• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
Zdravím vespolek :grinning: mám pokaženej pc, tak se sem nedostanu asi ještě dlouho, ale jsme na návštěvě u babičky, tak nakukuju. Všem co ste nám písli, děkumem moc za přání k dnešním Matýskovým narozeninám :wink: Oslava proběhla včera v naprosté pohodě a bylo to super. Obrovskej dík Kačcce, dortík byl výbornej, jen se po něm zaprášilo jak všem chutnal, sem nevěřila že ten 3 patrák zpracujeme :grinning: , holky fakt kdo chcete výbornej dort nechtě si ho upéct u Kačenky :grinning: :dizzy_face: :grinning:

Koukám že už mám čtvrt hodinky porozeno, tak jdu odpočívat :grinning: Pár fotek z oslavičky je na FB, tak kdo chcete jukněte.
13. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Hojte holky při neděli,

Matýskovi přeji všechno nejlepší k prvnímu ročku :dizzy_face: Je teda neuvěřitelný, jak rychle to uteklo :wink:

Ve čtvrtek jsem vyrazila dopoledne na plavčo a teda bylo tam maminek s mimčama. Sem je chvilečku očučovala a říkám prckovi ať mrká co ho čeká :wink:
13. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Hani: Matýskovi gratulace k 1. ročku.Fotečky z oslavy krásný :dizzy_face: Jsem ráda,že dortík vám chutnal a děkuji za pochvalu.To fakt potěší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Rady: tak vidím,že prcka už připravuješ na plavčo :slight_smile:

Teri: co čaruješ tak v noci?A jinak se vám plavčo líbí?a v kolik teda chodíte?nám se plavání líbí a taky už se teším na další lekci :wink:
13. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
Ahojky, taky se přidávám ke gratulaci. Matýskovy přeji vše nej. :slight_smile: To je stašný jak to letí, sotva se mimčo narodí a už sfoukává první svíčku a člověk myslí na to jaký to bylo když se narodil. Tak se tu mějte. Dobrou
13. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ahojte holky, tak jsem právě objevila Ameriku .... jsem netušila, že je ještě nějaký téma Vyškovaček ....
Matýskovi všechno nej k prvnímu ročku ....!!!!!
13. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
Tak si vás dočtu, koukám že sem chodí lidi, o kterých jsem už dlouho neslyšela .... tak tady se srážíte, jo?
13. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Teri: super že si plavčo taky užíváte :slight_smile: jsme na Tebe akorát ve čtvrtek vzpomínaly, kdy s malou chodíte. Je škoda, že nemůžem chodit všechny zaráz, ale nedá se nic dělat, potom v tom pokračováku je to už ve větších skupinách, tak tam se určitě nacpem všechny :wink: jinak sraz ve Vyškově plánujem ve čtvrtek po plavču, my tři můžem kolem té 9. hod., zbytek se asi přidá později :wink:

já jsem z plavča nadšená, moc se mi to líbí a myslím, že Kubovi taky :grinning: snad se mu bude líbit i nadále, až se začne s tím potápěním ...

taky přejem Matýskovi vše nejlepší k prvním narozeninám :dizzy_face: fotečky jsou super a dortík vypadá k nakousnutí, se nedivím, že se po něm jenom zaprášilo :slight_smile: a taky mi teda hlava nebere jak ten čas letí :grinning:

Rady: jsi mohla přijít mrknout za náma, ale tak brzo jsi tam asi nebyla :grinning: na srazík ve čtvrtek přijdeš?

Marti: tohle téma je spíš jenom na domlouvání srazíků a takový rychlosdělení :wink:
14. zář 2009 v 06:49  • Odpověz
autor
Raduš: vše nej k svátku :dizzy_face:
14. zář 2009 v 06:50  • Odpověz
Ahoj holky,

v ten čtvrtek to asi nezvládnu :frowning2: Nemáme tady šéfovou a já ji ještě naposledy zastupuju. Ale ten další týden bych to zvládnout mohla a možná, že si skáknu i na tu osmou na bazoš, bo minule to byl masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci děkuji za přáníčko, já sice sváteček slavím až 3.ledna, ale gratulace přijímám i dnes. Už jsem dostala i dárečky, takže je to velice výhodné :grinning: :grinning:

