• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
No je fakt, že chumel mamin s kočárkama snad nepřehlídnu!:grinning: Už se moc těším :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Tak se na vás holky zítra těším... snad vyjde počásko.
Tak v 10 na náměstí, nebo chvilku po desáté. :wink:
Páá! pěkný večer všem!
26. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
Taky se už těším :slight_smile: budu se ráno stavovat ještě v bývalé práci, tak kdybysme se taky trochu zdrželi, tak nám neutečte :wink: ale budu se snažit dorazit včas, leda že by Kuba vyjímečně dlouho spinkal, a to dost pochybuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak já zítra nedorazím, nebudu mít auto :frowning2: Tak si užijte srazík :wink:
26. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj, já teda děti mít nakonec nebudu, ale nedojedu, dopoledne mi to stejně nevyhovuje. Ale užijte si to a udělejte zas nějaký fotečky. Páááá
26. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jo, Luci, já jsem teda plenky do vody nepořizovala, koupila ksem Verdě plavečky, snad se mi ve vodě neposere :grinning:
26. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj kočky, díky za srazík, myslím že to bylo fajn, ráda jsem poznala nové tváře a ráda jsem viděla mamči a jejich ratolesti zase po nějaké době. :wink:
Jen se omlouvám za náhlý úprk, ale byla jsem ráda, že se jedem do té porodky konečně podívat, bůhví, kdy bysme se tam zase dostali, jestli by další týden měli zase obsazený... sice to bylo docela náročný to cestování, z Brna jsme pak ještě jeli vlakem, všude děsný vedro, ale jsu ráda, že jsme se tam byli mrknout. Ještě se chci jet mrknout do Bohunic, tak uvidíme, kde nakonec skončíme. :slight_smile:
Leni, škoda, že jsi nemohla dojet... tak se snad příště uvidíme. :wink: Ráda Tě uvidím ten příští týden, jen ne v pondělí, to jedu do Brna, tak kdykoli pak. :wink:
Fotečky stáhnu a dám nějaký do albíčka, jen přemýšlím kam? Nebo jestli chcete, písněte mi do IP své mailíky, poslala bych je...
Hani, Ty máš ty svoje stránky, dala bych nějaký fotečky tam, kdybych Ti je poslala? Já nevím, jak se to tam vkládá... :frowning2:

Mějte se krásně, pěkný večer a dobrou noc!
27. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
Leni, já nechci být vystavovaná tu na koníkovi, ale klidně na facebook :wink:
27. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj holky,srazík byl super :slight_smile: musíme ho brzy zopakovat :wink:
28. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
Teri, na FB fotečky dát nemůžu k těm Vyškovačkám, to můžou myslím jen správci té skupiny.
Ale holky, písněte mi fakt e-mail a pošlu vám je do mailu, moc jich není.
Mail mám jen na Lenču, Hanku a Kačku.
Krásnej páteček!
28. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
Tak jsem si uvědomila, že na FB jsou vlastně taky e-maily. :slight_smile:
Tak jsem fotky poslala Hance, Lence, Kačce, Terce, Zuzce, na Lucku email nemám teda. Ani na Páju.
Zdeni, kdybys pak chtěla taky fotečky poslat, tak písni. :wink:
28. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
Leni, Paja je členem Vyškovaček a email tam myslím má...
Díky za fotky:slight_smile: Teď mě mrzí, že jsem tě taky nevyfotila:frowning2: Jako bys tam nebyla:wink:
28. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Hoja, to je hnus fialovej to počasí, máme jet na ty narozky, no budem všichni jak kule blata myslím :angry: .

