• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
Luci, jo, taky jsem ráda, že už má práci, sice je to až v Jarošově, takže projede, ale tady se nic sehnat nedá. Ještě se na tu středu zkusím domluvit s tatou, jestli náhodou nepojede do Vyškova, pro tebe je to přece jenom trochu zajížďka :wink:
1. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz
autor
Zdeni, týjo Jarošov ani nevím kde, zkoušela jsem hledat na mapě, ale je jich několik, to bude asi ten u UH, ne? Hlavně že práci našel, šak tam nemusí být navěky, třeba najde časem něco blíž :wink:
S tou středou jak chceš, klidně písni, když taťka nebude moct, z Vyškova to tak hrozně daleko není :wink: :slight_smile:
2. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
Luci, jj, je to ten u UH, má v té fabrice plno známých... Akorát hned první měsíc bude jezdit domů až tak v 8 večer, ale co se dá dělat, hlavně že má práci :slight_smile:
2. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz
Zdeni, jak chceš, ale jestli Ti Lucka nabízí odvoz, tak to by bylo fajn, kdybyste všichni tři dojeli :wink: A je super, že má TM práci. To je fakt nejdůležitější v dnešní době.
Luci, no ráno bývá kosa, ale snad bude líp...
Jinak je to příští týden středa, ju? Nevím, jestli jsem to napsala dobře, aby to každej pochopil správně... :wink:
2. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

tak co srazík ve středu platí? :slight_smile: a nikdo víc se nepřidá? :wink: v kolik a kde se teda sejdeme?
5. dub 2010 v 18:45  • Odpověz
Luci, my bysme jeli. V těch 10 buď přímo tam, nebo na náměstí... pro ty, kteřé vědí kde to je, tak možná bude lepší sraz přímo tam...
Musím jít, ještě nakouknu, pááá
5. dub 2010 v 19:26  • Odpověz
Ahoj holky, moc mě mrzí, že jsem Vás všechny neviděla, příště určo dorazíme, jak se oteplí, tak něco spácháme né? :wink:
12. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ahojky, Zuzi, jasně! Už se těšíme! Škoda, že jste nedorazily, měly jste přijít, o nic nešlo... :wink: :slight_smile: Tak příště.
Všechny zdravíme, páá!
13. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj tetky, jak se pořád máte, neuděláme nějakej srazík?
6. čer 2010 v 19:57  • Odpověz
Zuzi ahojky, my se máme fajn a srazík klidně, jsu pro!
Jsme se v pátek bavily s Pájou.o, že by to bylo fajn zajít třeba do Nebe, naše mimča by se tam poválely po zemi, vy s většíma dítkama můžete jít do bazénu a pak třeba na chvilku nahoru a pak jít na procházku... to je jen takovej návrh. :wink:
Ale já jsu pro, tak písněte kdy a kde... :wink:
8. čer 2010 v 07:58  • Odpověz
Holky, tak se rýsuje srazík 22/6 v úterý ve Vyškově, asi že bazén nejdřív a pak buď nahoře v 7. nebi oběd nebo procházka, nebo hřiště... a nebo jen hřiště, záleží na domluvě... :wink:
17. čer 2010 v 17:31  • Odpověz
Ahojky tak já bych brala oběd v 7.nebi a pak třeba to hřiště. A na kolik hodin to Leni plánujete.
18. čer 2010 v 11:41  • Odpověz
Alčo, tak my bysme s Lukinem dojeli asi v těch 10hod do Vyškova, bo pak busy jezdí blbě, až ve dvanáct. Tak uvidím, jestli bysme šli do toho bazénu, tak to by bylo tak akorát v těch deset, pak bysme se přesunuli nahoru, dali oběd a pak šli ven....
18. čer 2010 v 11:53  • Odpověz
Já nejspíš taky dojedu autobusem tak kolem půl 11. tAk bychom mohli jít na ten oběd a pak do parku na to dětské hřiště, jestli bude otevřené.
18. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj holky,zdravime Vas a pekne si uzijte sraz! :slight_smile:
20. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj, tak do bazénu nepůjdem, možná příště, ale ne v to úterý, tak uvažuju, jestli přijet v těch 10hod, nebo přijet v 11.46, o dvě hodinky později...

Teri ahojky, jak se vám daří? :wink: Nechcete taky dojet s Ninuškou? A nemáš nějaký nový fotky?

A co ostatní kočky, jak se vám daří?
20. čer 2010 v 17:00  • Odpověz
Ahoj kočky, po 150ti letech zdravím...
Co to tady vidím v pase Lucky cifer???? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teda Luci, to je super, moc gratuluju a moooc držím palce, aby bylo vše v pořádku po celý těhotenství! Jak se cítíš? :wink:
17. zář 2010 ve 21:20  • Odpověz
Hoj holky,zdravím sem po dlouhé době :slight_smile:

Luci: no já jsem v šoku :dizzy_face: ale hezkým,moooc gratulujííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2010 ve 21:56  • Odpověz
Holky, po dlouhé době zdravím!
Cifer jsem gratulovala na FB, další prosincovka 2008 co čeká další mimi .... z té "naší" kategorie už to bude osmá maminka .... ta nejrychlejší má miminko za 13 měsíců po tom prvním, obdivuju, jak se vypořádala s návalem povinností ..... u nás se začíná vykecávat, tak se nenudíme .... občas se potkáme se Zuzkou Kupčíkovou a Vikinkou, holt bydlíme na stejným konci ....
30. říj 2010 ve 23:19  • Odpověz
Hele baby co takhle něco spáchat? :wink:
12. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz
AHoj kočky... Zuzi, bereš mi slova z úst... taky bych vás ráda viděla... :wink:
12. lis 2010 ve 21:51  • Odpověz
Manža jede od 22 do školy, tak můžu celej týden páchat co chci :slight_smile:
12. lis 2010 ve 22:26  • Odpověz
Zuzi, my jedem s Lukinem v pátek do Vyškova na rehabku...
12. lis 2010 ve 22:36  • Odpověz
v kolik Leni?
12. lis 2010 ve 22:52  • Odpověz
Zuzi, jedem tam na 10.30, tak to tam bude tak do jedenácti, tak pak asi půjdem do města... pro vás je to zrovna blbej čas, co...
13. lis 2010 v 07:58  • Odpověz
No my chodíme na dvanáct na oběd a kolem půl jedné spát :unamused:
13. lis 2010 v 08:18  • Odpověz
Zuzi, tak jedině na chvilku třeba na náměstí, my tam stejně asi půjdem... jak chcete. :wink:
15. lis 2010 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky,taky jsem pro srazík :slight_smile: Kdy a kde?
16. lis 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahojky, tak my jedem do Vyškova teď v tento pátek, nebo zatím můžeme kdykoli příští týden, ale nejlepší by byl pro nás pátek 26/11, to budem sami doma, tak ať nám ten den uteče... čas je nám jedno, my můžem dopoledne i odpoledne, klidně se přizpůsobíme... :wink:
16. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz
Halooo holky, tak co??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. lis 2010 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.