Hani, též jsem zkoukla fotečky a ta oslavička teda byla krásně propracovaná :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Luci, já mám s malou ve čtvrtek plavčo na 9,30 .... uvidím, jak nám to půjde, protože malá pak mívá ve zvyku spinkat ... minule jsem stihla akorát tak nakoupit ... když budu někde parkovat atd. tak nevím, jestli bude spát, tak bych vás podle situace našla ... minule než jsem se vybatolila tak už bylo skoro 11 ... však jsme se potkaly
14. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Raduš: já to pak zjistila, že to dneska není to pravý ořechový :wink: :grinning: ale proč bysme Ti nemohli přát 2x do roka, každýmu se to nepoštěstí :wink: :slight_smile:

Marti: my budeme zřejmě sedět u Jánskýho nebo někde na městě, takže nás určitě najdeš, když vám to vyjde :slight_smile:
14. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
Ahojda,

tak abych pravdu rekla,nacucuju sem tedka trochu z nudy, mala uz pres 3 hodiny spi :slight_smile: , stihla jsem uvarit dve jidla,upect buchtu a vyzehlit,ted se jen tak flakam.

Marti, ja nevedela,ze o tomhle tematu nevis,jak si pisem do IP, ani mi nedoslo,ze tu nevidim Tvoje jmeno, vlastne se m tak hrozne casto taky nechodim,tak proto mi to nedoslo,hlavne,zes nas uz nasla :grinning:

Takze sraz mate ve ctvrtek po 9 hodine?
To pro nas nepripada v uvahu z Vami znamych duvodu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale pokud se zdrzite, treba bychom dorazily.

My chodime plavat v pondeli ve 12 hodin ( akorat se tak vyhrabem,tak to vyslo fakt dobre pro nas ) :grinning: , je to parada, mala se pak nadlabne a usne jak spalek, hrozne se ji to libi, je v ruzovych plaveckach superroztomila, vcera s nami sel i tatinek,tak byl celej pysnej :grinning:
Ale doufam,ze do tech pokracovaku uz bych treba chodila s Vami,je mi tam smutno :frowning2:

RAdu, to to utika ,za chvili budes v polovicce. Nechas si rict pohlavi? Tusim holcicku :wink:
15. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
Já budu chodit na plavčo až v listopadu :confounded: A taky sama :frowning2: Jsem furt přemýšlela, jestli jezdit do Vyškova nebo do Brna, ale jelikož je to v Brně mnohem dražší, tak radši ten Vyškov.

Já nevím, ale já bych tak k Raduš viděla spíš kluka :slight_smile: :wink:
15. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahojte holky, dáváte tipy, co bude mít Raduš? ... já bych tipla chlapečka, nevím teda proč, ale tak mi k ní sedí...

Teri, mi jdeme ve čtvrtek na plavčo, uvidíme jak se to malé bude líbit...snad to bude lepší než posledně ... mě jí bylo uplně líto :frowning2:
15. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
Teri, můžeme se domluvit, že byses někdy po plavání stavila , co ty na to? Pokud ti teda s malou moc nenabourám plány...
15. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Marti,jasne prijedeme rady :wink: ,sice potom spi,ale vezmu kocar kdyztak.
Tak koukam,ze presilovka je u Radus kluk,tak se uvidi,jen abyste se nedivily,ja fakt mam pocit,ze to ale kluk nebude :grinning:

Leni,ve Vyskove jsem s tim plavanim uplne spokojena,muzu doporucit. :wink:
16. zář 2009 v 00:02  • Odpověz
Ahoj holky, všechny moc zdravím... :wink:

Radi, týdny Ti pěkně naskakují, to je super. :wink: Jak se cítíš? A já radši tipovat nebudu, nechám se překvapit.

Leni, to je fajn, že je TM doma, to jsem nevěděla. Tak se můžem domluvit někdy na příští týden, jestli by se Ti chtělo? Kromě čtvrtka nic nemám... A já asi čoveče taky pak budu chodit do Vyškova na plavání s malým, je to přece jen blíž a asi teda i levnější... Ale taky tam příští rok asi budu chodit sama...

Hani, fotečky z oslavy Matýska fakt krásný, a ten dort... Kači, jseš fakt šikulka!!! :slight_smile:

Kači, došly Ti fotečky z pondělka? To byla fakt náhodička, že jsme se potkaly... ještě, že jsi na mě zavolala, já si většinou lidí ve městě nějak nevšímám, jsu v tomhle děsná. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Užijte si ve čtvrtek plavčo a srazík, já se připojím někdy příště...

