• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srpnovky 2006

(Zamčená)
19. února 2008 
autor
No tak vidíš,však jim musíme vyzkoušet víc druhů a oni si něco vyberou..Dneska to tu vázne,je vidět,že je víkend...
23. čer 2007 ve 21:24  • Odpověz
O víkendu to tu vždycky vázne a to já mám nejvíce času přes týden se sem málo dostanu.Jdu už spát dělala jsem pořádky ve fotkách je jich spousta a není je už kde dávat.Dobrou
23. čer 2007 ve 22:15  • Odpověz
autor
Jo já teď nakojila malou a půjdu taky spát.Taky jsem přemýšlela,že asi fotky vkládat nebudu a že když budu mít něco novýho na rajčeti,tak sem dám prostě jen odkaz a je to...jak to budete dělat vy?Já jsem sice pár fotek vložila,ale bylo by to nadlouho než bych tam dala vše...Tak pa a dobrou noc.
23. čer 2007 ve 22:32  • Odpověz
ahoj stanule ty jo malé jsou boží nádherně, krásný kukadla obě a jsou si podobné, aspon mi to připadá :slight_smile: fakt super
23. čer 2007 ve 22:36  • Odpověz
Cauky holky, koukam, ze jste to tady rozjely, to je dobre, ze se to trochu ozivilo. My jsme byli vcera v cirkuse, bylo to moc pekne, detem se libilo, dokonce i male neteri, ktera z minuleho cirkusu v Cesku musela odejit v pulce, protoze ji to nebavilo. Stano, diky za optani, Gabina dojela, teda doletela dobre, mam te pozdravovat.
24. čer 2007 ve 20:27  • Odpověz
Ahojky holky! Tak nám Berunka poslala stránku a jsme tady taky.. :grinning:
Nemám teď moc šanci dostat se k pc,díky tátovi,který tady sedí neustále,tak se moc omlouvám,že nepíši...
Edík pěkně pokročil.. :slight_smile: Je to šikula. Už se sám pouští,pořád dělá blbinky,kolem všeho pochode,shazuje co může.. No,je to ďáblík. Jinak všechny zdravíme a Stáni,jsi šikulka!! Nová diskuze je fajn
:slight_smile:
Papa a přejeme všem krásný den, Maja a Edík.
25. čer 2007 ve 12:50  • Odpověz
Ahojky holky

no kde jste všechny.
Dnes jsem Petříkovi našla už třetí zub nahoře,jo a včera se poprvé sám postavil o postýlku a ted je na nohách furt takže pořád hlídám.Včera jsem měla šoky oblékala jsem malého a musela jsem jen pro něco o pár metrů dál než je postel a on byl taková rychlovka už lezl sám z postele domů taktak jsme ho chytla ale nemohla jsem ani dýchat,máme hodně vysikou postel a plovoučku tak by to byla pěkná rána,už toho rychlíka nesmím nechat ani na vteřinu samotného.
25. čer 2007 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem vas taky nasla...musim se tu trochu rozkoukat,stara diskuse uz zase jde, ale nikdo tam neni, tak vas budu cist tady. Dnes mam gruntovaci den, okna, postele... :confused:
Peto, jeste ze si to stihla, musime ty mrnata mit porad na ocich, vymysli strasny blbosti. Nelinka vcera slapla na vcelu, ale nesla to statecne, ani nepipla.
25. čer 2007 ve 14:43  • Odpověz
autor
Ahoj holky,včera mi to nějak nevyšlo naspat,tak to musím dneska dohnat...Anetka je ode dneška zaregaistrovaná u zubaře,takže už má za sebou první prohlídku :grinning:

Marti,jo díky za pozdrav,mě už Gábina dala vědět,jak jste byli v tom cirkusu.

Mikco,díky za pochvalu holek,já jsem koukala ¨taky na tvoje fotky a jsou super.

Petro M.,tak to je teda Nelinka fakt statečná,chudinku to muselo pěkně štípat.
Ty jo ,já musím žehlit mám tam hromadu prádla a vůbec se mi do toho nechce...ale musím.Tak já mastím a mějte se hezky.
25. čer 2007 v 19:54  • Odpověz
autor
Jo Leo a jakej byl vůbec dětskej den?

Marti koukala jsem ,že už jsi taky vložila pár fotek,jsou super.TAk já už mastím.
25. čer 2007 v 19:57  • Odpověz
Ahojky
tak jsem koukala na starou diskuzi a nějak se sem holkám nechce.

Petřík už spinká od sedmi a byl opět už vzhuru na kojení a tak jsem zvědavá v kolik ráno bude vstávat jak šel tak brzo pinkat.

