• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz celého Modrého koníka

(Zamčená)
18. května 2009 
já jsem teda pořád pro ten Strahov, je to místo prostorné, navíc prověřené (třeba spartakiádou).....a mohl by nám i někdo zahrát, např. Honza Nedvěd a nejmenším Dáda Patrasová :slight_smile:
nejsem bohužel organizační typ :pensive: :wink:
3. črc 2008 ve 14:25  • Odpověz
Josefo,................a co ubytování pro mimopražské?............... :confused:
4. črc 2008 ve 20:12  • Odpověz
karot tvůj nápad je skvělý, i výběr místa :wink:
18. zář 2008 v 16:18  • Odpověz
holky,koukám že ste se nijak nedomluvily,co???
s karot také souhlas :slight_smile:
21. zář 2008 ve 20:04  • Odpověz
jeee ja bych prijela :o) nejlepe na strahov to mam za rohem skoro :o)))) ale jedine kdyz tam bude ta Dada nebo co zpiva kdyz se nacancam kdyz se nacancam kdyz se nacancaaaaam :o)

Jinak myslim ze napad Karotky neni spatnej...
23. zář 2008 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj vsichni ,tak ja bych mohla ubytovat tak 10az 15 holek u nas na baraku v nove vsi pod plesi,30min od prahy
24. zář 2008 ve 14:33  • Odpověz
ja jsem teda snazilka a myslim ty holky bez deti to by vas muselo byt min :grinning:
24. zář 2008 ve 14:35  • Odpověz
thýýýýýýýýýý jo to by byla naprostá bomba :dizzy_face: :wink:
6. říj 2008 ve 22:26  • Odpověz
jeee holky,to by byl masakr :grinning:
8. led 2009 ve 12:30  • Odpověz
to by byl ale nzatim nikdi nic nedela.....jinak to by asi bylo v maticce Praze ,ze?
8. led 2009 v 15:55  • Odpověz
Ja to vidim tak...vsechny si vezmeme modre tricko a deti taky a sejdeme se na Václavském náměstí pod konem.
Datum srazu bude 4 a nebo 5 září 2009 to je patek a sobota.Tak kdo je pro at se prihlasi :wink:
8. led 2009 v 16:03  • Odpověz
fanfulinek - tak já taky naberu pár bab a můžeme po velkém oficiálním srazu vesele pokračovat třeba u fantoma :grinning: :grinning:
8. led 2009 v 16:45  • Odpověz
latunka • ty jsi ze vsi?
8. led 2009 v 16:58  • Odpověz
jj :wink: přístěhovali jsme se v září 07
8. led 2009 v 17:02  • Odpověz
a kde presne bydlis?to se nekdy muzeme sejit... :wink:
8. led 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahojky sejdeme se teda vsechny???to by bylo super chodi sem jeste nekdo na tuhle diskusi??koukam ze naposledy v lednu :frowning2:
24. dub 2009 v 18:39  • Odpověz
Asi je to nereálné, ale já se kochám představou srazu celého MK (teda zatím české verze) :grinning: ... případně ambicemi na zápis do Guinessovy knihy rekordů :wink: . Organizace ve smyslu rozdělení a pojmenování stanů podle jednotlivých dílčích témat, účast samozřejmě s ratolestmi a besedy s pamětníky a hvězdami MK s největším počtem příspěvků na MK :grinning: . No to by bylo božíííí :dizzy_face: .
26. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
fanfulinek: já jsem pro každou špatnost, ale 7.9.rodím. :grinning: To leda, že byste mi tam s tím pomohly. :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
jééééé taky bych jela, ale taky v tom termínu rodim :sweat_smile: ...ale ono furt rodí někdo, že a termín kdy nikdo nerodí asi neexistuje :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: To by byl vážně mazec a nějaký rekord by zaručeně byl překonán, ale myslím, že se to nepovede, už 2 roky tu je ten nápad, ale organizátor žádný, každopádně bych se přidala, pokud by to bylo bez Honzy Nedvěda! :grinning:
28. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz
SOuhlasím a hlásím se se synátorem, a rodit fakt nebudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
ahoj omlouvam se ze rusim ale mam jeden dotaz jsem tehotna a miminko cekam v zimne a mooc se mi libi trikolove kocarky ale prijde mi ze jsou moc malinky a bojim se ze mi miminko trosku poviroste a uz se mi tam treba za 3 mesice nebude vejit prosim poradite mi nekdo dekuji predem kristyna :frowning2:
16. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
holky tak napiste adminum at vyvesi plakaty ze to bude snaha o novy cesky rekord :grinning: bylo by to super v lete..ale v cervenci rodim tak asi az po porodu
17. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
kiki.Mám Cortinu X 3.Je super.Vanička je dost velká.Nellince je skoro 8 měs.a stále v ní jezdí.A,to není zrovna nejmenší. :wink: Má 79cm,ta korba. :slight_smile:
Budeš kupovat nový???
18. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
kiki ja mam take trikolku no uvidim jak se mi s ni bude jezdit,ja byla vzdy proti trikolkam ale dostala sem ji
18. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.