• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
Ahojda,takze koukam,'ze asi byl dneska sraz a ja to ani nevedela,ale je hnusne,tak spis nebyl ne?

Hani ahoj :slight_smile:

Zuzi,no zase nas neprechval jo? Ty mas taky hodny a sikovny detatko,byly jsme moc rady,ze jste nas navstivily,prijedte zase :slight_smile:
Jo mala si fakt hraje skoro celej den sama a je happy :grinning: ,tedka jak stoji v postylce (presne od osmi mesicu),tak spis visi jak opice a je zakousla za ten okraj :grinning:

Gratulace Terezce k holcicce :slight_smile: ,ta ma ale hezky miry,takova akorat vidte? :wink:
23. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Terezce gratulujeme k Barunce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hanik: ahoj,tak vítej mezi nás :slight_smile:

My byli dnes na 8 měsíční kontrole a naše míry jsou: 7,81 kg a 73 cm :slight_smile:

Tak papa
23. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
Ninušce všechno nejlepší k svátku :wink:
24. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahojky, dlouho jsem tady nebyla, ale všechny vás moc zdravím!!!

Seznam mi dneska napsal, že svátek má Nina, tak přeji Ninušce od Terky vše NEJ NEJ k svátku! :wink:

Krásný víkend přeji, my za chvilku vyrážíme na výlet, na akci z bývalé práce, z cestovky, kde jsme s MM pracovali. Je to slezina lidí co už tam nepracují, taková neoficiální, dalo by se říct. Moc se těšíme, budou tam lidi, který jsme několik let neviděli.

Mějte se fajně, pááá!
24. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
Kači vy jste teda drobci :slight_smile:

Ninušce všechno nej k svátku :dizzy_face:
24. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Prej drobci :grinning: , videlas Zuzi toho naseho drobka ne? V osmi mesicich mela 6800 gr a 67 cm,ale furt si myslim,ze ji zmerila blbe,ze tech 70 ma :slight_smile:

Ninuska Vam vsem dekuje za gratulace :slight_smile:
24. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Teri, tak o tvým drobkovi ani nemluvím :grinning:

No my jdeme na kontrolu v osmi měsících v úterý, ale máme určo přes osm kilo.
24. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
Heh, drobci jsou všechny děti podle Aďule :sweat_smile: Chlapec má 5 měsíců a 8 kilo :pensive: :sweat_smile: :grinning:

Opožděně Ninušce všechno nej k svátku :wink: Dívala sem se na fotky, je fakt nádherná :wink: A teda závidím, jak je hodňoučká :slight_smile:

Jak jste zbládli s prckama přesun času? My v pohodě, byl vzhůru v 7 a pak za hodinu ještě usnul. Akorát mě ted štve, že ještě nedávno bylo 1 kojení vnoci a teď jsou 2 :confounded:
25. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahooooj :slight_smile: ,

Leni.dv, tak to mas teda opravdu velkyho chlapaka :grinning: ,my budem radi,kdyz se dopracujem k osmi kilum v roce,ja mela ve 12 mesicich 7800 gr. Dobry ne? :grinning: :grinning: :grinning:
U nas casovej posun jako by nebyl,pohoda :wink:
S tim kojenim v noci ja teda vubec zkusenost nastesti nemam ,ale ber to tak,ze to je zrejme docasna vec,treba se za chvili nebude budit vubec :wink: Davas mu kasi na noc? Jestli ne,tak to muzes zkusit,to ho hodne zasyti.

Nase Nina nejenom,ze furt stoji v postylce,ale hrabe se po ni nohama nahoru a ja mam strach,ze normalne prepadne ven :unamused: :angry:
A zacala me trochu kousat pri kojeni,jak ji konecne rostou zoubky :angry:

Tak paaa,jdu spat,zitra se uz tesim na plavco :slight_smile:
Vsechny Vas moc zdravime.
26. říj 2009 v 00:21  • Odpověz
Teri, no jo, máme obříka :sweat_smile: Kaši mu občas dávám, ale i tak se budí, ale asi ne hladem. Dnes ta noc ale byla lepší, vzbudil se, já ho na chvilku utěšila a spal zase v klidu dál. A spí se u nás do 8 :slight_smile:
U kojení mě za tu bradavku kolikrát hodně tahá a bolí to jak sviňa, vždycky vykřiknu. Zub ale ještě nemá.

