• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
Ahoj holky :slight_smile:
ve Vyškovačkách už je nás hodně a my co máme prcky nestíháme vždy všechno dočítat, info o srazících se nám v záplavě příspěvků ztrácí, takže pravidelné srážení se s kočárkama nějak upadá, což je dost škoda :unamused:
Proto zakládám toto téma, abychom se tady mohly domlouvat a sdělit si mezi sebou novinky :wink: :slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Kači: jestli sem nakoukneš, písni to info o srazíku v úterý i sem :wink: Díky :slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Luci seš teda rychlík :grinning: Takže co se úterního srazíku ( 30.7.) týče já můžu, v kolik by to tak bylo?

A co ten zítřek teda?
29. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Hani jsem to nakonec udělala hned u našich, abych na to náhodou nezapomněla :wink: :grinning:
dávala jsem malýmu tu skleničku Hami, ještě jsem mu blbec v té rychlosti ohřála tu až od ukončenýho 8.měs., ani by mi nevadilo, že má o skoro 3 týdny míň, jednou mu to neublíží, ale fakt v tom jsou už velký kusy a nechtěl mi to jest :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejspíš uděláme příště až pojedem do Vyškova ovocnej den a nebudu muset ani brzo zdrhat, abych ho mohla nakrmit.
29. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
Zdááááááár maminy! :grinning:

Cif dobrej nápad :wink:

Úterý můžu taky :wink: Počítám s tím.
29. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
Leni a co ten zítřek teda? Pojedeš teda na nějakej ten kuopák bo tak? Že bych taky dofičela...
29. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
Hani, to úterý bude 4.8. :wink:
29. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Tak jsem tu taky,ahooooj :slight_smile:

Snad s Vami budu zase vic v kontaktu,na diskuzi uz nechodim,tenkrat se me to zalibilo,ze to bylo takovy komorni, bylo nas tam par, znaly jsme se i osobne,jak je tam hodne lidi,uz se mi tam psat nechce :wink: .
Moc rada Vas zas brzy uvidim.
A na srazik bych rada prijela do Vyskova s kocarem.

Luci, to vis,ze se mu nic nestane,kdyz jsi mu to jednou omylem dala.
Ja musim rict,ze hotovky od Hami ani nahodou, nastesti jsem objevila v DMku od znacky Babylove a Alnatura detsky jidla,je to vsechno Bio,coz Hami neni, je to i levnejsi a hlavne,kdyz chci mrkev s bramborama, je tam proste jenom bio mrkev,brambory a voda,kdezto v Hami je mimo to spoustu dalsich slozek jako skrob,porek,olej atd..... a to ji fakt nechci davat.
Ale nejelepsi je to delat samozrejme doma, v Hypernove maji tri ctvrte kila bio mrkvicky za 25 kc a maji tam i takovej tacek s michanou zeleninou,tak to kupuju :wink:
Jo a v tom DM je ted zas ta akce 15 procent sleva na vsechno :slight_smile:
29. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
Teri: ahojky, já věděla, že Tě nalákám zpátky :wink: :grinning: viděla jsem Tvýho v novinách, MM mě volal k netu, jestli to nejste náhodou vy :slight_smile:
srazík určitě nejlepší ve Vyškově s prckama, už se těším, jak zase všichni pokecáme, třeba v cukrárně nad rakvičkou :wink: :grinning: jenom hoďte čas, jak vám to nejlíp vyhovuje, nám asi na těch 10. hod. ale klidně se přizpůsobíme :slight_smile:

mě to Hami taky nějak nevyhovuje, nejradši beru Hamánky, ale ty v DMku nemají, příště zkusím Babylove nebo tu Alnaturu. Jinak taky vařím Kubovi doma, skleničky máme většinou jenom na cesty, včera jsme měli rajskou a jak mu jela :slight_smile:
Sleva v DMku super, já to kombinuju s jokerem co mám z bonusových knížek, jak sbírám bodíky a tak mám pak plínky se 40 procentní slevou, a to se vyplatí :wink: :grinning:
29. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
Ale, ale tady to najednou jede :grinning: . Luci byl to fakt výbornej nápad :wink:

Já ted na Hami nedám dopustit, šmakuje to jak Matýskovi, tak mě ale dobrý sou snad všechny skleničky :grinning: celkově dávám přednost skleničkám. Přece jsou jen víc kontrolovaný a to. co je v nich je vyvážený pro mimi, ať si kdo chce co chce říká :wink: . Teri na tu bio zeleninu z hypermarketů si dávej pozor, známá co dělá v hyperce mi říkala, že se to tam skladuje v dusíku a to není moc dobrý a navíc, nemusí být ani bio :wink:

