• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
Holky, jak je to s těmi rodinými pasy? Jde to uplatnit i v porodnici? :confused:
29. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
Taky jsem viděla Hanku v Občanským judu. :slight_smile:
29. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Tak strom dobrej, akorát ten proslov jaksi nebyl slyšet. My jsme teda nepotkali nikoho

Leni, co tady ještě děláš? :grinning: Když si najedeš na ty rodinné pasy, klikneš na poskytovatelé slev, pak je to tuším hned ten první odkaz, něco jako volnočasové aktivity, tam si pak vybereš okres a vyjedou ti partneři :wink:

Luci, na těch webovkách to mají napsaný, že v nemocnici ve Vyškově je 50% sleva na nadstandard... podle té brožury, co mi došla s kartou, pokud je to napsaný na těch webovkách, tak s nima mají smlouvu a musí ti tu slevu dát. Ale nevím, jak to funguje třeba v Brně, tam ta sleva platit nemusí :wink:

Hanka byla v judu? To jdu hnedka pohledat na netu :grinning:
29. lis 2009 ve 23:27  • Odpověz
Nazdárek ženský, co takhle nějakej srazík????
2. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
Ahoj holky, taky nakukuju jestli se nechystá nějakej srazík... asi už se na tenhle týden nedomluvíme, ale co v pondělí nebo v úterý? :wink: :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
Já jsem pro,klidně po nebo i út :slight_smile: jen doufám,že nebudeme nemocní :frowning2:
3. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
Kači, tak snad vás nemoc neskolí :wink: a sejdeme se :slight_smile:

a co ostatní? :slight_smile:
4. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky...já bych se taky přidala,jestli můžu,ale v pondělí v 11 máme plavčo...tak leda jindy. :frowning2:
4. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
Hoj , já bych byla spíš pro úterý, my jdeme v po na prevenar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
Úterý by bylo super...moc ráda Vás uvidím... :slight_smile:
5. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj hoky jakej byl mikuláš? Nám to s Petříkem nevíjde dojít na srazík :unamused: . Určitě bude skvělej jako vždycky :slight_smile: . Tak někdy příště :wink: .
6. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
Ahojky:slight_smile:

nám by úterý taky pasovalo :slight_smile: takže zase v 11 hod. u bazénu? :wink: a ty co budou předtím kočárkovat tak v 10 hod.? :slight_smile:
6. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahoj holky, já bych se přidala, ale nevím, jak nám to vyjde, malá teď chodí spát v poledne a spí tak dvě hoďky, takže bysme tam asi moc dlouho nepobyly... ještě uvidím :wink:
6. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
Hojte holčiny,

pokud mi to v práci dovolí, dovalím se za váma :wink: Zašla bych si zároveň i zaplavčit :wink:
6. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
Ahoj holky,takže zítra srazík?to je super :o)těším se :slight_smile:

Jinak nám vylezl zoubek nahoře a mladej už skřípe zubama,se asi zvencnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera jsem malýmu vyaukcovala kouzelnej hrnec od fp,skládací komín ikea,vkládačka fp a komín na tyčí fp.Dohromady i s poštovným za 700Kč :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám radost :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj kočky...

Kačko...nám lezou tak jako dole i nahoře oba naráz,tak je to teď u nás veselý :unamused:

Pokud nebudeme mít další bezesnou noc,tak se zítra uvidíme...budu se těšit. :wink:
7. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Kači: tak to jsi udělala super kup :dizzy_face: se zubama mi ani nemluv, Kubovi se ta druhá stolička né a né prorvat a ty špičáky mu taky asi dávají zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a skřípání super, co? :sweat_smile: :grinning: :grinning: dojedeš až na 11, nebo zase půjdeme napřed povozit? :wink:
7. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Zdeni: tak dojeďte hned na těch 10 hod. a uvidíme se trochu dýl :wink: pokud teda nemáš dítě bojkotující kočár jako já :sweat_smile: :grinning: ale Kuba bude spát, teda aspoň doufám :grinning:
7. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Luci, právěže mám dítě bojkotující kočár, pokud není ospalá, tak tam vydrží 5 minut.
7. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
Luci,dojedu na 10h :slight_smile: at se mládě vyspí když mi prořve noci :frowning2:
7. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
Kačko a Luci...zkusím to taky na tu 10...jestli si mladej zcela vyjímečně dopoledne nepospí...poslední dobou

vstáváme v 6 a potom znovu kolem 8 usínáme :frowning2:

Kačko...vím,jak se cítíš...s těmi zoubky je to boj!!! :unamused:
7. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
Zdeni: tak to je naprd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale zkuste to nějak, rády vás uvidíme :wink: :wink:

Kači: ok, tak v 10 hod. před bazénem, kdybych něco brnknu :wink:

babel: takhle vstávání a znovu spinkání 1 - 2 hod. posléze náme asi zhruba od 4-5 měs. akorát Kuba vstává někdy i po 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teď se poslední dobou daří uložit hned po flašce, snad to nezakřiknu, ale taky to není vždycky, dneska třeba vstávání o půl 6 a už pořádně nevytuhl, takže pořád kňoural :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
Ahoj hoĺky my zítra nic, jedeme na náhradu na plavčo na půl jednou, takže škoda.

Vidím, že zuby rostou všude. Vikča na tom není teda úplně hrozně, ale má je na krajíčku TŘI, hajzlíci a ne a ne vylézt :angry: V noci se několikrát vrtí a pláče a přes den má občas chvilky, že je uplakaná a chce se chovat.

Tak si užijte srazík a někdy příště :wink:
7. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Zuzi: to je škoda, ale brzo spácháme zase něco, třeba to ještě zvládnem jednou do vánoc :slight_smile: užijte si plavčo :wink:

holky na tu prochajdu to moc zatím nevypadá, mě by to teda nevadilo, kočár má pláštěnku a já deštník :wink: tak jak budete chtít, písnem si smsku :wink:

babel nevím jestli máš na nás čísla, tak Ti písnu do IP moje :wink:
8. pro 2009 v 07:27  • Odpověz
Ahoj holky,to moje děťátko ještě chrní :fearful: nechápu :confused:

Luci,já bych taky šla,ale nevím jestli by to moje zvířátko usnulo když pořád chrupká.ještě ti písnu jak se vzbudí.pa

Marti: jj,zuby jsou potvůrky a nás trápí dost :frowning2:

Ali: škoda že nedojdete,tak příště :wink: :wink: :wink:
8. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
Zdeni: to je škoda,tak to zkus aspoň na chvilku.Dlouho jsme se neviděli :frowning2:

Radulko těhulko,rády tě uvidíme :wink:
8. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj kočky, zdravíme s Lukáškem, mějte se na srazíku fajně a doufám, že zase pošlete nějaký odkaz a fotečky... už se na vás moc těšíme, jak taky na nějakej srazík půjdem, snad to někdy vyjde.
Všechny moc zdravím, přeji krásnej předvánoční čas, doufám že vás nezlobí bacily a zoubky taky nebudou dlouho zlobit a máte se všechny fajně!
Páá! :wink:
8. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky, gratuluju Lenajskovi k miminku ,dlouho jsem tu nebyla a dneska si rikam,ze uz musi mit mimco a ono jo :grinning:

Vsechny Vas zdravime, my tu mame zase babicku z Anglie. Nina je potreti za sebou nachlazena, myslim,ze to je fakt z toho studenyho bazenu,kdykoliv jdeme,tak do dvou dnu ryma a kasel :angry: .
Teplotu uz nema,ale porad vykaslava chudak a do toho ji asi rostou zuby,hrozne slinta.

Mejte se moc fajn,snad nekdy navidenou,papa
9. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
Čaute holky, kdo ještě neviděl, tak fotky ze včerejška jsou na FB ve Vyškovačkách :wink:

My byli na plavání jednou a už asi nepůjdem, asi to vzdám :confounded: Ještě nevím. Byl furt nemocnej, nechci riskovat, že bude zas, navíc dnes teplotuje, nejspíš se prořezává zoubek a plavání je zítra, takže asi nic :frowning2:

Mějte se krásně!
9. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahoj holky nechcete dát zítra srazík?
14. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.