• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazík mamin co rodily zima 06/07 okr Pce a CR a berem i ostatní:o)))

(Zamčená)
17. listopadu 2010 
Karotky..jasně že tady na MK :wink: a že mi dalo zabrat,než jsem přišla na to že je to Modrý koník..původne nevím proč,mě napadl mekáč :grinning: tam se taky schází maminy s dětmi :slight_smile: Radeji na živo,než na mrtvo :grinning: ale bohužel,nejsem přímo z Pardubic a doma mám školáka a sotva ho vypravím do školy,už zas pro nej jdu :sweat_smile:
Takže to moc na crcání s kočárkem nekde po Perštýne nevypadá :frowning2: a docela mi to chybí :frowning2:
9. lis 2007 ve 22:02  • Odpověz
Hm.............to je škoda. :confounded: Já tady právě taky postrádám nějakou maminu s dítkem tak do roka věku. :unamused:
Snad se tu nějaká objeví.Budu doufat. :wink:
10. lis 2007 ve 21:36  • Odpověz
co to je todleee? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
10. lis 2007 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz
Siss...........já hledám maminu na pokec(na živo) a ne na debatu na MK.Já nemůžu za to,že se se mnou tady nechce nikdo scházet! :sweat_smile:
11. lis 2007 v 07:59  • Odpověz
autor
Ahojky tady to teda jede akorát mě mrzí,že mě nějak času nezbývá abych konečně dala něco dohromady no snad k tomu brzy dojde , za chvíli bude Mikulda a pak ty naše u některých první Vánoce no bude to mazec :slight_smile:
13. lis 2007 ve 20:35  • Odpověz
To,jo. :slight_smile:
Už se těším.Budou to 1.Vánoce pro Ádu a pro nás,které oslavíme sami podle svého.Už jsem myslela,že se toho nikdy nedočkám. :sweat_smile:
Tady v Pardubicích bývá na Perštýňáku krásný stromeček.Nesejdeme se pod ním? :grinning:
13. lis 2007 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj já se hlásím do klubu :wink: Sice nejsem z okresu Pce ale z ČR jsem :grinning:
16. lis 2007 v 11:33  • Odpověz
autor
ahojky,
no koukám Makelka se ná tu hlásí teda teda na ni holky bacha je to moc ukecaná baba :grinning: :grinning: ,ale je taky moc a moc šikovná kuchařinka :grinning: :grinning: no jo berem tě to je víc než jasné akorát ,že to mám vše na starosti já a víš jak to se mnou je takže pokud budeš mít tip někde na hory třebas dej vědět jo já bych viděla termín po Vánocích nebo Novém roce jelikož jistě teď bude mít každý spousty práce kolem těch Vánoc atd..

Karot ty opravdu potřebuješ někoho na pokec úplně to z tebe srší :grinning: :grinning: Já Ti doufám brzy radost udělám a zajedu za Tabeou to víš ženich do party se hodí :grinning: :grinning:
16. lis 2007 ve 13:39  • Odpověz
Tak jsem si dneska přečetla plakát,kde bylo psáno,že 1.-2.12.07 bude v Pcích na Pernštýňáku Mikulášská akce,živý betlém,svařák,apd.......... :grinning:
Co takhle si tam dát sraz? :confused:
20. lis 2007 ve 21:14  • Odpověz
Karotky...v kolik hodíííín to řádění vypukne? A bude i čert s mikuláášem? To abych nálakala i toho staršíího :wink:
23. lis 2007 v 10:16  • Odpověz
Mělo by to být každý den od 9.h. do 18.h. :wink:
23. lis 2007 ve 20:53  • Odpověz
Tak,co..............holky? :grinning:
V neděli tam jdeme s Ilčou,tak se připojte! :wink:
30. lis 2007 v 10:48  • Odpověz
Tak jsme zpět.Byl tam šílenej nával lidí,tak jsme se jen protlačili ke stánku s koláči,počkali,až rozsvítí stromek a pádili domů na kafe. :grinning:
Ale potkali jsme tam spoustu známých lidí,tak alespoň něco. :sweat_smile:
2. pro 2007 v 18:02  • Odpověz
Tak jsem dnes projížděla ulicí kolem mlejnů směrem ke štice....a tam si to bežela s kočárem mamina,vypadavši jak Karotky :grinning: ale co me zarazilo,byl ten stále hluboký kočárek..to my už drandíme ve sportáku..páč to jináááč nebylo mooožný :frowning2:
4. pro 2007 ve 21:51  • Odpověz
V kolik to bylo? :confused:
Já tam tudy(směrem od Štiky k Mlýnům)šla kolem 14té h.Mám černošedivou Inglesinu.Jo a chvátala jsem,protože jsem měla v Polabkách sraz se Siss a myslela jsem,že to nestihnu. :sweat_smile:
Áda zatím v kočáře leží.Ještě mu zbývá půl cm a bude muset sedět,protože se do něj nevejde. :grinning:
Že si mě nezastavila? :rolling_eyes:
5. pro 2007 v 19:14  • Odpověz
Jooo mohloo to být tak nejak,jela jsem od Mudr,byli jsme s mladším na očkování,pak jsem ješte jela za manželem do práce a pak honem domůůů..Byla jsem v autě,rozčilovala se nad cyklistama,zrovna jsi byla na mostku tam,když jsem cedila mezi zuby samý nehezký slova :grinning:
5. pro 2007 ve 21:05  • Odpověz
Kdepak pracuje manžel.............někde v Pardubicích? :confused:
Jó..........tak na mostě bývá provoz.Tam ani nesleduju,kdo v jakém autě sedí,natož když chvátám a jsem myšlenkami někde jinde. :grinning:
6. pro 2007 v 08:05  • Odpověz
autor
ty jo Vám to ale slušelo :wink: :grinning: fakt moc pěkný...
1. únor 2008 ve 20:54  • Odpověz
No,................to víš.Byli jsme mladý a hezký. :wink: A teď už jsme jenom hezký. :grinning:
Jak jste vůbec oslavili 1.narozeniny Kristýnky? :confused:
Byli jste si někde sednout?
1. únor 2008 ve 21:05  • Odpověz
autor
jo bylo to v pohodě malá byla nadšená bych teda řekla jinak klasická oslava s rodinnou a pak kamrádi a nakonec u lámošky Verunky která je o týden o d nás starší tam byly děti a malá mezi nima poprvé v tak velkém počtu a docela bych řekla,že děti jí berou tak jsem byla ráda škoda jen ,že nemáme moc možností aby se dostala mezi děti více ...U nás ve městě je pár holek ,ale jelikož jsem byla v minulosti velice zaměstnaný člověk tak jsem teď odepsaná ..no a do MC nechodím velký houf bab to není na mě :wink:

sednout možná zajdem někdy do té nové kavárny v Pce hodně to holky chválí byla jsi se už podívat ???
4. únor 2008 ve 20:07  • Odpověz
Půjdeme se s kámoškou podívat v pondělí do Hronovický. :slight_smile:
Ale v tom MŇAM MŇAM na Karlovoně to taky není marný. :wink: Jinak u Kostelíčka je Kavárna s dětským koutkem.Takže možnosti by tu byly. :sweat_smile:
8. únor 2008 ve 21:24  • Odpověz
Můžu se přidat?
17. lis 2010 ve 12:28  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.