• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
Jéé holčiny, tak ve čtvrtek bych mohla dorazit. Na 10 jsem objednaná k zubařce, tak pokud mě tam moc nebude trápit, dorazím za váma :wink:

Hani, taky jsem mrkla na fotečky a slušelo moc moc :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
Tak jsem taky hned mrkla na fotky z maškaráku a vypadala jsi Hani fakt dobře :wink: :grinning:
19. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
Zuzi kdy a kde bývá to cvíčo na kterým si byla? Hoď sem nějaký podrobnosti... :wink:
19. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj kočky, zítra nedojedu, omlouvám se, ale chytla jsem děsnou rýmu, tak vás nechci nakazit... tak snad to vyjde někdy příště. Užijte si srazík, vypadá to na hojnou účast! :slight_smile:

Simour ahojky, jojo, dočkali jsme se... :slight_smile:

Pěkný den všem, opatrujte se!
20. led 2010 v 08:44  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:

my nakonec taky nedorazíme, Kuba začal včera kašlat, není to žádná tragédie, dávám mu mucosolvan, tak snad zabere, ale nechci aby nakazil ostatní prcky. Tak snad nám to vyjde příště. Užijte si to :wink: :slight_smile:
20. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Ahojky, tak mi taky nedorazíme. Chytla jsem nějakou virózu. Od rána pořád zvracím. Srazík si užijte :slight_smile:
20. led 2010 v 15:22  • Odpověz
Jejda holky,tak ta hojná účast se nám nějak rozpadá :frowning2: hlavně se vykurýrujte :dizzy_face:
20. led 2010 v 16:37  • Odpověz
My se zítra určitě ukážeme, ale teda až po dvanácté ... těším se :slight_smile:
20. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj holky, zase nakukuju od našich, pc stále není opraveno. To je tak, když má někdo doma ajťáka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Doufám, že jste si užily srazík, strašně ráda bych se připojila, už mi z toho doma hrabe, ale taky jsme nemocní. Malá je už teda naštěstí celkem v pohodě, akorát jak má pořád ucpanej nos, tak nechce nic jest, jenom samotný masenko jí jede :grinning:

Tak se mějte, příště se snad už na srazu uvidíme :wink:
21. led 2010 v 19:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem skoukla foto se srazíku a supr. Hojnost byla velká. Mě už je líp. Včera jsem byla na pohotovosti tak jsem dostalůa injekci a tá mi díky bohu zbrala. Tak se mějte a už se těším na další srazík :wink:
21. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
Holky, chtěla jsem na srazík dojít, ale malá mi kolem poledne chodí spát, a v kočáru neusne ani spát nebude, tak to bylo nerálný ... omlouvám se, kouknu na fotky. My máme od pátku horečku 38,5 připadá mi, že snad bude mít malá nějaký nový zoubek, protože jinak jí nic není. Tak uvidíme. ... v těch mrazech se ven nedá vůbec vylézt, musíme to nějak přečkat ....
24. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Ty mrazy jsou fakt děs!!! Se nedostaneme týden ven s kočárkem :frowning2:
25. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
Holky, já mám od soboty tak hroznou rýmu, už mě to štve, asi jsem měla nějak oslabenou imunitu, měla jsem i afty, tak piju čaje a cpu se vitamínama ... úžasný !
26. led 2010 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak konečně máme pc v provozu :slight_smile:

Marti, snad už jste zdraví, my se s tím perem už třetí týden, jsme nemocní všichni, tak si to furt předáváme, hlavně teda malá, jak nás furt pusinkuje :slight_smile: Ani si teď nemůžu vzít nic pořádnýho, co by zabralo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak v úterý jsem byla v poradně, už mám průkazku a podle utz jsem 9+6tt :slight_smile: 17. pojedem do Brna na NT, už na půl devátou, tak doufám, že malá do té doby vstane.

Tak se mějte, jdu se dodívat na Zorra :sunglasses:
29. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj kočky, jak bojujete s chorobama? Snad už jste zdraví, nebo aspoň se úspěšně léčíte...

Zdeni, gratuluju k průkazce, toto letí, za chvilku pojedeš na screening, to je mazec... :slight_smile: Snad budeš brzo fit a nebude Tě to nachlazení tak trápit...

Marti, Tobě je už taky líp?

