• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz červencových miminek 2008 - květen/červen 2009

(Zamčená)
20. července 2009 
Ahoj holky, tak konečně mám chvilku abych se vyjádřila ke srazíku. Jsem pro všema deseti, jestli s náma pojede i náš taťka netuším, uvidí se taky asi podle termínu, protože on má přes léto závody. Kdyby jelo více chlapů, tak bych ho ale snad ukecala. Co se termínu týče, tak u mě to děsně záleží na tom kdy budu mít státnice. A to ještě nevím. Ale osobně jsem taky spíš pro konec června. O místečku žádném nevím, zkusím ještě sehnat info na tu chatu na Vysočině kde byli naši.
19. pro 2008 ve 12:47  • Odpověz
Ahojky. Jsem taky pro červen :slight_smile: v květnu jede moje mamča na dovču a já s Honzíčkem se budeme starat o její domeček a zvířátka :sweat_smile:
Až budu mít chvilku, tak taky popátrám :wink:
19. pro 2008 v 17:25  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zjistila to ubytování, kde byli letos únorovkywww.mlynhotel.cz

a tady je reference zúčastněné maminy :slight_smile: tak jukněte, třeba to tam někdo zná, já tedy ne....aspoň pro info...

Ubytování bylo celkem dobrý, měli jsme i pronajatý salonek, ve kterém se děti mohly plácat na zemi. Jen jednu chybku to mělo a to, že ubytovaný jsme byli v jednom hotelu a salonek (včetně restaurace ve které se líp vařilo) byl asi 100 m. v hotelu č.2. Takže se dost často přecházelo. Ale zas večer když dětičky usnuly, tak jsme si byli sednout do restaurace, která byla přímo u ubytování (tam se i snídalo) a to bylo na běhání kousíček.

jinak termín nám je celkem jedno,červen taky vyhovuje...
20. pro 2008 v 18:20  • Odpověz
Ahojky,
no u mě je to podobně jako Lucinecka... zkouškové ve škole.... :frowning2:
Takže podle termínu... ale Mirečka nevím nevím jestli bych přemluvila... na takové akce moc není.... :-P
20. pro 2008 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz
Holky tak mě se ten mlejn co našla jani moooc líbí jukněte fakt je to pěkný. Z plzně bych to měla 226km.
21. pro 2008 ve 20:58  • Odpověz
autor
Tak holky jak to vidíte se srazem??
9. led 2009 ve 14:29  • Odpověz
Mně se ten hotel taky moc líbí. Ale myslím, že bude problém se trochu schodnout na termínu , a aby nám tam nenapařili moc velké storno poplatky, protože si myslím, že to bude chtít objednat co nejdříve, ale pak třeba holky nepojedou a oni budou chtít nějaké storno:( což je normálka.....ale kdo dokáže v lednu říct, že třeba 20.6. bude na 100% moci ?
14. led 2009 v 10:34  • Odpověz
no, co mi říkala ta kamarádka,co tam byla, tak nějak domluvili ten salónek a pak si každá jednotlivě psala ještě mail za sebe a rezervovali si pokoj na sebe,než aby to bylo jen na 1 osobu vše.... vše je o domluvě, většinou....
14. led 2009 v 16:16  • Odpověz
holky, vím, že jsem se k vám přidala teprve nadávno, ale moc bych vás chtěla poznat osobně, takže kdybychom mohli, jeli bychom na víkend rádi :wink:
20. led 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
berus vůbec nezáleží na tom, kdy jsi přišla, jsi naše a hotovo :slight_smile:
21. led 2009 v 09:51  • Odpověz
jj, souhlasím :slight_smile:

ale to by se muselo něco nejdřív k tomu srazu podniknout a zatím tomu nic nesvědčí :frowning2: Návrhy na místo žádné nepadají, tak aby pak nebylo pozdě..... :frowning2:
23. led 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahojík holky,
mohly bysme se k vám s Terinkou přidat? Terinka se narodila 13.7.2008 ve Vyškově. Byly bysme moc rády, kdyby jsme se mohly zúčastnit srazu se stejně starýma dětma. :slight_smile:
27. led 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahojda holky, dnes jsem se tady nově zaregistrovala, můžu se k Vašemu srazíku červencových prďolů 08 také přidat?
6. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz
taky bych se ráda zúčastnila srazu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. únor 2009 v 16:53  • Odpověz
holky a už jste některá vymyslela kde?
16. únor 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahojky Holky...tak co s tím srazíkem, víte datum a nebo kam? http://www.hotelpeklo.cz/....vypadá to pěkně...ale není to na cestě mezi Brnem a Prahou :unamused:
24. únor 2009 v 00:40  • Odpověz
Tak co srazík, bude? :wink:
9. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
ahojk, holky....tak co budem dělat s tím srazíkem? Nejdřív by to chtělo asi domluvit to místo...a pak termín....tak co vy na nabídky nahoře, příp. s novýma sem... :wink:
14. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
No aby jsem něco nedomluvili a pak nás tam bylo jen dvě osůbky. Respektive 4 :slight_smile: Zatím mě nic nenapadá. Pokud se ještě někdo přidá ttak začnem navrhovat..... . :wink:
18. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
tak navrhujéééééééééééém, holky, já to budu mít místo dovolený.... :grinning:
19. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
Maruš, já bych navrhovala Moravu, ale to asi neklapne, co :confused: :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 ve 23:45  •  1 dítě  • Odpověz
Kutná Hora? :unamused: To asi taky neklapne, co! :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Klidně Moravu...já to budu brát jako dovolenou...nikam nejedu a ani nemáme s kým...klidně i s přespáním :wink: , beru vše...tak sem přímo i s nabídkama ubytování-pokud to chcete jako dva dny...asi by to bylo nejlepší, než se všichni sjedou...a tak...dojedu kamkoliv...mám čtyřkolýho společníka na parkovišti :grinning: a třeba cestou bych někoho vzala..
20. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.