• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz jaro 2010 - Prosincová hrubá zrna 2008

(Zamčená)
21. října 2009 
Holky, téma jsem založila, kdyby někoho napadla zajímavá lokalita atd, tak to může už předběžně házet sem ...
18. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Ahojky, tady jeden navrh ode me :slight_smile:

http://www.kemphovezi.wz.cz/

Je to u nas. Na kocarkovani super, je to okolo tedka spravene, hned vedle kempu je Koliba s dobrym jidlem a hriste mensi pro deti, posezeni venku a tak. Na prochajdy je tam kilometry daleke cesty a cesticky.
Jedna nevyhoda, asi velka teda, ze sprchy jsou spolecne pro vsechny a mimo chatku, ale tak nejak par metru vzadu :unamused:

Jen me tak napadlo sem neco pridat, kdyby nahodou :wink:
18. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
caute holky, mala som MK pauzu, nic ma nebavi a tak...
rada sa pridam na jarny zrazik, snad uz bude po FK (fin.krize).
moje ostre oko vas sleduje ale nechce sa mi pisat...
18. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
okukla som fotos, videos zo zraziku a mam radost ze sa vam vydaril a tiez som rada ze vas este stale poznam aj zozadu, z dialky, schúlené...a tiez miminka a aj Rosta :wink: tak snad ma este vediete v evidenciii :pensive:
18. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Holky co rikate na toto http://www.zdarskevrchy.cz/kukla/index.htm ?
Novi snad uz pojedes s nama, uvidite :wink:
18. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
cau Novi, zabloudila ovecko, jasne, patris mezi nas, ale dojdi aspon sem tam, jen co mate noveho, vzpominaly jsme na vas na srazu!!!!

ja zatim tip na ubytko nedavam, prizpusobim se vetsine, jsme tak v tom stredu,tak proto

Vysocina je fajn,na jare at mame fajn prochajdy a hlavne deti uz budou akcnejsi,tak treba by tam mohlo byt pobliz hriste i nejaky bazen nebo tak,kdo by chtel jit plavat??? a unavit deti :slight_smile: nebo nejlip nejaky levny hotel, kde maji bazen jako soucast, to by bylo super. Zksume udrzet tu hranici za noc na tech 500.-, to se da prezit a kdyz ma kazdy svuj klid, je to super, decka se nerusi.
18. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz
Ahojte.
Vysočina vyhovuje aj nám. :slight_smile:
Alebo čo tak zraz na Slovensku pre zmenu? :grinning:
19. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
A ten sraz z chlapama? Ta Kukla vypadá dobře :wink:
19. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
Ahoj Novi, napiš aspoň jak se máte ... ať víme, co je s tebou!
Miruš, já bych se srazu na Slovensku nebránila, mě se tam v létě líbilo :grinning:
19. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
Holky, mě se líbí tohle: http://penzionzubr.hotel.cz/
19. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
M1rti: Tak zubr taky nevypadá špatně.
19. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahojky,
a ahoj NOvi :wink:
Hezky odkazy, taky se mi libi :slight_smile:

A jeste se chci zeptat, na kdy by jste to tak videly, at se pomalu muzu divat po letenkach a kdyztak to naplanovat. Jela bych do CR treba na 10 dni a z toho teda ty dva na sraz :wink:
Taky teda zalezi kam i, protoze ja auto mit urco nebudu :frowning2: nasi nemaji :frowning2:
19. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
Petrus aha takze to udelat nekde u tebe u vsetina jo? kam bys dojela treba vlakem a nebo se svezla s nekym? :slight_smile:
No tak holky hazte navrhy predbezne, tak kveten, od ctvrtka do soboty zase a kdy?
20. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Holky, fajn odkazy, ta Kukla se mi možná zdá i lepší, nevím...i cena docela přijatelná...otázkou je, zda by nám nechali zas dvoulůžáky pro jednu mamku....
Možná by bylo i fajn jet čt-ne...3 noci, ne? Bude jaro, snad i hezky, procházky a tak...určo bysme se nenudily...
20. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
nedele bude dopravni špička, mozna se radeji vyhnout temhle exponovanym dnum, kvuli cestovani mamin autem samotnym..to radsi teda posunout to vice do pracovniho tydne?