Leni, mě žádný fotky nedošly :astonished:

Jinak srazík super, už se těším zas na repete :wink: Musíme nějak teda pořešit kde se budem slízat v zimě :wink:
29. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknou sobotu, i když je upršená a je zima, ale ty vedra byly už nesnesitelný, tak já jsu docela ráda, aspoň doma udělám věci na který se dlouho chystám a asi i něco upeču, když není takový vedro.
Hani promiň, teď jsem se dívala na FB na Tvoje informace a zjistila jsem, že mám blbej mail na Tebe, tak to napravím. Promiň... A snad na těch narozkách to nebude tak hrozný, to máte být celou dobu venku?
A Teri, já nemusím být všude... :slight_smile: Ale ještě tam někdo fotil, tak třeba budou ještě další fotečky.
Krásnej víkend všem kočky, snad zítra bude lepší počásko.
Opatrujte se!
29. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky!
My jsme byli dnes na výletě v Lednici. Sice pršelo, ale dalo se to i tak. Malej byl stráááááášně hodnej, furt spal :grinning: Já nevím, že on všechny ty výlety prospí :grinning: Měla jsem ho i chvíli v klokance, kde nemohl kočár, tak pěkně čučel :grinning: Jen se mu nelíbilo, že se v ní nemohl moc vrtět :slight_smile:

Hani, v zimě se budem slízat u vás doma, co říkáš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
Leni, to je fajn že se výlet vyvedl, i přes to počasí... prý je to jen jeden den, zítra už má být prý pěkně a příští týden zase vedro.
To je něco, že malej tak pěkně v kočárku spinká... aspoň nepláče. :wink: Máš i klokanku, jo? :slight_smile: Tak to je fajn.
Určitě na srazíky v zimě něco vymyslíte a já se k vám pak někdy přidám...
Mějte fajn sobotní večer!
29. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj holky,přeji krásnou prosluněnou ikdyž chladnou neděli :slight_smile:

Holky,poraďte kam máme jet zítra na výlet?mě vůbec nic nenapadá :frowning2: můj má volno tak toho chceme využít a chtěli jsme na koupák,ale na koupání to asi moc nebude :rolling_eyes:
30. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holky hodila jsem na FB ty fotky ze srazu.

Včera jsme byli na svatbě, přišla jsem o půl druhé a jsu jak pro mladejch :grinning:

Kači v Hodoníně je pěkná ZOO.
30. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
ahojky nechcete mi napsat do IP odkaz na fotky na tom FB. Díky, přeji příjemnou neděli. :slight_smile:
30. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:

já jsem poslední ostuda, která ještě nehodila na FB fotky, jak Kuba půjde spát pokusím se o to :wink: Lenajska bohužel taky na fotečkách nemám, protože jsi Leni seděla vedle mě :sweat_smile: :grinning:

a co spácháme v ten čtvrtek? Stejně pojedeme do Vyškova na 9 hod. my co budeme chodit teď plavat, tak toho můžeme využít, ne? :wink:

holky co jdete na tu informativní schůzku, předpokládám, že prcky bereme sebou, ne? já bych ho teda měla kam dát, ale myslím, že se s tím počítá, že přijdeme s nima, ne?
31. srp 2009 v 11:02  • Odpověz

Já malýho s sebou beru,nemám ho kam uklidit :grinning: něco určo spácháme,asi jako obvykle sedánek u Jánských :wink:
Já ty fotky na FB ještě neviděla :frowning2: mě taky někdo pošlete sím odkaz :slight_smile:
31. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
Ahoj kočky, já bych na FB fotky hodila, ale nevím, jestli to zvládnu, ale pokusím se. Pak pošlu odkaz do IP. Doufám, že to nějak zvládnu. :grinning:
Jdete ve čtvrtek na plavání s prckama? :slight_smile: Tak si to užijte, bude to určitě fajn... ať se prckům plavčo líbí!
Nevím, jestli tento týden pojedu do Vyškova, spíš asi ne, bo v pátek jedu na celej den do Brna, dneska jsem byla v Brně, tak ať furt někde necestuju. Tak vás uvidím někdy příště. :wink:

Luci, jakej máš mailík? Poslala bych Ti fotky, ale nevím kam, tak písni do IP, díky. :wink:
Jo, a dneska jsem využila ty body od Tebe v DMku, koupila jsem ten Persil Sensitive, jak gel tak prášek, tak se těším, jak začnu prát ty pidi věcičky. Lovelu jsem nekupovala vůbec. Snad z toho mimču nic nebude, z toho prášku, ale když Ty to používáš u Kuby a v pohodě... tak snad to bude taky OK.

