• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
Tak koukam,ze krom Lenajska tu dneska nikdo nebyl :frowning2: .

Taky bych pristi tyden brala srazik :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Holčiny,

brala bych taky další srazík, jen příští týden mi to asi nevyjde :cry: Šéfka má dovču a mosím zastupovat.

Leni, to baby taneční by taky bylo krásný :dizzy_face: To by se mohlo zorganizovat :slight_smile: :slight_smile:
11. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoj holky,tak to počasí je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: chcije a chcije :frowning2:

Srazík bych taky brala a je mi v celku jedno kdy :wink:
11. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj!
Jsem se chtěla zeptat, maminy, když chci taky chodit na to plavání, už se mám taky objednat? Sice máme ještě 3 měsíce čas....
11. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Hoja,
příští týden jsem pro srazík klidně :wink: Kterej den?
11. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahoj :wink:

příští týden by to šlo :slight_smile: Aspoň domluvíme ty taneční :grinning:

Leni, podle mě je ještě na objednání na plavčo času dost. Ale mám dojem, že Marta tam s malou chodila dřív, nějak od 4m :wink:
11. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Teri: tak to teta moc nevyřešila, asi se měla radši zeptat, jakej by se Ti líbil :wink: ale i tak dobrý :slight_smile: hoď nám fotečku, ať se kouknem :wink: :slight_smile:

Leni: myslím, že máte na objednávání plavča ještě čas, když teď na kurz od září příjímá objednávky od 15.8. :wink: jedině byste chodili dřív, jak píše Zdenka, můžeš jí zavolat a zeptat se.

příští týden teda určitě něco spácháme, mě je to taky celkem jedno, jen čtvrtek se mi moc nehodí...
12. srp 2009 v 06:47  • Odpověz
Ahoj holky!
Mě už z malýho asi obleze hlava :sweat_smile: Od víkendu si vyžaduje pořád pozornost :rolling_eyes: Jak mě nevidí, tak hučí nebo naříká, nevím, jak to popsat, naštěstí nebrečí, když k němu přijdu k postýlce, tak se velice na mě usmívá a je pohoda. Dělávali vám to taky? Že to přejde? :sweat_smile:

A navrhněte den pro ten srazík, mě je jedno, který den to bude. :wink:
12. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
Hoja, tak já nemožu v pondělí - tcháni :rolling_eyes:

Tak co třeba úterý?
12. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
U mě by úterý klidně šlo :wink:

Hani, tcháni nedaj pokoj? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
Hoj hoj, já bych brala buď to úterý, ale radši středu, pokud by to šlo...
Leni, no snad to přejde... :wink:
12. srp 2009 v 16:20  • Odpověz
Holčiny, to úterý by i pro mě bylo reálné :wink:
12. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
Ahojte,

tak my příští týden máme naplánovanou návštěvu u tchýně :rolling_eyes: Ale ještě nevím kdy přesně.

Leni, u nás je to s tím vyžadováním pozornosti střídavě, když má dobrou náladu, tak je jí to celkem jedno, vydrží si hrát sama, ale když je třeba unavená, tak hotovo :wink:
12. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Holky,my jdeme v úterý do poradny a na pichance.já bych radši středu.pa
12. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor

já bych taky brala radši středu, jestli by to šlo :wink: :slight_smile:
13. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
Ahoj!
Mě je to jedno, takže klidně středa. No snad budu moct, budeme asi péct s mamkou koláčky, jen nevím který den.
Jo a zase to chcete tak brzo dopoledne? Ne až odpoledne?
13. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj kočky...
Mně je jedno jestli dopoledne, nebo odpoledne, mám volno celej den. :slight_smile:
Leni, koláčky, jo? Mňam... podobný jak na svatbu? To chystáte na ty křtiny? Co Adámek, nehučel? :slight_smile:
Zdeni, zase tcháni? Nebyli jste tam před chvilkou?
Všechny zdravím!
13. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Leni, jj, byli jsme tam je to tak 14 dní. Ale MM děda má narozeniny, tak tam musíme zajet.

