• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazíky Vyškovaček ve Vyškově a rychlopokec :-)

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
Zuzi, fakt? Já myslela, že už to Vikču přešlo a kojíte v pohodě.

Luci, teda to vstávání je mazec :confused: Malej se budí v 6, ale to ho ještě ukecávám, aby ještě spal, ale vydrží jen do 7. Naštěstí nemusíme vstávat hned, v klidu si leží v postýlce a povídá si :slight_smile: Ale to se už spát stejně nedá.
2. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holky,jak se máte?

My dneska byli na návštěvě za Ninuškou a Terezkou.Ninuška už je pěknej čípek,pořád se řehtala a něco povídala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: až bude čas přihodím nějaké foto :wink:
2. zář 2009 v 17:03  • Odpověz
Fotečky přidány :slight_smile:
2. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
Kači, pěkný fotečky! Čoveče, ti dva se k sobě fakt hodí! :wink: :slight_smile:
2. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
Kači, fakt moc pěkný fotečky. :slight_smile: Fajn, že jsi je přidala.
Já jsem se dozvěděla špatnou zprávu od mé nejlepší kamarádky, svědkyně, že to vypadá s jejím tatínkem špatně... Tak je mi smutno. Jdu se za chvilku dívat na Marečka, snad mě rozveselí...
Pěkný večer všem!
2. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
:wink: Ahoj holky, jen v rychlosti zas nakukuju. Koukám že máte dneska tu info schůzku ohledně plavča, tak ať Vám vyjde nějakej solidní termín :wink: a ne jak my ráno v 7:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi: Vikinka supr míry - jak modelka :grinning: S Maxíkem sme kočárkovali taky, je to fakt borec už a ty oči - jak studánky co :dizzy_face: škoda že je to chlap :grinning:

Leni: Koukám že začínáte být s Adíkem taky pěkný ranní ptáčata :grinning: , nechceš někdy dojet? Kdyžtak písni :wink: Na icq se nedostanu, pc mám zaplej jen chvíli ráno a večír, dítě se naučilo otvírat cd rom a dělá to furt dokola tak to musím vypínat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak u nás nic moc novýho, Maťulka už chodí úplně sám, je to strašná prča, chodí jako duch, když lezl, bylo to aspoň slyšet ale cape jak myš tak se kolikrát fakt leknu co mi to leze po nohách :grinning: Přípravy na oslavy prvního ročku probíají v plném proudu :grinning:

Tak se zatím mějte a doufám že Vás brzo zas všechny uvidím
3. zář 2009 v 06:51  • Odpověz
Hani, ty žiješ? :grinning:
Teda Maťula je koumák s tím počítačem :grinning: A jinak je teda šikula. No ráda bych vás viděla. Zrovna tenhle víkend jsem sama doma, MM jede zítra do Paříže, ale to ty víkendy asi moc nemůžeš, co? Příští víkend jede zas, ale to jsem si říkala, že budu u mamky, jestli nás tam budou chtít :grinning: Tak jestli sem ještě nakoukneš, tak dej vědět, nebo písni sms :wink:

Dneska byl malej vzhůru už v 6, vzala jsem si ho do postele a on furt prstíčkama omakával spícího tatínka :grinning: Naštěstí pak ještě zabral.

Ach jo, jdu zas vařit manžovi na cestu sekanou a řízky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknej den přeji...
Hani ahojky! Téda, malej je šikovnej, že tak hezky chodí sám.. paráda. S tím CD-ROMem mě napadlo, co ho přelepit izolepou, aby ho nemohl otevřít? :wink: Jinak je to koumák, asi uviděl tlačítko a když zjistil, že to vyjíždí, tak ho používá, co? :slight_smile:
Leni, TM jede do Paříže? Takže víkend sami doma? Tak snad to rychle uteče...
Ať se Ti řízky nepřipálí a sekaná taky ne.. mňam, dala bych si. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Tak se uvidíme, snad nebude pršet.