Tak jsem včera konečně byla domluvit křtiny v kostele,ale zase nemáme přesný termín zapoměla jsem rodný list od malého tak se tam musí během týdne zajet a upřesnit to.No jsme zvědavá jak farář bude křtín malého a on mu bude do toho brblat nebo pískat jak on má ted ve zvyku aspon bude sranda. :grinning:
25. čer 2007 ve 20:50  • Odpověz
jé já zapoměla na bublaninu tak ta bude připečená....
25. čer 2007 ve 20:53  • Odpověz
Adámkovi přejeme vše nej. k jedenácti měsícům
25. čer 2007 ve 21:25  • Odpověz
Diky Petro, za mesic uz budeme pect dort.
25. čer 2007 ve 22:18  • Odpověz
:slight_smile: ahoj holky :sweat_smile:
dětský den byl super, bylo tam hodně lidí,takže jsme se nikdo nenudili, Marek to strávil celkem pracovně, protože měli testovací jízdy s novými auty, chtěla jsem se svézt v nové Antaře,ale nebyl čas.. kačka si dala k večeru trošku šlofíčka, takže to bylo fakt v pohodě - měla jsem radost. Akorát máme plnou ledničku buřtů, které zbyly - takže mě čekají utopenci..achjo..sice je to bašta,ale ta práce :confounded:
No a už máme termín svatby..tý jo, den po mých narozeninách.
25.srpna v jedenáct..no nevím, jak to dopadne - největší strach mám z toho, jak to skloubit s Kačkou..aby tam někde neječela a tak...chjo. a taky její spaní..docela jsem z toho vykulená..no uvidíme.
O víkendu si jdem vybrat prstýnky a šatky, už mám domluvenou schůzku v jednom svatebním studiu,tak se moc těším. Ještě najít kadeřnici,vizažistku a tak..a pak uvidíme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
holky musím končit, malá ukořištila mobil,tak abych se pak zase nedivila,komu jsme volali :grinning:
jo a na www.bumbisek.ic.cz jsou nové fotky
páček Lea a Kačka :sweat_smile:
26. čer 2007 v 07:30  • Odpověz
Ahojik Holky,

tak zkouska...funguje/nefunguje?!?

Jestli jo, tak chci rict, ze Lauri ma dalsi dva zoubky, jednicky nahore a dvojky uz se klubou. No nic, jen jsem zkousela jestli se to zobrazi a jestli jsem prihlasena.

Zatim zdravim Janina s Laurinkou.
26. čer 2007 v 08:45  • Odpověz
Nooo tak koukam, ze to funguje, ale kde jste kdo???
26. čer 2007 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holky taky jsme narozeni v srpnu muzem s epridat?
26. čer 2007 v 09:56  • Odpověz
autor
Čauky,tak se zase na chvíli ozývám :wink:

Martinoo,to je jasný,že se můžeš přidat.Vítáme tě mezi námi..

Jani,to je fajn,že jsi to našla,ty jo Lauri už je teda pěkně zubatá co?Anetka má pořád jen 3 zuby a čtvrtej se už takovou dobu klube.

Marti,přeju dodatečně Adámkovi k 11 ti měsícům,to je síla,jak to uteklo..Včera jsem si říkala,že ti musím napsat a pak jsem už nešla ani na net.

Leo,to je super pěkně ti to utíká,budeš mít svatbu na Adámkovo první narozky.Včera mi Ríša,říkal,že by jsme se taky měli vzít,tak uvidíme co se z toho vyklube...

Petro 4,je to tu sice nezvyk,ale nakonec jde stejně jen o to si psát a ne o metříky a tak podobně,mě se tu už i docela líbí...snad si holky zvyknou taky,tak zatím pa,zase nakouknu.
26. čer 2007 v 10:36  • Odpověz
autor
Leo,už jsem koukala na Kačenku,je fakt nádherná...přijde mi,že se ti nějak podobá víc a víc...
26. čer 2007 v 11:29  • Odpověz
ah´´oj, jé dík, řeklo to už pár lidí, že se mi trošku podobá..ale mě se moc nezdá :fearful: spíš je po taťuldovi :grinning:
jdu vařit, malá spinká,tak toho musím využít :sweat_smile: :dizzy_face:
zatím páček a pište,ať máme večer co číst..
papa
26. čer 2007 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky,
jasne, ze nejde o metriky, hlavne ze je co cist a ze jste tu. Je celkem jedno, jakou adresu zadam....zvyknu si. Snad nas najde i Kikina, az se vrati z dovoleny.

