• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
Jsu klidně pro úterý, fajn... :wink:
Kači, to je dobře, že je Tomíkovi už líp a Tobě taky, snad bude brzo dobře i Kubíkovi. :wink:
Lenča mi dneska psala, že na příští týden nic nemá, tak by taky asi mohla dojet.
Zdeni, super, že má Verunka za sebou první ponor. Tak trénujte. :wink: A mně se to ani nevleče, dneska jsem začala prát oblečky, tak budu mít práci se žehlením a pomalu začnu dělat dárečky na Vánoce, ještě mě čeká loupání ořechů, takže mám o zábavu postaráno... :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahojky, Kači pěkny fotečky. Ten příští týden se snad objevím MM má odpolední tak nevím. NAvařím mu kdyžtak v pondělí. Doufejme že vyjde počasíčko.
Leeni co budeš vyrábět za dárečky, hoď nějakou inspiraci. :wink:
1. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
Kači, dneska tam Verunka měla i kamošku, nebyla jenom mezi samýma chlapama :slight_smile: Renata neříkala nic, asi se pak domluvíte na nějakej náhradní termín, abyste to dohnali. Jinak si tento a příští týden můžeš objednat hračky do vody nebo desky. Ty desky stojí asi 350,-, nevím přesně, ty hračky podle toho, jaký chceš.

Leni, tak to máš docela nabitej program :slight_smile: Já bych taky ráda něco vyrobila, protože prašulky nejsou, ale bohužel co se týká rukodělek jsem totálně levá :sweat_smile: Kdyžtak pak přihoď nějaký fotečky :wink:

Pro srazík bych taky byla, to úterý mi vyhovuje :wink:
1. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
Nic převratnýho holky, nějaký obrázky pomocí ubrouskové techniky, nadekoruju rámečky na fotky, mám v plánu jednu dekoraci s kávovými zrnky, určitě i nějakej květináč bude... nic velkýho letos nehrozí, tak snad i tyhle dárečky udělají radost. Kdybych mohla, tak ještě maluju na sklo, namalovala bych nějaký skleněný kořenky, ale bohužel ty barvy na sklo jsou ředitelný jen ředidlem, tak to čmuchat nemůžu.
Jak něco vytvořím, tak hodím fotky na blog a odkaz hodím sem, jasně. :wink:
Tak to by bylo fajn, kdyby to příští týden klaplo, moc ráda vás uvidím. :wink:
1. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
Hoj holky, v úterý jsem taky free tak se můžu přidat :wink:
2. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahoj holky

v úterý taky můžu.

To byla zase noc, Vikinka měla nějakej zacpanej čumáček, tak jsem snad 150x vstávala a vracela jí dudlík, protože se vždycky rozbrečela. Teď ráno už nos dobrej, tak nevím co to bylo, ale já jsem KO. Zachvilku razím na rehabku a Viki na prevenar.

Gratulace Verunce k prvnímu ponoru :dizzy_face:
2. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahoj, tak já bych v úterý též mohla :wink:
2. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holky,tak to je super.Takže v úterý v 10h na náměstí :slight_smile: už se na vás všechny těšíme :wink:

My taky dneska nějak blbě spali :frowning2: ale jsem celkem vyspaná na to že jsem šla spát ve 23h :sweat_smile: včera mi po takové době přijela mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už se těším až zase zmizí :sweat_smile:

Zdeni: tak k to je fajn,že tam verča měla kámošku :slight_smile: a gratulace k 1. ponoru :wink: líbilo se?

No nic jdu dodělávat dort,tentokrát dinosaurus.ale vůbec nevím co se z toho vyklube za ještěrku :grinning:
2. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojky, tak v úterý se k Vám přidám taky :slight_smile:
2. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Hoja holčiny,

koukám, že na úterý naplánován srazík, takže dorazím. V práci už odstřihávám metr, tak snad mě uvolní :wink:

Jinak jsme se předčasně vrátili z dovolenky, manžu už nějakou dobu bolela ruka, takže jsem ho musela dotáhnout k doktorovi :wink: No byl hrozně rád, zvlášť když vyšel z ordinace z neschopenkou :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj holcicky, zdravime Vas, byly jsme tyden u babicky, koukam,ze bude srazik,no ja mela auto tri tejdny v opravne,opravar mi nebyl schopny rict cenu a pak na me vybalil,ze 15 tisic,no a po tydnu se auto zas rozbilo,takze je v opravne :frowning2: ,takze v utery ho asi jeste nebudu mit,skoda,rada bych prijela.