Mějte se krásně, pěkný den kočky, všechny zdravím! A užijte si srazík ve Vyškově, to je super, že budete chodit na plavčo spolu.
Páá!
3. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Hoj Leňulky, jj žiju :grinning:

Leni no ty víkendy jsou nic moc, sobota je u nás passé, jdeme ke tchýni na oběd - slaví narozky a v sobotu má Peťa fotbal, ale moc se mi tam nechce, tak bych Ti asi ještě písla :wink: Dneska sme jeli z Olympie z mamkou kolem Velešek tak sem si na Tebe hned vzpomněla :grinning: Jinaj Adík ochmatává taťku jo? No u nás se ochmatává většinou mamka, furt mám ty jeho paprče v nose nebo v puse :rolling_eyes: , taťka se dycky otočí zádama lump :grinning:

lenajsku: To víš že izolepu sem už zkoušela i přes to dát nějakej tácek aby to ani nesvítilo a nelákalo ho to, ale je to koumes. Izolepa byla v mžiku dole a mačkal to zas. Ví že to nemá dělat, tak se dycky podívá na mě, rychle to zmáčkme a zdrhá a směje se :grinning:

My dnes byli s babičkou v Olympii na nějakejch nákupech, no jsem max spokojená, ulovila jsem fakt super kousky, zamilovala sem se do věcí se snoopym :grinning: , zítrak nám možná dorazí Maxík s Kikou, tak se těším :grinning: .

Holky tak jak ste dopadly s tím plavčem?
3. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Hani, na to plavčo chodíme v 8 :grinning: Tak snad to budem stíhat, Verda poslední dobou vstává ve čtvrt na 8 :sweat_smile: Matýsek je teda šikula :grinning:

Jinak my byli dneska s malou v poradně, tak má 8,69kg a 77cm :slight_smile:
3. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Tak my dnes vstávali po šesté hodině :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď ta potvůrka usnula a mě už se nechce chrupčit :frowning2: zase jsem si sedla k internetu na MMB a MMA a řádím.počítak budu nejspíš muset vypnout bo mi s tímhle tempem nezbude nic na kontě :confounded: Ale objednala jsem malýmu krásný zimní maskáčový capáčky od Nextu :grinning: to bude frajer :slight_smile:

Hani,na plavčo budeme chodit čtvrtky v 8h.takže jsme si říkali,že pak by jsme se vždycky mohli sejít a udělat si srazík.ovšem s těma,komu by vyhovolal čas v 9h ráno :sweat_smile:

Zdeni,malá je kus ženské.Gratuluji :dizzy_face:
4. zář 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahoj!

Hani, tak až někdy v týdnu. Ale příští se mi to moc nehodí. Ikdyž vlastně ve středu jedu do Vyškova s malým na kyčle, tak bysme třeba mohli pak :wink:
MM přijede v úterý dom, já mu budu muset všechno nachystat a ve středu jede zas :confounded: Takže si ho vůbec neužijem.

Zdeni, dobrý míry. :wink: Malej má 7 kg, hahaha :grinning:

Kači, já taky jeden den seděla u pc a aukcovala, no ale musela jsem se fakt mírnit. :sweat_smile: A to jsem ještě nakoupila pro malýho oblečení v tescu. Chtěla jsem teda už něco na zimu, ale moc si netroufám s velikostí. S jeho tempem přibírání.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Jo a včera na procházce s Verčou a Leňou to bylo fajn. Matyášek je teda pěknej uřvánek, ani v kočáře ho to moc nebere :grinning: A Verča se pomalu lepší, tak snad to bude brzo úplně ok.
4. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
autor

Kuba dneska vstával o půl 5, tak snad jsme nabrali opačnej kurz a po půlhodinkách se zase dostaneme aspoň na těch 6 :grinning: :grinning:

Kači: fotečky super :slight_smile: Tomáškovi to s Ninuškou fakt sluší :slight_smile: a ten župánek je super :dizzy_face: škoda že mě to nenapadlo taky zajít k ťamanům.

