• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
A co ostatní, holky, kdepak jste? :confused:
7. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
Ahoj :wink:
Já bych v to úterý dojela, respektive by mě dovezl mm, zas u nás napadl sníh, tak mám strach jet s malou sama. Už mi doma hrabe, potřebuju vypadnout mezi lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
Ahoj, já v úterý asi ne.

Zdeni, kdy máte jet na NT? A necháte si to říct, co čekáte? A jinak se cítíš v pohodě?
8. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
Hojte holčiny,

já bych v úterý mohla :wink:

Zdeni, mě nikdo ty razítka nekontroloval a ani mi neříkali do kdy si tam mám zajít :wink:
8. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Ahoj :wink:

Leni, na NT jedem 17. Asi si to říct necháme, ale necháme si to pro sebe, pokud se teda Peťan zas neprokecne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Zatím je všechno v poho, akorát s malou je to docela záhul, tak mě občas pobolívá břicho, ale nic vážnýho.

Rady, mně to právě dr kontrolovala a tehdy mi i říkala, do kdy tam mám ty razítka mít, ale nějak se kvůli tomu stresovat nebudu, prostě jak budu mít cestu, tak se tam stavím.

Jinak v to úterý zas na bazéně? A v kolik? Mně by vyhovovalo tak v 10, páč malá chodí spát někdy ve 12, někdy už v 11, ale přizpůsobím se :wink:
8. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
Ahoj holky,tak já bych možná taky v úterý mohla :slight_smile:

Zdeni,na tom bazéně v restauračce je otevřeno až v 11h :unamused:
Jo a razítka,to si teda :grinning: nepamatuju
8. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Já se teď dívám na busy, a jezdí to stejně jako loni, takže já budu ve Vyškově už v deset hodin, taky by se mi to hodilo o něco dřív, ale co se dá dělat, když je tam otevřeno až v jedenáct... půjdu se s malým projít na náměstí a pak pomalu tam.

Zdeni, to fakt tak valí, za chvilku půjdeš na screening.. to je mazec. :wink:

Tak se těšíme, zatím papa. :wink:
8. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Leni, tak já bych mohla dojet taky v 10 a můžem se projít spolu :wink:
8. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
Zdeni, tak se potkáme na náměstí? Ještě bych teda vlítla do DMka, jestli nevadí... a pak můžem jít tam. :wink:
8. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
jj, takže se potkáme po té 10. Do toho DMka asi taky skočím, taky potřebuju pár věcí. Jenom doufám, že nezačne mrznout, teď jsem četla na netu, že mají zas přijít mrazy, až -20 :angry:
8. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
Leni, Zdeni, mě jede bus z Opatovic taky v 10, takže jsem chtěla jít taky na náměstí do DM. Můžu se k Vám teda přidat? Budu tam tak 10:20 ...
8. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Páji jasně, dáme si sraz před DMkem a pak půjdem spolu k tomu aquaparku.

Zdeni, to má být v noci a snad na horách... jako mrznout přes den bude, ale myslím že to bude max. těch -5. Snad. Už mě to fakt nebaví!!! :angry:
8. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky...mě to taky jede do Vyškova o půl 10.Slavkovákem radši nepojedu...tam už bude Leňa :grinning: :grinning: :grinning: ...kolem 10 budu na nádraží...přidám se k Vám,aspoň se Tomísek trochu prospí...

Leni...počkám na Tebe na nádru :slight_smile:
8. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
Holky, se moc omluvuju, ale pěkně jsem si v noci pokašlávala, tak radši zůstávám doma ať vám ty mimoušky nenakazím :wink:
9. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky, moc se omlouvám, že vám se lezu, ale nevím jak jinak sehnat informace o plavání miminek ve Vyškově. Na netu je jen odkaz na e-mail.
Viděla jsem, že se dá plavat s miminkama v Aquaparku.Chodila tam některá z vás? Stálo to za to?
U nás v Prostějově sice plavání je, ale je tam pidibazén a ještě menší šatna.

Budu velice ráda pokud mi vaše postřehy napíšete do IP.
Děkuju vám a přeju příjemný den
9. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak mi máme oslavu narozenin za sebou. Nebude někdy další srázek? nebo na to už prdíte a raději se scházíte u někoho doma :wink: . Tak se mějte a kdyby nějakej srázek byl, tak pisněte ať jsem v obraze :slight_smile:
21. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj kočky, taky nakukuju, jestli nebude nějakej další srázek, já bych byla docela pro... pokud někdo bude chtít a bude mít zájem se slézat veřejně... :slight_smile: U nás doma se bohužel srazíky konat nemůžou, není toho místa... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Ali, jaká byla oslava? Určitě moc fajn. A co Petřík vůbec dostal za dárečky? Jo, a přeji Petříkovi vše NEJ k dnešnímu svátku!

