• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazy - Praha - září/september 2009:)

(Zamčená)
10. února 2010 
autor
bodko na kobyle je vytah, hodi te primo na Vysehrad a na Vysehrade repete...zadne schody:slight_smile:
tak streda ok..:slight_smile:
27. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Lindi, Adam nejen ze dneska blbe spal v noci, ale vypousti i ty denni spanky....uz nevim cim ho zabavit, zpivam dokola - Mela babka 4 jabka, to jedine ho dostava a jine neumiiiiim, musim si dat domaci ukol :grinning: A blbe neznamena, Majus, ze spi do 9ti :wink: Blbe znamena jako blbe, ze uz kolem pulnoci si povidal a chtel akci.....ale my ho ignorovali, tak jeste zabral.....no a pak muze byt jeste mega blbe a to by nespal vubec :grinning: Kde na tom Vysehrade sraz?
27. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
Holky, tak si zas nemyslete, že spíme celou noc. On mě jinak budí, co 2 hodky někdy i po hodině na jídlo. A funguje to tak, že se nadudá a spí zas dál :slight_smile: Ale klidně bych vstávala dřív, kdybych mohla spát aspoň 4 nebo 5 hodin v kuse, ale to bych toho chtěla moc, že ? :grinning:

Takže středa vyšehrad ve 13h?

Jinak vy pojede asi všichni metrem a já autem, tak si musím ještě zjistit, kde tam budu parkovat. Takže se sejdem asi někde u metra? Akorát z jedný a druhý strany se blbě přechází né? po schodech ? :unamused:
27. led 2010 v 18:41  • Odpověz
autor
zuzi n metru..:slight_smile:
ale jestli bude zima, jako dneska, tak nvim, jestli pujdu, neni se tam kam schovat a moc dlouho byt venku nejde...my jsme byli dneska sice od pul treti do sesti, ale davala jsme si pauzy, ze jsme treba utekla do obchodu a tak..:grinning:
27. led 2010 v 18:42  • Odpověz
emo, tak to je jasny. Podle počasí. Snad už taková zima nebude. My jsme byli dnes jen hodku.
27. led 2010 v 18:49  • Odpověz
no jasne ze podle pocasi...

majo, nemysli si, ze nekdo z nas spi 4-5 hodin v kuse, jsem rada kdyz to naspim dohromady za celou noc... :wink: :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
Emus ok, tak ja to vyskusam ved raz zacat musim :slight_smile:
29. led 2010 v 18:13  • Odpověz
takže středa 13h modřany?
30. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
super, má být celý týden sluníčko, (sice -5) ale to se dá :slight_smile:
30. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj maminky,
nebude opět nějaký sraz, kde byste uvítali novou maminku se zářijovým klukem? :slight_smile:
8. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
I ja bych novy uvitala, kdyz mi ten minuly nevysel...a pekne me to stve. :confounded: .....
9. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Nechcete dneska dat nejaky špacír?Jsem nejak bez napadu, co delat, kam jit...tak jestli jste na tom nektera stejne, co to spojit? :wink: Ja uz chci teploooooooooo.
10. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.