Hani: tak to je Matýsek šikulka, že už cape sám :slight_smile: a s tím PC je to taky dobrý, koumák :grinning: Kuba jde zatím jenom po kabelech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a jak psali už holky, plavčo máme na 8 hod. a my co vstáváme mezi 4 a 5 s tím vůbec nebudeme mít problém :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Zdeni: tak to je Verunka pěknej dlouhán :slight_smile:

Kači: snad Kuba včera Tomáška tím brzkým vstáváním nenakazil :wink: :grinning: :grinning: v maskáčových capáčích bude frajer na stopro :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Hoj holky, vypadá to dnes ne hezký počáško, asi vyrazím s malým do zooparku nebo možná pak i do Dino.Nechcete se někdo přidat?
7. zář 2009 v 07:07  • Odpověz
Hoja holčiny,

tak se hlásím, že jsem zase zde :grinning: Jen už s jinýma písmenkama v pase :wink:
Máme se tak nějak přiměřeně. Jídlo teď moc nemusíme, takže váha ukazuje pořád to samé číslo, mimčo má všechno co mít má a mamča využívá poměrně často polohu ležmo.

Dědečci byli z dárečku přešťastní, i slzičky jsem musela zatlačit a do kupování výbavičky už jsem se taky vrhla. Jen konto se mi nějak ztenčilo :sweat_smile:
7. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahojte holky

Hani: já teda si né.

Rady, tak teda konečně to máš v albu :wink:

Jinak se nám teda pěkně ochladilo. Vikča dělá první náznaky lezení, sice dozadu a nestaví se pořádně na kolínka, ale sune se :grinning: Včera jsem byli u známejch v Brně a malá je unešená z jejich psa, on už teda nesdílí to nadšení :grinning: , ale myslím, že jí taky brzo nějakého pořídíme. Jinak mrkev konečně papá domácí, už měla i s brambůrkou a zítra přidáme brokolici, ale nějak bojkotuje kojení, je to opět krocení divokejch šelem :angry:
7. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Hani: ráda bych se přidala, ale mám tu chlapa na napojení kotle, takže nemůžu... a dneska bych i celkem ráda někam s malým vypadla, protože nejenom že ty noci jsou poslední dobou příšerný, teď začal blbnout i přes den, dneska vstával v 5 (od půl 4 se budil po půl hodině) a teprve před chvilkou se konečně uřval ke spánku, do té doby jenom pištěl, nechtěl se chovat ani si hrát, jestli mu rostou zase zuby :confounded: já už fakt nevím :pensive:

Ronaldo: ahojky :slight_smile: tak konečně už je to oficiální :slight_smile: tt v pase Ti sluší :dizzy_face: :wink: chuť k jídlu zase přijde, uvidíš a hlavně že mimčo prospívá :slight_smile: fotečky z utz jsou krásný :dizzy_face:

Zuzi: Kuba taky tak začínal, napřed mu ta prdelka ujížděla když chtěl na 4, takže couval, pak se začal na kolínkách pohupovat a za chvilu na to přišel jak dopředu, Viktorka je šilkulka :dizzy_face: a hafíky a veškerou havěť Kuba taky miluje, Amandu už začíná pěkně drat, naštěstí mu ještě pořád uteče, chudera bude až Kuba začne běhat :grinning:
7. zář 2009 v 09:24  • Odpověz

Hani:tak si to užijte :wink:

Rady: tak oficiálně vítej do klubu :slight_smile: a s tím kontem jsme na tom stejně :grinning: :grinning:

Zuzi:to počasí je hrozný.ráno kosa,odpoledne na padnutí a večer kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tomík zatím neleze,ale když ho položím na zem tak se dosouká úplně někam jinam než ležel.zuba furt nemáme.A Tomík je taky celej nadšenej s našich pesanů.Dennynka vždycky chuděrka drží a ten malej ďábel ji úplně šklube a drtí tlamu :sweat_smile:

Jinak už jsme včera vykopali brambory,tak jsem šťastná že to mám z krku a už vymýšlím co provedu z bramborovýho těsta,asi taštičky s povidly :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Krásný den :dizzy_face:
7. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj kočky!

