• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
autor
Zuzi: jenom aby to nebylo jenom kvůli těm řízkům :wink: :grinning: :grinning: šak přijďte, manža bude mít ale asi trochu šok :grinning:
31. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
Jako ještě si budete vybírat, jo? :grinning: Abyste se nedivili až je fakt donesu :grinning:

No Zuzi, tak ať se manža připraví na pořádnej babinec :grinning:

Mám takovej dotaz. Vadilo by vám, kdybych vzala kamošku? Má 6 měsíční Barušku.... Ale asi už tak nás bude hodně, tak já nevím.... Zmínila jsem se jí a ona by i ráda jela, ale nevím, co vy na to, tak mě řekněte popravdě, jestli by vám to vadilo... :fearful:
31. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahóój :grinning:

Tak Leni, já se přidávám a ten řízek prosím taky prasáckej :grinning:
31. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
Leni,však ji klidně vem.Stejně to asi vidím na tu zámeckou,bo to vypadá že účast bude hojná :wink:

Zuzi: a ty se s manžou taky ukaž :slight_smile:
31. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
leni: kámošku sebou klidně vem, to už se v tlačenici ztratí :wink: :slight_smile: se mnou taky asi přijede Marcela (Rogers) takže tentokrát to bude opravdu stát za to :slight_smile: to abysme tam byli do večera, než si všichni popovídáme :grinning:
31. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
A myslíte, že nám ta zámecká bude stačit??? :grinning: :grinning: :grinning:
Abysme nemuseli mít nějakou reservačku :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Tak první rezervačku hoďte na náměstí a druhou do zámecké, bo jestli se nás na tom náměstí sejde tolik, tak poslední asi bude stát až u kruháču :grinning:
31. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Zdeni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ještě se za náma budou lidi hrnout v domění, že je nějaká akce pro všechny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
Holky cau

No Hani, tak dneska mi sousedka donesla tasku zeleniny a brambor a vsechno bio,tak jsem nic kupovat v supermarketu nemusela, pristi rok uz budem mit svoje ze zahradky a to je nejlepsi.
Mne taky sokovalo,ze nektery sklenicky uz od peti mesicu obsahuji sul a vubec, proste mi to neni sympaticke, ale asi i proto, ze my musime dodrzovat jidelnicek pro alergiky,takze takovy treba porek nebo zampiony nebo hrasek pro nas neni mozny a ty jejich sklenicky obsahuji fakt vsechno mozny.

Luci, jo jo, vcera tady machroval,jak je slavnej ,ze je v novinach :grinning: , uz byl i ve snidani s Novou,ale to uz je tak tri roky, kdyz jsme ucili ve skole v Brne.

Holky sraz v 10??? Tak to asi neklapne u nas :frowning2: , my tak vstavame,jako ja bych vstala,ale malou se mi nechce budit, ma takovy rezim, ze se budi kolem 7 rano ,naji se a spinka do 10 i dyl, no a nez bych ji oblikla a vsechno,tak to budete uz asi pryc :frowning2: .
Ale rakvicku bych si teda dala rict,to jo.

Zuzi, prijed nekdy,jo?
31. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz
autor
holky já se z vás picnu :grinning: :grinning: :grinning:

Teri: to jako že nepřijedeš? :astonished: to snad ne! Tak dorazíte později, já budu ve Vyškově celej den, takže rozhodně nikam spěchat nebudu, tak až se vypravíte, tak přijedete :wink: :slight_smile:
1. srp 2009 v 07:12  • Odpověz
Teri, já myslím, že nás ještě krásně stihneš :wink: Tak dorazíte o trochu později....
1. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
Teri, jestli malá vstává kolem 10, tak to v pohodě stihnete, podle toho, kolik nás tam bude se stejně budem sbírat minimálně hodinu :grinning:

Leni, jestli se za náma pohrnou lidi, tak to abys těch řízků nadělala fakt hóóóódně :grinning:
1. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
Holky, já taky dorazím, nebojte :slight_smile: Uteču z práce za váma :grinning: :grinning: :grinning:
A ty řízky teda nejsou špatnej nápad, ty miluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
HOlky ahoj,tak jo, tak my dorazime pozdeji,kde teda budete kolem 11 hodiny? :wink:
2. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
Teri: kolem 11 budeme už určitě v zámecké, na náměstí se nebudeme moct dlouho zdržovat, aby nás nepodezírali z přípravy nějaké demonstrace za vyšší mateřskou :wink: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 16:34  • Odpověz
Luci :grinning: :grinning: :grinning:

Teri, myslím, že nás nepřehlídneš, kdyžtak běž podle dětskýho řevu :grinning:

Rady, ty tu prácu teda pěkně flákáš :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
_*_AcHojky_Je VyŠkov_*_Tak tO Je dobry_NesTihate Venčit Pejska nebo Ho Potřebujete pohlidat_??_Nebo kvuli miminku musite dat na chvili nejake zviřatko pryč??_Pište do zprav_
2. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
Hmmm, Luci, ta demonstrace ale taky není špatný nápad :wink: :grinning: Tak to zkusíme příště :slight_smile:
2. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Holcicky a kde je zamecka?

Ale veprovy rizky nezeru :grinning: :grinning: :grinning: . Uz se tesim. dobrou noc celou noc.
2. srp 2009 ve 23:46  • Odpověz
autor
teri: zámecká je kousek od náměstí, když půjdeš z náměstí podloubím u radnice a půjdeš přímo rovno přes silnici, budeš mít před sebou mezi pivovarem a - jak se nadává tomu úřadu, kde se vyřizujou řidičáky? :sweat_smile: - průchod, podloubí, tím projdeš a kousek po cestě a jsi u zámecké :wink: neumím moc vysvětlovat, tak třeba holky vypomůžou :grinning: kdyžtak bys někomu písla a šly bysme Ti naproti :wink:

jenom doufám, že nám to zítra nezkazí počasí :angry: , hlásí že má pršet :unamused:
3. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Hoj kočky, tak vidím, že účast bude hojná, já určitě dorazím, už se těším. A to kafe s sebou je fajn nápad, minule jsme to tak udělaly a bylo to fajn, jen kdyby ho Matýsek nevylil... :grinning: A zákusky klidně s sebou, pro jistotu vezmu třeba nějaký vidličky nebo lžičky... :grinning:
A Leni, sim sim, taky řízeček... :grinning:
Teri, doraž do té zámecké, každej Ti kdyžtak ve Vyškově poradí kde to je, nebo jak psala Zdenka, podle dětksýho řevu... :grinning:
Krásnej pohodovej den! :wink:
3. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Jo tak to snad z najdu,akorat nevim,jestli to vubec zvladnu s kocarem,mam miniauticko a u kocaru se musej sundat dve kola,aby se vesel do kufru, no a a ja ho ani neumim skladat, bud se to naucim,nebo pujdu s autosedackou :grinning: .\
Takze po 11 uz tam budete?
3. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
autor
Teri: to určitě zvládneš :wink: po té 11 už tam určitě budeme :slight_smile:
3. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
Ahoj :wink:

Luci, tomu, kde se vyřizujou řidičáky se nadává zámeček :grinning:

Tak já zítra dorazím, pokud teda nebude hnusně. Tak zatím :wink:
3. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
hoj holky :slight_smile:

tak už se na vás těším :dizzy_face: hlavně at je pěkně :slight_smile: Hani,tak se brzo uzdravte :pensive: škoda že nepřijdete :cry:
3. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
Hojte holčiny,

tak snad nám zítra vyjde póčo a sejdeme se v hojném počtu. Doufám, že mi do toho nevleze nějaká akutní zakázka, tak jsem dneska byla v práci 12 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a pak, že to flákám :grinning:
3. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
Radu,coze ,12 hodin??? No Ty teda davas mimiskovi zahul :stuck_out_tongue_closed_eyes: , doufam,ze jenom sedis na zadecku :grinning:
Mela bys odpocivat :slight_smile:
Jo a proc uz nemas v pasu, v kolikatem jsi tt??? Zmen to a rychle. :wink:
3. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
Holky, co když bude zítra škaredě? :confused: Kam bysme šli? Se nikam nevlezem :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Leni,tak by jsme zkusily Karolínku,třeba by nás nevyhodili :grinning: a nebo u Jánských na zahrádce :slight_smile: ale kolik nás vlastně bude děvčata?
3. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Radi, týjo, 12 hodin v práci, to je mazec!!! Měla by ses víc šetřit a odpočívat kočko... :wink:
No kdyby bylo škaredě tak taky doufám, že nás třeba v té cukrárně nevyhodí... :slight_smile:
A myslím že nás bude kolem deseti, ne? :grinning:
Tak zítra papa!
3. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.