• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srpnovky 2006

(Zamčená)
19. února 2008 
ahoj Petro :slight_smile:
vy rybaříte? tý jo..my nebyli na rybách od té doby, co jsem otěhoteněla.. :fearful: Candáta ti teda pěkně závidím!! Mňáam,ten je výýýbornej! Tenhle rok v létě se už ale taky chystáme na ryby, i s malou,snad to nějak přežijem.. my budeme někde v penzionku u vody a taťka bude chytat. Já letos nemám povolenku,tak snad za rok. Taky jsem chytla sumce,ale měl jen 60cm..ale byl krásňoučkej a byl můj! :sunglasses:
Poslala jsem ti soukr.zprávou odkaz na tu tříkolku :wink:

Kačka se taky nějak rozpovídala, ke všemu má komentář a začala po ránu říkat mama,amama, tak je mi tak hezky :sweat_smile:
Taky už řekla ejda - jako Ferda a pořád ho honí :dizzy_face: je to s nima sranda že jo?
Tak zatím pa, barvím si vlasy,tak jsem zvědavá,co z toho vyleze :grinning: :grinning:
27. čer 2007 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem objednala tuhle trikolku http://www.ecipisek.cz/detail/trikolka-ofrat-smart-trike-plus//70/1656/

V patek by mela prijit, uz se tesim.Pristi tyden je prodlouzeny o svatky, tak urcite nekam vyrazime.

Stefulka ze dne na den zacal v noci spat bez kojeni, uz ho to drzi tri dny...takze spinkame celou noc a vstavame kolem 6, to se nakoji a spi tak do 7-7,30. To je docela super.

Ptala jsem se na stary diskuzi, jestli se vam deti stydi nebo boji cizich lidi??? Stefulka se zacal stydet pred papouskem, kteryho mame na hlidani, je to hrozna sranda. On je mluvici a Stefulka to jaksi nechape - co to je a hlavne ze to lita. Vzdycky se na nej zaculi a snazi se schovat hlavicku ke mene na rameno, je to roztomily. Pred lidma se nestydi a pred papouskem jo, mam dost. A naseho psa (pidipudl) honi jako nic. :o))
27. čer 2007 ve 13:38  • Odpověz
Berousku, koukam na ty vase fotky a na jednech mate tu trikolku zlutomodrou a na druhych oranzovou ( tu stejnou jsem si objednala) Mate dve nebo jste ji vymenili???
Danka
27. čer 2007 ve 13:45  • Odpověz
autor
Ahojky,tak my jsme mělai zase po dlouhý době hrůza noc,malá bulela každou chvilku,už takovou dibu se jí prořezává špičák a ne a ne vylízt...Bylo mi jí chudinky líto.Snad se dneska trochu vyspíme.

Danko,to je ta samá tříkolka co mají i holky ne?V tom cipísku je dražší jak na MMB.Jinak Anetka se nestydí vůbec...jen nejde k nikomu,jen ke mě nebo k Ríšovi a samazřejmě k Denče.Ráno hned jak se probudí tak volá Dený,Dený...

Leo,ty chytáš ryby?To se u ženský moc nevidí co?,ale moje máma chytá taky.. :sweat_smile:

Dneska jsme byla venku s malou už 2x a teď ještě půjdeme ...do ma mě to nebaví,ale zase mě venku štve ten vítr...tak snad nezačne do toho ještě pršet.Taky Denča přišla ze školy,že zejtra jdou jen na procházku,tak jsem zvědavá,jaký budou mít počasí a že nebudou courat v dešti..ty jo a v pátek už vysvědčení,fakt to uteklo...

Jo Beroušku,tebe bych teda na tý fotce nepoznala ani náhodou...dej do alba nějaký tvoje fotky z dřívějška,ať to vidím ve větším.Tak já už jdu ,jsem se zase rozepsala...
27. čer 2007 ve 13:46  • Odpověz
Na MMB tu trikolku ted nemaj, musela bych dlouho cekat a navic ja to chci na dobirku a ne prevodem...tak to mam z toho cipiska... Je to ta sama, co ma Berousek, ale Lea ma jinou - teda podle fotek..

Nam teda ted zuby nelezou, uz mame tech 6 asi 2 mesice a nic novyho se neklube. Mozna proto je ted malej tak v pohode..ty posledni dva mu daly zabrat, chudak.