Mame se dobre,Nina je moc sikovna ,rika slovicka,snazi se stavet na nohy v postylce,ale je hrooozne divoka a ziva,porad krici a smeje se nahlas, trese se na vsecko,no fakt ji bude plnej barak.
V pondeli jedem na plavani,ted byl svatek,tak to nebylo,tak uz se tesime.
Ale je ta nase holka hrozne malinkata :grinning: .

Radus je v 19 tt,to je husty!!!!!!!! :grinning: Kde budes rodit?

Hezky vikend holky! Pozdravujte bobecky,at uz je mate doma nebo v brisku :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:

konečně jsem se sem zase dostala :slight_smile: Kuba je už relativně zdravej, jen občas zakašle a občas nějakej ten soplík, ale už dobrý :slight_smile:

Leni.dv: to je Adámek šikulka, že už se přetáčí na bříško :slight_smile:

Zdeni: gratulace k úspěšnýmu prvnímu ponoru :slight_smile: Verča je šikulka :slight_smile: jsem zvědavá jak to budem s Tomáškem dohánět, když vy jste tak napřed :wink:

Kači: tak to je fajn, že už jsi taky skoro ok, do čtvrtka to už snad bude u všech dobrý a sejdeme se na plavču zase v plné sestavě :slight_smile:

Lenajsek: vidím, že se chystáš vyrábět dárečky na vánoce, já jsem hrozný kopyto, tak závidím :grinning: a jde hlavně o ten nápad :wink: já bych možná i něco stvořila, kdybych musela, ale musel by mi to někdo vymyslet :sweat_smile: :grinning:

Kači: nemohla ses dočkat až mrcha dorazí a už bys ju zase pakovala :grinning: :grinning: ale chápu, já to dostala teď ráno a jak mám tenhle měsíc bez prášků, tak už se tady svíjím teď, jsem zvědavá co budu dělat zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teri: to je naprd s tím autem, snad ještě něco spácháme než bude moc škaredě na srazy... a Nina je prostě úžasný kouzelný dítě :wink: :grinning: :grinning:

my na srazík přijedem i když máme taky pokažený jedno auto, ale buď bude mít MM dovču a nebude velký potřebovat a nebo ráno dojedem busem a odpo nás vezme, nějak to provedem, těším se, že vás zase uvidím :slight_smile:
4. říj 2009 v 07:17  • Odpověz

Teri:jak se máte?doufám,že se někdy na srázek dostavíš i s Ninuškou ať ji holky vidí :wink:s tím autem to nas..e,bych to opravářa asi kopla do řiti :angry: malá je šikulka,ten náš rarach už je taky všude :grinning:

Luci:to je fajn že jste už taky zdraví :slight_smile: a že dojedete na srazík,tešíme se na vás :slight_smile: jinak s tím plavčem jsem taky zvědavá jak to teď budeme dohánět :sweat_smile: mě kupodivu mrcha dorazila bez křečí,ale včera ráno jsem si musela dát ibalgin,bo mě bolely záda.ale to bylo tím že jsem den předtím dodělávala ten dort a šla jsem spát až ve 23h :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to bude dobrý a budu ji mít bez křečí,to by bylo super :slight_smile:

tak krásnou neděli vynšuju :dizzy_face:
4. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky,tak kolik nás zítra bude na srazíku?
má být zataženo 17-21st. ale zahrádky už jsou prý pozavíraný akorát Acapulco je funkční :slight_smile: a Karolínka je prý úplně zrušená :frowning2:
Takže doufám že bude pěkně :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahoj kočky, já zítra určitě dorazím, snad nakonec bude hezky jako dneska, snad nebude pršet. Vůbec nevím kde je Acapulco, ale myslím že je sraz na náměstí, tak tam vás najdu.
Snad jste už zdraví vy i dítka, tak se na vás moc těším. :wink:
Pak se stavím za taťkou, když už budu ve Vyškově.
Krásnej podvečer všem, mějte se fajně a zítra ahojky!
5. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
Holky čaute

nevím jestli zítra dorazím, protože Vikča je nějaká nachcípaná, uvidím ráno, stejně půjdem určo na procházku, tak bysme se alespoň stavili Vás pozdravit.

