• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
Taky jsem napočítala kolem 10+mimina :grinning:
Možná dorazím trochu později, uvidím podle malýho...
Ještě mě poraďte, kdo zná líp Vyškov, dá se někde parkovat, aniž bych platila parkoviště? Kromě teda té ulice, kde je dr Procházková, spíš něco blíž městu. Já na nic jiného nemůžu přijít. Ještě teda u hřbitova, ale tam to bývá asi věčně plný, že?
3. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:

za chvilku se chystám do Vyškova, jedu dřív, protože naši potřebujou půjčit auto. Snad nám to počasí vyjde a pršet nebude. Kdyby něco tak mi písněte smsku, na netu už nebudu.

Leni.dv: zkus to u nás na Palánku (sídliště u pošty), občas se tam nějaký místo najde a je to hned vedle města :wink:
4. srp 2009 v 07:02  • Odpověz
Holčiny, snad nám to počasíčko vydrží a nezačne kvapkat. Dorazím asi o trochu později máme tu toho teď fakt hodně a lidí málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad nebude problém vás najít, kdyžtak někomu písnu :wink:
4. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
Tak jsem přišla z venku, noooo nějak moc pofukuje a kape :unamused: Tak snad je to jen u nás a ve Vyškově bude hezky :wink:
4. srp 2009 v 08:08  • Odpověz

S tím počasím je to teda síla :confounded: hnus :unamused: hlavně at nám neprší,musíme se oblíct a snad nám bude fajn :wink:

Leni,anebo zkus taky u pracáku :slight_smile: tam to taky zkusím :wink:
4. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás už poprchá, ale nic hroznýho. Tak snad to vydrží.

Leni, to máš těžko, ono asi všude, kde se neplatí bude narvaný. Ještě se neplatí u autobusáku a u vlakáču, ale to je zas moc daleko, pak taky u gymplu :wink:

Tak já se jdu pomalu chystat, zatím čau :slight_smile:
4. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
HOlky pocasi teda hnus co? Aspon tady dost zima a fouka :angry:

Na tom velkym parkovisti se ale plati jen 5 Kc,tak to je v pohode ne? Za 4 hodiny dvacka,to se mi zda docela ok,na tech dalsich uz je to 10 Kc na hod.,to se mi taky nechce :unamused:
JO, jak pise Giselka,tak u gymplu se vetsinou zaparkovat da,to je fakt.

Tak ja pockam,az se slecinka vyspi a pojedem, ale ted si rikam,ze v te restauraci asi stejne nebudete ne?
Tam je to venku ze jo?
4. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahojky, díky za srazík, myslím že to bylo fajn, až na tu kosu a déšť, ale to bohužel neovlivníme...
Jsu moc ráda, že jsem vás viděla, i miminka, máte holky krásný prcky, fakt... :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak mě občas mrzí, že už nechodíte tolik do Vyškovaček, ale je jasný, že je to přirozený vývoj, těhulky mají jiné věci na probírání než maminky, těhulky probírají výbavičku, těhotenství, vyšetření, plánování... a mamči už mají jiné starosti s prckama, tak to prostě je... Těšila jsem se na to, až budu moct s váma řešit problémy těhulek, když jsem vás četla ještě v době, co jste měly bříška, ale je jasný, že teď je to pro vás už pasé... Jen mi to přijde občas líto, ale co se dá dělat, je to přirozený vývoj. Jsou zase jiný kočky, se kterýma se diskutuje, ale už to prostě není to, co to bývalo, to chápu.
Tak ať vám prcci krásně prospívají a rostou, máte je fakt všechny jak ze žurnálu. :wink:
Mějte se krásně a pěkný zbytek dne! :wink:
4. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

srazík byl stropro fajn :slight_smile: doufám, že si to brzo zopakujeme :slight_smile: snad nám příště bude počasí víc přát a dojde na to kafíčko a zákusky v zámecké a možná i tu pizzu :wink: :grinning: ti by čučeli, kam ji mají přivýst :grinning: :grinning:

