• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz látkařek z Května 2009

(Zamčená)
3. července 2009 
tak ja muzu vzit ty muselinove ctverce, jinak mam asi to same, co vy.. ty colorfolds od tots bots mate?
jinak by mi zitra/pozitri mel dojit balik z brany a tam mam jeste one size easy fluffle a bamboo prefold.
a treba vam donesu ukazat ty bambusove BBH :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 17:46  • Odpověz
Já volím stejný systém jako MaRTA- přinesu od každého co mám 1 kus a když to bude mít i někdo další, tak to zase odnesu :slight_smile:
16. bře 2009 v 17:48  • Odpověz
Páni, abychom to vůbec zvládli prohlédnout a nemusely tam schůzovat do zavíračky :grinning: :grinning: :grinning: .........jinak se těšim a teď už peláším domů, no peláším o berlích tak si to asi umíte představit, že :wink:
16. bře 2009 v 17:59  • Odpověz
maji tam do jedenacti, to urco stihneme.. :grinning: :grinning: :grinning: jeste ze zaciname tak brzo.. :wink:
tak zatim! :sweat_smile:
16. bře 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
Ja urcite neberu to, co jsem mela uz na srazu. Jinak se tesim na ukazky. :slight_smile: Vkladacky mam taky o Baby Idea, takze Marcel vem ty svoje.
A samozrejme na BBH. :wink:
16. bře 2009 v 18:01  • Odpověz
no a ja vubec nevim, co mam za pliny, ale vim, ze dve jsou zelene, jedna oranzova, jedna zluta, pak nejaka s obrazkem no a zbytek bezovych..
jo ta BBH je tezka jak krava :grinning:
16. bře 2009 v 18:08  • Odpověz
Já asi plenky brát nebudu, buď jsem je měla minule, nebo jste je objednávali taky. Večer, nebo zítra zkusím mojí výbavičku hodit do Naše konkrétní látková výbava, ať se mi zkušený látkařky mrknou, jestli mi něco nechybí. Pak sem dám odkaz - co mám.
17. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
Tak já mám doma:

čč
Imse Vimse - 80x80 cm - mušelín, 68g, s obrázky
Kikko bambusové pleny 70x70 cm colour 3ks
Kikko Lux
Tots Bots - vv - vel.1. (30x40)

kalhotkové
Baby Lucy - bambusová plenka XS-S do 7 kg
Baby Lucy - jednovelikostní 3v1
Tots Bots - Flexi Tot - suchý zip - vel. 1 - 3,5-8 kg

svrchní
Imse Vimse - PUL - fox - S - 5-8 kg
Imse Vimse - PUL - organic (farma) - S - 5-8 kg
Baby Lucy - PUL - fix - XS (do 4,5kg)

vlňáčky
CuddleWool:tm: - avokádo - jednovelikostní

AIO
Mommy´s Touch - AIO - suchý zip

Počítám, že vlňáčky a ty AIO beru 100%.
Něco dalšího mám brát?

Zbytek mi leží na bráně a čeká na P´tit bamboo noční + něco budu ještě objednávat
18. bře 2009 v 08:19  • Odpověz
Takže jsem hodila do konkrétní výbavy co mám, tak mrkněte, co s sebou mám případně vzít:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=49310&vOffset=210&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
18. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Evi, ja bych chtela videt tu AIO MMT puntiky a zavazovaci disanu. V tech BL se ztracim, mam tu organic, ale velikost M/L a pak i nejakou frote jednovelikostni :confused:

Ja urcite vezmu barevne cc bambusky, potrebuji si ozivit novosklad, pak mohu vzit ptit desouss, IB Sio, SWB velur, zavazovacku Hemp a vkladacky bamboo prefold, twofold a jeste jeden fold :grinning: A mam brat BE?
18. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
Ježkovi voči já se v tom absolutně nevyznám :grinning:
Zmuz můžu vzít ty vložky do podprsenky mám dva typy, jedny vlna+hedvábí a druhý jsou myslím bavlněné? teď nevím.....
18. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
Novosklad jsem nezapoměla, ale neumím toho draka....
18. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
Holky já bych chtěla vidět čtvercovku Kikko bambus color jestli někdo máte, prosím vezměte jednu sebou, díky!
19. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Marti, beru 2, atsi na nich osvezim novosklad a jak dopredu naskladat plinky do skrine. Terez ma na to nejaky figl :slight_smile:
20. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
ahoooj kto je tu z plzne napiis postu tesiim sa na pokec
3. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.