Teda dneska je na p....., k tomu mě bolí břicho, nevím jestli jsou to vaječníky nebo má přijít mrcha,ale jsem úplně KO.
5. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Já určitě dorazím,jen nevím na jak dlouho.Povezu mamču z nemocnice domů.takže jak zavolá tak vám utečeme :pensive:

Zuzi:mě mrcha dorazila ve čtvrtek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
No nevím co je lepší jestli mrcha nebo něco s vaječníkama :grinning:
5. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahojky zítra nejspíš nedorazím, nějak mi to nevyšlo lítám po doktorech kvůli té menstruaci. Uvidím jak to zvládnu.
5. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj kočky, díky moc za srazík, myslím, že to bylo fajne, moc ráda jsem vás všechny i prcky viděla. Fotečky jak stáhnu, dám na FB, nějaký ty pěkný, kde jste hezky vidět a pár jich asi dám i sem do albíčka, aby tam bylo něco novýho.
Snad jste všechny dorazily v pořádku domů.
Ali, doufám, že dneska u dr. vše dobrý a MS se brzo spustí...
Krásný den všem!
6. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
Ahojky tak jsem koukla na FB na fotky ze srazíku. Bylo to určitě fajn. Škoda že mi to nevyšlo, Petřík by tam mohl už běhat s Matýskem. Třeba bude ještě nějakej, a konečně mě to třeba už vyjde. :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Alčo, určitě srazík bude, jsme docela dlouho čekaly na ty, co nahlásily, že dojdou, ale prostě někdy to holt nevyjde, já byla vlastně pořádně na druhým srazu ... to tak někdy je ... tak příště ... fakt to bylo fajn, jsme i dost pokecaly
6. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz
Ahoj,tak fakt me mrzi,ze jsme nemohly,no auto jeste furt nemam,prej zejtra :angry:

Jinak jsem pochopila,ze se budete schazet na facebooku, tak to se nepridam ,snad obcas prijdete i sem,

Zdravim Vas i detatka Vas krasny a mejte hezkej den :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky,jak se máte?

My jsme dneska byli po 14dnech na plavču a dobrý :slight_smile: a taky jsme byli na kontrole s nožičkama a máme vše v pořádku a dorostlé jadérka :wink: tak jsem moc ráda :dizzy_face:

Ahoj Teri:jak se máte?psala jsem ti do ip a už jsi neodepsala :frowning2: určitě budeme chodit i sem :wink: dej za nás Ninušce pusinku :dizzy_face:
8. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
Ahoj,tak ja mam konecne auto,tak snad se mame dobre :grinning:

Kaci,jo jo promin,napisu do IP,jsem rada,ze mate jaderka ok,my taky mely problem a uz je to dobry.
V pondeli jsme byly v poradne,takze ten nas prcek vazi v 8 mesicich 6850gr,jsem rada,ze je tak malicka a roztomila,dr. rikala,ze bude drobek po mne a ze kdyz vidi,jak je akcni,nedivi se,ze uplne vsechno spali :grinning:

Holky kdy date dalsi sraz??? :wink:

Lenajsek,kde budes teda rodit? Za chvili mas mimiska doma,to je krasne :slight_smile:
9. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
autor

Kači: tak to je super, že jadýrka má Tomík dorostlý, tak už může začít běhat :wink: :slight_smile:

Teri: auto už máš spravený, tak na další srazík můžeš dojet :slight_smile: Ninunka je fakt drobek, ale má být po kom :slight_smile: 3

Na facebooku jsme se domlovaly, že by bylo fajn zajít na prochajdu do zoo a pak sednout do Selskýho dvora - je to tam nekuřácký a dost velký - příští týden má být sice dost kosa, ale o moc lepší už to asi nebude, tak co středa?
11. říj 2009 v 09:46  • Odpověz

Tady je nějak liduprázdno :frowning2:

tak srazík mi pasuje,snad nebude moc hnusně a ze Selskýho dvora snad nevyrazí :grinning:
jinak mě jaksi nejdou na facebooku přispívat komentáře :angry: tak se nedivte že vám tam nic nenapíšu :cry:

mějte se krásně a těším se na srazík :wink:
11. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoj holky, ve středu bych se taky zůčastnila srazíku. Doufám že Petřík vydrží v restauračce, ale snad jo. Zítra jdu na další injekci kvůli těm měsíčkům. Jestli se to po téhle nesputí tak budeme mít asi jedináčka. Tak se mějte a upřesněte ten srazík. Přeji dobrou noc
11. říj 2009 ve 23:17  • Odpověz
Ahoj holky, no prý má ve středu i sněžit! :confused: Tak snad to tady nebude tak hrozný, ať si ještě ten srazík užijem :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky, pěkný dopoledne přeji... dívám se, že domlouváte srazík. Já ve středu nedojedu, jdem s MM do Brna do divadla, dostal lístky z práce, tak se těším. Jen teda nevím, co si vezmu na sebe, když má být taková kosa... :angry: :angry:
Tak snad si srazík užijete i přes to počásko... :wink:

Teri, fajn, že máš už auto opravený a jste mobilní.
Jinak mám vybranou porodnici Bohunice.

A gratuluji ke kontrolám kyčlí. :wink:

Leni, co Adámek a očkování, vše OK?

Všechny zdravím, mějte se krásně a pěkný celý týden přeji! :wink:
12. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.