• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srpnovky 2006

(Zamčená)
19. února 2008 
Ahojky holky,tak zkouším založit nám novou diskuzi,když ta stará věčně nejede...doufám,že se tu postupně všechny najdeme.Zatím pa Stáňa a Anetka :dizzy_face:
22. čer 2007 ve 20:33  • Odpověz
Ahojky holky

Stáni tak jsme tu zatím jen my dvě,chtěla jsem se dnes mrknout na diskuzi a nejede aspon mě to nenajelo hlásilo to chybu.
22. čer 2007 ve 20:56  • Odpověz
autor
No právě,věčně se to nějak sere,tak aspoň takhle,jsem ráda,že jsi tak rychlá a našla to...mě to taky dneska nejede,ani Martině ne...tak budeme psát sem co?
22. čer 2007 ve 20:59  • Odpověz
cis holky tak jsem tu take :slight_smile:
22. čer 2007 ve 21:03  • Odpověz
Jo,ale nějak mě to pořád mate,není to tu tak přehledné jak na té staré diskuzi,škoda že pořád nejede.
Stáni co dáváš Anetce na večeři,mě Petřík nechce poslední dobou papat kaše chce jen prso a u toho usne.
22. čer 2007 ve 21:06  • Odpověz
autor
Jo je to asi o zvyk,taky se mi tak nelíbí,ale hlavně,že jede...Anetka mi poslední dobou taky nechce tu kaši zakryje si pusu a dělá nenenene,tak jí nenutím a pak dostane až prso.Doufám,že se to časem srovná,jestli ne,tak jí budu dávat to co bude mít ten den k obědu.Nebo miluje chleba.
22. čer 2007 ve 21:13  • Odpověz
Jo tak Petřík to taky dělá tak ručičku dá před ousu a ne a ne.No já nevím jak mám do něho ten chleba dostat mažu mu to sýrem a on spapá je kousek a nechce,ze všech kousků ho natahuje a musí mít vše rozmixované,kromě nudlí to mu nevadí že jsou dlouhé tak to jediné baští vcelku .
22. čer 2007 ve 21:19  • Odpověz
autor
No Anetka s ní klidně i jeden a půl chleba ,má ho fakt ráda...tak mu zkus dát jogrt s piškotama nebo přesnídávku s piškotama.
22. čer 2007 ve 21:27  • Odpověz
No ani piškoty nechce a to jsem mu je dnes nastrouhala aby tam nebyli kousky a dala do jogurtu tak to taky nechtěl.
22. čer 2007 ve 21:38  • Odpověz
autor
Tak teda samotný jogurt nebo tu přesnídávku...asi má takový blbý období,on zase začne jíst uvidíš.Kdyby měl hlad a nestačilo mu to prso,tak by bulel.
22. čer 2007 ve 21:42  • Odpověz
no to já vím jen se mi zdá že ten jogurt a přesnídavku jí pořád ani ovoce nechce co všechno dáváš Anetce za ovoce,dnes jsem zkoušela dát jahodu,ale křivil se u toho a ne ne.
22. čer 2007 ve 21:45  • Odpověz
Stáni diekuze už jede.
22. čer 2007 ve 21:49  • Odpověz
autor
Tak Anetce jahody nedávám,osypala se mi po nich a teď se bojím...Většinou jí jen jablko,ona tak nějak z ovoce nic moc nechce,ale vše ostatní jí...tak to zatím neřeším.Já nevím budeme psát teda sem?
22. čer 2007 ve 21:56  • Odpověz
No tak mužem psát tady,ale asi budem muset všem dát adresu at píšou tady ne.Už jsem to tam písla a dala adresu tak uvidíme jak se to rozjede.
22. čer 2007 ve 21:59  • Odpověz
Tak ten metřík mi tu teda chybí,škoda neuvidíme kdo má narozeninky.Tak písnem na starou diskuzí at sní něco udělají že jinak všechny pláchnem jinam.
22. čer 2007 ve 22:01  • Odpověz
autor
Hele já myslím,že jde fakt o zvyk,už jsem koukal,žese tu dají udělat i pěkná alba...Já budu teda psát sem a je to.Adresu jsem poslala holkám na který jsem měla mail a ty jsi to naspal na starou tak je to ok.
22. čer 2007 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu taky, Martina
22. čer 2007 ve 22:53  • Odpověz
autor
Čau Marti,to je fajn,že jsi se ozvala.Tak dej vědět,jak dorazila Gábina...zatím pa,za chvíl ise mi probudí Anetka,tak mastím...
23. čer 2007 v 10:50  • Odpověz
:sweat_smile:
ahojky holky,tak jsem tady taky..dneska máme ten dětský den,tak musím letět uvařit,uklidit a letím za markem..už se moooc těším na buřtíky :dizzy_face:
pa Lea a Kačka
23. čer 2007 v 11:06  • Odpověz
Petro4 stačí když si nahoře klikneš na nastavení a dáš přidat dítě a vyplníš si datum narození mimča a pak stačí když najede někdo na tvojí fotku v diskuzi a zobrazí se kolik tvému miču je. Stanule už to tam má jsem koukala.
23. čer 2007 v 11:55  • Odpověz
Niki díky za info já bych na to možná přišla,ale později :grinning:
23. čer 2007 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj holky,
a odkud jste? Myslím, z jakého serveru? Co kdybyste tu diskuzi spíš přehodili (nebo znovu založili) v sekci dle termínů? Ale pokud nechcete, aby přibyl někdo další (vypadá to, že se už znáte docela dobře), tak zase vás tu moc lidí nenajde :slight_smile:
23. čer 2007 ve 14:27  • Odpověz
autor
Čuaky holky,tak jsem tu zase...celej den se těším ajk se mrknu,jak se to tu rozjelo a on mi nešel net... :frowning2: Ale už to je ok.

