• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazík holky listopadovky 2007 Praha

(Zamčená)
2. prosince 2008 
Takže holky, takhle to bude lepsi, abychom to videli a hlavne taky pro priste. takze plati 5.11. u nas, kolem 11 hodiny, se na vas tesim! Takze kdo ze prijde? Domina, Mata, LenkaZ...?
31. říj 2008 ve 14:48  • Odpověz
ano, my dorazime, takze, pani domaci, co mame prinest??? :wink:
31. říj 2008 v 15:00  • Odpověz
Ahoj, my dorazime taky, ale asi kolem 11.30 - ak to nevadi.
31. říj 2008 v 17:15  • Odpověz
My dorazíme,taky kolem té 11:OO .Pak písní do IP hlavně kam :grinning:
31. říj 2008 ve 22:41  • Odpověz
autor
aha, tak já vám to jdu napsat do IP
2. lis 2008 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak s nami to nevyzera velmi dobre, Sebosovi sa ta ryma velmi nezlepsila, hrozne kasle, a divne dycha, tak asi pojdeme zajtra do Dr. A uz mam rymu i ja ... tak radsej neprideme, aby sme vas nenakazili ... skoda, velmi sme sa tesili.
a prisli by ste nabuduce k nam, do Holesovic?
2. lis 2008 ve 20:26  • Odpověz
Deni, to je skoda :cry: Nabuduce kludne Hol. :wink: A potom Vinohrady, co :dizzy_face: ???
2. lis 2008 ve 20:49  • Odpověz
autor
Holky, tak nápad, opravář včera přišel, že přijde už v 8 ráno, takže můžem klído přímo na Háje do toho mateřského centra! Nemuseli byste se táhnout autobudem až k nám. Protože je to přímo na metru. Mají tam od 8:30 do 12:30, tak bychom se tam mohli postupně sejít a pak vyrazit k nám, bude to i lepší, páč malá chodí okolo 12 hodiny spát, tak hezky usne až pujdem z centra. Je tam zidlička, takže je tam můžem naobědvat a nikdo tam moc nechodí, tak tam bude i klid. Ale jestli chcete radějc hned k nám, tak tím líp, klído, malou dám spát do vedlejšího pokoje spinkat a hrajeme se dál :dizzy_face:
3. lis 2008 v 08:35  • Odpověz
ahoj,Xeni a j v tom MC taky kde to jídlo ohřát? A co by sme měly dovést?
3. lis 2008 v 08:47  • Odpověz
baby, nam je to jedno, pridam se k vetsine :wink:
3. lis 2008 v 08:48  • Odpověz
Bram, klíďo takhle, beztak bych k vám zabloudila :grinning: Deni, koukejte se vylečit!Deni, pamatuješ, jak jsme byly s tebou a Aru ve Stromocve, pošleš mi prosím ty fotky, jak jsme se tam fotily?
3. lis 2008 v 19:01  • Odpověz
tak teda v kolik a kde? abych upravila plány?
3. lis 2008 v 19:36  • Odpověz
autor
no výhoda je, že je to přímo na hájích, ano je tam mikrovlnka...

