• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srdecni akce?!!!!

(Zamčená)
4. července 2013 
Holky zalezi na tom, jaky ma doktor/ka ultrazvuk...Ja sama se divila, ze srdicko jde videt :slight_smile: Ale srdecni akce tam byla...
Doktorka rikala, ze ma nejnovejsi ultrazvuk a ty starsi typy nemaji takove rozliseni...
Preji hezky den:slight_smile:
4. črc 2013 v 11:01  • Odpověz
Je paráda, že ta technika jde stále kupředu a maminka ví o srdíčku tak brzy...vím, stát se může cokoliv a kdykoliv(osobní zkušenost)...ale přeci ten pohled na bijící srdíčko je nádherný :slight_smile:
4. črc 2013 v 11:03  • Odpověz
no určitě záleží na kvalitě UTZ protože můj dr. říkal že to vypadá tady a tady, ale nic na 100% tam není za 3 dny jsem jela pro krvácení na pohotovost a tam mi dr. řekla a ukázala, mimi i se srdíčkem. vedle byl hematom a pak říkali , že to je mizející dvojče :frowning2:
dělaný propouštěcí UTZ a mimi má srdíčko a i trochu poporostlo :slight_smile: druhý den u mého dr. že srdíčko nebije :cry: tak další den na revizi a dělaný předoperační UTZ a mimi srdíčko má a bije o 106.
Buď ráda, že má hyprmodel. tiše závidím já bych první trimestr snad radši vypustila. byla to zkouška nervů a těch slziček :frowning2:
Teď pujdeme na UTZ ve 20tt tak snad bude vše v pořádku a my se dozvíme c čekáme :grinning:
4. črc 2013 v 11:36  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.