Radi, tak ještě jednou obrovská gratulace!!! :wink: Krásný fotečky z UZ, to je fajn že je vše tak jak má být... byli jste i na screeningu? Věřím, že jsi musela zatlačit slzičky... je to krásnej pocit, co? :slight_smile:
A o tom kontě mi ani nemluv... :frowning2: Ale výbavička se koupit musí, to je jasný... chodíš pořád do práce, nebo jseš doma? A jak píše Lucka, chuť k jídlu přijde... já taky ze začátku neměla na jídlo moc chuť, zato teď, škoda mluvit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Hani, malej je s tím PC fakt koumák, no my jsme se už dívali, že u nás je docela blbě poslavená hifina, musíme ji pak asi někam přemístit, bo bysme neradi, kdyby Technicsa malej zničil tím, že krásně svítí a má spoustu tlačítek... :grinning: Na co ti malí proďolové nepřijdou, co? :grinning:
A já miluju Snoopyho už hafo dlouho, mám se Snoopym spodní prádlo, fusky... ale tričko ještě žádný. Kde jsi je viděla ty věci v Olympii? V H&M?
Dneska si užijte pobyt venku, já budu doma, měla jsem za poslední dny docela dost vycházek, zítra jedu na celej den na výlet do Olmiku, tak dneska budu doma odpočívat a prát prádlo.

Luci, to je mi líto, že malej takhle špatně spí a řve... :frowning2: Možná jsou to ty zuby.. snad to brzo přestane a bude líp! Musí to být náročný....

Zuzi, to je fajn, že malá se snaží už lézt... mrzí mě to s tím kojením... :frowning2: Ale fajn, že jí už i domácí mrkvičku. Uvažujete o pejskovi, jo?

Kači ahojky! Kopat brambory je asi hokna, ale zase je fajn že jsou, co? :slight_smile: A neboj, malej začne za chvilku lézt... :wink: Jak to tak čtu, tak pejsci jsou v oblibě asi u všech dětí... :slight_smile:

Taky přeju krásnej den všem! :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj!
Luci, ty noci jsou špatný i u nás :confounded: Sice nevstává tak brzo, ale je vnoci nějakej neklidnej, vrtí se, budí se... Nechápu proč. Už jsem z něho tak nějak zblblá a jak k němu vstávám na půl ve spánku, tak jsem ho dnes vnoci kojila asi kolem druhé a pak znovu kolem třetí s tím, že jsem ho určitě ještě nekojila. :sweat_smile: Ale malýmu to očividně nevadilo :grinning: A to jeho vztekání u kojení už je i vnoci :angry: To už fkat nevím, jak mu tu kozu mám do té pusy strčit :sweat_smile:

Počasí mě docela sere, pač nikdy nevím, jak ho oblíct. Každou chvilku mě přijde, že je jinak :confounded:

Raduš, tak oficiálně ještě gratulace! :dizzy_face: Hned ty týdny v tvým pase vypadají líp! :wink:

Vidím, že pesánci jsou u dětí v oblibě, tak to jsem zvědavá, co bude Adámek dělat té naší :slight_smile: Teď po ní zatím jen čučí, když je na zemi.
7. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
hoj holky,jak se máte?my fajn,sice je dneska malej na zabití ale jinak fajn.už se těšíme na čtvrteční plavčo :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
a po tom plavču tak asi v 9h pujdeme někam na kafčo tak kdo by se chtěl přidat budeme rádi :wink:
8. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
Jééé, já bych ráda se s váma setkala, ale takhle brzo to u nás teda nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahoj kočky, krásnej slunečnej den přeji!