no a kdyztak teda nekam, kam se da dojet jakz tak vlakem, kdyby nekdo nemel odvoz (petrus) a i dalsi meli komplikace s odvozem, tak s cca 1,5 letym ditetem ve vlaku se to celkem da, ne? na nadrazi by ji pak nekdo vyzvedl.
20. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
jinak Vysocina je myslim schudna pro vsechny, kdyby se to melo trochu priblizit Petronusce ci slovenkam, tak pak neco jako Uherske hradiste, luhacovice a okoli...ale zas holky z Cech to maji furt štreku.... :confounded: tak nevim. Ja k tomu moc nechci nijak lobovat. jsem proste uprostred a tak cekam, co se vyvrbi...to chapete.
20. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
Tak uvidime, juuuuuuuuuu uz aby to bylo, se tesim :slight_smile:
20. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Okolie Uherského Hradište by bolo super, ale z Prahy asi dosť ďaleko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ja som tiež za 3 noci, ale od str do ned. :slight_smile:
20. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
No, tím, že chtěla jet i Puzzi (možná i Hpaja, by mohly jet spolu), tak myslím, že ta dá max tu vysočinu...fakt i tak to má mega dálku...je to těžký vymyslet kam, když jsme fakt z celé "česko-slovenské republiky"...
21. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Ta Vysočina je tiež ok.
21. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
j BYCH JELA S mm TAKZE JE MI TO CELKEM JEDNO, JEN TED MA MATY OBDOBI KDY NECHCE BYT V SEDACCE ANI KOCARU TAKZE BY TO BYLO NAROCNE.
A MIRUSS OD STRADY DO NEDELE JSOU 4 NOCI NE :grinning: ???
21. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
weli, za pul roku Maty uz bude na sedacku zvykly :slight_smile: a kdyz jedes s TM tak pohoda, muzes sedet s Matym vzadu. Hodne holek pojede samo bez M a tak to zabavovani nehrozi:slight_smile:.
Puzzi vcera rikala, ze skoda, ze nejela,ze se uz moc tesi na sraz na jare a ze teda vysočina...navrhovala.
21. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Sami jasne to verim, ale ja si nedokazu predstavit ze bych jela takovu cestu sama, neznamo kam a navic taky bych zastavovala co pul hodky asi.
Jj ja se taky uz moc tesim. :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
HOlky, já taky uvidím, zda mne MM jen doveze, nebo i zůstane, jako říkám si, že kdyby tam byl ještě další chlap, tak si ti 3-4 chlapi sednou do hospůdky, zas podrbou trochu nás, nebo i když seděli s náma, tak to nebylo blbý, ne? Jasně, nemůžou se probírat nějaký témata, ale když by si udělali nějaký večer sami a pak by třeba byli jeden večer s náma, tak v tom nevidím problému....
Když by bylo pěkně, tak MM by šel fotit a bylo by vystaráno, příp kdyby byla wifina, tak je taky paráda...na netu by se zabavil...
No, jako kdybysme to měli pár kiláků, tak ho taky nebudu brát, že jo, ale takhle, když je to 170 - 260 km(jako teď)....tak je mi blbý, aby to jel 4x vlastně...jak časově, tak finančně ta cesta...
No, uvidíme....
Ale první pouze babský sraz byl fajn, to jo....hlavně jak nás bylo víc, tak nás bylo akorát, mít tam ještě chlapy, to by bylo maso...
21. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Zubr i Kuklík super, Vysočina by byla asi fakt nejlepší, jakože i my z dálky to nemáme až tak moc moc daleko, prosím prosím lobuju max. Vysočina, okolí Brna a tak, ty lokality blízko Slovenska už jsou daleko hrozně moc :sweat_smile:
21. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Puzzi jasne, to je jasneeeeeeeeeee, my te chceme poznat :slight_smile:
21. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Well myslela som od stredy do soboty. :slight_smile:
Aj ja lobujem za Vysočinu. :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
Holky, já už se tak těším, i když to bude až za půl roku :grinning:
21. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.