• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
Tak jsem po dlouhé době nahlídla do této diskuze a teda samé noviny !!!!
ZDENI, OBROVSKÁ GRATULACE MAMINO! Ať je všechno v pořádku a zvládáš !!!!

Hani, to je na pytel s těma vánocema, my to právě máme tak, že na štědrý den jsme každý doma, v klidu, a po svátcích už jsme domluveni, který den pojedeme ke které babičce, já teda ještě jeden den zvu děti na oběd a pro dárky ... jak se to všechno schází na jednom místě, tak je fakt chaoz a zmatek .... snad ti to vyjde příští rok
13. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Musím kouknout na fotky ze srazu, ať jsem v obraze, kolik se vás tam sešlo ....

Radi, pěkně se kulatíš, jsem tě málem nepoznala, jak jsme se potkaly na procházce ....
13. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Holky...co takhle nějaký další srazík???Někteří nemohli... :frowning2:
14. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
Holky,prosím vás, když vlezu na facebook, kde najdu fotky ze srazu, jsem tam dlouho nebyla, tak v tom plavu ....
Já jsem pro další sraz, ráda bych šla ....
15. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
Marti, zadej si do vyhledávače vyškovačky a najedeš na fotky.

Já bych byla též pro srazík příští týden, jen nemůžu ve středu :wink:
15. led 2010 v 16:44  • Odpověz
Jsem pro...já nemůžu jen v pondělí :slight_smile:
15. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Leni, díky!
15. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Tak co srazík kdy a kde?

Jo a ve středu asi pojedu za holkama do Slavkova přidá se někdo?
17. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
Marti některé foto se srazíků je i u mě v albu na FB. Zuzi já bych jela taky, ale mám cvičení a v tomhle počací no nevím jak bych zvládla cestu. Ono asi nikdy nepřestane sněžit :frowning2:
18. led 2010 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky,co takhle srazík ve čtvrtek na obvyklém místě a v obvyklém čase?

Zuzi: do Slavkova bych možná jela,ještě uvidím :wink:
18. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahojte, ve středu to s tím Slavkovem u mě zatím moc nevypadá, v tomhle počasí si asi netroufnu :frowning2: Ale ve čtvrtek bych se přidala. Obvyklé místo znám, ale jaký je obvyklý čas? 10, 11? Mrknu jak mi jede bus z Opatovic :slight_smile:
18. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Páji,srazík je na bazéně v restauraci a v 11h.snad se někdo přidá :slight_smile:
18. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Ahojky, tak já se snad přidám, jestli mi do toho nic nevleze. :wink:
18. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Holky, mě jede bus buď v 10 nebo pak ve 12, tak bych asi dorazila po té 12 (a nebo mě hodí přítel autem někdy před dvanáctou). Budete tam ještě, že jo?! A nevíte, dá se vzít do té restauračky kočár?
18. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Paji kočárek si tam můžeš vzít, ale musíš ho nechat před dveřmi., kde na něho vidíš. Mě jede autobus v půl 11. Určitě tam ještě kolem 12 budeme
18. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj!
Tak ve čtvrtek bych zatím mohla. Akorát na malýho zas leze rýma, tak uvidím, co se z toho zas vyklube :confounded: Má to asi od těch zubů.