Leni - lenajsku: taky mě to mrzí, že diskuzi Vyškovaček moc nestíhám, protože bych si moc ráda popovídala a moc ráda i o těhotenských věcech, není to vůbec o tom, že už to máme za sebou, tak to nechceme řešit, problém je v tom, že už je nás hodně - čímž rozhodně nechcu říct, že je to špatně :wink: - a my co se tam dostaneme fakt max 1 denně, tak už si vlastně nepopovídáme, protože než to dočtu a zareaguju, tak už musím zas běžet :unamused: Pokud Ti nebude vadit psát do dvou diskuzí a budeš mít chuť pokecat s náma nestíhačkama, tak nám písni sem, tady se Ti odpovědi určitě dostane, i když ne obratem :wink: :slight_smile:

no nic, dítě uloženo, projedu ještě v rychlosti MMB na nějaký ty kalhoty, sprcha a jdu taky spát, kdoví kdy zas budem vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Tak, fotky jsem vložila do alba, tak se jukněte. Jestli je budete chtít poslat na mail, tak písněte :wink:
4. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
Luci, to víš, že počkám... :wink: ráda si nechám od zkušenejších poradit. A díky za info o pracích prášcích a ještě jednou moc moc děkuju za ty kupónky, kdybys chtěla, nějak se s Tebou vyrovnám, třeba ta pizza... :wink: :grinning:
Určitě něco z toho využijeme.
Leni, pěkný fotečky. :wink:
Jdu do hajan, mějte se krásně a pěknou dobrou noc!
4. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahojte,tak já chci vidět foto ze srazu a nevím kam na to. :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
ahojda,

Lenajse, jak pise Cifer, klidne pis,co Te zajima o tehotenstvi, vsechny Ti urco rady odpovime, ja byla taky rada,kdyz jsem to mela s kym resit, to chapu.
Neznanena,ze kdyz uz jsme maminy,tehotenstvi uz nechceme vubec resit,aspon me to vubec neva,tak kdyztak klidne pis i o mimiskovi v brisku :slight_smile:

Ja mam dneska dobry den, byli jsme s malou zase na kardio vysetreni,nemela uzavrenou prepazku mezi levou a pravou komorou v srdicku,tak ji sledovali, jestli se to spontanne uzavre, jak me znate,ja uz si predstavovala operaci v Motole atd........... :unamused: ,nastesti dneska se ukazalo,ze se otvor sponatanne uzavrel, je zdravoucka a uz tam nemusime,juppiiiiiii.
Jinak dneska jsem ji dala poprve banan,no dlabala paradne :grinning:

Zuzka ma ale hezkyho manzilka co? :wink:

RAda jsem Vas vsechny vcera videla :slight_smile: ,zase brzy opakovacka jo? :wink:
5. srp 2009 v 17:28  • Odpověz
Simour, normálně klikni na ten foťáček jak je vpravo u vyskovacky :wink:

Teri, tak to je super, že je všechno v pořádku a už tam nemusíte :slight_smile: To hned spadne kámen ze srdce, co?

Jo a ten Zuzčin manžel je moc pěknej :wink: :grinning: No oba jsou moc pěkní, sluší jim to :wink:
5. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

lenajsku: není za co :wink: na revanš s klidným srdcem zapoměň, jak víš dobrá rada je nad zlato :wink: :grinning: :grinning: a ty kupónky jsem ráda, že je někdo využije, protože nám co se hodilo jsem si z toho vybrala a zbytek by asi letěl do koše :wink:

simour: normálně v albu Vyškovaček :wink:

