• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
autor
Ahojky :slight_smile:

teda holky v rychlosti nakukuju, co Kačka a tady změna pozic :grinning: :grinning: :grinning:

Kači: uvidíš co Ti zítra řeknou, // už by byly asi vidět... tak dej zítra vědět co a jak :wink:

Zdeni: moc moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: ale je to teda mazec :grinning: že ses nám ani // nepochlubila, ty tajnůstkářko! :wink: :grinning:

jinak ten srazík je mi asi jedno kdy, jen zkuste nahodit nějakej den, měla bych jet příští týden i do prostějova k bývalé šéfce, tak ať vím zhruba :wink:
5. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
Kači :grinning: Byla to nehoda, znáš to: "já si dám pozor" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Ale taky to berem tak, že aspoň nebudou daleko od sebe
5. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
Kači :grinning: Byla to nehoda, znáš to: "já si dám pozor" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Ale taky to berem tak, že aspoň nebudou daleko od sebe. To jsem nevěděla, že jste se snažili tak dlouho, to by mě asi jeblo :unamused:
5. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Tak to nechápu, jak se mi tohle podařilo :confused:
5. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Kači, tak nevím, co ti přát, jestli aby to zítra vyšlo nebo ne...?

Zdeni, jj, jedna kapka...že? :grinning: :grinning: :grinning: Tak hlavně ať je všechno v pořádku!

Ale teda popravdě jsem si myslela, že první s druhým mimčem bude Hanča :grinning:
5. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Zdeni taky gratuluji k mimču.
Tady se to hemží malýma mimčama, taky bych zase něco malýho chovala. Ten můj rarach už z náruče vyrostl :slight_smile: .
No uvidíme kdy se začneme snažit, ale nejspíš asi až v létě. Chci mít druhé mimi na jaře, tak tento rok už to nestihnu :grinning: .
5. led 2010 ve 22:31  • Odpověz
Tak se jdu kouknout co Kačka a su v šoku :astonished: místo Kačky nám tu těhuluje Zdenča - no to je?!?!? :grinning: Zdeni obrovská gratulace, to ste na to rychle hupli :grinning: Moje překvapení plně vystihuje Lenčina reakce :slight_smile:
6. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Jinak Leni my s druhým ještě dlooooooho počkáme :grinning: , ale určo bude...

Ali ty to máš hezky naplánovaný, ale taky bych druhej pupek radši nosila přes zimu a rodila tak duben květen :grinning:
6. led 2010 v 10:15  • Odpověz
Hani, haha, nedělej, že dlouho počkáte :grinning: Mimochodem, rodit v květnu je ideál, příště si to zas tak naplániuju :grinning: :grinning: :grinning:

S takovou asi všichni už pojedete druhý kolo, co? :grinning:
6. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Leni, nějak nám to teď nevychází, takže budem snažení asi odkládat :frowning2:
6. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Nazdárek,

no já teda taky zírám :wink: Zdeni obrovská gratulace :slight_smile: Prcci si spolu alespoň krásně vyhrají a to naše vyžle bude mít dalšího mladšího kamaráda.

My jsme dneska byli na utz a podle váhy odpovídáme 29 týdnu. Doktorovi se to moc nezdálo, tak jsem valila ještě na srdíčko, tam si hoďku poležela a zítra valím zas. Miminu se nelíbí když ležím na zádech, tak byl monitor špatnej. Od MM jsem dostala vynadáno, že málo jím a že si mě ještě vykrmí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 15:08  • Odpověz
Ahoj kočky...
Především Zdeni, obrovská gratulace k srdíčku, to je super, že čekáš mimi! :wink: Tak ať se daří a vše je v pořádku a bez problémů! Není nad to otěhotnět takhle bez problémů... :wink:

Kači, tak uvidíš, co se na UZ dozvíš... test by Ti asi ukázal dvě čárky, hlavně pokud to byl Mamatest, ale někdy se stane, že neukáže... a uvidíš, druhý už bude bez problémů s tím snažením. :wink: Vím jaký to je, je to na palicu to snažení... ale příroda si stejně nakonec udělá co ona chce a člověk se může stavět na hlavu. :slight_smile:

Radi, s tím UZ si nic nedělej, mně před porodem jeden dr. řekl že odpovídáme 35. týdnu a byla jsem 39. týden, nakonec malej měl přes tři kila, takže se pěkně sekl. Ty UZ jsou hodně nepřesný, tam stačí aby se jen trošku něco v tom měření pohnulo a hned to háže jiný čísla... tak buď v klidu, nestresuj se, určitě je vše v pořádku. :wink:
Od toho 38. týdne budeš chodit na monitory do porodky, ne? V Brně se na monitorech sedělo. Ale u mé gyndr. se na monitoru taky leželo, malej se tam hemžil o 106.

