• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazík - Září 2007 (Praha)

(Zamčená)
16. února 2009 
Ahoj holky!

Tak nakdypak a kde naplánujeme další srazík? :slight_smile:
21. únor 2008 ve 23:42  • Odpověz
Čauky, tak jsem koukala do tabulky a týká se to: aktivní členové :grinning: natalie77, kocicakovi, ketka, amalka, lucija a počítám i elucinku páč to má coby kamenem dohodil a pak tu jsou holky co se ale moc neukazujou marge, michelle.k2, flow111 a pak raduuu a leandre který já neznám vůbec. Kdyby se chtěl dostavit i někdo přespolní tak budeme jenom rády :slight_smile:

A termín, no, když kouknu do kalendáře tak 6.3. máme očkování, tudíž i 7.3. asi zabitý a pak 19.3. jdeme na kyčle, jinak kdykoliv, spíš ale všední dny pokud by to šlo, o víkendu se snažíme si užít taťku :slight_smile:

A místo, no házejte návrhy :slight_smile: Zatím padnul Človíčkov na Zličíně a mě ještě napadlo Ambiente vedle Kotvy, mají tam taky pěkný dětský koutek a k dětem jsou tam opravdu vstřícní, je to na: http://www.ambi.cz/ambi_pizzanuova_kontakt.php
22. únor 2008 v 10:14  • Odpověz
autor
My máme kyčláky 10.3. a očkování 17.3. (+18.3.), jinak taky můžu kdykoli (kromě víkendů). Já hlasuju pro Zličín samozřejmě, páč pro mě je to nejvýhodnější co se dopravy týče, ale samozřejmě, že jiným místům se nebráním. Ještě jsem někde četla, že v Palladiu je nějaká kavárna speciálně pro maminky s dětma :wink:
22. únor 2008 v 10:30  • Odpověz
autor
to je v tom Palladiu http://www.palladiumpraha.cz/unit/228_cafe-by-tretters/

a ta pizzerka od Koci vypadá krásně :wink:
22. únor 2008 v 10:35  • Odpověz
V Paladiu hořelo :wink: My máme 3.3. vítání občana Šimona a máme to odpo, takže ten den prosím ne. Stěhování se asi v brzké budoucnosti konat nebude takže pak kdykoliv, ale zase v druhé půlce března odjíždím směr severní Morava :wink:
22. únor 2008 v 11:50  • Odpověz
lucijo a kdy se vrátíš?
22. únor 2008 v 15:45  • Odpověz
Ahojky Pražandy, další srazík :wink: , jůůůů, už dlouho žádný nebyl :slight_smile: :grinning: , jsem všema deseti pro :wink: .

Co se týče nás, tak my nemůžeme 7.3., 18. 3. a jinak je nám to jedno, pokud se něco nevyvrbí. Já osobně hlasuju pro Človíčkov v Edenu, to zas máme my pod nosem :wink:. Ale vím, že většina to bude mít dost z ruky, tak bych teda ale navrhovala něco v centru. Pro nás je zase Zličín strašně z ruky. Aby to bylo na metru B pro holky ze směru Zličín, a aby to měly vlastě všichni tak nějak na půl cesty. To Ambiente nevypadá vůbec špatně a Palladium je vlastně hned vedle. Tak bych se přikláněla k některé z těchto dvou variant.

Jo a příští týden tu asi nebude Natalie, nebo se pletu ?

Tak když to tady tak pročítám, tam co nějaký den v týdnu od 11. 3 do 14. 3. ?
22. únor 2008 v 16:02  • Odpověz
já jsem pro a není pro mě problém ani centrum ani Zličín, akorát ten Eden bych radši vynechala :slight_smile:
22. únor 2008 v 16:36  • Odpověz
Jůůů, koci, to jsem ráda, že sis na mě taky vzpomněla,
no, já bych teda byla pro ten Zličín, je to pro nás nejlepší....
23. únor 2008 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz
A mě je to úúúúúúúúúplně jedno kde :wink:
23. únor 2008 v 18:29  • Odpověz
Tak uvidíme ještě co Natalie až se vrátí z hor, Zličín nebo Nám. Republiky, mně je to fakt šumák. Jediný blbý je že zrovna metro Nám. Republiky není bezbarierový, takže pokud se někdo bojí na jezdících schodech jako třeba já, tak to plně chápu. Tudíž buďto dojít pěšky z Florence (což zas není tak daleko) kde výtah je, nebo strach překonat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a navrhuji tedy jak píše Amálka někdy v tom týdnu 11. - 14.3., nebo asi pak až někdy v dubnu až se zase vrátí Lucija.
24. únor 2008 ve 12:29  • Odpověz
Ahojky, tak jsme to s Klárkou probraly a nakonec by nám nevadil ani ten Zličín. Koukaly jsme, že metro je bezbariérový, tak si tam někde seženeme nocleh :grinning: a taky bysme tam dorazily. :grinning: Když je Vás taková děsná převaha.
27. únor 2008 ve 12:42  • Odpověz
autor
Amal, tak to jste mi s tím Zličínem udělaly s Klárkou fakt radost :wink:

