• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
Ahoj holky, fotečky v albu Vyškovačky moc pěkný, na FB jsem se ještě nedívala, jen jsem tam včera viděla Matýska v župánku.
Nechcete něco nechat i na ten příští týden, ten čtvrtek? Myslím nějakej další srazík?

Luci, gratuluju ke kontrole, snad už teplotka nebude. Hlavně, že to očkování máte za sebou, jak píšeš...

Pěknej den všem přeji! :wink:
20. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Krásný fotky, fakt... :wink: Je vidět, že jste si to tam užívali. :wink: A všem vám to moc sluší, jak maminkám, tak dítkám... :wink:
20. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Tak ja zas nevímkde máte ty fotky. na facebooku. pošle te mi prosím odkaz :slight_smile: ať se můžu taky mrknout jak jste se rochnily
20. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ali, odkaz Ti pošlu do IP, ale nevím, jestli se Ti to objeví, snad jo.
20. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Leni tak mi to nejde zobrazit :frowning2: , tak nic neuvidím.
20. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ali, to asi musíš být zaregistrovaná, aby se Ti to zobrazilo... nevím. Já když jsem si to zkopírovala, co jsem Ti posílala, tak se mi to objevilo... :frowning2:
20. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
Hoj holky,jdete zítra někdo na bazén?my jdeme s Tomiškem tak se tam kdyžtak potkáme :wink:
20. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma od tchýně :slight_smile:

Nakonec to bylo celkem fajn, páč jsme pořád chodili po venku :slight_smile:

Kači, tak na tu schůzku 3.9. jdem taky, už jsem Verunce koupila i plavečky, teď ještě sobě :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:

tak fotečky jsem zkoukla, předtím jsem byla dobře, ale nezobrazily se mi, teď jo :slight_smile: Prcci i maminy všichni úžasní, muselo to být super :slight_smile:
s tím příštím čtvrtkem dopředu počítám, tak snad se domluvíme a sejdeme se zase v hojným počtu :wink:

zítra jedeme bráchovi na svatbu, tak už mám frmol, balím pinkl protože budeme spát v Lulču a ještě se snažím vyžehlit horu prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám, že nebude zítra takový horko jako dneska, by sme tam zdechli, i tak mám strach jak to s Kubíčkem zvládneme, bude tam spousta cizích lidí, což on teď moc nemusí a s obřadem moc nepočítám, že uvidím :grinning:

no nic, Kuba se vzbudil, akorát když jsem sedla k PC :angry: takže ho valím nakrmit a půjdeme s Marcelou na zahrádku na pivko :slight_smile: tak se mějte a užijte si víkend :slight_smile:
21. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
Ahoj kočky, přeji všem pěkný pohodový víkend, jedeme na chalupu, tak tady budu až v pondělí...
Taky počítám s tím příštím čtvrtkem, určitě do Vyškova pojedu, tak snad se uvidíme.
Luci, užijte si svatbu, sice má pršet, ale snad to nebude tak zlý... aspoň nebude takový šílený vedro, to se fakt nedá... a dejte si pivko i za mě. :wink:
Zdeni, to je fajn, že se to u tchýně dalo, vycházky jsou fajne a rychleji to utíká. :slight_smile:
Kdo jste byl na koupáku, doufám že jste si to užili...
Mějte se, krásnej víkend!
21. srp 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahoj holky

Luci ten kluk co si bral Šárku je Tvůj brácha?

Jsme byli v sobotu na svíci, jsem se rozšoupla, dala jsem si dvě nealkopiva :grinning:

Našla jsem Vikince druhej zoubek, ještě se teda prořezává, ale je tam :wink: O víkendu mě tím prvním dvakrát kousla, jsem myslela že ji zastřelím.

Už zase suží :angry:
24. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
ahoj holky

Zuzi,vám už leze druhej?my ještě stále nic,ale dnes v noci jsem myslela že zdechnu bo pán se každou hodinu budil s příšerným řevem :frowning2: tak buď se klubou zuby nebo se mu zdají sny :confused:

To ses teda rozjela,to já si dala včera 2dcl vinka a měla jsem motáka :grinning:
24. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj!
KAči, já si včera taky dala vínko ještě ředěný s colou a nějak mě to vlezlo do palice :grinning:

Vikča už má druhej zoubek, to už bude teda velká holka :slight_smile:

Třeba měl Tomík jen škaredé sny....Mě ten náš junior mile překvapil, na kojo se vzbudil až v 5 ráno, mohlo by mu to zůstat :grinning: Akorát jsem myslela, že už mě ty koziska prasknou :grinning: Asi byl unavenej po včerejšku, měli jsme křtiny. Celej den měl takovej domotanej s kojením i se spaním. Teď zas na chvilku usnul :slight_smile:
24. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj kočky...
Leni, gratuluju Adámkovi ke křtinám, jak jste je prožili? A jak se vůbec jmenuje druhým jménem? Nebo má jen jedno křestní jméno? :slight_smile: A asi fakt byl ze včerejška takovej ještě zmatenej, když se vzbudil až v pět ráno. :slight_smile: Tak vás zdravím! :wink:

Zuzi, psala jsem Ti do Vyškovaček, že gratuluju k zoubku. :wink:

Kači, to mě mrzí, že Tomášek tak špatně spí... snad bude brzo líp.