Teri: tak to je super zpráva :dizzy_face: :dizzy_face: a banánek chutnal, jo? :slight_smile: Kubovi banám moc nejede, jako sní ho, ale že by se na něj vrhal a otvíral pěkně pusinu jako na ovocný hamánky nebo kašu, to teda ne :wink:

já teď akorát hledám na netu autosedačku, to naše prtě už skoro vyrostlo z vajca, takže hledám tu další, ale vůbec nevím jakou, jestli vzít jenom tu 1. kategorii 9-18 kg nebo do 25 kg nebo až do 36 kg... budu se muset pořádně podívat a něco si o tom naštudovat ...
5. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Hehe, tak autosedajdu budem asi za chvíli s takovou řešit taky :grinning: Když už při dnešku má 6,40kg :sweat_smile: :grinning:
5. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
_Schanim brigadu_Vyškov a okoli..pIŠTE Poštu
5. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Huj maminy, fotky ze srazíku super, koukám že převládaly hlavně holčinky :grinning: , budem muset příště jít taky a podívat se po nějaké té nevěstě :slight_smile:

Koukám že tady hromadně chválíte Zuzce manžu, aby si to pak nepřečetla nazpychl :grinning: co Zuzi?

cif: Já brala autosedačku 0-18kg, nám byla malá už ve 4 měsících :unamused:

Teri: Tak to je čupr, když máš od koho brát zeleninku přímo ze zahrádky, já z ní vařím taky jen když dostanu od tety, páč vím že je fakt dobrá. Já mám prostě k hypermarketům takovej odpor trochu no, nevěřím jim ani nos mezi očima :wink:

Když sme sme u toho lenajska a řešení těhotenství :grinning: neplánujete někdo mimísům brášku bo ségru? :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Teri, gratuluju k srdíčku malé, že se přepážka hezky sama zatáhla, to měla šelest na srdíčku, nebo jak se to jmenuje? Já to měla taky od narození, pak mě i v dětství nějak sledovali, ale teď už ne. Tak super! A k banánku taky gratuluju! :wink:

Luci, já vím, že dobrá rada nad zlato... ale ještě jednou díky. Téda, už větší autosedačka... no, letí to.. tak ať něco vhodnýho vyberete. :wink:

Leni, týjo... :slight_smile: Malej fakt roste jako z vody! :wink:

A se zeleninou ze zahrádky, tak nám to vyjde tak akorát, že bude zelenina ze zahrádky příští rok v létě, od tchánů, taky čistě bio a vynikající, tak snad bude pak prckovi chutnat. :slight_smile: Zeleninu z hypermarketů dalo by se říct, že skoro nekupuju.
Zajímalo by mě ale, jestli na Zelňáku v Brně je to fakt od soukromníků a je to přírodnější než v obchodech. Snad jo...

Mějte se krásně, všechny zdravím a krásnej den!
6. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:

Teri, tak to je super, že je malá v pořádku :slight_smile: A banánek chutnal, jo? To je fajn, naše malá by se po nich taky umlátila :slight_smile:

Lenajsku, podle mě ta kupovaná zelenina není nic moc nikde. U stánkařů mám zas strach, že to mají celej den na slunku :unamused: Když kupovanou, tak bych věřila snad jen prodejnám se zdravou výživou.

Jinak vám musím napsat, že MM se včera sám od sebe pustil do žehlení a tak ho to chytlo, že mi vyžehlil i špinavý utěrky :grinning:
6. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Jééé,holky,tak fotky jsou naprosto super.V dětech se moc neorientuji který je čí,ale většinu jsem snad správně odhadla.Leni,SPZ na kočárku je bomba :slight_smile: Druhá Leni už se krásně kulatí,to je super.Snad vás taky někdy v budoucnu navštívím s Adriankou. :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
Hani: taky to vypadá zatím na tu 9-18 kg a asi zase Romer, ještě přemýšlím jestli použitou či co, tu první máme a jsme s ní spokojení...
tak vzhledem k tomu, že nejstarší dítko tu máš Ty, tak by ta otázka měla být spíš na Tebe :wink: :grinning:

já dneska dělala taky skoro bio obýdek Kubíčkovi, dělala jsem polívku, mkrvička od tchýně ze zahrádky a brokolica z naší, jenom brambory kupovaný, udělala jsem to jako bramboračku, nesolila, Kubovi pak odebrala a nám do dozahustila a přidala hříbky, osolila - no mňamka :slight_smile: jsem si říkala jakej super jednoduchej oběd pro nás všechny a Kuba mě pěkně vypekl, vůbec mu to nechutnalo :unamused: ale nakonec jsem to do něj napcpala :sweat_smile: :grinning:

Zdeni: manža je expert :grinning: :grinning: kdyžtak ho pošli vyžehlit i k nám :wink: :grinning:

Simour: budem jednom rádi, když se k nám na srazíku přidáš :wink:
6. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
Zdarecek kamosky :grinning: ,

holky diky, jsem fakt rada,ze je mala uz s tim srdickem ok :wink:

Leni.dv,to je fakt mazec,kolik uz Adamek vazi, presne jako nase Nina ma v pul roce :grinning: , no chlapak no,hlavne,ze mu chutna a je zdravouckej.
Nase slecinka mela k obedu ryzi, bio mrkev a kruti masicko, mohla se po tom utlouct, odpoledne zase snedla skoro celej banan , vecer uz ani ryzovou kasi nechce,jenom kojeni.
Mela teda dneska nazelenaly kakani,ale to asi,jak si telo treba zvyka na ten banan,je fakt,ze jem ho povarila a byl trosku jakoby zelenej ,jak byl ohratej :slight_smile:

Zdeni,tak to jsem se teda zasmala s tema uterkama. No jo,chlapi no :grinning:

Luci, u te3ch deticek nikdy nevis, co jim bude chutnat a co ne,vid? Hlavne,zes to do nej nakonec narvala :grinning:

Holky, kdyz mame tak zhruba stejne deti, abysme jeste jednoho dne nemely sraziky v tanecnich :grinning: :grinning:
Rozplanovala jsem to tak,ze Nina by sla s dovolenim s Tomaskem (maji podobnout konstituce drobecci ), Viky s Adamkem a Marketka s Verdou by se holt musely porvat o Kubajse :grinning: , no a dalsi jeste pribudou,ze? :wink:

Hani, ze my mame na sebe ale smulu co? Vlastne na kazdym sraziku,kde jsem Ty chybis a kdyz nejdu ja,jdes Ty,sand priste.
A Simour, pridej se taky.

Jo a hollky,mam sok,volala mi teta z Vidne,cela nadsena,ze mi koupila novej kocar, ze ho vybirala tri tydny (prej kdyz jsem se nevyjadrila ,jakej chci, vybrala to sama,ma to prej v merku ) :grinning: ,pritom ja si ani nepamatuju,ze bych ji rikala,ze chci novej kocar,ale proc ne,ze jo?
Tak ze ho v sobotu privezou,je hrozne nadsena, je moc hodna a chudak deti nema,tak Ninusku proziva.
Ja jen trnu,aby byl kocar v pohode a libil se mi a hlavne,aby se vesel do naseho miniauta.

Tak brou nooooc a pardon za ten roman :slight_smile:
6. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj holky,jak se máte?

Teri,jo tak Ninušku do tanečních bereme :wink: tak kočár pak vyfot ju?jsem taky zvědavá :dizzy_face:

my jdeme dnes na kolotoč s Adulou,už jsem byla na horské dráze a ruskym kole :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

Teri, já bych taky chtěla tak hodnou tetu... pak ukaž kočárek. Jinak s tím kakáním to teď bude mít barevný podle toho, co sní :sweat_smile:
Ten nápad s tanečníma je dobrej :grinning:

Kači, tak ať Ti není z kolotočů blbě :wink:

No nic, zas letím, MM mi na 5 dní odjel, tak jaksi nestíhám :slight_smile:
7. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
autor

Teri: nápad s tanečníma dobrej :grinning: nakonec i to se může stát, budou všichni chodit do stejnýho ročníku ve škole :wink: :slight_smile: a teta s kočárkem je úžasná :slight_smile: taky bych nějakou takovou potřebovala :wink: :grinning: pak se pochlub :wink:

Kači: si troufáš na kolotoče, jo? :wink: :grinning: já poslední dobou nevlezu ani na řetízkáč :sweat_smile: :grinning:

Gisel: promiň já na to číslo na to plavání zapomněla, mám asi nějaký pokračování těhudemence :sweat_smile: čekám kdy to dopracuju tak daleko, že si sama sobě budu říkat hačí, hají :sweat_smile: :grinning:

takže pro všechny číslo na plavání je 732 807 064, pí Zourková a objednávky bere po 15.8. :wink:

kdy uděláme zase srazík, já příští týden určitě některej den pojedu do Vyškova, takže navrhněte den kdy můžete, je mi to jedno, jen objednejte lepší počasí :wink: :slight_smile:
7. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Teri, tak ty už pomýšlíš na taneční? :confused: :grinning: Ale jo, to by šlo :slight_smile: Ale ještě jsi zapoměla na Matýska, ikdyž on je o trochu starší..... Ten by mohl být třeba s Verdou :slight_smile:
Taky bych takovou tetu brala, klidně ji pošli i k nám :grinning:

Kači, ty chodíš na kolotoče? No ty jsi dobrá teda, já už bych na to nevlezla :sweat_smile:

Zdeni, taky jsem do neděle bez manžela. To je ale klid! :grinning:

Luci :grinning: :grinning: :grinning:
A sraz klidně, ale v lepším počasí :wink:
7. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Luci, dík za to číslo :wink: Akorát nevím, na kdy se přihlásit. A jinak já nevím, jestli to co mám já je pokračování těhudemence, ale teda docela jedu. Např. dneska jsem dělala plátky a chtěla jsem na ně kapnout trochu worcesteru, ale jaksi jsem místo víčka oddělala celej ten vršek, takže jsem tam nalila asi deci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, já jsem sama až do středy, heč :grinning: Ale pro mě je to blbý, Peťa jak je teď doma, tak si Verdu vždycky ráno vezme a já se ještě trochu vyspím, teď mám utrum :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U mě příští týden sraz nehrozí, do středy nemám auto a pak musíme objíždět doktory :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak se mějte, dobrou :sunglasses:
7. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
Holky,kde vaznete???

No jo, ja zapomnela na Matejdu, tim padem pujde s Verdou on a je to vyreseny ne? :grinning:
Rikala jsem si,ze je to divny,ze to nevychazi.

Takze teta vcera prijela, privezla kocar, no abych pravdu rekla,vypada skoro stejne,jako ten nas, stejna barva, vyhodu ma tu,ze je lehci a vejde se mi do miniauticka i bez odendani kolecek,to je fajn,ale mysela jsem si,ze kdyz bude suprovej,prodame tenhle a koupime male sedacku do auta,tu vetsi,, za par mesicu bude potreba, no a jidelni zidlicku.
Bohuzel tenhle novej kocar nema perovaci kolecka,takze se blbe otaci a vnitek je hrozne uzkej, boudicka melka,takze neudela takove zavetri.
Zaver: budem si muset nechat oba dva :unamused:
Teta je moooc hodna,ale nechapem,proc nam koupili kocar ted a vubec se neporadili,kdyby zavolali a rekli, rekla bych,co opravdu potrebujem. Nebo kdyby se angazovali,nez se mala narodila,ze jo?
Ale jsou moc hodni, meli strasnou radost. Takze mame kocarky proste dva :slight_smile:

Napistel, jakej byl vikend,ja valim do Hypernovy.
Caaaau
9. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
Hojte kočky, já jsu taky pro srazík, zatím je mi příští týden jedno, jen aby bylo hezky...

Všechny zdravím a vidím, že tady řešíte taneční.. no, to brzo... :grinning: :grinning: Ale možná budete akční a uspořádáte Baby taneční... to by byla sranda. :grinning:

Mějte se krásně a pozdravujte prcky! :wink:
10. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.