• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazík v Šumperku a okolí

(Zamčená)
13. prosince 2008 
Ahojky holky bydlím kousek od Spk.nemáte někdo čas a náladu se domluvit na scuka v Šumpru nebo někde poblíž?
17. říj 2008 v 18:16  • Odpověz
Ahojki maminko,jsem Kamča a jsem z Oskavy asi 20 km od Šumperka.Bydlím tu od začátku prázdnin a pořád jsem se s nikým z okolí neměla štěstí seznámit... jsem 18 ti letá maminka 3 měsíčního chlapečka a ráda bych se už s nějakou mamčou z okolí seznámila... pokud bys měla zájem můžem se domluvit a někde se někdy setkat s mrňouskama... jen jsem co se dakové vzdálenosti týče , tak jsem závislá na partnerovi (co se auta týče)jelikož řidičák ještě nemám, tak jen aby jsi to věděla, že se s malým do šumperka sama nedostanu... to víš ještě to okolí moc neznám... tak pokud budeš chtít tak se ozvi...měj se a ahojki Kamik :slight_smile:
30. říj 2008 ve 14:18  • Odpověz
autor
čauky promin že píši až tedkom ale strašně dlouho jsem tady nebyla...asi jsi se do Oskavy přištěhovala,že?já nebydlím úplně přímo v Šumperku ale v Olšanech to je asi 10km.od Spk.ale mám auto tak se dopravím s malou všude...koukám že máš malího o něco mladší než jsme my...klidně se můžeme někdy domluvit na srázku...a později i na osob.návštěvách jestli nebudeš proti....
A odkud pocházíš?
13. pro 2008 ve 21:15  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.