Jo holky, praly jste některá plyšáky, co máte třeba po vás? Já je nemám nějak špinavý, jen jsou hrozně zaprášení, a ráda bych tak dva dala mimčovi do postýlky. Ještě nikdy jsem je neprala, tak přemýšlím jestli v ruce, nebo v pračce... asi bude lepší vyprat v ruce, že?

Jinak všechny moc zdravím a mějte fajn celý týden! Páá! :wink:
31. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
Tak jsem tam ty fotky nahrála, ale nevím proč se mi přeházely... :frowning2: Tak snad to nevadí.
31. srp 2009 v 16:27  • Odpověz
Nazdarecek,
tak koukam,ze pres cely vikend tu nikdo nebyl.
Takze mi unikl srazik,co? Skoda,ale priste. Byli jsme na 10 dni na Palave a potom jsem se prokousavala par dni zehlenim,tak az tedka Vam zdravim.

Zdeni,jak pises o tech plavkach, nase mala ma taky plavky (poridila jsem je pred par lety v USA pro svoji budouci holcicku a akorat ji presne ted budou :slight_smile: ),ale ja ji urcite dam i tu plinku na plavani,abych pravdu rekla,nenapadlo by me tam jit bez toho a spolehat na to,ze se tam neposere :grinning:
Treba Verda tak casto nekadi,ale co my davame ty prikrmy,tak kadime i 6x denne a je to nevyzpytatelny a prostee si myslim,ze na verejne misto by melo mit kazde dite plinku,kdyby se tam kazdou chvili nekdo potentoval,asi by to moc pekny nebylo :grinning: .

Lenajsek, koukam,ze uz se Ti to taky pekne krati, ty jo, 29 tt,to uz fakt zacni prat ty veci :grinning:
NO i kdyz ja tu machruju a prala jsem az nekdy v lednu ( a to me jeste donutila mamka,kdyz tu byla) a termin jsem mela 28.1. :grinning:
Hele Nina teda po mne plysaky zadny nema,ma vsechny novy,ale i ty peru ,a to v pracce s jejim pradlem normalne (ale ty zapraseny per samozrejme spis prvne zvlast) na 40 stupnu jemne prani.
Nejlepsi avivaz pro miminka se mi osvedcilo Batole,hrozne krasne to voni a pak voni cely mimi :slight_smile:
Myslim,ze z normalniho praskku sensitive mu nic nebude,neboj, nanejvys se trochu osype a tak to vymenis za jiny,ale to pochybuju.

Kdy je dalsi sraz?
Kdo z Vas jede krome Kacky ve ctvrtek na tu info schuzku do bazenu?
Ja doufam,ze se budem moct zapsat na pozdeji,nejdriv na tu 10, i dyl,kdyz ten nas spac tak rad dopoledne spi,dneska do 11 :grinning:
Jinak uz rikame tata,baba,daddy, skoro leze a je to sranda :grinning:
1. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj kočky :wink:

Teri, ty plavečky by hovínko propustit neměly, tak snad to bude v poho :wink: Verda ty plínky do vody nesnáší. Jinak na tu schůzku jdu já a tuším Lucka :wink:

Lenajsku, já jsem plyšáky přemáchla v ruce v dětským mýdle
1. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahoj holky

máme 7530 g a 64 cm, začala jsem jí dávat mrkem, ale potvora chce tu kupovanou :angry:

Teri: to je malá teda šikovaná :dizzy_face: Co jí mícháš do jídla, že tak spí :grinning:

My máme ty neoprenový plavky od splasch about a ty nemají propustit nic,plínku do nich nedávám.

Potkala jsem Kristýnu s Maxíkem a to je borec, hezky sedí a má už pět zubů :slight_smile:
2. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahoj holky!
Teri, Ninuška je fakt šípková Růženka :slight_smile: A moc šikovná!

