• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
Tak snad se už budeme moct příště přidat i my s Markétkou
7. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahoj holky. Vy mi posíláte na FB žádosti na tu farmičku. Já nevím jak na to, tak mi poraďte a já začnu hrát. Doufám že nestáhnu do komplu nějakýho vira. BY mě MM zabil :slight_smile:
8. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
Hoj holk,y víkedn zase za náma, to tak rychle vždycky uteče, no bylo to zas náročný, samý akce, málo spánku :grinning:

Ali: No farma, hehe to je mor a zkáza nás všech, krom dalších závisláckcýh her, viz. caféé apod. No v farmě, stačí když klikáš, pooreš si políčko, zasadíš na něj nějakou plodinu, bacha na časy kdy to dorzaje, je potřeba co nejdřív sklidi, páč jinak ti to shnije, a pak zase pooráš a tak pořád dokola. No za prašule co vyděláš tím farmařením si můžeš kupovat dekorace a domečky. Celkem pakárna, ale, jak malej usne sedím u toho furt :grinning:
8. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ahoj holky,tak kdy spácháme srazík?co takhle středa 11h na bazáně v restauraci 7. nebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ja jsem pro :grinning:
9. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
Jé holčiny, vy plánujete na středu srazík? Bych ráda došla, ale dva poslední měsíce v roce jsou u nás v práci docela náročné, tak to asi neklapne :frowning2: Ale určo není poslední a od ledna budu mít času fůru :slight_smile:
9. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
My ve středu jedeme na plavčo, takže asi nic :unamused:
9. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jééé, taky bych se chtěla zúčastnit, ale ve středu jdem k dr.
Na čtvrtek máme domluveno teoreticky plavání, ale spíš asi ne, když malej ještě chrchle :confounded:
9. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
Nazdarek,tak ve stredu se taky nezucastnime,mame tu babi z Anglie,tak se ji musime venovat :wink:

Jinak ta Vase "farmicka",to myslite vazne???? :grinning: :astonished: To si radsi ctu teda,sorry.
Mejte se fajn!!!
9. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz
Tak navrhněte jinej den holky,at se vám to hodí a je nás víc :wink:
9. lis 2009 ve 23:45  • Odpověz
kači, mě ve čtvrtek nebo v pátek. :slight_smile:
10. lis 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

ještě že jsem nakoukla, jinak bych propásla srazík :slight_smile: teď věnuju většinu času na netu hledáním a objednáváním dárků, tak nic moc jinýho nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mě by se hodil srazík taky spíš ve čtvrtek nebo v pátek :wink:
10. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
Já bych byla i pro pátek. Nevím, jestli nám ve čtvrtek vyjde to plavčo nebo.

Teri a ty se mezi nás na facebook nepřidáš? :wink:
10. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Tak můžeme v ten pátek v 11h :slight_smile: kdo je pro?
10. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahojk tak srazík bude teda v pátek jo. Já ještě uvidím máme jet s tchýní kupovat Petříkovi boty a nevím jestli bude chtít jet dopoledne nebo až odpoledne. Jinak dívala jsem se na jídelníček a v pátek vy tam měk být špíz a smažené žampiony mňam,mňam :grinning:
10. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný den přeji...
Vidím, že organizujete další srazík, to je super... :wink: Tak si ho užijte, bude to určitě fajn. :wink:
Snad se máte všichni dobře a nejste nemocní, Adámkovi se snad to nachlazení taky už vyléčí.
Leni, dneska mi má písnout Verča, jestli by zítra mohla nebo ne. Ale kdyby Ti to nevyšlo zítra a chtěli jste jet brzo dom od té dr., pochopím to. Byl to jen takovej nápad.