Jinak Leni, nejlepší rodit v květnu? No, určitě to má něco do sebe, že je mimčo v létě a na jaře, ale zase já si užila jako těhulka jaro, léto a podzim a nemusela se bát nějakých chřipek a nachlazení... ale je fakt, že takhle s malým nikam moc nemůžu cestovat, právě kvůli těm nachlazením a zimě... všechno má svoje pro a proti.

Tak jsu na vás zvědavá, kdo bude další těhulka... :wink:

Zdeni, a Verunce opožděně přeji všechno nejlepší k prvnímu ročku! :wink:

Mějte se fajn, pěkný zbytek dne přeji!
6. led 2010 v 17:11  • Odpověz
teda holky a co tak chodit na Vyškovačky?? Takový zprávy se dovídat z druhé ruky :grinning: Giselko, gratuluju :dizzy_face:
6. led 2010 v 17:30  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsme byli s malou v poradně, má 10,05kg a 81cm :slight_smile: Díky za gratulace, pořád to ještě rozdýchávám, ale už si pomalu zvykám :slight_smile:

Rady, s tím utz si fakt nic nedělej, jak píše Lenča, je to hodně nepřesný. Taky jsem někde četla, že ten rozdíl 2 týdny není taková hrůza, akorát se to pak třeba ještě jednou zkontroluje.

Leni, květen je nejlepší, jo :slight_smile: Já jsem docela ráda, že to bude koncem srpna, snad už nebude vedro a pak oslavy budou bývat asi venku... akorát to bude nezvyk, Verunka se narodila do -10, tak ani nevím, jak budu to mrně oblíkat :sweat_smile:

Erinka: díky za gratulaci :wink: Já na Vyškovačky občas mrknu, ale vy to tam máte tak rozjetý, že se to nedá stíhat :grinning:
6. led 2010 v 18:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Hlásím,že těhule nejsem.na utz nic,jen tam mám cystičku a s tou nic dělat nebudeme.Dostala jsem injekci do zadku na vyvolání měsíčků a jak bude mrcha tak mi dají mašličku :wink: abych měla jistotu že jsem opravdu chráněná :wink:

Ted je mi to celkem líto že těhu nejsem,ale za rok se začneme snažit(teda pokud to finanční situace dovolí) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aspoň se má člověk na co těšit :dizzy_face:
6. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Kači tak nevím jestli mám gratulovat, že nejsi těhu :unamused:

Zdeni páni to je novinka :dizzy_face: , gratuluji a přeji pevné nervy, pro začátek myslím budou potřeba, ale pak to bude super :wink:
6. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky,tož kdy spácháme ten srazík?já navrhuji např. úterý v obvyklém čase na obvyklém místě :wink:

Tož se vyjadřujte :wink:
10. led 2010 v 18:43  • Odpověz
Mě je to v celku jedno, já musím dojet stejně busem.
11. led 2010 v 08:04  • Odpověz
Ahoj, úterý by šlo i u mě, ale pokud bude nějaká velká námraza, tak bych si netroufla.
11. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Já bych úterý taktéž brala :wink:
11. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Tak já nakonec zítra nemůžu, měl by konečně přijít chlap a udělat nám něco s tou plísní v bytě!
11. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Hojky, tak bude zítra něco nebo nee :wink:
11. led 2010 v 18:43  • Odpověz
Ali,já jdu tak dojed a měla by jít i Hanča a snad teda i Raduš :wink:
11. led 2010 v 19:17  • Odpověz
Ahoj holky, posral se nám pc :angry: , tak píšu od našich. Já zítra nedojedu, nedostanu auto ze dvora :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak si užijte srazík, my se připojíme, až bude lepší počasí :wink:
11. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Tak jo já teda dojedu. Jede mi to kolem pul 11 tak bych tam měla před jedenáctou být. Je srazík jako vždy na bazéně?
11. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
Já určo jo, ale malá v jedenáct jde spát, tak až se vyspí.

Jo Ali na bazéně :wink:
11. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
Já určo dorazím :wink:
12. led 2010 v 08:09  • Odpověz
HOj holky, já zkusím dorazit na tu 11, my spáváme kolem 12-1 tak uvidím jak Muťula bude řádit.
12. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Jee ahoj holky...

Dostala jsem se k PC až teď,tak srazík už bohužel nestihnu...Tomulka má teď hrozný noci,pořád se budí,nespí a vstává kolem 5 hodiny,tak jsem docela K.O....doufám,že brzy se zase sejdeme,mě je to vcelku jedno,kdy...stejně jsme skoro pořád doma :frowning2:

Užijte si to,hlavně opatrně na tom ledu :slight_smile: :slight_smile:
12. led 2010 v 10:32  • Odpověz
ahojte, téééda, koukám, že bude další mimi :slight_smile: Giselko, moc gratuluju.
Koukala jsem na fotky ze srazu na facebooku. Super! Doufám, že příště s Váma už taky vyrazíme, jestli bude nějaký slušný počasí a vyhrabeme se z Opatovic :slight_smile:
Radi, taky už se Ti to pěkně blíží, co? Už se pustil manža do toho vykrmování? :slight_smile:
13. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.