• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
Zuzi jo? Tak to juknu :slight_smile:

Leni: O hračkách mi ani nemluv, já mám dilema co koupit aby to bylo dobrý, ale zas toho nebylo moc, páč už ted to nemáme kam dávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak to máš dobrý že Adík bude na vánoce kolem toho půl ročku těch hraček je pak kvanta a fakt výběr :wink:
18. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Holky cau,

Zuzi,tak koukam,ze Viky si bude s tou nasi nadherou rozumet,ta je stejny sidlo, uz teda i leze, kdyz ji chovam,taky sebou mlati a jenom se trese,rika tata,baba....... dela paci paci,berany duc,takze bude hodne ziva,to je poznat uz ted,ale je moc hodna a krasne spinka a hlavne se furt smeje a vubec nebreci :slight_smile:

Leni.dv,ja fakt nevim s tim spanim,Nina mI proste od prvniho dne,co jsme prisly z porodky spi celou noc, bude se rano ,nakojim a spi min. do pul 10,taky je mi to divny,nebo spis bylo,ted uz je to automaticky
Ale kluci jsou prej vseobecne vetsi otravove :slight_smile: ,to se zlepsi,neboj.
Ja mam dobry i to,ze nemusim vozit kocar,dam ji do nej na dvur a je tam sama a usne tam a to same vecer v postylce :slight_smile:
To je Adamek fakt macek :slight_smile: ,poradnej kus chlapaka.
Nase mala je hroznej drobecek :wink:

Radus,ja fakt citim holcicku. No uvidime.
18. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz
Dobré ránko při sobotě,

jsem zkoukla fotečky ze srazíku a dětičky vám krásně prospívají :dizzy_face: Pokud nebude ve čtvrtek nějaká mimořádná akce, tak bych vás zase ráda viděla.

My jsme se dneska pustili do malování a přestavění ložnice. Tak jak jsme to měli doteď nebylo dobré pro postýlku, takže se s tím musí cosi urobit. Teď tady lítám s metrem a přeměřuju, který skříně půjdou kam a manža je ze mě mrtvičnej :grinning: :grinning:
19. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
Hani, se nějak domluvíme a dáme scuka na městě, jak bude čas .... já čtu pomalu, nějak chybí čas, ale já to dorazím neboj ....

Zuzi, to Markétčino spaní je poslední novinka tento týden, zas se něco mění, ale malou uspávám, sama neusne, takže tak, každý dítě má něco ....
19. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
Teri, to spaní Ninušky fakt závidím, a to závidím máloco .... to já neznám ani s jedním dítětem tohle, spát celou noc ...sci-fi
19. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj holky,krásnou neděli vynšuju :dizzy_face:

Leni:malej je teda velikej chlapák :slight_smile:

Zuzi:malá je šikulka,Tomík se furt točím dokola na podložce ale na kolínka ještě nepřišel :frowning2:

Teri:to vaše spaní vám závidím.to já se dneska skoro nevyspala.Malej od 6h vzhůru a usnul až ted.asi to budou ty dva zoubky co se nám prořezávají :wink: kdy přijedeš do Vy?

Rady:ty brďo tobě ty týdny skáčou :wink:

Tak papa,jdu si trochu spočnout než se mi ten ďábel vzbudí :grinning:
20. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Čau maminy, lítáte furt po venku, co, že tu ani nikdo nepíše? :slight_smile:

Neplánujete srazík i někdy jindy než ve čtvrtek? Já bych vás ráda viděla. Už jsem si myslela, že bych za váma teď přijela, ale asi to neklapne, MM jede zas v pátek pryč, tak holt budu muset navařit pro něho sebou zas nějaký jídlo:stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Holky, já to teďka s těma srazama nestihám, malá spí kolem poledne a ve městě prostě neusne, takže je to pro mě na chvíli, jinak ve čtvrtek máme plavčo na 9,30 než se vymotáme, tak je 10,45 tak je to pro nás při dobré konstalaci (pokud malá nevstává v 6,15 protože jinak pak hned usíná) tak na hodinku ... ale narazila jsem v pondělí na Cifer a Kačku u Jánských, tak jsem tam s nima chvíli poseděla, než malá začla "pokřikovat" a budit zbylé děti :grinning:
22. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
hame ...opožděně Mtýskovi vše nej k narozeninám.letí to strašně, viď? :grinning:
22. zář 2009 ve 23:36  • Odpověz
Ahoj holky

Marti já jsem se tam pak holkama nachvilku stavila, škoda, že jsme se nepotkaly.

Leni mě je jedno kdy bude srazík, já můžu téměř vždy.

