• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
Holky, fotky z pátka jsou u mě v albu :wink:
16. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
Ahoj holky

Leni.dv nemůžu ty fotky najít :unamused:

Dneska jsem mluvila s Kačkou a že bysme ve středu něco spáchali, co vy na to?

Dneska jsem byli na tom natáčení pod vodou tak jsem zvědavá na to video a fotečky, za ty prachy :angry:

Jinak Vikča byla potápěč jak blázen, za čtvrt hodiny myslím 7x pod vodou :dizzy_face:
16. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ahojky, já ty fotky taky nemůžu najít.

Jinak Petřík je nemocnej. Včera jsme byly na pohotovosti. Skoro přišel ohlas, je totálně zahleněnej tak se dusí :frowning2: . Včera mu píchli injekci aby se tak nedusil, tak mu to trochu pomohlo. Ve středu jdeme k doktorce tak uvidíme co nám řekne.

Zuzi se nediv že málá je takovej potápěč. Vždyď podle znamení je to ryba :grinning:
16. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
Teda Ali to je blbý s tím Petříkem, že by pro to na tom srazíku byl takovej nesvůj?
17. lis 2009 v 07:51  • Odpověz
Jsem blbá, zapoměla jsem napsat, že u mě v albu na FB :sweat_smile:

ali, ať se Petřík brzo uzdraví :wink:
17. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Leni tak já tam nic nenašla. Kdyžtak hoď odkaz. :wink:
17. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni já mrkla k Hanči na ty fotky :wink:

Alčo, nemá váš malej náhodou něco jako je Laringitida? Náš mladej to měl minulý rok a to jsem s manžou myslela, že ani neusneme. Ani netušíme kde to mohl chytit, přišlo to tak náhle.. dostali jsme také injekci a potom i čípek, kdyby se začal zase dusit a museli jsme všichni spát při otevřeném okně, aby tam měl studený vzduch.
Snad se brzo uzdraví :wink:

Jo, Leni ještě k té otázce, kdy se připojím na nějaký ten srazík... většinou mi do toho něco přijde a nebo mám lítání po doktorech. Teď jsem si četla, že možná budete něco páchat ve Středu a to mám kontrolu u dr. :grinning: takže asi tak to semnou je.. ale slibuju, že se do porodu ještě uvidíme :wink:
17. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Jo Luci myslím že má to co píšeš. Večer mám taky strach, na noc se to vyždy zhorší.
17. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Ali, tak mu hodně větrej aby měl čerstvý vzduch...ale to vám určitě na pohotovosti řekli. Hodně pomáhá i namočený ručník ve studený vodě a daný přes topení, hodně to tu místnost zvlhčí a jinak pozor, aby jste to nechytli vy a potom si to mezi sebou nepředávali.
Hodně se říká, že to mívají děti v předškolním věku (teda pokud je to to, co jsme měli my). Můžou to mít i miminka, ale ty jsou potom hospitalizované a na kapajdách. Snad to bude brzo lepší a malej se bude cítit lépe.

Držím palce!!!
17. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Luci díky, já jendoufám že jsme mu tozlepšilo. NA pohotovosti mě strašily špitálem. Zítra jdu k Dr. tak uvidím. Vy jste to měly jak dlouho a co jste na to braly. Mi máme sirup mucosolvan a kapky fenistyl.
17. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Ali, nám to na pohotovosti v nemocnici také dali a ještě nám k tomu přidali ten čípek a kapky Stoptusin, kdyby se nám mladej začal dusit, tak že mu to pomůže a pořád nás upozorňovali na to větrání a kdyby se to moc zhoršilo, tak ho obléct, zabalit do teplé deky a jít s ním na balkón na čerstvý vzduch popřípadě mu dát ten čípek.
A dr. nám dala potom antibiotika v podobě sirupu, páč jsem si neuměla představit, že bych do něho měla dát prášky.. a byli jsme doma cca 14dní-3týdny.
17. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Uvidíš co ti řekne zítra dr.třeba to tak hrozný jak jsme to měli my nebude :wink:
17. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
Luci myslíš že bych sním mohla na chvíly ven, když ho zababuším v kočárku. On chce jít pořád pá a tak malýmu děcku to nevysvětlým že je nemocnej a musí být doma. Třeba by mu ten vzduch udělal líp. Nebo raději nevylézat vůbec.
17. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Leni, teď se to vleče, ale až se malej narodí, tak to poletí strašně rychle :slight_smile: Mně to připadá jako chvilka, co jsem rodila a Verda už skoro chodí :slight_smile:

Alči, snad se Petřík brzo uzdraví :wink: Synovec měl laryngitidu nedávno, dr poradila ségře, že když se rozkašle přes den, má s ním jít na 10min ven

Jinak malá je furt nachcípaná, už soplí týden a půl, tak zítra asi povalíme k dr, ať jí napíše nějaký kapky, olynth ani nasivin nezabírají :unamused: Ještě ke všemu mi přestala fungovat odsávačka, jedinej dodavatel v ČR je v Praze, tak to tam zítra budu posílat :unamused:

Tak se mějte, dítě si mě žádá :slight_smile:
17. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Ali, pokud nemá teplotu tak na chvilku jo, ale nehrotila bych to navíc jak 15minut. Teď je tam fajn vzduch :wink:
17. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahoj holky, tak čtu, že se tady marodí... :frowning2:
Ali, tak moc držím palce, ať se malýmu uleví a ta nemoc brzo zmizí, asi ten čerstvej vzduch hodně bude pomáhat, snad ten sirup zabere a i ten čípek, snad bude brzo dobře. Opatrujte se!

