• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srpen 2011 - začínáme se snažit

(Zamčená)
6. srpna 2011 
Pro všechny, kdo se rozhodli začít se tento nebo i nějaký další měsíc snažit o miminko :slight_smile:
5. srp 2011 v 19:22  • Odpověz
autor
Tak doufám, že se sem přidá plno snažilek a že nám to všem brzy vyjde :slight_smile:
5. srp 2011 v 19:22  • Odpověz
ahoj, tak já se přidávám :slight_smile:
5. srp 2011 ve 20:49  • Odpověz
Ahojky. my taky čekame na mrchu at mužem vše rozjet. :sunglasses:
5. srp 2011 ve 21:05  • Odpověz
začnu teprve brát antikoncepci na 21 dní a pak řízená ovulace . nemůžu se dočkat . a ivf by mělo proběhnout v září. A jak je to u vas holky?
5. srp 2011 ve 21:08  • Odpověz
já abych pravdu řekla, tak mám chaos v těch zkratkách a ve všem jak si to tady holky řídí a hlídají.... my začali začátkem července a až to příjde, tak to příjde. :slight_smile:
5. srp 2011 ve 21:13  • Odpověz
tak tetkom jsi na tom jak,. čekas na menzes? nebo už stimuluješ? mas dlouhy nebo kratky protokol? spousta otazek ,
5. srp 2011 ve 21:42  • Odpověz
snažíte se přirozeně? nebo jdes na IVF? :unamused: :slight_smile:
5. srp 2011 ve 21:44  • Odpověz
chtěla bych taky začít doma už jedno dítě mám. začíná se mi stýskat po tom malém miminečku . doma už mám přeci jen chlapáka a ráda bych holčičku ..znáte nějaké triky :slight_smile:) jak by se dalo ovlivnit pohlaví , :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2011 ve 21:52  • Odpověz
ahoj tak tě tady vítám
5. srp 2011 ve 22:02  • Odpověz
ahojda, já se také přodávám :o) doma mám už hošíka 2.5 roku a rada bych si mateřskou prodloužila s dalším potomkem nejlépe dceruškou :oD sice jsem před 2 měsíci vysadila antikoncepci (injekce) ale menstruace již přišla a plodné dny přijdou v zápětí, jen mám strach otěhotnět tak brzo po HA aby bylo mimi v pořádku :unamused:
6. srp 2011 v 19:51  • Odpověz
@aagnes taky se v těch zkratkách moc neorientuju :confounded:
6. srp 2011 v 19:53  • Odpověz
Ahoj, my se začneme snažit až později, ale je pravda, že teď si už nedáváme pozor, tak to třeba bude dřív. Jinak máme už doma 6 letou slečnu co jde do školy. :wink:
6. srp 2011 v 19:57  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.