je to komunitní centrum háje http://www.kcmt.cz/www/?kontakt

no tam se platí vstup 40 kč no a za dobrovolný příspěvek tam dáme za kafe, sušenky, čaj a td. No výhodou je že prostě každá přijdte jak vam to vyhovuje, ja bych dorazila na 9:30, to jsem schopna stat u vylezu z metra haje. ostatni prijdte jak se vam to hodi, otevreno maji do 12:30.. to beztak ale akorat mala usina v kocarku, tak muzem dat prochajdu k nám...
3. lis 2008 ve 21:04  • Odpověz
Bram, počkej na mě u toho výlezu metra v těch 9:3O
4. lis 2008 v 08:56  • Odpověz
baby, je mi to lito, ale zitra zustanem doma, Rebeka ma sileny sopel :unamused:
4. lis 2008 v 09:26  • Odpověz
domi, fotky poslem, to je jasne. deti uz zase vyzeraju uplne inak :slight_smile:
holky, ktora by ste k nam prisli okolo 20 - 21.11 cez den sa trochu pohrat? bude i medovnikovy dort :wink:
4. lis 2008 v 11:17  • Odpověz
autor
Tak OK holky, tajk jen já, Domina a LeniZ, posilam ti Domi cislo na me na mobil, Lenka ho má. Kdyby něco. Je lepší vystoupit po nejezdicich schodech, ale kdyz by to byl problem, vystupte po tech jezdicich, obejdeme to, jen to potrebuju vedet, abych dobre cekala. Tak mi to napiste na mobil, páč už dnes nebudu, kouknu ráno kdyztak pa.
4. lis 2008 v 16:15  • Odpověz
Deni, já můžu 20 i 21.Heled a kam mi pošleš ty fotky?To jsou ty invaze, nebo jak se tomu řiká, já mám taky rýmu, ale už to odchází.Ted je každej nastydlej a se ted bojím, aby to veru odě mě nechytla taky, páč to bychom zítra taky nemohly a ve čt.bychom museli po 543-tí odložit plavání.A to by mě šlehlo, páč jsme tam zatím byli jen 2x
4. lis 2008 v 18:08  • Odpověz
holky tak já se musím bohužel omluvit ze srazíku,ale volala my tchýně,zítra má jít děda a další operaci a chtěla by aby byl někdo s ní,jenže švagruše nemůže a manža je v práci,takže zbývám já :unamused:
Deni my slavím 22. takže od 20 budu dělat přípravy :frowning2:
4. lis 2008 v 18:30  • Odpověz
leni, no teda, ty si taka vcelicka, ty budes delat pripravy 2 dni?
domi, tak ak mi das svoj email, tak ti ich mozem poslat na email. dufam, ze toho 20-21 pride i Aruna.
4. lis 2008 v 18:53  • Odpověz
holky, zrovna jsem vám chtěla psát, že tedy srazík asi odložíme na příště.páč já mám taky rýmu a veru ode dneška asi taky a myslím, že má teplotu...chtěla jsem napsat inverze :grinning:
4. lis 2008 v 19:00  • Odpověz
Zdeni,no chtěla jsem ,ale když o tom přemýšlim,tak třeba toho 20 bych mohla a korpusy si udělám večer :slight_smile: navíc vás rády uvidíme :wink:
4. lis 2008 v 19:33  • Odpověz
deni, my prideme :wink: teda ak bude vse o.k. :sweat_smile:
4. lis 2008 ve 21:08  • Odpověz
Zdeni,já jsem debil,my máme vlastně ve čtvrtek poradnu :unamused: takže jedině na chvilku v pátek?
4. lis 2008 ve 21:11  • Odpověz
tak jo, holky, nejak to naplanujeme. teda, zorganizovat srazik s tymi nasimi mrnousmi v tomto hnusnom zasoplenom obdobi je celkom fuska :wink:
4. lis 2008 ve 22:40  • Odpověz
autor
aha se z vas picnu :grinning: neva... ale kdybych si to vsera precetla, nemusela jsem uklizet... :grinning:
5. lis 2008 v 08:20  • Odpověz
autor
Navrhuju priste Budejovická, DBK, dá se tam naobedvat, potom nakoupit neco k ježulovi, dále je tam dětský koutek Človíčkovi, pro mě ideální! A myslím, že se ani nemusíte táhnout az na Háje, je to na pul cesty na Céčku, co vy na to? navrhuji zase středu... :wink:
5. lis 2008 v 08:26  • Odpověz
bram, my souhlasíme
5. lis 2008 v 09:09  • Odpověz
holky, tak s kym mozem pocitat toho 20.11. - okolo obeda, alebo poobede ...
11. lis 2008 v 18:47  • Odpověz
autor
tak jsem byla vcera v tom DBK sama, teda holky to flakate...
13. lis 2008 ve 14:32  • Odpověz
sorry bram, my sme boli celkom "busy" ...
14. lis 2008 v 19:51  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.