Mějte se fajn, všechny moc zdravím!
10. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
Tak ten jídelníček byl ještě z minulýho týdne, takže nic :unamused:
10. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Ali, tak to naštve co :grinning: hod mi odkaz na tu restauračku prosím :slight_smile: jak se máte?
10. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
KAči tady je ten odkaz, ale nic moc stránky http://www.7nebe.cz/. Mi se máme fajn až na to počasí. Dneska jsem byly v 7 nebi s kámoškou a super. Je dobrý že je něco takovýho ve Vyškově. Lepší by bylo kdyby bylo něco přímo pro děti s mamkama, kam by si mohli zajít poplkat a dát si kafčo a děcka si pohrát. Holt se na maminy s dětma nemyslí :frowning2: . Hlavně že barů je na každým rohu až až:angry: .
10. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
My jsme pro čtvrtek nebo pátek, jsme sami oba dny.

Holky, tak kdy se vrhnem do toho podnikání, ať může mít místo kam chodit :grinning:
10. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

tak jak se srazíkem? v pátek? to se nám asi hodí všem :slight_smile: tak zase v 11 hod. ?

Zuzi: sežeň prostory a kapitál a jdem do toho :wink: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojky, ten zítřek teda platí 100% nebo nee.
12. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Já myslím, že platí. Já s tím teda počítám :slight_smile: A Verča s Matyýškem by jeli taky
12. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Holky jo jo zítra na 100 % :wink:

Hele tak mě napadlo nechcete některá jít před srazíkem na bazén?

Kači zítra se domluvíme na ten dort :wink:
12. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
Ahoj kočky, užijte si zítřejší srazík, já nedojedu, po dnešním výletě do Brna do porodky, pak obchoďácích a návštěvě u mamky jsu docela K.O., tak se nezlobte. Sice zatím nerodím, ale bolí mě nohy docela fest.
Tak si to užijte, těším se na fotky a je fajn, že by dojela i Verča s Matyáškem. :wink:
Pěkný večer, všechny moc zdravím, i prcky! :wink:
12. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj kočky,

vidím, že plánujete srazík, tak si ho užijte. Verda je ještě trochu nachcípaná, takže my zase nic.

Leni, týjo, ty už budeš každým dnem rodit :slight_smile:

Luci, Kači: jaký bylo plavčo ve velkým bazénu?
12. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
Luci,Kači, chodíte na plavání do velkýho bazoša? Hned jste navázaly jo? ... nám zbývá nahradit 1 plavání a pak budeme pokračovat až na jaře ....
15. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoooj,tak co sraz? My jsme tu meli babi z Anglie,tak jsme nemohly. Privezla Nine zase tunu krasnyho obleceni,akorat ze to fakt neunosi :unamused:
Minulej tejden jsme nebyly plavat kvuli ryme,zitra jdem,poprve do vetsiho bazenu,tak se hrozne tesime :slight_smile:

Leni,na facebook se nepridam ,to uz jsem se rozhodla davno,no a co pisete o ty hre,tak tim spis ne :sunglasses:

Tak hezkej vecer,jdu sezrat kus dortu :grinning:
15. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
Teri, my máme jednu lekci nahrazovat, tak to půjdeme asi s váma do velkýho bazénu, se možná uvidíme .... kdy chodíš ?
15. lis 2009 ve 23:06  • Odpověz
Ahoj kočky, jak se máte? Dívala jsem se na FB na Vyškovačky, jestli jsou tam nějaký fotečky, ale jediný co jsem viděla jsou u Hanky, to jste nikdo nefotil? :slight_smile:
Zdeni jojo, už se to nějak blíží, malej bude snad co nevidět venku... měla jsi pravdu, to čekání je někdy nekonečný, myslela jsem si, že mě to mine, ale neminulo... už mi z toho doma někdy hrabe, tak jsu nepříjemná... ale snad se dočkáme brzo. :slight_smile:

Teri ahojky! To je škoda, že oblečení nevynosíte... užijte si velkej bazén, ti bude fajn. Jak se jinak máte, fajn? Určitě jo.. :wink:

Všechny zdravím, mějte se krásně a opatrujte se, snad vás neskolí choroby a nachlazení...
A až se něco bude u nás dít, tak dám vědět těm, na který mám číslo na mobil... :wink:
Páá kočky!
16. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.