• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sraz "vojtíšků"

(Zamčená)
28. července 2010 
autor
Ahoj, kočky :slight_smile:

Tak na kdy se domluvíme? Už bych to docela zarezervovala :wink: Navrhuju první půlku června.
5. dub 2010 ve 22:59  • Odpověz
Ahojík Petul....mě je to vcelke jedno hlavně aby to bylo o víkendu...Zdenda bude chodit ještě do školy ,tak at můžeme vyrazit všichni... :wink:
9. dub 2010 v 07:41  • Odpověz
autor
Keba, jasnačka, že víkend :wink: My jsme s manžou mysleli tedy spíš prodloužený víkend, ale klíďo tam můžeme dorazit třeba dřív a vy se pak přidáte. Tak dejte vědět, jestli se vám nejvíc hodí třeba jen sobota + neděle, pátek - neděle nebo třeba sobota - pondělí. Ale Moleovaa se nějak neozývá, snad se nic neděje :confused:
9. dub 2010 v 15:11  • Odpověz
No,tak pro nás bude nejlepší So.a Ne....možná by sice mladýho uvolnili ze školy ale to nevím jistě musela bych pozištovat...už jsme ho totiž minulý měs.měla uvolněnýho ze školy na týden když jsme jeli na dovču..ale pozeptám se,jen raději počítej stím víkendem.
Zkus moleové písnout ns IP poštu! :wink: třeba tu dlouho (na srazíku)nebyla!
10. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz
autor
Jj, už jsem jí psala, ale zatím žádná odezva :confused: Snad se nic neděje.
11. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj, omlouvám se za absenci, nějak jsem koně zazdila :unamused: , nekonečný příběh uší pokračuje..., jako optimista pořád ale doufám, že bude líp. Každopádně červen je dobrej, akorát 12. mám sraz Zš v jiném koutě republiky. Jestli víkend/prodlužený víkend, to spíš záleží na vás, jak se domluvíte, my to máme blízko :slight_smile:
Zatím se mějte krásně, já občas mrknu, slibuju :wink:
16. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
Ahojky

Mol, moc držíme palečky. Určitě bude vše v pořádku. Ale už aby ta doba přišla a vy jste si mohli oddechnout, viď?

Co se týče toho (prodlouženého) víkendu - my bychom tam nejraději byli už od čtvrtka večer do pondělka - pojali bychom to jako minidovču :wink: Pro vás ostatní samozřejmě není problém zamluvit jen víkend, to záleží na vás :wink: Tak mi dejte vědět, jo? Myslím, že by bylo dobré to tak do 14 dnů zamluvit, i když tedy nepředpokládám, že by bylo plno, ale přecejen, náhoda je blbec. Jo, a kdyby někdo z vás byl vášnivý cyklista - na kola je to tam super, v penzionu se dají samozřejmě uschovat. No asi víte, že tenhle kraj je rájem cyklistů (zvlášť Moleovaa to asi vědět musí, že :sweat_smile:), ale pro jistotu dávám info. My teda velcí cyklisti nejsme, my jsme pěšo (kočárko) turisti :grinning:

Manžel navrhoval víkend 18. - 20. června, co vy na to?
24. dub 2010 ve 23:28  • Odpověz
ahojík Petu.l ten víkend klído může být,se přizpůsobíme!!jen ještě nevímjak tojedem ale podle všeho vyrazíme až v SO.brzy ráno aby jsme tam byli tak nějak na oběd takže přespíme pouze jenu noc....
co se týče kola tak sice občas se jedem projed ale žádnýpřehánění..jen rekreačně...taky jsme spíše na pěšo...
30. dub 2010 v 08:08  • Odpověz
autor
Ahojky

Keba, takže pro vás to rezervuju od té soboty do neděle, jo? :wink: Ještě počkám, co Moleovaa, a pustím se do toho :slight_smile:
30. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz
Jo,jo díky petul........boužel na víc dní nám to nevýjde..manža má v sezoně v práci honičku aZdeneček má ještě školu!!!!!!!!!Ale i tak si myslím že to bude príma ,že se poznáme osobně :wink: A uděláme si takovej výlet...
30. dub 2010 v 19:34  • Odpověz
Ahoj holky! Moc se omlouvám za absenci, zde i na srazu :frowning2: Bohužel to nejde, manžel má docela vážný zdr. problém a vypadá to nadlouho, musím fungovat za 2 a podpořit ho (krom operací leží doma). Jen co jsme dořešili Jindrovy uši - už má sluchadla, vůbec mu nevadí a vypadá to, že opravdu líp slyší ! - už se to zase s...e jinde
No nic, vy si to pořádně užijte a pak poreferujte :slight_smile:
22. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz
autor
Ahojky

Mol, to mě teda mrzí :frowning2: Tak ať to s manželem dobře dopadne, moc moc moc držíme palce. Vy si to teda vybíráte, to je síla!!!
22. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz
Ahoj holky..mool,to je opravdu smůla!Ale hlavně at je manža v pořádku!!! :wink: Třeba se setkáme ještě na jiném srazíku :slight_smile:
Petul.a tak se to blíží,jen doufám že bude vše O.K. a nikdo neomarodí!!!! :wink:
24. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
autor
Tak, holky, máme po žížalkách - z Pístiny psali, že mají až do 27. 6. obsazeno :unamused: Tak mě napadlo - co jet v červenci, jak jsou svátky? Třeba by se už mohla přidat i Moleovaa :confused:
24. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz
Toje teda pěkně na ..... :confounded: to by ani člověk nečekal že tambude takovej nával.......tak to zkus pozištovat na ten červenec.....my teda jedeme v červenci do Německa ale zatím nevím přesně kdy...bysme se přizpůsobili když tobude jen trošku možné :wink:
25. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
autor
Keba, tak jsme tam volali a pokoje s vlastní sociálkou mají volné až od 10. 7. My jsme si teda nakonec blokli celý týden 10. - 17., s tím, že se jim ještě ozveme ohledně vás. Kdyby se vám ten termín nehodil, napadlo nás, že bychom mohli najít něco jiného, co byste třeba měli i blíž, a domluvit se na jindy. V té Pístině totiž dělají i školy v přírodě, firemní akce atd., proto je tam přes rok takový nával, mají právě školy v přírodě. Nedivím se, taky jsem říkala mamce (učitelka v důchodu, občas bývalým kolegyním dělá na takových akcích vychovatelku), jestli by tam nechtěli někdy jet.
25. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz
autor
Jo, a od zítra odpoledne budu off-line, notebook jde do "nemocnice" :sweat_smile: Na monitoru je častěji tma než světlo :sweat_smile: Vlastně se divím, že se mi ho ještě povedlo rozběhnout.
25. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj Peti,no,tak abych se přiznala tak vůbec nevím stím termínem,někdy v tuto dobu máme odjíždět do toho Německa!Ještě ti dám určitě vědět příští týden,to už buduvědět vše přesně......pokud by to opravdu nevyšlo takby se dalo určo domluvit jinej termín našeho srazíku atřeba by mohla i Moleová... :wink: a kdyby tobylo něco blíže k nám takještě tím líp...... :grinning: vlastně celej srpen :slight_smile: mám s dětmi volnej.......
27. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz
autor
Ahojda

Tak jsme nakonec byli v Pístině sami :sweat_smile: Sice to tam bylo fajn, ale chyběly jste nám. Tak co jiný termín, jiné místo...? :wink:

Moleovaa, co manžel? Myslíme na vás stále a držíme palce.
28. črc 2010 ve 22:35  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.