Holky co jste fit, nechcete spáchat nějakej srazík? Já už jsu OK a Lukin je už taky lepší, nos furt sice odsávám, ale už je to daleko lepší než minulý týden... docela bysme vyrazili na výlet a rádi vás konečně viděli... :wink:

Mějte se fajn, všechny zdravím!
1. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
autor
Zdeni: tak to je super, gratuluju k průkazce :dizzy_face: těch 11 tt v pase je mazec :slight_smile: a co jinak, jak to zvládáš? :wink: snad se Ti nevolnosti vyhýbají :slight_smile: a máš problém aby malá ráno vstala ? já Ti půjčím Kubu, dneska měl mlíko v jednu ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a pak vstával v 6 :grinning:

Leni: taky bych vás ráda viděla, ale tenhle týden vůbec nevím kdy a zase hlásí blbý počasí a to já se bojím jet, když je sníh :sweat_smile: :pensive:
1. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Ahoj :wink:

Tak já už jsem celkem zdravá, akorát se pořád nemůžu zbavit kašle :angry:

Leni, já bych klidně na nějakej srazík dojela, už jsem dlouho nebyla, ale radši až budu 100% fit, ať ještě někoho nenakazím.

Luci, to se neboj, že by malá spala celou noc, klidně se i 3x vzbudí na kojení. Nejhorší je, že se pak už nenechá přendat do postýlky, tak jsem ráno vždycky dolámaná a bolí mě záda jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím ju nechávám, ať si to ještě posledních pár dní užívá :slight_smile: Jinak blbě mi nebývá, ale s malou je to záhul, pořád chodí jenom za ruku a chce chodit jenom se mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak se mějte, jdu odpočívat :sunglasses:
1. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Zdeni,to je mazec jak to utíká :slight_smile:

Tak můžeme spáchat srazík příští týden :wink:
2. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Ahoj kočky, taky bych to viděla na příští týden, zatím nic v plánu nemáme, takže je nám to jedno kdy.. moc rádi vás uvidíme. Snad bude nějak solidní počasí a budem fit. Zatím se to zdá na dobré cestě, musím zaklepat.

Zdeni, s malou věřím, že je to záhul... a snad Tě ten kašel brzo přejde. Opatruj se!

Luci, snad příští týden sněžit nebude... já mám pocit, že i tento týden to s tím sněhem nebude tak žhavý...

Kači, jak vy se máte?
2. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
Nazdárek holčiny,

já bych taky byla pro srazík ještě než se rozpadnu :wink: Příští týden bych snad mohla :slight_smile:

Zdeni, gratuluju k průkajdě :wink: Čas fakt letí jak splašenej. Mě přijde, že jsem nedávno byla na NT a to už mám za 4 týdny rodit :sweat_smile: Tak se pořádně vykurýruj ať můžete s Verďou dorazit na srazík.

Luci, to já jak je sníh do auta nesedám ani jako spolujezdec. Mám teď v těhu jakousi fóbii bo co :cry:
3. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Taky bych se přidala je srazíku :grinning: Příští týden zatím nemáme nic v plánu, takže můžeme praktický kdykoli :grinning:
Týýý jo, Radi, 4 týdny, to je fakt mazec!!! Strašně to letí a počkej až bude na světě malé, to letí ještě víc :grinning:
3. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky, pomalu si začínám dělat plány na příští týden, jak to vidíte, bude nějakej srazík, nebo ne?
5. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Já bych se taky přidala,zatím je mi jedno kterej den.tak navrhujte :wink:
5. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
Tak co třeba středa? První návrh... :wink: Asi jak jste zvyklý, kolem té jedenácté?
5. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
Mě středa vyhovuje :wink: :slight_smile:
5. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
Ahoj holky, ve středu nemůžu, pojedem hned ráno do UH, budem tam asi až do soboty, pokud teda malá bude v klidu. Tak si srazík užijte, snad mi to taky jednou vyjde :slight_smile:

Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli si pamatujete, dokdy musí být ty razítka v průkazce? Myslím od obvoďáka, zubaře atd. Já už si to nepamatuju a k zubákovi mám jít až na jaře, tak jestli to stačí. Díky :wink:
5. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
Zdeni, já měla od zubaře potvrzení někdy v 6 měsíci a u obvoďáka jsem vůbec nebyla a nikdo se nad tím ani nepozastavil. A jinej den bys mohla na ten sraz?
5. únor 2010 ve 23:08  • Odpověz
Paji, já bych na sraz mohla jedině v pondělí nebo úterý, pak až ten další týden. Já mám dojem, že mi dr ty razítka kontrolovala, ale nevím kdy, asi to nebudu hrotit a oběhám to, až budu mít cestu do špitálu
6. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
Tak co to úterý třeba? Uvědomila jsem si, že MM bude celý úterý pryč až do večera, má hokej. Tak by se mi docela hodilo i úterý, zapomněla jsem na to.

Zdeni, tohle vůbec nevím, mně nikdo razítka nekontroloval. :wink:

Pěknou neděli všem!
7. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
Zdeni, taky bych to nehrotila, pokud nemáš nějaké potíže ... :wink:
Mě se hodí i to úterý :slight_smile:
7. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.