Mně by se srazík hodil spíš dopo, ale já ani nevím, jestli přijedu, takže na mě ohledy neberte :wink:

Jinak my dneska valíme na nožičky a na třetí pigáro, takže bude zase řev :slight_smile:
13. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Tak teda ve středu :slight_smile: a jestli dopoledne nebo odpoledne, je mi jedno, můžu celej den, ale to dopoledne mi celkem pasuje :wink:

Zdeni: tak ať dobře dopadnete na na nožičkách a očkování taky přežijte :wink: :slight_smile:

sakryš to mi připomnělo, že my jdeme příští týden ve středu :sweat_smile:
13. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
kdybysme ten srazík daly až kolem poledne nebo později, tak bych to stíhala oboje, u dr. můžem být na 11 hod. a pokud nebude mít zrovna kecavou náladu, tak o půl 12 už můžem být někde jinde :wink: takže se domluvte spolu, jak vám to vyhovuje a já se pak kdyžtak přifařím :wink:
13. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Zdeni, tak ať na nožkách dobře dopadnete. :wink: I s injekcí.. :wink:
Já si zase uvědomila, že v úterý jdu na kontrolu, takže já fakt tu středu. A čas je mi fuk, domluvte se a já se zařídím. :wink:
13. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
O.K. tak čítám se středou :wink:

Ať na kontrolách dopadne vše jak má a dítka moc nepláčou :wink:
13. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
Čaute :wink:

Tak nožičky dobrý, už tam nemusíme :slight_smile: Píchanec teda horší, už byla unavená, tak řvala už v čekárně, ale v autě naštěstí usnula.
13. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj!
Vidíš, Verda je šikula! :wink: Zdeni, posílala ti Ola taky oznámení? Chtěla bych se pak na její svatbu přijet podívat.
14. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahoj,

Leni, jj, posílala :wink: Nám se ten samej den žení kamarád z UH, nejdřív říkali, ať dojdem na svatbu, ale oznámení zatím nepřišlo, tak nevím, asi si to rozmysleli :grinning:
14. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
Zdeni: tak jste to zvládly dobře a nožičky super že už nemusíte :slight_smile: my jdeme až za měsíc, tak jsem zvědavá.

my jsme od včerejška u tchánu, byli sme na letňáku na Líbáš jako bůh a kdo to ještě neviděl, tak vřele doporučuju, smáli sme se od začátku do konce :grinning:

takže v tu středu s tím budu počítat, podle toho jak se domluvíte na hodině, bych kdyžtak přišla později, někomu bych brnkla, kde jste.
15. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Holčiny, tak jsem dostala seznam s úkolama, ale já si to nějak rozplánuju, tak bych mohla v tu středu dorazit.

Luci, na filmu Líbáš jako bůh jsem byla a mám z něho stejné pocity jako Ty. Bylo to naprosto skvělé :slight_smile:
15. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj :wink:

Tak do UH jedem v úterý, takže na sraz nedorazím :frowning2:

Jinak jsem právě umyla kočárek, zítra valíme na pouť, tak ať to má trochu úroveň :grinning:

Tak se mějte a užijte si zbytek víkendu :sunglasses:
15. srp 2009 v 16:34  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknou neděli všem přeji..
Zdeni, škoda, že nedorazíš... :frowning2: Tak jindy...zase se určitě něco spáchá. :wink: Nějak to u tchánů přežijte...
Holky, vidíte to spíš na to odpoledne, nebo dopoledne?
Mějte se, všechny zdravím!
16. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
autor

kde jste se dneska všechny schovávaly, že jsem vás ani na pouti nepotkala? :wink: :grinning: sem si myslela, jak se všechny hezky potkáme, čučela po každým kočáre a ani jeden známej nezahlídla...

Zdeni: to je škoda, že nemůžeš přijít, ale zase brzo něco spácháme, tak příště :wink: a pořád Tě čekám na tu návštěvu :wink: jako všechny ostatní :grinning:
16. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.