• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
Ahojky, ráda bych dorazila, ale dnes jsme byly na očkování a Petříkovy přetáhnout předkožku. Takže to bohužel nejde. Jinak Petřík má ve svých 18. měsících 10,4kg a 84 cm.
18. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
Alčo ahojky, tak co ten příští čtvrtek, když to zítra některým z nás nevyjde... ?
A gratuluju taky k úspěšné kontrole v roce a půl. :wink:
Mějte se fajn!
18. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
Hoja

holky dotaz, když nebude počásko na koupání dáme sraz jako obvykle na náměstí?

Ali, ježiš neva, holky to tady založily právě skrz to, že v normální diskusi nestíháme sledovat srazíky. Chůďa Peťula, ten měl teda dneska den :frowning2:

cif: Jj jak píše Kačka, žádný slunko, ale ve stínu s náma pod stromama byste být mohli :wink: Mám pro Tebe další krabici, mám ti ji vzít?
18. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
Hani,tak s tím počasím jsem se chtěla taky zeptat jestli normál na náměstí.my čteš myšlenky? :grinning:
18. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
Kači, ani ne, dneska sme o tom polemizovali se Zuzkou :wink: :grinning:
18. srp 2009 v 17:46  • Odpověz
Kdyby jste neměly ten sraz na bazéně, ale ve městě tak dejte vědět bych se asi dostavila :wink:
18. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
Ali: to víš že to nevadí :wink: my sme nepřestaly hromadně chodit do Vyškovaček, to jenom některý ostudy jako já to vůbec nestíhají :sweat_smile: :grinning: a tohle témátko je hlavně na domlouvání srazíků, takže se klidně přidej :slight_smile:

já se teda ještě zeptám dr. ale ve stínu budeme určitě, tak by to nemělo vadit

já o tom počasí taky přemejšlela, dneska to už na koupání moc nevypadalo, zítra jak má být nevím, ale snad nám to vyjde, jinak náměstí to jistí :slight_smile:
18. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
Holky, ať na koupáku nebo ve městě, užijte si to!!! :wink:
Já se snad do Vyškova dostanu ten příští týden...
18. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Holky, ještě nevím, kdy dorazím. Dneska to ale na koupání moc nebylo, nevíte, jak má být zítra? Tak kdyžtak zámecká to jistí, ne? :wink:
18. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jasno až polojasno. Ráno ojediněle mlhy. Nejvyšší teploty 24 až 28°C, v 1000 m na horách kolem 19°C. Slabý proměnlivý vítr do 4 m/s. Podrobná předpověď
Vlhkost: 37 %
Tlak: 1025 hPa
Rekord dne: 35 °C (rok 1892)
8 °C (rok 1845)
Pranostika: Srpen klasy klidí a ovoce dospělé vidí.
18. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Leni stačí tak?
18. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Hani: :grinning: :grinning: :grinning: tak snad předpověď vyjde :wink: :grinning:
18. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Holky, po ránu teda začíná být kosička. Když jsem šla do práce bylo jen 13 stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale v rádiu hlásali, že máme být radši ve stínu a hodně pít, tak by to mohlo vyjít :slight_smile:
19. srp 2009 v 06:52  • Odpověz
Rady podle brzkýho slunka bych řekla že to bude dnes pařák :sunglasses:
19. srp 2009 v 07:21  • Odpověz
Holky,takže sraz v 10h u bazéna jak je parkoviště?nebude vám vadit když se mnou půjde kamoška?
19. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Hani, že ty ses dala na meteoroložku? :grinning: :grinning: :grinning: Doufám, že jsem to napsala dobře :sweat_smile:
19. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Leni, ne, já jsem pravdomluvná :grinning:

Kači, samo že ne, čím víc tím líp :grinning:
19. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
Já na 10 stíhat nebudu.... MM mi vzal kočár, pokusí se spravit přední kolečko, odešlo nám ložisko :confounded:
19. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Ha, tak beru zpět, manža mi kočár už dovezl :grinning: Ale zas malej spí :sweat_smile:
19. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Holky ahojky, pěkně su to užijte, je naprosto vymetená obloha, tak snad budete mít na koupák hezky.
Leni, fajn, že manžel kočárek spravil...
Mějte se fajně!
19. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky,tak srazík na bazéně byl skvělej nápad :slight_smile: Počasí se nám vydařilo a dětičky nezlobili takže to byl skvělej den :dizzy_face:
Už jen aby holky hodili fotky,se těším :slight_smile:
19. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
Souhlasím, na bazéně bylo super! :dizzy_face: Tohle jsme měli spáchat už dřív! :wink: S Adámkem jsme si to užili :grinning:
Fotky nějaký přihodím zítra do společnýho alba, jak budu mít víc čas, dneska jsem už pěkně unavená :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Tak to je fajn, že se vám srazík povedl... :wink: Snad jste se nepřipekly. :wink:
Na fotečky jsu zvědavá.
Dobrou noc všem, všechny zdravím, mějte se!
19. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Hoj holky, taky nemám čas ani chut fotky zmenšovat, natáhla sem to alba na FB, tak můžete juknout, pak to proberu , jinak bylo to fakt super :wink:
19. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:

moc mě to mrzí, že to včera tak dopadlo, fakt už mi hrabe když jedu na bazén bez plavek :sweat_smile: :grinning: pak si ještě Kuba natáhl spánek a ségra prej, že jsem jí slíbila, že s ní půjdu do města a bylo vymalovaný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zřejmě jste si to užily, tak to je fajn :slight_smile: fotečky jsem nenašla, tak si budu muset počkat, až někdo hodí odkaz.
Jinak předběžně počítám s tím příštím čtvrtkem, snad do toho zase něco nevleze :slight_smile:

V poradně všechno ok, konečně Kuba dostal poslední hexu, tentokrát to teda dost obrečel a večer mu vyskočila teplota, ale hlavně že už to máme za sebou. Měří 75 cm a váží 8,6 kg :slight_smile:
20. srp 2009 v 07:19  • Odpověz
Hoja,

Luci, fotky jsem teď přetáhla na skupinu vyškovačky na FB, tak jukni :wink: Ještě tam nejsou ty od Lenči, ale časem snad dodáme :wink:

Jinak míry krásný, KUbík pěkně prospívá :wink: . Já na ten bazén jdu asi dneska s MM a bude tam asi i Kačka, tak jeslti chceš dojeďte dneska :wink:
20. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
Čauves holky, srazík fakt super, jdu čučnout na fotečky.

Dneska teda jdu na ty baňky, ale co v ten pátek když bude pěkně, Kači a ostatní?

Hani TM už je zdravej :grinning:
20. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Zuzi, tak nakonec nejdeme, jedem na chajdu, páč se vlastně ještě necítí, sem po něm chtěla hned nějaké domácí práce, tak se mu to hned vrátilo :grinning:
20. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Hani :grinning: :grinning: :grinning:

Já v pátek určitě ne, v neděli máme ty křtiny, takže budem péct koláčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak bych to ráda zopákla :wink: Akorát nevím, jestli má být ještě takový teplo?
20. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.