josefa :grinning: :grinning: :grinning: ....nás je víc
23. srp 2007 v 15:26  • Odpověz
autor
No právě proto jsem založila diskuzi,ab se to promyslelo a třeba nás něco napadne!! :grinning:
23. srp 2007 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz
jééé já to uplně vidim, ...chodily bychom tam s cedulkami na krku a na nich naše přezdívky :grinning: , ale jak píšeš kaczka, třeba někoho něco napadne :grinning:
23. srp 2007 v 15:39  • Odpověz
Ahojky,
a co to udělat někde ne pod střechou? Něco jako fes´táky který jsou venku :slight_smile:
ráno by se přijelo, večer odjelo..W.
23. srp 2007 v 16:07  • Odpověz
a kdo to zorganizuje holky? :grinning:

každopádně by to bylo skvělý :dizzy_face: ještě,kdyby to bylo ve Východních Čechách :sweat_smile: to by byla idylka :grinning: :grinning:
23. srp 2007 v 16:13  • Odpověz
Je to moc hezkej nápad a jestli to klapne tak to bude borec ten kdo to ukočíruje :wink:
23. srp 2007 v 16:17  • Odpověz
Ještě jsem chtěla dodat, že by bylo možná lepší menší městečko než je Praha, protože tam už je i tak lidí dost :wink: Ale zase jsou tam nejlepší spoje, takže je to fakt těžký :slight_smile: :sweat_smile:
23. srp 2007 v 16:19  • Odpověz
Holky, to by bylo super!!! Ale pokud přemýšlím o nějakém menším městě - třeba u nás bychom si asi musely pronajmout náměstí :grinning: No, ale je u nás pěkně a spoje taky dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2007 ve 13:20  • Odpověz
ahojik teda to bylo dobry tolik mamin :grinning: to by byl srazikk
5. zář 2007 v 18:30  • Odpověz
Ahojda, téda super nápad.. holky já bych do toho šla!! :grinning: :grinning: :grinning: A bylo by super kdyby se dostavily všichni z koníka :wink: :slight_smile: :wink: CHce to pořádně promyslet, ale myslim asi to moc reálný nevidim :sweat_smile: :sweat_smile:
5. zář 2007 v 19:38  • Odpověz
na strahove???? :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2007 v 19:42  • Odpověz
A co takhle třeba někde v Brně - byl by to takovej celkem rozumnej střed aby mohly dorazit i holčiny ze Slovenska :wink:
12. zář 2007 ve 20:40  • Odpověz
Ja jsem taky pro Brno ale tak nekdy az bude zase teplo..vidim to na Kveten 2008 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2007 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj, toto je skvěej nápad. jsemtaky pro Brno, bylo by to opravdu dostupné pro všechny i pro holky ze slovenska. jen tak dál pokračujte, v plánování!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2007 v 10:27  • Odpověz
Holky, nápad to není špatnej, ale muselo by se vycházet až z toho, kolik holek by to potvrdilo. Nemám absolutně představu, kolik ženskejch chodí na koníka, ale tipuju, že by to potvrdila stejně jen část, pro někoho by to byla dálka jet tam a tam, někdo má zase kousek před termínem a někdo má zase malý miminko, od kterýho nemůže odjet, takže podle mě by se to týkalo jen maminek s trošku většíma mimčama nebo na UM a nebo těhulek ,které jsou pořád ještě daleko od termínu. No a podle počtu, dejme tomu, že by potvrdilo třeba 80 ženskejch, tak by se dala sehnat velká restaurace, na to není potřeba organizovat něco spešl, svatby se taky dělají o sto lidech, ale pak je to o důvěře, jelikož když už se potvrdí restaurace a jistě by bylo i nějaké občerstvení, tak aby se na to půlka lidí pak nevybodla, to by možná nebylo od věci vybírat nějakou zálohu předem...No prostě myšlenka dobrá, ale řekla bych , že vzhledem k tomu, že se navzájem moc neznáme, tak by to bylo těžké. Já osobně bych poslala peníze jen pár lidem z Koníka, známým firmám :grinning:
20. zář 2007 v 10:36  • Odpověz
morusa - třeba andíkovi, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2007 ve 23:37  • Odpověz
Holky fakt super nápad a jsem takz pro Brno a příští jaro léto, to by bylo fakt super, ani by to vlastně nemuselo být nějak závazně, co prostě jenom určit ěnjaký místo a vyrazit do víru velkoměsta :wink: Brno je veliký a restaurací plno ne? :wink: akorát teda nevím, kdo by se tu toho ujal :astonished:
27. zář 2007 ve 23:38  • Odpověz
tak napad je to dobry, jen se ho ujmout, ze... :wink:
28. zář 2007 ve 20:02  • Odpověz
tak jak? brno je dobrý:slight_smile:
což třeba zarzervovat dobrou čajovnu v centru - kousek od náměstí, a když se do ní nevejedem, tak budem srazíkovat na tom náměstí:grinning:
3. říj 2007 v 08:43  • Odpověz
Kaczka, super nápad s tím srazíkem, já osobně bych taky brala místo srazíku Brno. Ale jak píše Morusa, bude problém s výběrem peněz.
8. lis 2007 ve 21:06  • Odpověz
Sraz "celého" koně ???

