• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
Aho jZuzi,zítra nemůžu,jedeme dokoupit nějaký dárky,ve středu si kluci vyrazí sami a já chci dopéct nějaké

cukroví,ve čtvrtek máme plavčo...já bych mohla jedině v pátek...tak si ten předvánoční srazík užijte a snad se

uvidíme v Novém roce :slight_smile:
14. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj!
Nějak tahle diskuze upadá, málem jsem ji ani nenašla :grinning:
Tak jak jste si děvčata užili vánoce?

Zdeni, Verunce všechno nejlepší k narozeninám!!!! Už je to veliká holka :dizzy_face: Máte přichystanou nějakou oslavu?
29. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Leni, díky :wink: Oslavu budem mít až tak v půlce ledna, teď je toho s těma Vánocema hodně
29. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Zdeni: taky se připojujeme ke gratulaci Verunce :slight_smile: Jojo,letí to jak blázen.My slavíme za necelý dva měsíce :sweat_smile: šíleně to utíká :unamused:
29. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
Ahpj holky...

Zdeni...gratulace Verunce :grinning:

Kačko...jak říkáš,hrozně to letí,onehdy to ještě byla taková bezbranná miminka a teď jsou to už takoví lumpíci :wink:

Holky...co takhle nějaský srazík v tom Novém roce???I když nám má zase přituhnout :unamused: :unamused: :unamused:
30. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
Holky, díky, přání Verunce vyřídím :slight_smile: No jo, utíká to strašně rychle, za chvilku nám půjdou děcka do školy :grinning:
30. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahoj holky

Verunce obrovská gratulace :dizzy_face:

Marti je to mazec, když vidím Vikču, jak tu řádí, dneska se pustila židle a udělala dva kroky a pak spadla, naštěstí, tam dala ruce, ale i tak byl řev a to byla nedávno malý bezbraný prdě :grinning:

Marti, Kači ani se nenadějem a budem slavit taky rok :slight_smile:

U nás vánoce nádherný, nejkrásnější v životě :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak kdy dáme ten srazík?
30. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jak jste oslavili Silvestra?my fajn,malej šel spát v 19.30 a vzbudil se za hodinu a pak šel spát před půlnocí.jsem myslela že mě odvezou :confounded:

Jinak je to hroznej rarášek,máme 5 zubů kecá jak Palackej.na 10.měs prohlídce fajn.máme 8,860g a 76cm :slight_smile:

V út jdu na gyndu,mám strach jesli nejsem těhu.bývá mi ted blbě,ale to může být skrz ty svátky a cukroví atd.doufám,že nejsem bo by mě asi mrsklo :rolling_eyes: :sweat_smile: ale zase na druhou stranu,bych je neměla daleko od sebe a vyhráli by si spolu.no nebudu předbíhat a počkám na úterý :slight_smile:

A co u vás nového?my jsem nachrmcaní a soplíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

My jsme Silvestra prožili kupodivu klidně, malá šla spát v osm a stěhovala se k nám do postele až v půl třetí. Za barákem to mlátilo jak u Verdunu a mladá se ani nehla :slight_smile:

Kači, to by byl mazec teda :grinning: Jinak ten dort pro malou chtít nebudu, babička chce upéct sama, tak by toho bylo moc
3. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
Ahojky, tak u nás byl silvestr celkem v poho. S MM jsme byly pohádaní tak jsme byly sami doma, ale nakonec se umoudřil a v 10 večer k nám dojely známi s tříletou holčičkou. Děcka vydržely až do půlnocy, protože oba vstávaly kolem osmé večer, tak se jim nechtělo spát. Tak si s náma o půlnoci připily a nakonec byl silvestr v pohodě. Petříkovy se teď hodně rozvazuje jazyk, snaží se opakovat slova. To je prča jak ty děcka mluvěj :grinning:

Kači to by teda bylo kdyby jsi byla v tom. Ale jak říkaš aspoň by nebyly daleko od sebe. Tak se budem těšit s jakou dojdeš od doktora :slight_smile: .
Mějte se fajn a už se těším na srazík až nějakej bude.
3. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj v Novém roce

u nás Silvestr mazeckej, Vikča šla spát v 19:30 a vstávala v 6 na jídlo, dala jsem jí odstříkaný z mražáku a trochu jsem si dala :grinning:

Kači ta to by byla bomba :dizzy_face:

Holky co nějakej srazík?
4. led 2010 v 08:19  • Odpověz
Ahoj holky,tak to je fajn že Silvestr jste si užily :wink:

Zdeni,jo jasně.Dortík od babičky bude určo lepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ali: na to opakování slov se těším :dizzy_face: Péťa je šikulka :slight_smile:

Zuzi: tak to by byla,jen mám z toho hlavu v pejru :sweat_smile:

Srazík bych brala,ale tento týden nemůžu.malej kucká a soplíkuje.snad příští týden to bude ok a můžeme dorazit na srazík :dizzy_face:
4. led 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:

nějak nám to přes svátky umřelo, taky jsem hledala některej den a nemohla najít :sweat_smile: :grinning: ale teď už to zase krásně jede, taky nakukuju hlavně kvůli srazíku, tak snad se domluvíme, tento týden by mi taky nepasoval, dojíždíme tu naši virózu, kterou jsme chytli s malým hned 26., takže mezi svátkama celou dobu nemocní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vidím, že svátky a silvestr proběhl všude skvěle a relativně v klidu :slight_smile: u nás pohoda, Kuba šel spát v půl 9 a nevbudili ho ani petardy o to bylo horší jeho probuzení ve 4 a krmení před 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jinak všem přeju do Novýho roku jen to nejlepší, hlavně zdraví a štěstí :slight_smile:

Zdeni: taky přeju Verunce vše nej k těm 1. narozeninám, hlavně hodně lásky, zdraví a štěstí :slight_smile:

Kači: to by byl fakt mazec, ale všechno má svý pozitiva, zase bys to měla za sebou v jedné kupě, to nejhorší období a mrňata by si víc spolu pohráli, tak na Tebe budem zítra myslet a dej vědět :wink:
4. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Zdravím vespolek holky :grinning:

Tak nejdřív hlavně všem všechno nej do nového roku, ať je lepší než ten předchozí a děti jsou ještě hodnější než minulý rok :grinning:

U nás vánoce nic moc, malý si je vůbec neužil bylo to takový všechno hrk hrk, moc lídí, moc dárků a on z toho byl vykulenej a o dárky absolutní nezájem. Silvestr sme strávili v nemocnici, Maťulka měl asi nějakou alergickou reakci nebo nevím co to bylo, tak sem si pár dní i na Silvestra pospali na nemocniční posteli (au au moje záda) a na Nový rok sme šli domů.

Tenhle týden nám srazík taky nepasuje, Maťula má ještě ATB, spíš tak za týden dva by sme vyrazili, budu nakukovat nebo mi někdo dejte vědět.
4. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj holky :grinning:

U nás vánoce taky nic moc....jsem docela naštvaná a zklamaná...byli jsme u tchánovců i s manželovou sestrou a přítelem,byl to hrozný blázinec,všechno strašně ve spěchu... :frowning2: příští rok už si vydupu že budeme sami!!!!!!!

Silvestr byl v poho,byla jsem sama,MM měl noční...Tomulka spal tak jako jindy...co 3 hodiny s kojením :unamused:

Srazík příští týden by byl fajn...plány zatím nemáme...

Hani...tu nemocnici ti nezávidím...at jste brzo O.K...

Kačko...to by bylo něco...taky nic neberu,tak se občas taky sleduji co kdyby :sweat_smile:
4. led 2010 v 16:22  • Odpověz
Babel: proto my jsme zásadně na Vánoce sami, u našich to druhý den byl taky celkem chaos, víc lidí a hromada dárků, už Vikču, tak nebrala jako 24 :unamused: a ještě do ní furt kafraly :angry:
Máš to teda celkem mazec s tím kojením, pěknej závislák :grinning:

Hani, tak takovýho smutnýho Silvestra, ale buď ráda, že Tě s malým nechali, od jedné známé syna, je tak starej jak Matýsek tu nechali na JIP bez maminky přivázanýho na posteli :angry: , hnus

