• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
Ahoj holky :slight_smile:

Luci,my se dostali na město až kolem 18h :pensive: a to už tam nikdo známej nebyl :pensive:
Srazík bude teda ve středu? a v kolik?
17. srp 2009 v 07:50  • Odpověz
a nespácháme ho nakonec na tom bazéně?kašlu na všechny,tak vyvalíme špeky a budeme si užívat :wink: májí být tropy neee :fearful:
17. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahoj holky, jsme doma z dovči, bylo to super, byli jsme v temálech a taky se podívat v Madarsku, Vikča super, koupala se a potápěla o sto šest i jízda autem se dala, akorát se jí tam špatně usínalo,protože v hotelu bylo hrozný vedro a jsme všichni doštípaní od komárů, taky se začala budit kolem druhé v noci. Dovču jsme završili návštěvou Olomouce.

Jo od včereška máme první zub :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jsem pro srázek i na bazéně, seru na špeky, hlavně že je voda :grinning: :grinning: :grinning:

Byli jsme se ráno a k večeru podívat na pouti a hnus, ty lidi, stánky, hluk no nic pro mě. Potkala jsem Haničku s manželem, Hani moc Ti to sluší a ty vlasy jsou super, taky přemýšlím o takovým sestřihu.

Dítě volá, se tady teď poseru, jak šel MM do práce :grinning:
17. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Ten zub je od včerejška. :slight_smile:

A Hanučce opožděně gratulace k svátku.
17. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
autor
Kači: taky bych srala na špeky, ale neoblíknu plavky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale na bazén se klidně domluvte, stejně já to budu mít komplikovanější s tou poradnou, tak bych vás viděla příště :wink:

Zuzi: gratulace k prvnímu zoubku :dizzy_face:
17. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky!
Zuzi, tak to gratuluji k zoubku! :slight_smile: Dovču závidím, taky bych někam vyrazila a úžívala si :slight_smile:

A sraz na bazéně není špatnej nápad :wink: Na špeky taky kašlu :grinning: A ve Vyškově?

Luci, tak pojď i bez plavek :grinning: Můžeš být nahoře bez, ne? :grinning:
17. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
leni: tak pokud bys chtěla mít bazén jenom pro nás, tak bych mohla i nahoře bez :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: bys viděla jak by se to vylidnilo :grinning: :grinning: :grinning:

našla jsem jednodílný, co jsem si objednávala loni jako těhula a nikdy v nich nebyla, sice v nich vypadám jako něčí babička a né matka, ale nic mi z nich nevypadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojte :wink:

Zuzi, gratulace k prvnímu zoubku :slight_smile:

Tý jo, teď jste mi s tím bazénem připomněly, že vlastně nemám plavky, tak si do toho září musím něco dokoupit. U mě taky připadají v úvahu jedině jednodílný :sweat_smile:

Luci, na kolik hodin budete chodit s Kubíkem na to plavčo?
17. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
Holky, chcete jít na bazén? Jé, tak to já bych teda asi seděla jen ve stínu, na slunku nevydržím, ale klidně půjdu, pokud budou takový tropy jak dneska... Snad se do těch plavek ještě narvu. Jen se teda domluvte v kolik, abych věděla, kdy mám čím jet... Ale jestli bude tak, jak je dneska, tak se na nějaký velký cestování teda asi necítím... :confounded: Hlavně ne někde daleko chodit po slunku, to je fakt na infarkt.. :confounded: Tak ještě uvidím.

Zuzi, gratuluju k zoubku!

A špeky holky neřešte.... :wink:
17. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz

Zuzi:gratuluji k zoubku,my ještě furt nic :unamused:

Luci: já mám taky jednodílné plavky co jsem si koupila,a ještě jsem je neměla na sobě.kdyžtak bych ti je vzala s sebou :wink: nebo Zdenči je půjčím :slight_smile: myslím že je oblečete :wink:

Zdeni a Luci: jdete taky na ten bazén na tu info schůzku 3.9. v 9h?jestli se tam bude chodit po třech tak můžeme chodit spolu :wink:
17. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Kači, já jsem tam ještě nevolala, ale chystám se na to :wink:
17. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Leni, v těch vedrech je to fakt na nic, radši ani nevycházet ven :unamused:
17. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Hoja holky, jdu juknout jak to vypadá se srazíkem :grinning: Bazén nejni špatnej nápad, já se tam furt letos nedostala, ale když nás bude víc, nebudu se bát vlka nic. Snad omluvíte moje malý plavky, tělo se zatím jaxi do nich nesrazilo :sweat_smile: Jak teda čas?