Leo,ty buřtíky ti závidím,normálně si mi udělala chuť,tak hned jak bude hezky tak se do toho dáme :wink:

Katerino,my jsme od všech možnejch koutů.Máš pravdu s tím,že se známe.Píšeme si takhle už od těhotenství.Ale přecházet nikam nechceme,my jsme přešli právě sem.Dětičky máme přibližně stejně starý.Ale jestli chceš,tak můžeš klidně mezi nás. :slight_smile:

No jinak u nás se nic moc neděje,jen jak psala Petra,že jí malej nechce kaši,tak Anetka už taky moc ne...tak budu muset taky začínat s něčím jiným.Za to ráno snědla dva a kousek chleba na posezení,snad mi z ní neroste Otesánek.Teď už spinká.Tak zatím čauky.
23. čer 2007 ve 20:04  • Odpověz
Ahojky

tak se to moc nerozjelo.

Stáni myslím že Katarina myslela tím přesunout do jíné diskuze než jsou batolata protože se tam píše od 12-24 měsícu,a ona asi myslela at se přesunem do Kojenců 0-12 měsíců.

Petřík už taky spinká,ale počítám že se zachvilku probudí přijeli jsme pozdě domů byli jsme u bráchy na oslavě,taky jsme měli buřty on totiž griloval na balkéně :grinning: tak jsme si taky pošmákli,no a už jsem jen malého okoupala a dala mlíčko u toho usnul tak jsem ho dala do postýlky a pinká na bříšku poslední dobou tak pořád spinká večér.
23. čer 2007 ve 20:30  • Odpověz
ahoj holky, sem sice napatřim,ale jak vám to tu čtu, tak myslím petra že katari myslela název diskuse společný termín a ne kojence, tam to docela frčí, ale jasně že záleží na vás... tak zatim ahoj
ahoj stanule :slight_smile:
23. čer 2007 ve 20:46  • Odpověz
autor
Jo Péťo,tak to jo...stejně je to fuk kde jsme,hlavně,že pokecáme :wink: Co brácha slavil?asi narozky,tak jste si taky dali buřtíka,no děláte mi pěkný chutě...Co malej jedl dneska kaši?Anetka byla bez kaše,protože jsem s ní byla u ségry,tam se natláskala a pak jsem přijela domů taky pozdě a rovnou jsme koupala a kojily...to vypadá,že jsem to udělali stejně.
23. čer 2007 ve 20:46  • Odpověz
autor
Miki,to nevadí,že sem nepatříš...
23. čer 2007 ve 20:58  • Odpověz
autor
Tak jsem dala prvních pár fotek do alba,ale nějak mě to moc nebaví,tak další dodám později...Zatím pa.Holky a kde všechny jste?
23. čer 2007 ve 21:00  • Odpověz
Stáni slavili jsme jen svátek zítra je Jan,a to je brácha a synovec.

Taky jsem to tak udělala jen koupala a kojila,nějak jsem na kaši neměla čas,ale koupila jsem mu dnes od Hippa jahodovou ta mu moc šmakovala tak uvidíme zítra jestli ju bude chtít.Už byl zase vzhuru tak jsem mu dala zase mlíčko se mi stejně zdá že on jen tak diddá a nepapá.
23. čer 2007 ve 21:04  • Odpověz
autor
No já mám zásobu Hipp kaší a ona je nějak nechce...ale budeme to zkoušet,když nebude joo chtít,tak jí nutit nebudu...
23. čer 2007 ve 21:07  • Odpověz
To je jasné,já koupila od sunarky jogurtovou a jahodama a musím se přiznat,že jsem se málem sní pozvracela,fuj něco tak hnusného jsem ještě nejedla.Ani se nedivím,že ju Petřík nechtěl.
23. čer 2007 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.