• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazy - Praha - září/september 2009:)

(Zamčená)
10. února 2010 
dobry napad!!! To bych mohla snad zvladnout! A kdy?
2. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
to je mi uuuuplne jedno...:slight_smile:
akorat tam neni zadna normalni restaurace..minule jsme s kamoskou kojily a musely si dat vodu asi za 50Kc... :unamused: ale jsou tam restaurace asi tri, nebo ctyri....
2. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
Tak co treba pristi ctvrtek 10.12.? To by se mi hodilo asi nejvic...jak vam? Pripadne asi i utery by slo...
2. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
Ja sa velmi rada pridam ak mi niekto v metre pomoze :slight_smile:
2. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
pomuze, neboj, me se obcas i lidi sami nabizeji a kdyby ne, tak si reknu :slight_smile:
2. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
Bodka, bydlis v Kobylisich, ne? Tam je vytah, na Vysehrade taky a mas to kousicek. Kdy by se ti to hodilo?
2. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
kasen kde je na Vysehrade vytah? ja ho hledala a dozorci mi rek, ze neni... :sweat_smile: ale Vysehrad je v pohode, tam neni potreba pomoci...jen kdyztak jet o stanici dal, kdyz chcete na druhou stranu... :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
aha, ja to brala podle jizdniho radu, tam pisou, ze je to bezbarierovy....tak neni tam nejaka plosina?
Dneska je to moje dite celej den protivny, tak Dorka je asi v pohode, ne?
2. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
kasenko ja s icetla a bezbarierove je vis co? najezdy do metra...to znamena ten vozicek u nazvu stanice..to je co?
proste ze se z nastupiste dostanes v pohode do vagonu...ehm...
a Dorka je Dorka...dneska plakala jen jednou, kdyz uz se fakt nudila...tuk tuk...
byly jsme ted na trihodinove prochazce po okoli....mi rozmrza oblicej...:grinning: sly jsme ke Kunraticke tvrzi, kolem rybnicka, to je tam jak v pohadce :dizzy_face: :grinning:
2. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
no dyt ti to povidam, ze ji mas dneska hodnou :grinning:
Hele jako fakt jo s tim metrem, jo? A ja si fakt myslela, ze to znamena Hledej vytah bo plosinu... se na to vyprdnu...
My byly venku pres poledne, ted jsem cekala chlapka na odecet vody a prisel vcas...
a kdy ty muzes pristi tyden?
2. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
kasen mne je to jedno..dneska jsme meli mit plavani, ale je prelozeno na jindy, tak bude asi pristi tyden..ale ja se muzu s to pani domluvim podle sebe, kdy mam cas..a na nic jineho si nevzpominam...
a nesla bys nekdy treba cvicit?
2. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
no nekdy bych treba sla...to jsou ty ctvrtky?
2. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
jsem myslela, ze bysme dali ten sraz ve ctvrtek, ale mohla bych asi i to utery...no mam to nabity, na matersky a nevim co driv :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
hojky, nás čeká v uterý hexa, tak uvidim jak na tom Domča bude,jinak můžeme :slight_smile:

Ale musim zjistit jak je to na tom Vyšehradě s parkováním.
2. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
maji mista je tam dost a neplati se za to....:slight_smile:

kasen muzeme i na mice, nebo ja nevim...maji, ty bys sla taky cvicit?
2. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
a kam? jinak míč máme doma taky :grinning:
2. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
jinak ono ani tak nejde o placení, spíš jako o modrý zony.
2. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
majo, muzes prijet mhd, parkovat budeme primo u metra :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
no ja muzu cvicit jakkoli, ale jedine s Dorkou v naruci... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
modra na Pze 4 neni..:slight_smile:
jestli je ovsem Vysehrad ctyrka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
asi spis P2
2. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
:grinning:
no my jsme rozmazlený, my MHD nejezdíme :sweat_smile:
2. pro 2009 v 17:20  • Odpověz
vysehrad mam kousek, akorat mi to prijde naprd na kocarkovani, az v te zahrade u vysehradu je to ok, ale ta cesta tam je hruza, ja tedy nevim, jak to tam vypada tedka, ale my tam byli nekdy v zari/rijnu a od vstupu od takove te brany to bylo komplet rozkopane az temer k vysehradu a byly tam vsude kostky (a ty ja nerada)....... ale nebudu vymejslet a pujdu, kam reknete :slight_smile:

jinak to metro stoji za to na vysehrade, kdyz jedete z mesta od pavlaku ok, pokud jedete z "nasi" strany (takze asi i z Eminy), tak se fakt musi jet o stanici dal a tam nazpatek jednu na vysehrad nebo tahnout asi po 15 schodech kocar nahoru.... jako on tam je fakt ten bezbarierovy vstup jen z te druhe strany, nechapu ze si tam klido napisou, ze je to bezbarerovy :slight_smile: Ema to ma zmakly :sunglasses:
2. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
mo, bylas nekdy tedka na tom vysehrade, nevis jestli je to furt rozkopany?
2. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
jo, a zapomela jsem, ze v utery jdeme do poradny a na tu hexu :pensive: , takze pokud bude vse ok, tak pujdu, ale v utery ne, spis jiny den
2. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
tak jsem si pokecala a jdu neco delat :grinning:
2. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
fiha, tady to zije..... :grinning:
3. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
no to teda....tak co? tak se vyjadrete! hodi se vam predbezne ctvrtek? nebo ktery den?
3. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
kasen, to jsem tady asi zaklincovala ja :sunglasses:

ja se predbezne vyjadruju, ze ve ctvrtek mohu, mohly bychom se sejit ale uz nekde u toho metra, at jedem spolecne
3. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
jako u metra na Vysehrade? No s tim se pocita :slight_smile:
3. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
tak ok :slight_smile:
3. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.