majina • snž • Dnes v 18:34
Co byste říkali tomu kdyby se nás sešlo co nejvíce? Já bych třeba ráda poznala více lidí osobně!

:sweat_smile: :confused: :grinning:

Pokud tu už něco takového bylo tak se omluvuju :grinning: :grinning: :grinning:

mata.mata • 1d • Dnes v 18:38
:grinning:

majina • snž • Dnes v 18:40
ale nesmát se :grinning: :grinning:
23. čer 2008 v 18:41  • Odpověz
jééé! žirafko, díky moc!
23. čer 2008 v 18:43  • Odpověz
Proč se toho nikdo neujal??? Není o to zájem?
23. čer 2008 v 18:45  • Odpověz
majina - podle mě je to nereálný :sweat_smile: :grinning:
24. čer 2008 v 08:11  • Odpověz
ty brdo ja bych jela hned.. :grinning: strahov?tak to by muselo bejt aspon v tv ne? :grinning: realne si myslim,ze Brno je OK a neznam tam nic..mozna by stacila Zoo tam by se nas veslo :grinning: jezisi nebo pronajat nejakou velikanskou chatu s restauraci od patku do nedele..ale museli by nahlaseni poslat penize na ucet dopredu..
24. čer 2008 v 09:51  • Odpověz
jaber... tak když se chce tak jde všechno akorát s tím místem je problém, já bych do Prahy dojela ale brno už mám dost z ruky takže to bych musela jet s někým aby se to vyplatilo :grinning:
24. čer 2008 v 18:16  • Odpověz
Jsem pro a Brno je asi ideální, nebo někde v okolí, ať je to tak nastejno daleko z Varů i ze Slovenska :wink:
25. čer 2008 v 09:27  • Odpověz
Ahojky!
Spíš bych to viděla na nějaký kemp u přehrady.Pár lidí by si objednalo chatku(asi ti s nejmenšími dětmi)a ti ostatní by si vzali stany. :wink:
Třeba u Pardubic je býv.pionýrský areál v Hor.Jelení.My tam míváme každoročně (2 krát) sraz od vysílaček,...................Jestli Vám něco říká:"Velké Holice?".............. :confused:
Je tam bazén,malé dětské hřiště a okolo je les.Je teda pravda,že je to pr...l světa. :sweat_smile:
Tak spíš bych něco podobného hledala např. u Prahy,Brna,Liberce,...............aby tam třeba byla ZOO nebo nějaké jiné vyžití. :wink:
26. čer 2008 v 08:42  • Odpověz
souhlasím s karot, taky se mi zdá ideální nějaký velký kemp nebo nějaké rekreační středisko, ty bývalé pionýrské tábory jsou taky fajn :slight_smile:

majina - no tak to můžeš zorganizovat :grinning: :wink: , ale popravdě - já si to organizačně teda neumím představit :grinning:
26. čer 2008 ve 14:27  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.