Adámek už spí míň a míň :confounded: Doma tak půl hoďky, max. hodinu dopoledne a pak něco i odpoledne. Ale hlavně že spí vnoci.
Jeden den už jsem se strachovala, že ztrácím mlíko, protože u kojení mě furt řval, vždycky se přisál, pak se pustil a hysterčil u toho :unamused: Tak jsem ho vážila před a po kojení, abych věděla, kolik toho vypije a vytáhl si většinou kolem 120ml a vydržel do dalšího kojení. Asi mu to holt někdy teče míň než by chtěl :grinning:

Tak nic, jdu vařit oběd, dokud prďola spí.
2. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Leni a tohlo já mám skoro u každýho kojení :grinning:
2. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
autor

Teri: tak to jste se měli, že jste dovolenkovali :slight_smile: Ninuška je moc šikovná :slight_smile: Kuba asi mluvit nebude, ještě nezačal pořádně ani slabiky :sweat_smile: on s náma prostě odmítá mluvit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

na schůzku na plavčo jdu já, Zdenka a Kačka, co vím a pak jsme se domlouvaly, že bychom šli zase posedět třeba k Jánským, když už do Vyškova jedem, takže srazík by byl zítra zase na náměstí myslím, že 10. hod. bysme stíhali, co myslíte?

Leni-lenajsek: tak to jsem ráda, že kuponky někomu posloužily :wink: :slight_smile: jak jsem Ti říkala, Kuba s tím nemá problém, tak to určitě bude v pohodě i u vás :slight_smile:

Zuzi: Vikinka má krásný míry :slight_smile: a s tou kupovanou mrkvičkou, ono to těm prckům asi všem víc chutná ze skleniček, Kuba mi ze začátku domácí jídlo moc nechtěl, ale teď zdlábne všechno :slight_smile: dneska má špenátek :slight_smile:

Jinak nám se to vstávání zase zhoršuje (Terka tady dost provokuje :angry: :grinning: ) včera vstávačka v 5 a dneska o půl 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: jestli zítra bude vstávat ve 4, tak mě fakt asi brzo někam odvezou :sweat_smile: :grinning:
2. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky...

Teri, to je fajn, že jste byli na dovolené, určitě tam bylo krásně... a kde na Pálavě? Tam to mám hrozně ráda, rodiče od máho bývalýho tam měli chalupu, tak jsme tam jezdili na prázdniny, výhled přímo na Dívčí hrady, nemělo to chybu. Hrozně krásný prostředí.
S tím praním - neboj, teď v září chci fakt vyprat všechno a pak postupně žehlit, bo žehlení nesnáším.. jak je venku hezky, tak to prádlo hezky schne. Myslím, že zatím času dost, ale jasně, že to nechci pak hrotit na poslední chvíli.
A malá je fakt neuvěřitelná s tím spaním... :dizzy_face:

Holky, díky za info o praní plyšáků, včera jsem dva vyprala v ruce v tom tekutým Persilu, ale asi zkusím i to dětský mýdlo. To jsou plyšáci, kteří jsou sice po mně, ale nikdy jsem s nima nespala v posteli, byli celou dobu vystavení na poličkách, takže kromě prachu jsou jak noví. :slight_smile: Je mi líto vyhazovat peníze za další plyšáky, když mám doma fakt pěkný, a určitě nějaký mimčo ještě dostane, tak do plyšáků peníze fakt nedávám.

Zuzi, malá roste jako z vody. :wink:

Leni, to je mi líto, že malej už tak přes den nechce spinkat... snad se to zase zlepší. Ale v kočárku spí, že?
A s tím mlíčkem je to snad v pohodě, když přibírá, je možný, že to někdy teče míň, nevím... snad to bude v pohodě.

Luci jojo, posloužily, díky! a dík za info o tom pracím prášku... :wink: A týjo, to vstávání... no... mazec. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Užijte si zítřejší srazík, my se jdeme srazit s Lenčou a Verčou, tak jsu na holky a jejich prcky zvědavá, jak se jim daří. :slight_smile:
Někdy příště dorazím do Vyškova.
2. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.