10 hodin pro mě ideální čas :wink:
29. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Hani: to víš, neztrácíme se v tlačenici :wink: jinak mě to celkem šmakovalo to Hami :slight_smile: ale Kuba to nechtěl a taky mě šoklo, když jsem si přečetla na skleničce potom, protože jsem to pořádně v té rychlosti neštudovala, že jsou tam i žampiony :confused: to mi přijde pro děti od 8 měs. dost šílený, i když je fakt že jich tam asi nebylo moc, ale třeba to vůbec na té skleničce nebylo napsaný kolik tam toho je... ale jinak pro mě jsou chutnější než Hamánek, ale Kuba zatím preferuje to :slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Tady teď nějak nezapadám :grinning: :grinning: :grinning: Hamánky ještě nepapáme :grinning: :grinning: :grinning: Ale to neva.... :grinning: Jinak teda v úterý ta desátá? Už se na vás těším.... A kam máte v plánu jít? :wink:
29. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
leni: všechno bude :grinning: :grinning:
pokud nebude někdo protestovat, tak v těch deset sraz na městě a pak třeba kafčo v cukrárně a nebo třeba zase zámecká, se můžem domluvit až na místě :slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Holky, o tech Hamankach diskutujte v normální diskuzi, at nejsme out:grinning:
29. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
erinka: ona ta diskuze o hamánkách vyplynula z dnešního mini srazíku, takže to sem trochu patří :wink: ale samo to můžem pořešit i ve Vyškovačkách :wink:
29. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
Jé,náhodou jsem na vás narazila,tak mi to nedalo pozdravit Vyškovačky-do bývalého písání už vůbec nechodím,i když vás osobně neznám,tak co jsem si s váma psala,všechny už máte po porodu a s těmi ostatními není co probírat.Mějte se krásně,u mě je vše fajn.Přeji zdravá dítka a hodně pohody na srazících i mimo ně! :slight_smile:
29. črc 2009 ve 23:41  • Odpověz
autor
simour: ahojky :slight_smile: klidně nám přijď občas písnout, jak se máš i sem :wink: a ke srazíku se můžeš taky připojit :wink: :slight_smile:
30. črc 2009 v 06:35  • Odpověz
Ahoj holky

Luci super nápad.

Můj má teď 14 dní dovolenou, takže v úterý nedorazím, ale jindy určo jo, moc ráda bych vás všechny viděla.

Terezko no nazdar, ty ještě žiješ. Moc ráda bych pak po dovolené dorazila na tu návtěšvu, jestli to teda ještě platí.
30. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
ahoj holky

Luci,skvělej nápad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

srazík v úterý v 10h super nápad :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj, úplně náhodou jsem zabrousila i sem, chodím do tohoto oddílu témat kvůli jiné mísnůstce, tak jestli se nebudete zlobit, vím, že nepatřím mezi ty, co u vás byly od začátku, ale snad nakouknout někdy můžu, abych měla přehled o srazících, a i když zatím nemám kočárek, snad se taky můžu přidat i bez kočárku...
Díky za info o úterku Luci, několikrát jsem se ptala ve Vyškovačkách, ale asi to fakt nějak zapadlo.
Takže bych po desáté dojela do Vyškova, v 10 mi přistává bus na nádraží, jestli byste chvilku počkaly, až bych došla, byly byste hodný, pokud vás nebudu nějak brzdit...
A nějaký dobrý kafe a zákusek bych si dala, ale klidně i zámecké s Café to go... :slight_smile:
Tak se mějte hezky a těším se na Vás a Vaše prcky... :wink: Ráda se něčemu přiučím... :slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj holky, Luci, dobrej nápad :wink:

Takže sraz 4.8. v 10 ve Vyškově? Já bych asi dojela, v pondělí zas jedem do UH, tak přijdu na jiný myšlenky :grinning:

Jo a jak jste se bavily o tom jídle, já radši kupuju Hamánky, ale radši vždycky to složení kontroluju, jednou jsem vzala hipp od 5m a už tam byla sůl, naštěstí jsem si toho všimla včas. Ale skleničky taky beru spíš jenom na cesty :wink:
30. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Zuzi: škoda, že nedorazíš, ale určitě to spácháme brzo znova, tak se zase uvidíme :slight_smile:

Leni: určitě se zlobit nebudeme, tohle není tajný téma jen pro nás, jen jsem to poslala těm holkám, co sme se pravidelně scházely :wink: čím víc, tím líp :slight_smile: chtěla jsem Ti písnout do normoš diskuze, že určitě není problém chvilku po té desáté počkat, protože my se stejně většinou taky nesejdeme všichni přesně, takže neboj, že bychom Ti utekly :slight_smile:

Zdeni: to je fajn, že dojedeš :slight_smile: odreagování budeš určitě potřebovat :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 06:40  • Odpověz
Jak tak čtu o těch hamánkách a tak, tak v tom budu mít pěknej guláš, zlatý kojení :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
Luci, tak snad jsem fakt nevlezla někam, kam nemám... to by mě mrzelo. :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zdeni, to chápu, že se potřebuješ odreagovat. :grinning: :unamused:
Teri ahojky, to je fajn, že bys dojela, moc vás holky zdravím! :wink:
Zdeni, co plánujete o dovolené?
Holky, pěknej víkend, mějte se fajn!
31. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Tak jak to tak vypadá, tak nás v úterý asi bude hodně :slight_smile: To se do cukrárny určitě nevlezem :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
Pardon Zdeni, Zuzi jsem chtěla napsat, o té dovolené... :wink: Se omlouvám.
Leni, to asi ne... zákusky do krabice s sebou... :grinning:
31. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Lenajsek: právě že jsi vůbec nevlezla nikam kde bys nebyla vítaná, to spíš já bych se měla omluvit že jsem na Tebe zapomněla, už jsi s náma taky na srazíku byla :wink: takže si tady správně a dost už! :wink: :grinning:

Leni.dv: jj, cukrárna asi padá, ale Lenajsek nadhodila kafčo do zámecké sebou a nakonec to můžem vzít i ty zákusky a nebude nám dobře? :wink: :grinning:
31. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jooooo, bude pikniiiiiiik :dizzy_face: :grinning:
A nemám nabalit třeba i řízky s chlebem? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
leni,tak já bych si dala ten řízek kuřecí ju :grinning: :grinning: :grinning: a pak rakvičku :grinning:
31. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
leni: tak to já si dám vepřovej, ale libovej! :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
holky mě je po vás takový smutno, že se na vás asi přijdu alespoň podívat i s manžou :grinning:
31. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 24
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.