Tak na kdy to teda dohodnem? Třeba 13.3.? To je čtvrtek :slight_smile:
27. únor 2008 ve 21:52  • Odpověz
já jsem pro, se těšíííím :slight_smile:
28. únor 2008 v 15:19  • Odpověz
A máme tu první konkrétní návrh a my jsme ..... TAKY PRO :wink:

A taky se těšíme, že poznáme další Pražandy a Pražáky :slight_smile: :wink:
28. únor 2008 v 17:44  • Odpověz
autor
Já se těšíííííím!!!!!! JUUUUPÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!! :grinning:
28. únor 2008 ve 21:43  • Odpověz
Tak paráda, když se nic nepo****, tak samosebou taky dorazíme. V kolik?
29. únor 2008 ve 13:57  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Bude se vám to hodit tak kolem tý třetí?
29. únor 2008 v 17:18  • Odpověz
až tak pozdě?
29. únor 2008 ve 20:41  • Odpověz
No a nám nezbývá než souhlasit a těšit se na vás :wink:
Čas je nám šumák, poněvač jsme přizpůsobiví :grinning:
29. únor 2008 ve 22:26  • Odpověz
ok, 15 hodin vyhovuje :slight_smile: těšíme seeeeeee!!!!!! :slight_smile:
1. bře 2008 v 10:37  •  1 dítě  • Odpověz
autor
koci, jestli je pozdě, tak můžem klíďo i dřív :wink: Mě je to vcelku taky jedno :slight_smile:
1. bře 2008 v 16:33  • Odpověz
no já bych byla pro i dřív, minule jsme byly 3 matky a kecaly jsme 4 hodiny a uteklo to děsně rychle, tak když nás bude takhle víc, tak abychom si vůbec stačily něco říct :slight_smile: počítám že tak po šesté to všichni zabalej a pojedou domů koupat...
2. bře 2008 v 00:08  • Odpověz
autor
Tak ve dvě?
2. bře 2008 v 01:39  • Odpověz
Tak jo, ve 14:00, žádný problém. :slight_smile:
Kde přesně? V tom človíčkově?
2. bře 2008 v 08:57  •  1 dítě  • Odpověz
2. bře 2008 v 11:46  • Odpověz
autor
Tak teda: srazík 13.3.2008 (čtvrtek), Zličín-Človíčkov, 14:00 hod. :wink:

Moc se na váš těšim beruny :slight_smile:
2. bře 2008 ve 12:13  • Odpověz
Ahojky holky, tak po víkendu nakukuju a znamenám si do diáře ten čtvrtek :dizzy_face: :slight_smile: .

Taky se na Vám všechny moc těšíme :wink: :slight_smile: .
2. bře 2008 v 18:22  • Odpověz
No tak to je vtipné, a prozradí mi někdo kde ten človíčkov je a popřípadě jak se tam z metra dostanu??? :grinning: :grinning: :grinning: Děkuji všem :grinning:
2. bře 2008 v 18:23  • Odpověz
autor
luci, vylezeš z metra na Zličíně, pak půjdeš pořád rovně (do Metropole Zličín), vlezeš do dveří, který budou hned naproti tobě a musíš projít celý to nákupní centrum a úplně na druhý straně (u Intersparu) je po pravý straně nějaká kavárna (do zelena) a nahoře nad tou kavárnou je Človíčkov :wink:

Hm, já jsem talent na popisování cesty :grinning: Snad nezabloudíš, pro jistotu ti píšu do IP svůj mobil :wink:
2. bře 2008 v 19:21  • Odpověz
No snad to najdu a když tak mám hubu, že? No a teď už i Tvůj mobil :grinning:
2. bře 2008 v 19:32  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.