Zdeni, taky čtu že je Verča nachrmlaná, to mě mrzí... :frowning2: Tak ať se brzo malé uleví, snad vám odsavačku brzo spraví a dr. poradí nějaký léky co zaberou... držte se!

Leni, na FB jsem se dívala na Tvoje albíčka, ale teda žádný z pátku nevidím... :frowning2: Ale po delší době jsem si prihlídla vaše svatební, hrozně vám to slušelo... :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak Leni, jedeš zítra s Adámkem k dr? Že bysme se na chvilku viděly, pokud bych neporodila do zítřka? Napadlo mě jít třeba na chvilku na Hradby, kde se nekouří a je tam docela dost místa i na kočárky... Ale jak chceš. Nevíš, jestli by případně přijela i Verča, jak jsme se o tom bavily minulej týden?

Všechny zdravím, mějte se pokud možno fajn a ať jsou bacily brzo pryč a nejlépe ať vůbec nechodí...
Páá!
17. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
http://www.facebook.com/album.php?aid=2022174&id=1354485484&saved

Já jsem to asi nějak blbě zablokovala.... :sweat_smile: Tak snad už by to mělo být dobrý.

Leni, pojedu k dr v pátek ráno.
17. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Leni a jo, tak to nevím, jestli v pátek budu ještě 2v1... kdyby jo, daly bysme kafe?

Krásný slunečný den všem, dneska to venku vypadá super... :slight_smile:
18. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Zdeni, Markétka má za sebou pár samostatných krůčků ... tak je to dobrý, utečeme roku!
18. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
Hoj holky, tady to nějak upadlo :confused: Bude zas někdy něco?
24. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj Hani mohly by jsme zase něco spáchat. Jak se máte, Matýsek je zdravej. Mi jsme už naštěstí zdraví.

Jdete někdo v neděli na nám. ve Vyškově na rozsvícení vánočního stromečku? Střeba se tam někdo někde potkáme. :wink:
24. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
Ali jj, my sme pořád zdraví až musím zabušit :o) Na rozsvěcení jdeme taky ai den předtím asi na Mikuláš má něco na městě být, tak taky půjdem.
26. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
Hojte holčiny,

mohlo by se něco spáchat, bych se určo dovalila. A na rozsvěcení stromečku bych měla být taky, tak se třeba uvidíme :wink:
26. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky, takže srázek u stromku :grinning: , my jdeme taky.

My už jsme s nemocí celkem v poho, dneska byla úplný zlatíčko, stihla jsem upéct i perníčky :slight_smile:

Jdu se najíst a vklidu dokout VKV, zítra přijede MM, těším se něho, jak na ježíška :grinning:
26. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
AHoj předem se omlouvám že vám tu tak vpadám :wink: Bydlím více méně 150km od vás v malé vesničce v beskydech ale chtěla jsem vás pozdravit -vyškovačky :slight_smile: Ve vyškově jsem se totiž nerodila chvíli kousek od vyškova bydlela a do tet tam pravidelně jezdíme k babičce a máme tam vlastně okolo Vyškova ve vesničkách celou půlku rodiny Tak ahoj zdravím do vyškova :grinning:
26. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj holky, v kolik se má rožnout tem strom?
26. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
Zdeni, mělo by to začít ve čtyři :wink:
28. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Rady, díky :wink: Viděla jsem na vyškovačkách, že ses ptala na nadstandard, zkus se mrknout na www.rodinnepasy.cz a zaregistruj se (pokud už nejsi) do 2 měsíců Ti přijde kartička, kterou můžeš využít na slevy, je tam i sleva na nadstandard, tuším 50%. Platí to až do 18 let dítěte a zaregistrovat se můžeš už teď, ještě než se prcek narodí :wink:
28. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahoj kočky, asi naposledy vás zdravím s bříškem, zítra už asi bude vše jinak. :slight_smile:
Nakonec to vypadá opravdu na vyvolání, pochybuju, že do zítřka do sedmi ráno malej vyleze sám, nebo se porod rozjede sám.
Tak pak písnu holkám, na který mám číslo, SMSku. Tak snad se to pak od nich dozvíte. :wink:

Zdeni, díky za odkaz, ani jsem o těch rodinných pasech nevěděla, pak se taky zaregistruju. Jen teda nevím, jak třeba hledat např. ty nadstandarty... i když já bych to už nestihla využít, nevím, jak se dá hledat jinak, než podle abecedního názvu firem.

Jestli jste se viděly dneska u vánočního stromu ve Vyškově tak to je fajn, určitě je to tam hezký. My jsme s MM dneska na chvilku jukli na Svoboďák a Zelňák v Brně, jak jsme se vraceli.
Jdu zapálit první adventní svíčku na věnečku... :slight_smile:

Páá, mějte se krásně a opatrujte se! Příště se už ozvu s malým... :wink:
29. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak strom máme pěknej :slight_smile:

Zdravili jsme se s Radkou a zahlídla jsem Martu.

Hani viděla jsem Tě v občasným judu :slight_smile:

Včera jsme byli na véči a v kině, Viktorka nám pak předvedla super noc :angry:
29. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.