Zdeni, jak Tobě se daří těhulko?

A co je u vás novýho? U nás ani nic, jen ve středu jdeme na tříměsíční kontrolu a první očkování... uteklo to jako voda.

Krásný den a celý týden všem! :wink:
22. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Leni...jsem pro,zatím se mi to hodí kterýkoli den...můžeme klidně vyrazit pro změnu do Vyškova...sníh už by mohl pomalu roztát a bylo by to super :slight_smile:))
23. únor 2010 v 15:26  • Odpověz
Tak co třeba to pondělí? Písněte jak se vám to hodí... :wink: Vyškov by byl fajn. :wink:
23. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Ahoj holky, já ještě nevím, co bude, na pondělí ještě plány nemám, tak uvidím, ráda bych dojela.

Leni, mně se daří dobře, podle toho utz v Brně jsem teď 13+5tt, takže termín je o 4 dny dřív, 26.8. My jdeme s malou taky zítra na očkování, hlavně ať to malej zvládne v pohodě a neteplotuje :wink:
23. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
My bychom se v pondělí přidaly :wink:
25. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Páji, to je fajn že byste se přidaly s Nelinkou. :slight_smile:
Zdeni, to se možná ještě zmení ten termín... a je Ti dobře? Jak jste dopadly na očkování? My nakonec půjdem až za měsíc, po domluvě s dr., malej byl včera děsně uřvanej, snad nejvíc za celou dobu co je na světě, jestli vytušil, že se bude něco dít, nevím... :grinning: tak jsme to odsunuly o měsíc později, ale vše se stihne.
25. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Hoj holky, my se teda zítra přidáme, uvidíme jak bude stíhat,kdyžtak někomu písnu, kde se nacházíte... :grinning:
28. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
Hani super! Těšíme se! :wink:
28. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Taky se těšíme... :slight_smile:
28. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj všichni,moc Vás po dlouhé době zdravíme - některé už ani neznáme.

Dlouho jsem tu nebyla,nějaký problémy furt na řešení, dlouho mi nešel počítač, pak ho opravili a ted nejde zas - píšu od souseda, no a tak prostě...........

Doufám,že se všichni máte dobře,my celkem jo, malá krásně chodí,mluví, všechno už opakuje a začíná spojovat slova, pozná a pojmenuje asi deset zvířat, pořád krásně spí,takže paráda :wink:

A ted se podržte.
Že mám tak nějak schopnost předvídat se mi ted opět potvrdilo.
Nevím proč,ale asi předevčírem jsem si říkala,že Giselka je určitě těhotná,fakt nevím proč,vždyt VErda je ještě malinká. No a bum, Zdenka je v tom :grinning: :grinning: Gratuluju. :slight_smile:

Snad se brzy někde uvidíme.
Kdo začíná 11. 3. s plaváním? My budem jezdit na 11.00. tak pa a krásnej víkend
5. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
Jé, ahoj Teri :slight_smile: Už jsem si říkala, co s váma je :wink: Teda ty asi budeš vážně vědma :grinning: Ale je fakt, že jsem taky měla tušení, že asi budu v tom, ještě než jsem měla nějaký příznaky.
Doufám, že budete moct v dohledné době dojet na nějakej srazík :wink:
6. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
Holky ahojky, kdo chcete, tak se rýsuje srazík ve Vyškově, příští středu po velikonocích. Spíš bysme to udělaly jako procházku po minizoo, co vy na to?
Zdeni týjo, Ty už jseš 19tt, za chvilku v budeš v půlce, toto letí... :slight_smile: Už víte, co čekáte, nebo počkáte až na velký UZ? Jak Ti je, už je to lepší?

Teri ahojky! Zdravím Tebe i malou! Jak se daří?

Mějte se fajn, všechny zdravím a třeba se ve středu uvidíme. Pááá
31. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj Leni,

já se srazíkem ještě nevím, mm má od úterka novou práci, takže auto nebudu mít a autobusem nemám moc šanci, jelikož jsme poslední zastávka před Vyškovem, s kočárem se tam nenarvu :unamused:

Jinak zatím nevíme co to bude, počkáme až na utz, ještě mi dr ani nedala žádanku... já už jsem v pohodě, ale malá zas měla rýmu jak prase :unamused:

Musím končit, dítě mě nenechá už nic napsat :slight_smile:
1. dub 2010 v 08:11  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
srazík by byl fajn, snad vyjde počasí, dneska je tam poránu celkem kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zdeni: tak to je super, že TM našel práci, tak ať se mu tam daří a líbí :wink: kdybys na srazík chtěla tak není problém se pro vás otočit, písni a domluvíme se :wink:

tak se zatím mějte fajn a snad to ve středu vyjde a uvidíme se :slight_smile:
1. dub 2010 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.