Tak příští týden bysme mohli dát ten srázek :wink:

Kači očekávám SMS, jak jsi dopadla :slight_smile:
4. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že plánujete srazík... kdyby vám to nevadilo a byla bych pořád 2v1 tak bych se ráda přidala :sweat_smile:

Hani, to mě mrzí, že jste byli v nemocnici, ale buď ráda, že jsi tam mohla být s ním. Já jsem s Adískem v nemocnici být nemohla, když mu byli 3měsíce, páč jsem byla z Brna a nekojila jsem. A vidět ho chudáka přivázaného v postýlce a jak plakal..to bych žádné z vás vidět nepřála :pensive:

Kači, jééje, že by byla další těhulka?

Marti, kdy hodíme tu cukrárnu u nás v Rousínově :slight_smile:????

Mějte se moc pěkně a všechny z Vás moc zdravím!!!
4. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
Marti, moje řeč, já už bojovala loni za soukromý vánoce a až druhej den obejít rodinu, nevyšlo mi to ani loni, ale to to ještě Matýskovi bylo celkem fuk, měl 3 měsíce, ale teď už si to myslím mohl užít, ale tím jak to bylo fakt hrozně ve spěchu a davu, tak si to vůbec neužil, jen to štědrovečerní dopoledne, kdy si tancoval u stromečku :confounded: , příští rok jak říkáš, štědrej večer o samotě a v klidu a pak i u těch babiček to bude lepší když tam nebude tolik lidí a bude tam mít dárečky jen pro sebe.

Zuzi, jj byla jsem ráda, že sem tam mohla být s ním, si to nedokážu představit, že by tam byl celej den zavřenej v postýlce, když neposedí ani vteřinu, já ty děti bez mamin slyšela jak tam plakaly, bylo to hrozný, ale na té JIP je to fakt bez rodičů, na oddělení se ještě dá být s ním.

Ježiš co to dočítám? Kači no nekecej, že by? :slight_smile:

Luci bylo by super, kdybys na srazík přijela :dizzy_face:
5. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahoj, tak na který den plánujete srazík? Příští týden nemůžu akorát v pátek, to jdem k dr.

Kači, ty jo, že by???? :grinning: To jsem na tebe teda zvědavá.
5. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, jsu hrozná...
Především všem, kterým jsem ještě nepopřála, přeji vše NEJ do novýho roku, ať se daří a hlavně spoustu zdravíčka a štěstí, toho nikdy není dost a nejhodnější dítka i drahé polovičky! :wink: :grinning:

Vidím že se to tady pěkně po novým roce rozjíždí... a plánujete srazík. No my se na srazík ještě necítíme, resp. ne na cestování busem... možná až malýmu budou dva měsíce a víc, uvidíme. Ale moc ráda bych vás zase viděla a pokecala. :wink:

Hani, to mě mrzí, že jste byli v nemocnici, tak snad už to bude dobrý. Je super, že jsi tam mohla být s Matýskem, snad už nemocnici máte na dlouho dopředu vybranou.

Luci, co vy, už jste lepší? Snad jo a nemoci vás dlouho zase nepotkají...

Kači, tak jsu taky zvědavá, co se na gyndě dozvíš... :wink:

Marti, jsu ráda, že jsme se aspoň na chvilku viděly, i když to bylo fakt hodně narychlo. :slight_smile:

Jinak u nás Silvestr super, lepší jak Vánoce, bo Štědrej večer malej proplakal, ale na Silvestra byl úplně kouzelnej. Jinak Vánoce byly u nás taky hodně hektický, na Štědrej den sice jsme byli sami doma, ale pak 25. a 26. na návštěvách, nějak jsme si je letos ani moc neužili, i když je jasný, že díky malýmu byly úplně jiný, jinak kouzelný. Ale příští rok to snad už bude lepší.

Luci, a nechceš si někdy udělat výlet do Slavkova, že bysme se konečně taky poznaly?

Tak si srazík kočky užijte, moc vás s Lukáškem zdravíme a snad se taky brzo připojíme.

Leni, na čtvrtek se těším. Snad nebude moc kosa.