Paji, kočár přímo do restauračky asi nejde, vždycky ho necháváme před. Tak asi ideál by byla autosedačka :wink:
18. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
no mě spíš ělo právě o to, jestli se dostanu do patra s tím kočárkem :slight_smile: taky jsem myslela na autosedačku, adaptéry na podvozek mám, ale v téhle zimě radši ne, protože pak půjdeme z restauračky k našim a to je tak 20 min. cesty a nevím, jestli by malé nebyla zima... tak vezmu kočár a budu chovat na rukách :slight_smile:
18. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
no mě spíš šlo právě o to, jestli se dostanu s tím kočárkem do patra :slight_smile: taky jsem myslela na autosedačku, adaptéry na podvozek mám, ale v téhle zimě radši ne, protože pak půjdeme z restauračky k našim a to je tak 20 min. cesty a nevím, jestli by malé nebyla zima... tak vezmu kočár a budu chovat na rukách :slight_smile:
18. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
teda zajímalo by mě, jak se mi tohle povedlo :grinning:
18. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
páji,je tam výtah tak se tam s kočíííkem dostaneš :wink:
18. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj kočky, tak vidím, že organizujete další sraz, to je super... :wink: Já ještě pouvažuju, jestli bych nedojela třeba taky busem... A jak tak čtu, tak s kočárem se tam jet dovnitř nedá, dá se odepnout třeba korbička a vzít dovnitř korbičku a podvozek nechat před dveřma? A nebo jak píše Pája, chovat na rukách... :slight_smile:

Páji, čtu, že ve středu asi nedojedeš... tak někdy příště. :wink:

Leni, to mě mrzí, že na malýho leze rýma... :frowning2: Snad to brzo přejde.

Kači, dojeď do Slavkova, aspoň bude změna... :wink:

Páá kočky, moc všechny zdravím!
18. led 2010 v 17:49  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:

já bych ve čtvrtek taky mohla, pokud teda zase nebude nějáká kalamita a bude možno vyjet :wink: :slight_smile: tak se těším a doufám, že se nás sejde co nejvíc :slight_smile:
18. led 2010 v 18:10  • Odpověz
Ahoj holky...ve čtvrtek bych se taky přidala,jestli nebude kalamita :slight_smile: na bazéně je to super :grinning:

A ta středa ve Slavkově...uvidíme podle počasí,Domlouvala jsem se s Luckou,že bysme dojeli spolu,takže pokud nenapadne půl metru sněhu,budu tam,ale nemám kočárek vhodný do sněhu...tak s Váma tu prochajdu snad zvládnu :unamused:
18. led 2010 v 18:41  • Odpověz
Ahoj, tak já bych s Lenajskem asi taky přijela:slight_smile:
18. led 2010 v 18:59  • Odpověz
jůůů, to vypadá na hojnou účast, už se moc těším :slight_smile:
18. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Hoj holky 4 dny sem byla bez pc :stuck_out_tongue_closed_eyes: koukám že bude další sraz, nám zítra odjíždí táta až do neděle, tak sme celej free i když program už se nám celkem rýsuje :slight_smile:

paji: Já když tam byla posledně, tak mi ta slečna řkala že si můžu klidně vzít kočár i dovnitř, tak myslím že by nebyl problém zvlášť když máš tak malý mimi :wink: místa je tam hafo. Jinak výtah je za pokladnama úplně vzadu :wink:
18. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
Už se těším děvčata.

Hani kde máš fotky z maškaráku? Viděla jsem Tě na vevyskove a kóča :dizzy_face:
18. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
Zuzi, já je taky už viděla - no děs běs, doufám že to brzo zmizí, vypadám tam jak blbka :sweat_smile: Jinak fotky nějaký mám, ale sou taktéž neprezentovatelný :grinning:
18. led 2010 ve 23:12  • Odpověz
Tak se nás ve čtvrtek sejde hafo, jak tak koukám,. to je super :slight_smile: Jen abysme se tam vlezli :grinning: Nepronajmeme si celou restauračku? :grinning:

Hani, fotky ukaž :wink:
19. led 2010 v 09:14  • Odpověz
Zdravím po straaašně dlouhé době...ani nevím,jestli si některé na mě ještě vzpomenete! :slight_smile:
Tak vidím,že Lenajsek se dočkal opravdu pokladu a že má chlapečka už měsíčního,to nám ten život letí!
Jinak všem maminkám i dětem přeji vše nej do nového roku,hlavně zdraví,protože to je nejdůležitější!!!
19. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.