• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
Ahoj holky :slight_smile:

Tak my si dneska nahrazovali plavčo a super :slight_smile: shodou náhod jsem tam byla se známou z Drnovic :wink: Tomík už se 2x potápěl a celkem dobrý.vůbec nebrečel,poprvé se napil a pak jsme se potopili jako na focení.to se bude konat ve čtvrtek a v pondělí tak se asi necháme vyfotit až v po.stejně je tam pan fotograf až 9-12h tak to tam čekat nebudu a v to pondělí stejně půjdem ještě nahrazovat tak to pak spácháme :wink:

Po plavču jsme dneska počkali na Terku s Ninuškou a ještě jednou holčinou(Hanka)chodila s náma na předporodňák.Zašli jsme na bazéně do restauračky a plkaly 2h :grinning:

Jinak můj brouček mě asi chce přivést do blázince,bo se mi v noci furt budí :angry:dneska se vzbudil kolem půlnoci s řevem,musela jsem ho dát k nám do postele.nic nezabíralo a děcko furt řvalo.tak jsem ho s brekem dala
Peťovi a ten ho taky nemohl utišit tak mi ho zase vrátil.pak teda usnul,ale já jsem byla zralá na panáka.tak nevím proč nemůžeme spát normálně celou noc :frowning2: :frowning2: :frowning2:

tak už jsem vyčerpala svoje dnešní zážitky,tak se mějte :slight_smile:
12. říj 2009 v 17:05  • Odpověz
Kači šikulka Tomášek s tím potápkem :dizzy_face:

To je mazec to jeho buzení, by mě asi jeblo :frowning2:
12. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz

Kači, Tomík je šikovnej, že si tak rychle zvykl a potápko mu nevadilo :slight_smile: S tím spaním je to blbý, Verda ještě ani jednou nespala celou noc, tak si to dovedu představit :frowning2: Třeba se něčeho ze spaní lekl nebo mu možná leze zoubek, snad se Ti s řevem nebude budit často :wink:

Leni, užij si divadlo :wink: Na co jdete?
13. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor

ten zítřek je zrušenej, protože v tomhle počasí se to nedá :unamused: snad bude ještě aspoň trochu líp, příští týden by to prý mělo zase přelízt 10 stupňů, tak uvidíme :slight_smile:

Kači: Tomášek je šikulka na plavču :slight_smile: s jeho nočním buzením už je to horší, napadají mě jedině zoubky, tak snad to brzo přejde :wink:

Kuba zatím nedělá moc pokroky ani s políváním a "žbluňk", teda dělá.. jak začal panikařit po tom polití a sápat se nahoru, ve vaně honem na nohy, tak teď panikaří už při "žbluňk" :sweat_smile: :grinning:
13. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Holky nemáte někdo číslo na laktační Vrbackou? Vikinka mi dorasovala telefon a čísla co jsem neměla na SIM, tak mám v pr..... :angry:
14. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj holky,jak se vede?
16. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahoj Kači u nás dobrý,akorát se odpoledne hrozně rozplakala, nevím jestli jsou to ty zuby, ale jestli jo, tak ať vylezou.

Včera jsem byla na té rehabce, Vikinka tam slyšela plakat miminko a tak byla nesvá, tak ji ta sestra chovala a druhá mě nasírovala, pak mi ji dala na klín a zdupala mě ať ji neposazuju, dokud si nesedne atd. no co mám dělat, když si chce sedat :angry: Nenechávám ji sedět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Zuzi,malej se taky pořád zvedá že nechce ležet ani polosedět :unamused: tak ho taky posadím na chvíli :sweat_smile: jinak mi furt v noci buzení,už mě to neba.
asi půjdu za 14dní někam zapařit,už mi to doma leze na mozek,malýho si uspím,odstříkám tatkovi na ráno mlíčko a zapařím si :slight_smile: kdo se chce přidat :grinning:
16. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
Hoja vespolek...

diskuse nestíhám holčinky moje, jen nakukuju, koukám že tady je stejně mrtvo. :grinning: Měla jsem teď 4 bloklý záda, řeknu Vám děs běs, Matějína sem ani nezvedla, takže obsluha furt v překlonu a to čertidlo furt lítalo a na nemocnou matku házelo bobek a ne ohledy, tak sem si to pěkně vyžrala. Furt řeším tu debilní pojišťovnu, ale moja chyba noc, kdo chce tam, pomozme mu tam. :rolling_eyes:

Bude nějakej scuk?