Jak se daří Vašim drobkům, už v noci spinkají líp?
Všechny moc zdravím, mějte se krásně! :slight_smile:
16. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Nazdarek,tak ve ctvrtek to nezvldnem,mam auto uz tri tydny v opravne apry to bude az v patek :frowning2:
Ale snad brzy Vas zase uvidime.

Hezky den :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Čauec holky,

tada koukám, že na tipy převažuje spíše chlapeček. Já sama jsem se na počátku na chlapečka cítila a dá se říct, že na mimčo mluvím spíše v mužském rodě. Tak teda uvidíme, zda-li se splní přání mě nebo manžílkovi. Ten by kupodivu radši holčičku :slight_smile:

Jinak už se cítíme lépe, ani unavená nebývám a to jídlo už se začíná trošičičku lepšit. Váha mě naštěstí zbytečně neprovokuje, i když už si připadnu jako slon :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pokud se mi to příští týden podaří, připluju ve čtvrtek za váma :wink:
16. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
Čauves holky, konečně máme noťas, tak už můžu psát i večer.
Zítra za Váma dorazím, ale nevím kdy, jak si dá dopo svoji půl hoďku, tak potom.

Vikinka je mazecká, říká mama, baba a další věci :grinning: , cestuje po ohrádce neskutečným stylem, ale už mě sere jak se furt vrtí, když ji chovám, asi by mi chtěla někam utéct :grinning: .

Kojení mazec, pořád sabotuje, když už ale není zbytí, tak se přisaje, ale před tím je to boj. Dneska hrůza, od rána se nemohla vykadit, pořád tlačila a pak plakala, večer už jsem to nevydržela a dala jí rourku, vykadila se ale hrozně u toho plakala, ale po tom co z ní vylezlo, to jí někdy můžu konkurovat i já, fakt s prominutím hovno jak ruka :frowning2: .

Tak zatím čauky
16. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj Zuzi, tak malá ti s kojením dává pořád zabrat, co? Bude živoučká, ale to je dobře, aspoň se ve světě neztratí a poradí si! .... Markétka si před 2 dny stoupla v postýlce, o lození není moc řeč, jen klekne, houpe se, nebo couvá ... tak uvidíme ... už říká pěkně mama, naučila se "ták jsem veliká" , "paci paci" , "mám se tak tak všelijak", a poslední asi 3 dny se mi daří, že se ráno po probuzení vyčůrá do nočníku, tak se naučila tleskat, že "ták je šikovná" ... je to sranda. .... dnes jsme plavčo vynechali, mám dost rýmu, bych se tam asi dorazila, to by se nedalo.

Holky, zjišťuju, že ty ČTVRTKY NEJSOU DOBRÝ DEN NA SRAZÍKY, už několikátý čtvrtek prší, posledně když jsem tam byla s váma tak taky pršelo ... to bude chtít změnu asi :grinning:
17. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky!
Řekněte mě, jak mám to dítě naučit spát celou noc? :sweat_smile: Jak jste to dokázali? :confused: Dneska ten náš synátor se vzbudil ve 2 na kojo a pak se na mě tlemil a vykládal jak za bílýho dne :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vydržel to hodinu :angry: Mě přijde, že se začal budit víc, musím vstát a dát mu dudlíka, pak dobrý, ale někdy je to několikrát za noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vaše dítka jsou teda šikovný, holky! :wink: Adámek se akorát naučil jak bych to řekla pískat, na bok se taky občas otočí, ale na břicho ještě furt neee. A jinak je tenhle týden nějakej přes den protivnej, nevím, jestli to není i tím počasím...
18. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Leni.dv. ... neporadím, já měla včera tutéž noc jako ty ... jsme byly 1,5 hodiny vzhůru, nevím co to bylo ... se říká, že když se dítě i pozděj (třeba kolem 1 roku) v noci budí, tak že je to jen zvykem, že nemá hlad ani žízeň ... dostala jsem do meilu "jak naučit dítě spát celou noc" ... ještě jsem to nečetla, ale pošlu pokud chceš ... kdyžtak pošli meil ... Leni, jinak Markétka se pořádně otočila v 8mi měsících (od 6ti do 8mi nebyl ŽÁDNÝ POSUN V MOTORICE, jsem byla na mrtvici) ... jinak otočku na břicho by měly děti zvládnout do 6 měsíců, tak máte spoustu času ... hodně nechávat na břiše, když bude hodnej a v pohodě, aby ho zajímaly nový věci
18. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Leni, on je už je taky větší a víc vnímá, víc věcí ho bude zajímat, ... nějaký spaní to je nuda ... teď jsem četla jedna maminka na prosincovkách má problém, ten její malej vstává v 5 ráno a celý den nespí, tak to bych padla na hubu ... to je hrozný ... mě se těžce zvyká že malá teď spí jednou, ještě že aspoň 2 hodiny
18. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Marti, jasný, mail mě přepošli: LenaHa@seznam.cz. Díky! :wink:
O tom buzení se vnoci ze zvyku jsem už taky slyšela a praktikuje to má kamarádka s 8 měsíční Baruškou, která je snad co hodina vzhůru. Jenže ta nemá od malička dudlík, takže ji uspává buď na baloně nebo u kojení. To by mě asi jeblo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže můžu být ráda za to, co mám :grinning:
Na květnovkách jsem totiž četla, jak se jim mimča už otáčí a mě prďola nic, tak jsem si říkala, jestli není pozadu :sweat_smile: Jednou se mi na břicho otočil, ale to bylo tím, že jsem ho dala na bok a on se tak sám překulil. A na břiše mě momentálně dělá to, že zaboří hlavu a zvedne prdel :grinning: A stááááááááášně slintá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
Marti je to boj s tím kojením, někdy si říkám jestli to stojí za to :frowning2:

Leni na spaní teda recept nemám, Vikča od dvou měsíců spí až do pěti do rána a pak po koju tak do sedmi až osmi, ale někdy má taky svoje noci, šíleně se vrtí atd. Buď ráda, že se malej na to břicho nepřetáčí, já jí zase nemůžu uržet na zádech, chce být furt na břichu a když se naučila přetáčet, tak bylo pár nocí, že to dělala ve spánku a pak se po otočení probudila a to bylo hrozný.

Marti malá ti spí tak hezky přes den, to závidím, Vikinka si zkrátila spaní za 3x půl hodiny.

Dneska se poprvé postavila na kolínka, je to hrozná prča. Házím fotku do alba.

aHOJ razím ji vykoupat.
18. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
Hoja holky :grinning: :grinning: :grinning:

konečně jsem se taky dostala na pc, buď byl fičák a pak smeho měli skoro týden v opravě, sem byla na mrtvicu hrozilo, že všecny fotky a videa půjdou do háje, zálohovala jsem naposled před prázdninama, ale podařilo se, tak teď pálím jak o život kdyby to zas spadlo.

Koukám že srazík asi nebyl, ve čtvrtek počasí moc nepřálo, my byli na roční kontrole, máme doma prcka, tak roční míry - 76 cm 9 850g :sweat_smile: no asi bude skřítek po mamině, nebo se vytáhne pozděj :grinning: , jinak všechno o.k. až moc, Maťula už nechodí, ale běhá, u Dr. jim než jsem sbalila kabelu pozotvíral všechny skříně a odpaďáky v dosahu, no trapas :stuck_out_tongue_closed_eyes:. U nás poslední pokrok je že se naučil vylézt na postel nebo sedačku, slézat umí taky, ale občas zapomene, tak je u nás denně cirkus a "salto mortale" , skáče to dolů po hlavě :sweat_smile: tak jsem opět vytáhla polštáře a máme to tady všechno zas obložený jak v blázinci :rolling_eyes:

Ráda bych Vás zase všechny viděla, tak prosím o info kdy bude další sraz :grinning:
18. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
Zuzi: Teda Vikča je šikula, ještě přísun těma kolínkama a budeš lítat jak čamrda za ní :grinning:

Leni: Aďula začíná být nespavec? Třeba je to jen nějaký období, za pár dní bude zas spát jak medvěd :wink: .

Radulko: Tipuju si též chlapečka, ale já se skoro dycky pletu :grinning:

m1rti: Super video Markétky :wink: . Vrátila bych Ti už tu knížku, tak se pak musíme nějak domluvit :wink:
18. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
Hani měli jsme takovej mini srazík u nás doma, hodila jsem fotky na FB.
18. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Tak Vikča vypadá na čtyřech srandovně :slight_smile: Jo a když Adámka nevozím v kočáře, tak doma mě taky spí tak půl hoďky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani, doufám, že je to jen nějaký období! Já se těším, jak budu spát celou noc v kuse :grinning: Akorát mám teda pocit, že toho se dočkám asi až v důchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A k mírám Matýska - Áďa ho přeroste :grinning: Už teď má asi 71cm :grinning:

Dneska jsem zkoumala na MMB, jaký nakoupit malýmu hračky na vánoce. Už chci začít. To zas bude vydajů, kurňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.