Jé Pavla se tu objevila, to ani není možný, že už má Alešek tolik :dizzy_face:

Dneska ten můj malej miláček tak krásně spinkala, kojo o půl sedmé a vstávačka o půl deváté, ještě kdyby mě ty záda nebolely, tak jsem nejšťastnější. Akorát chuderka zase tlačí o sto šest a pak jen takovej bobeček :frowning2:
23. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Já jsem taky pro srazík, mně zatím ty čtvrtky s holkama jaksi nevychází :sweat_smile: Zítra taky ne, páč jedem hned po plavču ke tchýní :frowning2:

Zuzi, já ti tak závidím... teda ty záda ani tak ne, ale jak malá spinká. Já se celou noc nevyspím už asi nikdy

Jinak Verda už si stoupá, takže v dovednostech doháníme Kubíčka :grinning: Ale leze jenom občas, když se zapomene, bo zjistila, že plazení je rychlejší :slight_smile:

Tak se tu mějte :sunglasses:
23. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holky,jdu jen v rychlosti pozdravit.malej je nachcípanej tak máme mocosolvan a kapičky do očí a nosu.chrchle jak strarej chlap a strašně sýpe,chudinka můj majinkej :cry:
Takže zítřejší plavčo vynecháme a ani radši nepůjdeme na srazík ať to od nás nechytnete.

Jinak v pondělí se nám vyklubal 1.zoubek a dnes máme 7měsíců.Letí to hrozně :fearful: Na lození Tomík ještě nepřišel,ale dneska objevil jak se posouvat směr vpřed :grinning: sem se řehtala,bo byl jak nějakej zraněj vojáj :grinning: Plácl ruku dopředu a odšprtl se nožkama a zase pláck ruka a odsun :grinning: no sem myslela že se smíchy počůrám :grinning:

Tak se loučím,jdu dělat z br. těsta knedlíky ze švestkama :wink: papa a až bude čas hodím nový fotky :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Kači, tak ať je Tomík brzo zdravoučkej :wink:

Já už jsem začla dávat malýmu mrkvičku, doufám, že mě někdo neukamenuje, že už teď :sweat_smile: Ale ona mu stejně nechutná, ale ať si zvyká, chlapec :grinning:

Zdeni, tobě Verča spí furt nějak blbě?

Dnes jsem si pěkně spálila prst, sem myslela, že chcípnu, bolí to jak k.... :angry: :frowning2:
23. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Leni, nene, furt nespí :frowning2: Ale když jsme byli před 2 týdnama na svatbě a uspával děda, tak si od něho normálně vzala čaj, o půlnoci jsem ju jenom přendala do postýlky a spala až do půl 4, hvězda. Asi jak cítí maminku, tak ví, že by z toho mohlo něco kápnout :grinning:

Kači, tak ať se Tomášek brzo uzdraví. Kubík je taky nachcípanej, takže zítra máme vanu pro sebe :grinning:

Tak se mějte, brou :slight_smile:
23. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
hoj holky :slight_smile:

Leni,já myslím že je to čistě tvoje věc kdy malýho začneš přikrmovat :wink: Já taky ještě kojím a začala jsem ho přikrmovat ve 4,5měsíci :wink:

Zdeni:Kubíček je taky nemocinkanej?tak doufám,že jste si to solo plavčo užili :grinning:

Tomášek už se z toho začíná dostávat,zato já to od něj chytla :frowning2:nos mám zacpanej,v krku mě škrábě a bolí mě žaludek.No není to smůla :unamused:

Tak pa,jdu za tím křiklounem :slight_smile:
24. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Holky ahojky, co máte nemocný broučky držím palce, aby byly brzo zdraví... Kači, Ty se taky brzo vyleč, je to fakt smůla... :frowning2: Snad bude brzo dobře!
Vy ostatní si užijte plavčo, taky bych si šla zaplavat... :slight_smile:
Leni, jestli jedeš za Verčou, tak ji pozdravuj.... :wink: Jo, a tu mikču jak jsme se bavily, jestli mi prosím můžeš pak nějak schovat, díky... :wink: Pak písni, kolik Ti mám dát. :wink:

Přeji krásnej den všem, opatrujte se a snad se brzo uvidíme... :wink:
Pááá!
24. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Čauves holky, všechny chrníte nebo co? :grinning:

Kači tak vy tak stonáte. Tu rybku Ti vezmu příští týden, neměla jsem u sebe peníze a kartu tam neberou.