Leo, taky bych rekla ze je ti Kacenka hodne podobna, mate pekny fotky. At mate pekny pocasi na svatbu. Kolik lidi planujete pozvat? Ja bych se klidne vdavala znova, byla jsem sice v 19. tydnu, ale bylo to skvely.
stara PetraM :slight_smile: tatka doplnil fotky http://www.nelinka.rajce.idnes.cz ja finisuju, zitra mam zkousku :unamused:
26. čer 2007 ve 13:51  • Odpověz
Jakou zkousku mas Petro? Drzim ti palce, at ji udelas.
26. čer 2007 ve 14:02  • Odpověz
:slight_smile: ahoj holky..tak jsme krááásně zmokli na krmení kačenek..nevzali jsme si pláštěnku na kočár... je u taťky v autě :grinning:
jé, holky, dejte sem svatební fotky, ať se mám na co koukat a těšit se :sweat_smile:
musím letět, malá mi tu okusuje nohu a jdu balit balík na poštu.
a díky za pochvalu! koukala jsem na Nelinku a zírám, ona už takhle krásně sama stojí? to je krásný, je šikulka a je moc roztomiloučká!
hele, mě tady vůbec nejde založit album..dneska jsem to už 4x zkoušela a pořád nic.. :frowning2: :frowning2: grrrr.
tak zatím páček :sweat_smile:
L+K
26. čer 2007 v 15:19  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se taky prihlasila, trochu problem byl s jmenem, vsechno uz bylo obsazeny, tak jsem teda Dandulka, heh. Dneska je moderni bejt infantilni, ne?
jinak co se svatby tyce, ja mela sice krasnou svatbu, ale podruhy bych to uz nechtela. Jsem rada, ze to mam za sebou.
PetroM, koukala jsem na fotky, mala je krasna, super fotky. Jo a moc se mi libi ta drevena stolicka s lavici. To ma i jako nocnicek? Nebo se mi to jen zdalo?
Dneska jsem smazila rizky pro 5 lidi, uff, ale aspon mi to pochvalili...za tu namahu aspon nejaka odmena. Stefulka je ted ve meste s babickou, tak jsem sama doma, to je parada.
jo a chtela jsem se zeptat Berouska na odkaz na internet na tu trikolku co mate. Diky.
Zatim cauky, Danka
26. čer 2007 v 16:09  • Odpověz
Ahojky holky

koukala jsem na všechny fotečky a jsou užasné Nelinka je velká slečka jak už krásně stojí,Anetka s Deniskou jsou krásnoučký,Adámek je fešák marti to je nádherná fotka ta černobílá tu jsi měla na staré diskuzi,ale byla malá nešla moc vidět,a Kačenka má moc pěkné vozítko a dělá pěkný pořádek ve skříni a jaká je fešanda s brýlema.

Taky se musím pustit do fotek nějak není moc času jak je pěkně to pořád trajdáme a večér se Petříkovi nechce pinkat.

Peto m tak držím palečky at zkoušku uděláš za jedna..
26. čer 2007 ve 20:49  • Odpověz
holky ted jsem pisla na stasrou diskuzi a vsechny jste tady :slight_smile:
danko trikolku mame pres mimibazar.cz jsme na ni kazdy den je to skvele,Lady se na ni vzdycky uplne tesi usadi se jak pasa a je spokojena :slight_smile:
26. čer 2007 ve 20:52  • Odpověz
autor
Petro M.,tak jsem ti koukala na Nelinku a je to roztomilá kočka,na některech fotkách mi dokonce připomíná Anetku.Některý míma si jsou chvílema podobný...A taky už pěkně stojí co?Anetka už udělala 2x dva kroky a zkouší,ale nějak se jí do chození nechce...
26. čer 2007 ve 21:51  • Odpověz
ahojky holky,
Petro,děkuju za pochvalu Kačky..pomáhá strašně ráda :grinning: :grinning: :grinning:
akorát teda nevím, jesti mi zrovna pomáhá :sweat_smile: ale baví ji to,takhle uklízet..
Beroušku,ta tříkolka je super že? Kačka se na ni taky hrozně ráda vozí, vezmeme sebou vždycky lalinku a jedeme..Lalinku jsme přejeli jen jednou,když nám ji hlavní pasazéř vyhodil přes palubu, ale jinak dobrý... Budíme s tím tady zaslouženou pozornost :wink: :wink: :wink:
U nás nic nového,dneska je teda hnusná zima, vytahli jsme bundičku a čepici,čepice byla neustále na zemi :dizzy_face: takže celkem sranda..
Teď mi tu Kačka jezdí s myší..tak budu muset končit.
CHTĚLA JSEM PODĚKOVAT JITULCE ZA POSLÁNÍ TOHO KRUHU - JE ÚŽASNÝ!! Malá z něj má velikááánskou radost!!! DÍKY JITU :grinning: :grinning:
holky zatím pa, musím letět.
Jo a my už jsme se taky postavili sami a chodíme za ručky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak zatím čauky
27. čer 2007 v 11:13  • Odpověz
Ahojky holky

tak koukala jsem na tu tříkolku a nemohla jsem ji najít tak mi pošlete některá prosím odkaz.

Náš tatka včera opět rybařil a chytl sumce přes metr a candáta tak máme dnes na obídek mnamku to já můžu asi jediná ryba co jím jo a ještě štiku,ale jinak mi ryby nechutnají,ale na toho candáta se už těším se budu olizovat až za ušima :grinning: :grinning:

Petřík zatím spinká to je co říct hodinku doma to se divím,ale myslím že už něco slyším jak se probouzí tak si žvatlá až se mi chce vždycky smát,nevím nevím po kom bude,že by po mě? :grinning: :grinning:
27. čer 2007 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.