• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
Ahoj holky :slight_smile:

Ali,zatím se srazík plánuje na úterý asi 10h jako vždy :wink: mělo by být polojasno a 6´C
31. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj holky,

jsem vás všechny objevila i tady.... to mě teda nenapadlo, že máte jinou diskuzi :grinning:
31. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
Zuzi, u nás s kousáním nastal konec kojení, ani ne tak z mé strany, jako ze strany Markétky ... se bála, tak nechtěla pít a bylo hotovo...

Holky, koukám, že se domlouvá srazík ... v úterý v 10? Sraz na náměstí nebo u bazénu? .. to by mohlo být ok, kočáry se dají dát dole pod schody ...
31. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor

omlouvám se, dočíst nezvládám, ale na srazík mě upozornila Zdenka, tak s ním počítám, plánovala jsem že pojedu v úterý na nákup, tak se mi to hodí :slight_smile: takže v úterý v 10 hod. a sraz přímo na bazéně?
1. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Holky tak ten sraz bude tedy na tom bazéně? Kdyžtak to některá ještě upřesněte místo a čas. :wink:
1. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Ali, sraz má být v 10 .... asi by bylo lepší srazit se rovnou před bazénem ne?
1. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
ahoj holky,ted mě napadá že v té restauraci mají otevřeno myslím až od 11h :frowning2: takže bud se budeme někde potloukat nebo ten čas přesuneme až na 11h. co vy na to?
1. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
Ahoj kočky, jestli chcete, tak mrkněte na náš byteček, aktuální fotečky budu ještě časem přidávat.
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=511049&vReferer=
1. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj holky, my na srazík asi nedorazíme. :confounded: Malej je opět nemocnej, teď jsme se vrátili od dr. :frowning2: ATB sice nemá, ráno měl ale teplotu. Ven s ním sice můžu, ale nechci, abysme nakazili i vaše dítka.
2. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
Marti, kousne mě jenom občas, ale vždycky kuká tak provinile, protože samozřejmě vykřiknu, jak to zabolí.

Tak zítra srazík, určo dorazíme. V 10 nebo 11?

U nás dneska Viktorka příjemně překvapila v noci, vstávačka ve dvě a pak spala až do 8:45, tak jsem se konečně vyspala :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
autor

Kači: tím že otvírají v 11 hod. je to asi vyřešený, tak v 11. hod. srazík před bazénem :wink: my asi dojedem dřív, protože budu muset šmudlovi nějak upravit spaní, takže budem asi kočárkovat venku, aby pak nebyl protivka :slight_smile:

Luci: byteček jsem zkoukla, je krásnej :dizzy_face:

Leni: to mě mrzí, že je Adámek nemocnej, tak ať je mu brzo líp :slight_smile:

Zuzi: tak to jste měli fajn noc :slight_smile: je potřeba se jednou za čas trochu dospat, dneska jsem vyhnala vstávat s malým MM, protože už jsem toho vstávání kolem 5. taky měla plný brejle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Děvčata kde budete parkovat hned u bazénu.
2. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz

Před chvílí jsme dorazili od Zuzky,Vikinka je úplná gymnastka :grinning:

Ali:jj,my budeme parkovat před bazénem :wink:

Luci: kdy budeš ve Vy?Já taky budu muset malýho uspat v kočáře,bo my kolem 11h spíme tak asi v deset pojedu před bazén a půjdu se na hodinku projít ať to moje zvíře spí a není pak na srazíku protivnej :wink:
2. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
Holky yly jste tam už některá v té restauračce. Nevíte co je vše v tom dětské koutku? Já se bojím aby Petřík nebyl protivnej. Musí se nějak zabavit.
2. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ali,já tam byla ale pořádně nevím co tam je.jediný co vím,tak jsou tam na zdi takový ty dráty a na nich ty kuličky bo co,nevím jak to popsat :sweat_smile: však uvidíš,nějak ho zabavíme nebuj :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
Kači: plánovala jsem to taky tak, takže se tam můžeme potkat a zkusíme ty rarachy uspat spolu :wink: takže v 10 hod.? :wink:

Ali, Kuba tam posledně strašně zkoumal ty dřevěný aplikace na zdi a i když je Petřík starší, myslím že ho to taky zaujme :wink: pak je tam myslím koberec se silnicama, tak mu vem třeba autíčko :slight_smile: ale jak říká Kača, tak se s náma určitě nudit nebude :grinning:
2. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
Čauec holčiny,

takže zítra v jedenáct bych měla dorazit. Pokud mě neskolí nějaká závažná nemoc neměl by být pobém :wink:
2. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
Tak jo já si myslím že ho zabavějty kuličky a utíčko mu taky vemu. Tak zítra už se těším.
2. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
Hoj holky, nakonec to vypadá na migrénu, ale jsem nadopovaná, tak zítra uvidím, na 80procent dorazíme, kdyžtak někomu písnu.