Zas kolem té 10té?
17. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
holky já na to plavčo ještě nevolala, takže zatím nevím ani čas ani nic o info schůzce.... Kači, klidně se můžem domluvit spolu, a stačí tímpádem se přihlásit a zamluvit termín na té schůzce, nebo tam mám ještě zavolat?

jinak s tou středou nevím jak to dopadne, my musíme do té poradny, takže bysme mohli dorazit až před 12 hod. takže asi podle toho, jak se tam hodláte zdržet, přece jenom to vstupný je dost šílený, abysme tam byli hoďku :wink: ale plavky mám už nastartovaný a na špeky teda seru taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Hani: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Holky tam stačí když se na to plavčo nahlásíte na té schůzce, stačí když půjde jedna a rovnou nahlásí všechny 3, jen se dopředu domluvte na nějakým čase kterej bude vyhovovat všem, páč je tam pak fakt bitka :wink:
17. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
jo,já bych se sešla kolem té desáté a opozdilci můžou dorazit později.Když už na bazéně budu tak aspoň do 15h :wink:
jinak mě na to plavčo vyhovoval čas nejdřív v 8.30h a pak kdykoliv.pro mě je problém vyhrabat se z baráku :sweat_smile:

Hani: :grinning: :grinning: já taky tělo ještě nemám sražený,bohužel.Furt se mě drží těch 12kil navíc a néééé a néééé dolů sviňuchy :angry:
17. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
Holky, to by bylo super, kdybyste chodily spolu s dítkama na plavčo. :slight_smile:
Já ještě písnu, jestli dorazím, jestli fakt bude tak jak dneska, tak u mě koupák asi nehrozí, jsu mokrá jak myš, a to jsem byla jen tady v obchodě... on ten bus do toho Vyškova jede přes půl hodiny, pak ještě cesta přes skoro celej Slavkov dom... :unamused:
Navíc jsu dost na štíru s penězama, čekáma na výplatu MM a mou nemocenskou jak na smilování... tak ještě bych dala vědět. Ale vy si to určitě užijete. :wink:
A je jasný, že když už koupák, tak delší dobu, takže myslím že kdo nestíhá na 10, přijde později. :slight_smile:
17. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
Hojky! Tak fajn, sejdem se na desátou a asi bude nejlepší, když rovnou u bazénu, ne? Kdybych měla dorazit později, písnu Hanče :wink: kolik je tam vůbec vlezný? Já tam nikdy nebyla, ani nevím, jak to tam vypadá. A v plavkách budem vypadat všechny úchvatně :grinning: Aspoň se mezi sebou nemusíme stydět :grinning:
17. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahoj takže zítra v 10, možná přijdem trošku později :wink: Já tam můžů být klidně až do pěti, MM pak dojde asi stejně za náma.

Ten můj smrádek je dneska vzhůru už od sedmi a zachvilku bude zase unavená.
18. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
Hoja, malej si dává dvacet tak mám chvilku..

Kaci: Těch 12 kg je nějakejch zakletejch, taky mám tuhle hodnotu navíc, ale smířím se když dám dolů jen 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takj á chystám plavky a ručňajz a těším se :grinning:
18. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Hani,jojo mě by taky zatím stačilo 8kilo a pak bych to nějak doladila :wink:

Tak jsme dnes byli na 6měsíční prohlídce a naše míry 6,70Kg a 69cm.dostali jsme zatím poslední očkování a pak nás budou očkovat až v roce a čtvrt :slight_smile:

Jinak já už taky lovím plavky a ručník a jen doufám,že bude zítra krásně :dizzy_face:
18. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj!
Tak snad nám zítra vyjde počasí :slight_smile: Bych ráda ještě trochu opálila ty svý špeky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kači, Tomík je teda drobek :grinning: Nebo spíš Adámek je buřtík :grinning: :grinning: :grinning: Má ve 3 měsících 6,60 kg a asi 67-68 cm, co jsem doma zkoušela měřit :grinning:
18. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
No to sou teda míry holky, nás za chvíli doženete, já ho v 11 měsíci měřila a vážila a 9,4 kg a 74cm :sweat_smile:
18. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Leni,teda co v těch prsiskách máš-smetanu?teda Adík je pěknej kus chlapa :wink:
Tomík je asi po tatínkovi.Jak z reklamy na hlad :grinning: :grinning: :grinning:

Hani,však děti pak už tak nerostou a nepříbirají ne?tak to máte hezký míry :wink:

Jinak,já bych taky potřebovala ještě trochu ogrilovat ty moje hrboly :unamused:
18. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
No já doufám, že za přestane takhle přibírat a růst :sweat_smile: Kdo se s ním má pak tahat, s mackem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A do kočáru se s takovou fakt za chvíli nevleze. Asi ho pak budu vozit v té stařičké libertě, co je u našich :grinning: :grinning: :grinning:

Kači já ti nevím, ale malej kolikrát baští jen 5 minut a pak až za 3 hoďky.
18. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahoj kočky, všechny zdravím...

Kači, gratuluju k úspěšné půlroční kontrole! :wink:
Leni, týjo... to je fakt, s takovou se malej za chvilku do kočárku nevleze... :slight_smile: Ale je super, že tak hezky prospívá. :wink: A opálená si myslím, že jseš pěkně... :wink:
Zítra holky nedorazím, nezlobte se, na rovinu, jsu totálně bez peněz, MM doveze výplatu až odpoledne... ale psala Erinka, že příští čtvrtek bude ve Vyškově, tak jestli byste ještě některá měla chuť se scuknout, ráda přijedu ten příští týden...
Teď si to na koupáku určitě užijete i beze mně, s dítkama... :slight_smile: To bude super. Snad vám vyjde počásko.
Mějte se fajn, krásnej den!
Leni, nevíš, co je s Verčou? Nepsala jsi jí?
18. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Kači: gratulace k půlroční kontrole a míry jsou krásný :slight_smile:

Leni.dv: neboj Adámek nebude přibýrat pořád takovým tempem :wink: Kuba měl v 3 m 6,15, ve 4 m 7,45 :sweat_smile: a v 7 m 7,95 - jsem zvědavá kolik mu naváží zítra, ale tipuju ho tak na 8,5 kg, teď přibral trochu víc, už je to vidět i na papulce :slight_smile:

zítra se teda uvidíme, těším se, bude to můj první koupák letos :slight_smile: jenom si teď říkám jestli je to vhodný po tom očkování :confused: nevíte někdo, může se na sluníčko nebo tak ?

Leni - lenajsek: to je škoda, že nemůžeš přijet, ale s penězama na štíru sme všechny na mateřské, takže to chápem a příští týden ve čtvrtek klidně můžem, zatím nevím o ničem co bych měla jinýho :wink:
18. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz

srazík na bazéně beruuuuuuuuuuuu. Hož se těším :dizzy_face: :dizzy_face: Na tu desátou bych to měla stihnout.
18. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem tady na Vás náhodně narazila. Si říkám že některé z vás se neobjevují ve Vyškovačkách. Můžu se tu za váma sem tam přidat. Já jen ohledně těch srazíků, ve Vyškovačkách jsou spíše na stranu Brna a do Brna já nepojedu. Jestli vám vadí, že jsem Vám sem vlezla, tak se nezlobte.
18. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ahoj Alči,ty jsi šiša.To víš že nám to nevadí :slight_smile: zítra je srazík na Vyškovském bazeně,můžete se s Péťou přidat :wink:

Luci: po očkování by se prcek neměl koupat a neměl by být na přímém sluníčku :unamused:
18. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.