Všechny zdravím, mějte fajn den a celý týden!
24. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Holky, tak jak to vypadá se srazíkem ve Vyškově tento týden?? :slight_smile:
24. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
Taky jsem se chtěla zeptat, jak to vidíte...
Teri, Ty jsi psala ve čtvrtek, že by se Ti to nejvíc hodilo?
Mně osobně by asi nejvíc vyhovovala středa, ale podřídím se, ráda vás uvidím... :wink:
24. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
Leni, já nepsala nic, já myslela, že ten čtvrtek by se hodil tobě:slight_smile: Ale právě že možná ve středu budu mít sraz s kámoškou, tak bych přece jen brala ten čtvrtek radši...
24. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ahojky, chystám se jít zítra po obědě do Zookoutku a do Dinoparku, nechcete se někdo přidat.
Zuzi gratuluji ke 2 zoubkům.
24. srp 2009 v 16:40  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Kači, to je blbý s tím spaním. Ještě mě napadlo, že to může být i spurt. No každopádně přeju pevný nervy :wink:

Leni, co křtiny?

Vidím, že plánujete sraz, kdyžtak bych se k vám přidala

Budu končit, než se mi to malý šídlo vykroutí. Furt se snaží dostat ke klávesnici, tak tady máte od ní vzkaz:r fg c g u,uj zgjzz m czuczcuzc r f
24. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
Teri, tak to jsem Tě asi špatně pochopila tím pádem...
No, ve čtvrtek klidně, ale nevím, jestli nepojedu pak do Brna na prohlídku té porodnice, ta začíná v 14hod, tak bych musela kolem jedné odjíždět z Vyškova, abych to tam stihla. MM mi ten den dopředu zavolá, jestli je tam volno, nebo ne... Bohužel to zjistí ten den v poledne. :unamused: Ale kdyby prohlídka nebyla, tak bych ve Vyškově mohla zůstat dýl.
Tak bych to viděla kolem té desáté hodiny na náměstí? Holky, co vy na to, čtvrtek v deset? :wink:

Zdeni, díky za vzkazík... :grinning:
Ali, zítra do Vyškova nepojedu... ale snad se někdo přidá. :wink:

Pěkný podvečer kočky! :wink:
24. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
Tak já bych v ten čt v 10 klidně mohla...
24. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Zuzi: jj, to je můj brácha :slight_smile: viděla jsem Tě tam s kočárkem, když jsme byli už před radnicou a pak se fotili :wink: gratulka Vikince k druhýmu zoubku :slight_smile:

Kači: vidíš i ty zoubky by to mohly být, a nebo má fakt nějakej spurtík... tak ať to brzo přejde :wink: Kuba se mi budil tak v sobotu po té svatbě, ale to myslím bylo tím, že MM když má v hlavě, tak příšerně chrápe a budil ho :angry: :grinning:

Leni.dv: máš někde fotečky ze křtin?

Zdeni: určitě se přidej a pozdravuj to Tvoje malý šídlo :slight_smile: Kuba se mi taky po klávesnici pořád vrhá, kolikrát čučím co s tím komplem udělal :sweat_smile: :grinning:

srazík ve čtvrtek v 10 hod mi pasuje, tak snad nám tentokrát bude počasí víc přát :slight_smile:
25. srp 2009 v 07:08  • Odpověz
Ahoj, já na sraz asi nedojedu. Slíbila jsem, že si k nám vezmu neteř a synovce.

Fotky ze křtin by mi měla tchýně dnes dovézt, tak je pak hodin do alba a nebo na FB.
25. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky,srazík ve čt v 10h se mi hodí :wink:

Luci: s tím chrápáním to znám :grinning:
25. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Holky, tak fajn, v 10hod ve čtvrtek, už se těším. Vypadá to, že by měla dojet i Lucka.adis, Pája.o co chodí na Vyškovačky, tak snad nás bude vícero. :wink:
Hanča je na té dovči, nevíte? Nebo je ve Vyškově?
Leni... škoda, že nedojedeš, přemýšlím, jak se s Tebou vyrovnat... co děláš v sobotu, nezašly bysme na kafe? Máš manžílka doma, nebo ne? Můj jde na půl dne do Šlapanic makat na barák, tak budem doma a mám čas, tak kdybys chtěla, mohly bysme se vidět... nebo to necháme na příští týden?
A chrápání... to je bohužel u nás na denním pořádku... :angry: :frowning2: :frowning2: Už mě to budí i ze spaní, dřív mě to vadilo jen když jsem nemohla usnout, teď mě to i budí... mám pocit, že skoro žádnou noc pořádně nespím.
A asi bude hůř, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Krásnej den kočky, všechny zdravím, mějte se!
25. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Leni, a na fotečky se těším. Pak písni, kde je máš... :wink:
25. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
takže zítra v 10, možná přijdu zase pozděj kdyby ten ďáblík usnul :grinning:
26. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Holky a kde přesně je ten sraz? Jako třeba u kašny? Jsem vás ještě neviděla na živo, tak ať se poznáme:grinning: Znám jen Páju.o :slight_smile:
26. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
erinka: my většinou sedíme někde na lavičce, ale klidně se můžem domluvit, že přijdeš ke kašně a kdo už tam bude z nás s kočárkem mávnem na Tebe, snad nebude těhulek u kašny čekat víc :wink: :grinning:

holky nevíte kolik je lekcí na tom plavání, dívám se po těch plavacích plínkách a nevím, kolik jich bude potřeba...
26. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Teri, většinou jsme fakt někde na lavičkách, ale myslím, že se poznáme... :wink:
Já tam přijdu tradičně pár minutek po desáté, bus mi přistane něco před desátou na nádraží, tak pak dojdu.
Tak se na vás těším. Jen nevím, jak dlouho se zdržím, kvůli té porodce v Brně, jestli pojedu na tu prohlídku, budu muset před jednou odjet... uvidíme.
Leni, fotečky moc pěkný. :wink:
26. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.