Leni, ať vám dopadnou dobře kyčle! :wink: TM se dneska na chvilku vrací, že? Tak si ho užijte... Už se Adámkovo spaní trošku zlepšilo, nebo je pořád takovej neklidnej?

A co ostatní dítka, pořád vstávají tak brzo?

Zítra si holky užijte pořádně plavání, to bude super!!! :wink: Já se do Vyškova tento týden už nedostanu a příští to vypadá taky bledě, tak snad někdy příště.

Všechny moc zdravím!
9. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
autor

na zítřejší plavčo se už taky moc těším, jen jsem zvědavá jak nám bude vycházet jídlo, protože dneska jsme zase vstávali o půl 5, takže sváča v 8 hod. a do bazénu nechcou ani čerstvě najezený ani hladový dítko, tak co s tím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

s kafíčkem potom počítám a ostatní se klidně můžete přidat později než v 9 hod. :wink: šak se známe, jenom na hoďku to určitě nebude :wink: :slight_smile:

no nic, Kuba spinká, tak se jdu naobědvat dokud můžu, zatím papa :slight_smile:
9. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
Holky cau,jen zbezne nakukuju,nemam ted cas moc cist.

Radus,moc gratuluju :slight_smile: .

Holky plavani se nam moc libilo,byly jsme v pondeli,Ninuska nejmensi a nejmladsi,ale byla sikovna, jeste,ze chodime na 12, budila jsem ji v pul 11 :grinning:
Jinak delame paci paci,je to sranda,jak reknu paci paci pacicky,zacne tleskat rucickama o sebe :slight_smile:

Snad Vas brzy uvidime ,papa
9. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska jsme dojeli z UH a zjišťuju, že jaksi na to plavčo nemám nic nachystaný, tak asi ráno budou fofry :sweat_smile: Ale aspoň jsem Verdě koupila župánek. Já zítra do pojedu do Vyškova i s MM, musíme ještě do města. Já jenom doufám, že malá bude v poho, budí se teď kolem půl 7, ale tak do 9 dost mrčí, že by jako ještě spala

Tak nic, jdu se nachystat na zítra a spát. Brou :sunglasses:
9. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknej pátek přeji a celej víkend... :wink:

Tak jaký bylo plavání?

Teri, to je fajn, že je malá tak šikovná... :wink:

Všechny zdravím, mějte se fajně!
11. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahoj :wink:

Teri, malá je šikovná :slight_smile: Teda, s tím spaním Ti závidím. Až začne Ninuška chodit do školky, tak teda nevím nevím, jak se na to vstávání bude tvářit :grinning:

Leni, plavání bylo docela sranda, nechaly jsme děti v ohrádce a šly se osprchovat, jak jsme se vrátily, tak řvaly všichni tři :grinning: Kubík s Tomáškem se uklidnili rychle, Verunka řvala celou dobu, uklidnila se až vylezla z vody :grinning: Tak snad to příště bude v poho.

My zítra jedem kamarádovi na svatbu, doufám, že Verda přežije celej den bez rodičů. Tak se tu mějte a užijte víkend
11. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj holky,

takze Matyskovi od Hame preju vsechno nejlepsi k prvnim narozeninam :slight_smile: , ty jeho si budu v zdycky pamatovat, protoze dneska je ma i MP.
Touhle dobou pred rokem chudak Hanca hekala v porodnici :grinning:

Gisel, taky si rikam,ze asi do skolky bude chodit pozde, i kdyz ji mame za barakem :grinning: .
Zavidim Vam,ze chodite vsechny tri na plavco spolu, ja tam vubec nikoho neznam :frowning2: , ty dve mamky,co chodej se mnou jsou ale spolu kamaradky.
Ale i tak se nam to moc libi a tesim se na pondeli,

Tak hezkou nedeli,paaaaaaaaaa

A kdy bude sraz ve Vyskove?
13. zář 2009 v 00:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.