Radulko, simtě jestli si vzpomeneš a máš už něco zkouklý z těch dvd vem mi sim sim, máme poptávku na půčení :wink:

Holky, uvidím jak my, ale možná se taky se spícím dítkem potkáme v parku. Jinak když ste stam byly, jeli ste nahoru s kočárem bo ste ho nechaly dole pod schodama?
2. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahoj holky,

zítra si užijte srazík, já se zúčastním až příště :wink:
2. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Hani, migréna je naprd :unamused: snad Ti dá pokoj a přijdeš. My tam byli posledně s Kačkou po plavču, takže kočárky jsme neměli, ale myslím, že nejlepší je nechat ho dole, v restauračce moc místa na odstavení není... kdyžtak já tam budu mít auto, tak kdybych ses bála, že Ti ho někdo odnese, můžeš ho hodit ke mě :wink:
2. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
Nazdarek,

tak si zitra uzijte sraz,my do te restauracky chodime pravidelne po plavani,miminka tam vychladnou a my se nadlabnem :grinning: .
Jo kocarky je mozne nechat dole pod schodama.
Dneska jsem prcka budila v 11,at na 12 stihnem plavco a minulej tejden to same,od pristiho pondeli jezdime na 11,tak bude muset vstavt driv :slight_smile:

Lenajsek,za chvili rodis ,to je neco!!!
V Bohunicich rodily dve moje kamaradky a v pohode :wink:
Fotky jsou na www.fotografiepodvodou.wz.cz

Zuzi,mne mala fakt dost kousala,dokonce jednou nekolikrat za sebou,ze jsem silene vzdycky vykrikla,ona koukalA,co se deje,myslela jsem,ze tim to skoncilo to kojeni.
Ale ted vim,ze musi byt v klidu a ne rozblaznena,nejlip unavena a nenecham ji zakousnout se :grinning:,proste ji prilozim rtiky jemne k prsu a ona natahne a nekousne.
Kamaradka kojila do dvou a pul a prej ji kluk nekousnul snad nikdy.
Ale rikam si,ze uz to tak nebudu resit,kdyz to nepujde,tak nepujde,aspon se poradne po roce a pul najim :grinning: (ja i vtehotenstvi dodrzovala vsechno a spoustu veci nejedla,ale ted fest) a dam si vino :wink:
Ale je to krasny, sama od sebe asi neprestanu zatim,proste jak to bude,tak to bude.
Rano se mi mala vzbudi kolem osme ,nakojim a spime dal,takze je to i o pohodlnosti, ze se nemusim strachat do kuchyne a delat mliko,ale i to je o zvyku a zas tak dlouho to netrva.

Radusko,videla jsem Te ve Vyskove z auta a moc Ti to slusi :slight_smile:

Mejte se vsechny pekne!!!!!
2. lis 2009 ve 23:26  • Odpověz
Ahoj kočky, škoda, že jsem vás neviděla, ale viděla jsem fotečky, moc vám to tam sluší a dítka jsou super, určitě jste si to užili všichni, tak se zúčastníme s mimčem někdy příště. Byla jsem po včerejšku ráda, že jsu doma a dneska počasí na cestování děs běs, byla jsem fakt zalezlá celej den doma a v teple...
Tož se nezlobte, už se na cestování každej den necítím, ve čtvrtek jedu znova do Brna, na KO do porodky, tak to bude taky mazec, několik hodin v čekárně...

Psala jsem ráno Lenči, ať vás pozdravuje, ale to jsem nevěděla, že je malej marodnej a že nedojede. Tak vás zdravím teď. :wink:

Teri, na fotky mrknu. Jojo, za chvilku rodím. :slight_smile:

Mějte se fajně, snad vás bacily neskolí a opatrujte se, pusu prckům!!! :wink:
3. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
Holky dala jsem na FB fotky se srazíku tak mrkněte :wink:
3. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
Moc vám to všem sluší. A dětičky suprovní! :dizzy_face:
3. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
Holky,srazík musel být super, fotečky parádní .... v té restauračce to vypadá moc dobře!
3. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
Rady já jsem ti včera ani neřekla ahoj jak jsem odcházela. Úplně jsem zapoměla, že tam sedíš a baštíš, tak se nezlob :slight_smile: .
4. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky,krásné ráno přeji :slight_smile:

Tak kdy spácháme další srazík?já bych už zase šla :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
Kači já bych už taky klidně něco spáchala. V té restauračce to bylo super. :wink:
6. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Ali: jo,mě to taky hrozně nadchlo a i děti byli spokojené :dizzy_face:
6. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.