My budem chodit na plavčo asi za 2 týdny, tak se těším. Co mu mám koupit, plavečky nebo ty plínky do vody?
27. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Hoja holčiny,

když tady mluvíte o těch mírách, tak sem ukázala fotečku z utz v práci a jedna kolegyně mi říká, to je macek :grinning: Takže Leni neboj, Aďula nebude sám, bo to naše mimino určo macek bude. No hlavně má být po kom :sweat_smile:

Sem dneska potkala souseda, co mají mimouška zhruba 14 dní vylíhlého a je to takovej drobíšek :dizzy_face: :dizzy_face: že to ani není možné. Vůbec ho neslyším plakat, ale prý si občas postěžuje, takže tu v březnu budeme mít duo :grinning: :grinning:
A zbytek sousedů půjde spát do sklepů :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Teri:malá je teda ďáblík,je šikulka :slight_smile:

Jinak nám ten posun trošku doblbnul hlavinku,vstáváme o hodinu dřív :unamused: Maalej je úžasnej,žačíná se mu rozmotávát jazyk a je to sranda :dizzy_face: a ještě jsem dneska objevila 2.zoubek :slight_smile:
Tak papa
27. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Cau holky,

Leni.dv, taK to si pockej,az bude mit zuby,to si teprv uzijes :unamused: ,mne kdyz obcas Nina kousne,taky az zarvu,ale nastesti to moc nedela.
A do vody kup spis tu plinku,teda kdyz to ty gumicky na plavkach udrzi,tak nemusi plinka byt,ale myslim,ze ty klucici jsou volny ne? My teda mame plinku i plavky,protoze mame takovy paratka nozicky (ale co dokazou je az k nevire :grinning: ),ze ji radsi davam i tu plinku.
Uz jsou na netu ty fotky z plavani,tak se na ne furt divame.
Moooc se teste,plavco je super!!!!

Radus, takze uz jsi za pulkou,no to je krasny :slight_smile: ,takze nevite,co to bude?
Kdy Te uvidim s briskem?

Mejte se vsechny fajn a miminka taky :slight_smile:
Teda pardon,Matyskovi se omlouvam,to uz neni zadny mimino :sunglasses:
28. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahoj kočky :sunglasses:

Leni, Verunka má plavečky a dobrý. Kluci nosí ty plínky a taky jsou v nich spokojení, takže je to asi jedno :wink:
Mě už kojení taky pěkně bolí, Verda u toho nekouše, ona má scvaklý zuby permanentně, takže si to fakt užívám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Rady, utíká to rychle, co? Naše malá má zítra 10 měsíců, ani se mi to nechce věřit :slight_smile:

Tak se tu mějte a pozdravujte prcky :wink:
28. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
Hoja ve spolek, teď jsem se vyslintla ve Vyškovačkách, tak tady jen stručně :grinning:

Bude nějakej srazík :slight_smile: ?!?!?!?!
29. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky,taky bych brala nějakej srazík :wink: tak navrhněte :wink:
29. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
Ahoj holky tak vás všechny zdravím. Srazík bych taky brala, snad bych se aji konečně třeba už zůčastnila. Jenže kde teď v zimu. Jak jsem byla na bazéně tak jsem si tam vzala letáček že je tam otevřená nějaká restauračka kde je aji dětský koutek. Že by to mohlo být v pohodě aji s těma většíma dítkama.

Hani: to musel být šok když to na něj spadlo. NA petříka jednou taky spadla taková těžká deska, tak jsem z toho byla taky mimo.

KAči koukala jsem na tvoje výtvory na FB moc pěkny. Pečeš jen pro radost nebo jsi taky vyučená cukrářka
29. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
Tak holky co příští týden v úterý? Na tom bazéně v té restauračce? Některý mamči už tam z plavča byly a říkaly že dětksej koutek tam celkem o.k.

ali: Ani mi nemluv, já byla totál v šoku, když sem viděla tu hromadu nábytku a Matesa pod tím vším, a nejhorší bylo že ani neřval...
29. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
Hani asi neřval s toho šoku co se stalo.
Ten srazík bych v úterý brala, nevím teda jaký to an tom bazéně je, ale hlavní je že by si tam mohly děcka pohrát, že by neotravovaly. Petřík ani minutu neposedí a jak čtu tak maty taky ne.
29. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Čauves holčiny,

sem taky pro nějakej srazík. A úterý by celkem šlo :wink:

Teri: no utíká to strašně rychle, se mi nechce věřit, že už mám půlku za sebou :slight_smile: A pohlaví skutečně nevíme. Když mi dělají ultrazvuk tak okamžitě hlásím, že neznám pohlaví ať se mi to opováží říct :grinning: :grinning: Bude to pro nás velké překvápko :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Holky,tak srazík v úterý by se mi hodil. moc se na vás těším :slight_smile:

Ali: ahoj,děkuji za pochvalu.Jsem vyučená cukrářka,ty taky?kde ses učila?

Hani:ahojky,jak se máte?teda ten váš malej je teda kvítko.hlavně že se nic nestalo,doufám že ten náš rarach nebude taky takovej :sweat_smile:

Rady,toto letí co a počkej až bude malý na světě :wink: to teprve nebudeš chápat jak to utíká :unamused: jinak až budu příště těhu tak se taky necháme překvapit :dizzy_face: a tebe tipuji na holčičku :dizzy_face: a máte vybraný nějaký jména?

Tak papa
29. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Čauves holky, v úterý jsem pro srazík :slight_smile:

Mě teď Vikča párkrát taky kousla, tak doufám, že se uklidní nebo se na to vyseru, už jsem si vytrpěla s kojením dost, okusovat se fakt nenechám, bolí to jak prase :grinning:
29. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Kači taky jsem vyučená cukrářka. Chodila jsem do Prostějova
29. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknej dem všem přeji...

Čtu, že plánujete srazík v úterý... no, já jedu příští týden v pondělí a ve čtvrtek do Brna, tak nevím, jestli toho cestování nebudu mít plný zuby, už se docela bojím jezdit někam jinam než do porodky, mám strach abych neporodila někde na chodníku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Určitě tady napíšete, kde budete a v kolik hodin a já prostě uvidím, jestli bych se za váma zastavila, nebo ne... moc ráda bych vás ještě viděla, než se malej narodí, ale nic neslibuju... včera jsem se z Brna vrátila totálně hotová...

Radi, fakt to letí.. a je super, že se necháváte s pohlavím překvapit. :wink:

Hani, to fakt muselo být něco, když Matýsek ani neplakal... :frowning2:

Kači, gratulace k druhýmu zoubku!

Teri, kde jsou na netu fotky z plavání? Neposlala bys odkaz? :wink:

Leni, s Adámkem už budeš chodit na plavčo, to tak letí... :wink: Tak ať se tam malýmu líbí. :wink:

Mějte se krásně, všechny maminky a dítka zdravím a opatrujte se! :wink:

Jinak Teri, ptala ses na porodnici, chtěla bych rodit v Bohunicích.

Krásnej den všem!
30. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Holky tak výborně, v kolik dáme čas?Mě Matysák díky časovýmu posunu chrupe kolem 9-10, tak buď by pospal tam (hahaha) nebo pozdjě, klidně se přizpůsobím kdyžtak prchneme, krom té šílené hyperaktivity přišlo období prvního vzdoru, to je něco. Přesně to co nejvíc nesnáším :angry: vzteká se :angry: :angry: :angry:
30. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Jo Ali, prosím o radu, stáhla sem si ten gimp a totálně v tom plavu? Jakým způsobem v tom děláš ten kalendář ?
30. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Hani tady máš odkatz na stránky, jak postupovat při tvorbě kalendáře http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=22
Kdybys potřebovala ještě poradit tak napiš.
Jinak ten vzdor to znám a bude hůř. :slight_smile:
30. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Ali díky moc jak bude chvilka tka na to juknu :wink: A nestraš, horší už to snad být nemůže :rolling_eyes:
30. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj!
Tak v úterý bych snad taky mohla. Áďule mě taky chodí spát kolem té 9-10 přesně jak Matýsek, akorát že ten náš rarach spí tu půl hoďku, takže mě je to docela jedno, podřídím se, spal by třeba v autě a pak v kočáře.
A do té restauračky bysme se vlezli i s kočárama?
30. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahojky, bude tedy nějakej ten srazík :slight_smile:
31. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.