Kaci? A kam bys jako šla? Já mám slinu už hoooooooodně dlouho :grinning:
16. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
Ahojte, Hani, co máš za problém s pojišťovnou?
17. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
Marti, upsala jsem se pod vidinou velkého přispěvku na prevenar té nové pojišťvoně Média a su totál v háji. žádnej doktor tady s ní nemá smlouvu, zrušit už mi to nejde, zjistila jsem to pozdě až po nabití platnosti smlouvy a tak budu muset rok platit všude všechno hotově já debil, páč přestoupit zpět můžu zase až za rok.
18. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
Hanko, ty bláho, tak to je mazec .... to ani nevím, že je taková pojišťovna .... tak to je mi líto, to sis trochu zkomplikovala život co? Jen abyste nebyli moc nemocní, ať se ti to i neprodraží ... ty jo, fakt nezávidím.
18. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Zuzi, s tím sezením, já taky neposazovala, a malá si z pololeže, naprosto nepředpisově, sedala sama, dodnes sedí rovně ... taky jsem s ní nemohla nic dělat, teď stoupá, na špičky většinou, to taky není dobře, ale má silný nohy, tak ji mám pořád pokládat nebo co, bych se zbláznila ....
18. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
Hani, to je mazec s tou pojišťovnou, hajzli jedni :angry:
18. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jo a mám dojem, že po roce se můžeš vrátit k původní pojišťovně, ale po 3 měsících přestoupit k jiné. Ale nevím, jestli je to pravda, asi by bylo potřeba to pozjišťovat :wink:
18. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
Zdeni, já už si zjistila všechny možnosti i zákony a psala sem snad všude možně, ale holt pokud neudělají ze zákona vyjímku, musím, holt rok nějak přežít a modlit se aby se mě ani Matýskovi ni vážnějšího nestalo. Jsem tele no, nejdřív sem si asi měla pozjišťovat a pak se přeregiostrovat, ale mě to fakt nenapadlo, já měla celej život VZP a to že když bych měla něco platit u Dr. když mám jinou pojištovnu mě ani nenapadlo.
18. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
Hani to jsou hajzli, já teda pokud vím, tak se můžeš přeregistrovat vždy k začátku nového čtvrtletí, já jsem u Metal-Aliance, jsme tam všichni, dostali jsme za tento rok za Vikču a za Zdendu, že se tam zaregistŕovali, myslím 1200 na poukazech, za Vikču za Prevenar 1000 a za plavčo 300, no alespoň něco.

Dneska mi přišla mrcha :angry: , myslela jsem, že když budu kojit bude klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky já bych šla nějak zatančit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , na pití si ještě chvilku počkám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
Holky jen nacuhuju a zdravim.

Dolda, a kurna,mne jeste nastesti mrcha nedorazila :slight_smile:

Hani,tak to je neco,mne uz na to upozornovala kamaradka na tu pojistovnu, jsou to pekni parchanti, prej sla s malym na kycle,platila dve stovky,pac nemeli smlouvu a pak sla do poradny a taky nemaji smlouvu,tak ji ho zvazili a zmerili zadarmo,nic vic :unamused: Volala na VZP jestli muze zpatky, a prej az po roce, fakt hnus!!!
Normalne si preju ty svinaky potkat,az zase neco budou nabizet (ja se teda nebavim vubec s nikym,i kdyby mi nabizeli zajezd zadarmo treba :grinning: ),ale ted bych jim to rekla pekne od huby,ze jim neni trapne neco takovyho nabizet maminkach s detma - bleeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja bych taky pri kojeni nesla parit zatim, jako tancit treba,ale urcite ne pit, nevim vubec,jak dlouho to je v mlece ten alkohol a bala bych se. Ale jedna sklenicka asi nevadi.
18. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Zuzi jj, změnit pojišťovnu můžeš jednou za 12 měsíců k prvnímu následujícímu čtvrtletí. Už mi po 14-ti dnech odepsali, že když ně+co zaplatím u Dr. mám jim poslat doklad a že mi to proplatěj, no aspoň naděje, ale moc jim dacanům už nevěřím, i kdyby to byla pravda bude tenhle způsob zdlouhavej a zbytečně komplikovanej, takže fakt se rok budu držet a za rok honem zpět k jistotě třeba VZP bo jiné pojišťovně. Otěhotnět nebo nedej bože rodit bych te%d fakt nechtěla všechno si platit sama a pak na nich vymáhat ty šílený sumy.
18. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jé ahoj Terezko, já jsem z té mrchy pěkně rozhozená, se ráno probudím a myslela jsem, že mě jebne :angry: Já si myslím, že i dvě za celej večer nevadí, ale až dokojíme, tak se pořádně namažem, jo?

Hani to je fakt mazec, já mám na tyhle nabídky na ulici averzi, takže je hned odpálkuju.

Takže holky, kdy hodíme nějakej taneček?
18. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Hani, vidíš, to s tím těhotenstvím mě ani nenapadlo ... to by bylo hodně náročný to platit ... to jsou darebáci, shánějí pojišťěnce a přitom nemají smlouvy s doktorama ... to je něco!

Zuzi, já měla první mrchu v září, a od té doby mi to nějak blbne, se budu muset domluvit s doktorkou, když už nekojím, ať mi napíše nějaký jiný prášky, mám dojem, že menstruuju furt :grinning:
18. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
No Marti to mě nestraš, já dneska druhej den a už toho mám dost :grinning:
19. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
Čauvec děvčata,

úplně zírám jaký problémy jsou s nějakýma pojišťovnama :angry: To mě v životě nenapadlo, že něco takovýho může být. Já o přestupu taky začínám uvažovat bo MV porušilo všechno co loni bylo :angry: :angry: Uvažovala jsem o tom Metal Aliance, akorát jsem v seznamu smluvních lékařů nenašla Vašíčka :sweat_smile: Měla jsi Zuzi u něho s tím nějakej problém?
19. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahoj Rady, jak se těhulkuje? U Vašíčka jsem nikdy problém neměla a nikdy jsem nic neplatila :wink:
19. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
autor

byli jsme dneska s Kačkou nahrazovat plavčo a říkaly jsme si, že bysme mohli v pátek spáchat ten zookoutkovej srazík, ale dívala jsem se teď na počasí a oproti včerejšku hlásí že v pátek by mělo už pršet, tak nevím co teda.... kterej jinej den.... čtvrtky jsou blbý, protože máme plavčo a už je dost zima na procházkování po koupání... tak něco navrhněte :wink:

Hani, k té pojišťovně vůbec nemám slov, největší prasárna od nich je, že lanaří především maminy na mateřské :rolling_eyes: :angry:
19. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Holky, Metal Aliance je dobrá ....
Mě by na té nové pojišťovně nejvíc štvalo, že si nenasmlouvají doktory a shánějí pojištěnce ... to je sprosťárna
20. říj 2009 ve 23:49  • Odpověz
Ahojky holky, znám se s Kačkou Gregorovou a Terezkou pozvali mě mezi vás na zítra do vyškova. Uskuteční se srazík?
22. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Holky před chvilkou mi psala Terezka, psala jsem to i do Vyškovaček, před chvílí se jí narodila Barunka 48 cm a 3 kg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Já už jsem to četla ve vyškovačkách, to je mazec :dizzy_face: :dizzy_face:

Ahoj hancikub, vítej.

Zítra je nějaký srazík?

Dneska jsem byla u Terezky a malá je kouzelná a celkově dokonalá, ona snad vůbec nezlobí a hraje si sama :grinning: Hodím fotky na FB.
22. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.