Leni je to jenom Tvoje věc kdy ho začněš přikrmovat, ale já si myslím, že pokud dítě prospívá není potřeba nic dávat, ale to je jenom můj názor. Ono je to pak otrava, když škaredě jí a ještě je všude bordel :grinning:

Jsem KO jdu hajat.
24. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj kočky, mám dotázek, neplánujete někdy příští týden srazík ve Vyškově? Docela ráda bych Vás viděla... kromě pondělka a pátku můžu kdykoli. :wink:
I když máte nemocný ty prďolky, že? :frowning2:
Tak jestli byste se chtěly scuknout, písněte...
Páá, krásnej pátek přeji!
25. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Leni.dv: od ukončeného 4.měsíce se můžou začít dávat příkrmy, ale jak píše Zuzka, pokud z mlíka pěkně přibývá a nebrečí hladem, tak to nutný není , my začli přikrmovat před 6 měsícem, ale řekla bych že ten šestý měsíc jsem už mohla přikrmovat, protože mi připadlo, že malá čím dál častěj, ale měli jsme do toho sraz a nechtěla jsem tam sebou tahat skleničky, tak jsme začly až po něm ....
25. zář 2009 v 17:19  • Odpověz
No mě dr říkala, že to můžu zkusit, jak na to bude reagovat a tak.... Samozřejmě přikrmovat nemusím, mlíko mu stačí, ale zas sem si říkala, ať si chlapec zvyká :grinning:
25. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
autor

nakukuju jenom v rychlosti, dnešní noc už byla celkem dobrá, spala jsem víc jak dvě hodiny v kuse :grinning: Tomík s Kubou mají asi stejnou virózu, Kuba má rýmu, šíleně kašle a včera ještě úplně ztratil hlas :frowning2: ve čtvrtek měl odpoledne 39 horečku, včera už byl lepší, tak snad už dneska bude líp.

chtěla jsem reagovat, ale Kubíček se vzbudil, tak jdu za ním, to je hrozný jak nemá hlas, já ho skoro neslyším ani když brečí... :unamused:
26. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahoj holky,krásnou neděli přeju :wink:

Luci: jejda tak Kubík má teda horší průběh.My jsme horečky naštěstí neměli a hlas nám zůstal.Tak ať se Kubíček co nejdřív uzdraví :dizzy_face:

Jinak my už jen trošku pokašláváme,tak snad to bude dobrý.Já byla v pátek u dr. a sedlo mi to na průdušky tak mám antibiotika,ale už mě to tak nebolí tak jsem ráda :slight_smile:

Všem přeju hlavně zdraví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: papa
27. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahoj holky!
Tady je snad jeden marod za druhým! :confounded: Kači, tak ať jsi brzo fit a Tomík už je zdravej?

Od pátku se Áďula už přetáčí na bříško :dizzy_face: Tak se snaží to provádět furt :grinning: Má z toho vždycky radost. Víkend jsem trávila zas u mamky, MM byl pryč, tak to bylo fajn, akorát zas ty noci měl nějaký divoký, že se budil :unamused: Včera jsme si se švicou a ještě se známýma udělali výlet do Prahy do zoo. Večer jsem myslela, že už mě upadnou nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak to bylo fajn.
29. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Hoj holky, marodi jak ste na tom? Bude ještě nějakejs razík než bude zima?
29. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
Leni,Adik je šikulka :slight_smile:
Hani,a co vy jak se máte?moc se tu neukazuješ :frowning2: Srazík určo spácháme tak hoďte nějakej návrh :slight_smile:
30. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jak je prckům a Kači, jak je Tobě, už líp? Snad ty nemoce brzo zmizí...
Já bych Vás moc ráda viděla, ještě fakt dokud je hezky a dá se být třeba venku, snad příští týden bude trošku hezky... já bych byla pro příští týden, můžu kromě středy kdykoli. Ten další týden mám nabitej, tak to pak nehrozí.
Tak snad se něco spáchá... :wink:

Všechny moc zdravím, pěknej den přeji, i když je zataženo... Pááá!
30. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoj holky :sunglasses:

Tak dneska má Verunka za sebou první ponor :grinning: A dobrý, jako jediná neřvala, docela se jí to líbilo. Tak dneska ve vaně potrénujeme :slight_smile:

Kači, snad už je Ti líp, ty atb Ti teda nezávidím.

Luci, jak je Kubíkovi? Musí to být hrozný, když ztratil hlas, ani Ti nemůže nadávat :slight_smile:

Lenajsku, týjo, Tobě ty týdny teda pěkně naskočily :slight_smile: Mně se to ke konci strašně vleklo, snad to Tobě uteče rychleji :wink:
1. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak co se srazíkem? Máte nějaký návrh? Já pojedu asi ve čtvrtek na sraz s prosincovkama, ale do středy bych mohla, ráda bych vás zase po čase viděla. .... teda teď koukám ... Aichmajerová už uvádí na óčku ... chvíli po porodu, tak to je mazec ....
1. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky,tak co ten srazík?navrhuju třeba úterý v 10h na náměstí :confused: nebo navrhněte,mě je to putna :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Zdeni,Tomík už je ok a já už celkem taky.Ještě dnes poslední dva prášky a mám dopapkáno :wink: trochu ještě kašlu a soplím ale příští týden snad už na plavčo půjdeme :wink: koho jste tam k sobě měli a co Renata,neříkala něco?
1. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.