• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazík maminek hyperaktivních miminek.

(Zamčená)
26. dubna 2010 
Ahoj, najde se nějaká maminka z Prahy 4 nebo vůbec z Prahy, která řeší hyperaktivitu u dítěte? Já jsem už docela unavená a vyřízená. Chci zajít k dětskému psychologovi aby mi poradil, ale ráda bych věděla jak jste na tom vy. Jak to řešíte? Co s dítkem děláte?
Nechcete se sejít a dát pokec?
Díky.
3. dub 2010 v 17:20  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Opravdu se nikdo nenajde? :frowning2:
6. dub 2010 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím....já mám doma takovou dračici....Manžel říká, že má horkou krev..... Já to dělám tak, že máme u baráku zmrzku točenou, skákneme s dcerou na tu zmrzku a pak se jdeme projít. Domů přijde tak zbita, má oblíbenou pohádku pat a mat nebo kouzelná školka. To ji pustím na dvd a za chviličku je tuhá a když ne, tak se ozve papa nebo není a to je vše....ale taky mi dlouho trvalo, než jsem přišla na to, jak ji zvládnout :sunglasses:
23. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ahojík,já mám tohle teda už za sebou,ale taky se mi narodila hyperaktivní dcerka,hrozně sebou šila i v břichu,pak od narození se vůbec nechovala jako novorozeně,hrozně kopala nožičkama,rozhazovala ručičkama,zvedalal se,v 8 měsích chodila kolem nábytkuo měsíc později sama,pak jí bylo všude plno,lítala,všude vlezla a navšechno..dr.nás pak nakonec poslala ve 2 letech na vyšetření,páč v ordinaci vždycky taky předváděla co umí :wink: ..na vyšetření sme měli moc hodnou paní doktorku,ta jí nasadila na hlavičku čepičku ze sondama a nechala at si dělá co chce,nejdřív přede mnou ,pak když odejdu..hyperaktivita byla potvrzená i bez sond:slight_smile:..Doktorka mi jen doporučila,že máme dodržovat režim dne a vše opakovat ve stejný,nebo alespon podobný čas..třeba,nočník umývání,snídaně,hry spánek,nočník,umývání,oběd,hry spánek,svačina ,koupání ,spánek..všecno sem pěkně dodržovala a neměla sem pak vůbec problém ji třeba uspat,když byla vzhuru lítala jak čertice a řádila,ale jak měla jít spát neprotestovala a krásně a dlouho spinkala-asi nabírala sílu až bude vzhuru..chce to pevný nervy,ale dá se to zvládnout,ted už je holce 11let,je velice sportovně nadaná a je to hodná poslušná holka,ikdyž pořád trochu živější..nejhorší to bylo od 1.5 do 7let..pak se to jakoby trošičku uklidnovalo,ale jen jakoby:slight_smile:
26. dub 2010 ve 12:39  •  3 děti  • Odpověz
ahojte tak já mám hyperaktivního kluka odalička, brzo chodil atd..... zas tak hrozný mi to nepřišlo, nakonec ho vždycky nějak zmáknu :slight_smile: no chce to hlavně laskavost, trpělivost a pevný nervy :grinning: :grinning: ted´ v září půjde do školy, tak sem na něj zvědavá :wink:
26. dub 2010 v 15:30  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.