• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazík pražských miminek a maminek

(Zamčená)
5. října 2010 
Ahojik, nechcete prazandy vyrazit na nejaky hromadny kocarkovani treba na Ladronku??? Ja mam pulrocni holcicku, rada nekoho noveho i poznam :dizzy_face: :dizzy_face: tak piste a navrhnete terminek a misto :slight_smile:
6. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
holkyyy, nikdo???
6. dub 2010 v 19:06  • Odpověz
Ahojky, uz se nekdo pridal? Ja bych se prihlasila :slight_smile:
16. dub 2010 v 09:55  • Odpověz
autor
ahojik, ne, stale se nikdo neprihlasil :frowning2: tak zatim pouze ty :grinning: pekna fotecka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: odkud jsi? a jak mas starou holcicku? :slight_smile:
18. dub 2010 ve 23:57  • Odpověz
Ja jsem z Proseka, Amálce jsou teď 4 měsíce, teda je o dva měsíce dřív tak že vlastně 2. No ale už máme 5 kilo. Jak to že se ještě nikdo nepřihlásil to jsou teda dneska lidi :slight_smile:
21. dub 2010 v 00:05  • Odpověz
autor
ahojik amy..myslela jsme ze bychom se mohly s maminama sejit treba v ZOO. Zensky kde jste????? pojdte v tydnu nekam vyrazit s nasema prdolama!!! takze zatim sraz Amalka +Amalka :grinning::grinning::grinning:
24. dub 2010 ve 22:45  • Odpověz
Zdravim, ja bych rada nekam vyrazila v tydnu s malou. Maminy Praha - halo halo, zatim sme 2 a nikdo vic? :frowning2:
2. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
Ahojky!
Já jsem ze Strašnic a sháním nějaké maminky na procházky..
Mám dvě děti (3 roky a 3 měsíce)
3. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz
Ahojda, no Strasnice nejsou tak daleko od Proseka jeste odkud je pipii a mohly by jsme neco podniknout, co vy na to zeny? :grinning:
3. kvě 2010 ve 22:43  • Odpověz
autor
ahojik holky, ja jsem z prahy 13(5)-na prelomu Stodulky-Reporyje. Jen jsem ted byla tyden v nemocnici a 27.5. nastupuji na operaci zlucniku :frowning2: chjo.... takze ja bych se ted rada pridala mam na to do toho 27.5 a snad mi ted uz bude dobre. Mala nam ted zvracela a jeste neni uplne fit, co pristi tyden????? nekde na puli cesty, pac vy jste na druhe strane :grinning:
10. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
Zdravim, jejda zlucnik nic moc. Tak to sebou budeme muset hodit. Pristi tyden muzeme kdykoliv krom pondelka :slight_smile: prida se jeste nekdo?
10. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
tak co streda???? v utery mam nahradni plavco a ve ctvrtek mam normal plavco :grinning: a ty pondeli nemuzes...tak co streda??? holky pridate se nekdo????samozrejme kdyz bude hezky a ne co je treba ted venku :confounded:
14. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
Sraz miminek streda jeste nekdo? ja to beru :wink:
17. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
autor
amy, tak to opet bohuzel nedopadne :frowning2: je tam sileny vitr a hnusne a mala je jeste nachlazena, takze do tohodle nejdu, do toho sportaku silene fouka :-/
18. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz
pipiii nic se nedeje, my sme mely v pondeli prvni ockovani a jeste se staho davame dohromady, takze do toho supr kvetnoveho pocasi taky nejdeme, tak az budes fit tak to snad uz dopadne :wink: drzime palecky.
19. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
jeee ladronka
5. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.