Páá!!!
5. led 2010 v 09:45  • Odpověz
Ahojky, Hani sem si říkala kde seš že se tu neobjevíš. TO muselo být na prd, doufám že Matýskovi aspoň pomohli. Jinak se srazíkem je mi jedno kdy bude.
Jsem zvědavá s jakou dojde Kačka :grinning:
5. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Leni, ještě ti písnu na Vyškovačky, ale klidně se můžeme domluvit a já za tebou a malým dojedu do Slavkova.
Mám to kousek a teď mám většinou čas, teda pokud neperu miminkovské věci nebo nelítám po kontrolách.
Takže se nějak spojíme a domluvíme se na konkrétním dni, ju :slight_smile: (pokud nebude pršet nebo mrznout..)

Kačka se tu ještě neukázala?

Hani, tak se nějak domluvte na tom srazíku a písněte mi to do IP ať vím, jestli ten den zase nebudu něco mít.

Mějte se a já navečer nakouknu, kluci budou na hokeji, takže budu mít čas :wink:
5. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Ahojte holčiny,

nejdřív vám všem taky chci popřát hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky do roku 2010. Dětičky ať vám přinášejí jen radost a mužíčci moc nezlobí :wink:

U nás teda poslední Vánoce ve dvou super. Dlabali jsme dobroty, chodili po návštěvách, dokupovali výbavičku ale hlavně jsme zase byli chvilku spolu a řádně si to užili :slight_smile: :slight_smile: Příští rok už to tak v klidu nebude :wink:
Co se týče návštěv, tak já jsem hned na začátku řekla, že Štědrý den patří jen nám a k babičkám se bude chodit až o prvním a druhém svátku.

Hani, tak to mě mrzí takovej škaredej konec roku, ale hlavně že už je to dobrý.

Kači, teda koukám. Ale třeba je to jen falešnej poplach :wink:

A srazík bych taky brala. Příští týden by to snad šlo :wink:
5. led 2010 v 15:55  • Odpověz
Ahoj :grinning: Tak se dívám, jestli se budem s Kačkou rvát v létě o vanu a zatím žádné zprávy
5. led 2010 v 17:20  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

tak zítra jdu na sono na vyvrácení těhu.bo těhu test negativní,zítra udělám ještě jeden.jestli nebudu těhu tak injekce na vyvolání měsíčků a jak budou měsíčky zavedou mi mašličku :slight_smile: na prášky bych určo zapomínala a za rok se budeme snažit o druhý mimi :slight_smile:

Zdeni:co se to dovídám,ty jsi těhulka? :fearful:
5. led 2010 v 17:52  • Odpověz
Kači, jj, dneska jsem byla na utz a už máme srdíčko :slight_smile: Akorát je to ještě moc malý na změření, koník mi to spočítal na 7tt, tak snad to tak je, bo se zítra chci objednat na NT. Tak uvidíš, jestli jsi těhu, ale test by ti to asi ukázal hned. Dej zítra vědět, jak jsi dopadla
5. led 2010 v 18:01  • Odpověz
Ty vole, co to vidí oči mé????? :confused: Zdeni, no já jsem úplně v šoku, ale gratulujuuuuuuu!!!!!!!!!
5. led 2010 v 18:41  • Odpověz
Leni, no já su taky v šoku, zhruba od té doby, co jsem našla // :grinning:
5. led 2010 v 18:56  • Odpověz
Teeeeda...co to vidím :astonished: :astonished: :astonished:

Celý den čekám co Kačka...

Zdeni...obrovská gratulace...já bych byla taky v šoku :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak na příští týden nemáme zatím žádné plány,takže srazík může být kterýkoli den :slight_smile:
Luci...kdyžtak můžeme jet spolu a já tě budu hlídat,ju??? :wink: :wink: :wink:
5. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Zdeni:já su úplný pako.ani jsem ti nepogratulovala.Táááákže moc gratuluji :dizzy_face:
a bylo to chtěný nebo nehoda :wink: to je blbě napsaný že?
Taky si myslím,že bych našla //.takže jsem si oddychla,ale kdyby bych byla tak bych byla vlastně šťastná.bo o Tomču jsme se snažili 13měsíců :unamused:
5. led 2010 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.