Berouska bych taky nepoznala. Holky, dejte na rajce fotky, jak jste vypadaly "zamlada", resp. pred detma, at je na co koukat. Teda jestli se vam chce.. Ja taky kdyztak neco vyhrabu.
D.
27. čer 2007 ve 13:54  • Odpověz
autor
No Anetka má venku teprev 3 zuby,ale ten čtvrtej je vidět,ale není prořízlej.Ta tříkolka se mi líbí taky,ale ještě chvíli počkám s odstrkovadlem...
Tak já mastím ven,zase pak nakouknu...Zatím papapa
27. čer 2007 ve 14:03  • Odpověz
:slight_smile:
ahojik...hele Danko, nemáme jinou - jenom je Kačka vyfocená na dvou druzích.. ta jedna je pro tříletýho souseda,koupil jim ji Marek v Praze a než jsme jim ji dali,tak jsme se na ní vyfotili. :sweat_smile:
Ta druhá je Ofrat Smart Trike Plus - stejná jako má Beroušek.. máme oranžovozelenožlutou...taky jsem se ptala Beruš,jakou teda máte nakonec barvu? Ladu je tam vyfocená na obou že jo ? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Stáňo - no jasně že chytám ryby! nakazil mě tím Marek..prostě se mi to líbí, a jsem celkem zdatnej rybář :slight_smile: když chlapi nic nechytěj,tak já vždycky, i když je to třeba mřenka nebo rýma :wink: :wink: :wink:
ale baví mě to! Je to bezva relax. Když jsem byla těhotná a ptala jsem se doktora, co že to za pohlaví miminka čekáme - já byla přesvědčená, že to bude kluk, aby měl Marek k sobě parťáka právě na ryby :grinning: tak mi Mudr.Vocásek gynekolog :slight_smile: řek - no holčičku :dizzy_face: a já na něj vytřeštila oči a řikám JAK HOLČIČKU? JÁ PŘECE ČEKÁM KLUKA NE? RYBÁŘE :grinning: no a on mi na to řek - ale maminko,tak to bude rybářka ne? Malá rybářka tady sedí a trhá časopis a Marek už pro ni vybírá prut...tak se bude na co těšit. Sousedi od mamky jak mají toho Jiříčka, který nám dal kytičku sedmikrásek a my je spapali jsou taky rybáři a malej už má taky prut! tak jednou budou třeba prťata chytat v Bukách na potoce.. :slight_smile: :grinning: :sweat_smile:

Fotky z mládí? Zkusím něco vyhrabat..jenže nemám skener,tak to nějak vymyslím.

Jani,dívala jsem se na album na rajčeti...krásné fotky z Dětenic!!! fakt super! Měla jsi krásný šaty! Moc se mi to líbí.
My jsme chtěli svatbu na Kuksu,ale nakonec jsme to rozmysleli, že nebudem Kačku nikam tahat..takže asi půjdu pěšky tady za roh - Kačku hodím na sedačku :grinning: a zajdem tady na Vrchlabský zámek :grinning: :wink:
Ne ba ne..ale docela se těším :grinning:
Tý jo, sem se rozepsala..malá spí, mám hotovo tak se nudim..místo abych šprtala němčinu.. :angry: :rolling_eyes: se mi nechce :frowning2:
mějte se, pa
L+K
27. čer 2007 ve 14:31  • Odpověz
eště jsem se chtěla zeptat...tancujou mimčata? Kačka má hrozně ráda hudbu a vždycky když slyší písničku,tak začne tancovat a šklebí se u toho a je to hrozně srandovní.

taky se stydí cizích lidí, někdy brečí, ale když se stydí tak se tulí a je to roztomilý...pak se začně buď smát, když je někdo sympatickej nebo brečí, když je to obluda :grinning:

pro dnešek už fakt papa
PS: sousedka je už druhý den vyvolání a pořád nic..chudák.Tak ji držím palce, ať se to kouká rozjet :dizzy_face: Ráno tady lítal čáp..doufám, že to patřilo jim a ne PROBOHA NÁM :grinning:
27. čer 2007 ve 14:48  • Odpověz
autor
Jaký proboha,no tak by Kačka měla bráchu (rybáře) :grinning: :grinning: :grinning:

Anetka začala tancovat,ale jen tak na jednu písničku od Denisky hračky,to děla jakoby dřepy a líbí se jí to,jinak na jiný písničky to nedělá.
Tak koukám,že budete mít všichni stejný tříkolky co? :slight_smile:

Malá teď spinká venku před barákem,tak na ní koukám a čekám kdy jí co probudí,no jdu toho jejího spaní využít a rychle vytřít.Tak pa
27. čer 2007 v 15:34  • Odpověz
Ahojky

Leo no rybaří jen náš tatka,ale je to blázen do rybaření :grinning: :grinning: :grinning: ,ale ryba byla boží.
malému se nechce spinkat tak si tu hraje s kostkama a dělá kravál,jsem zvědavá kdy pujde spinkat jsem se chtěla kouknout po delší době na dvd Dům u jezera je zo moc pěkné,ale furt se nemám kdy dodívat :frowning2:

Dnes jsem vložila pár foteček na rajče tak kdyžtak mrkněte až bude více času tak tam vložím fotku toho sumce :slight_smile:

Malý se taky nestydí,jen když se mu někdo nelíbí,ale jinak se furt směje a to hlavně na holky no začíná pěkně brzo.A to tancování je u nás ještě v nedohlednu teprve nedávno jsme začali lozit po čtyřech a stojíme pár dnů :slight_smile: .

Jdu si zaním hrát at mě nepomluví někde že se o něho nestarám. :grinning: :grinning:
27. čer 2007 ve 20:19  • Odpověz
zapoměla jsem vložit adresu s albem http://petra4-.rajce.idnes.cz/
27. čer 2007 ve 20:45  • Odpověz
holky tu trikolku mame oranzovo-zlutou,ta druha je vypujcena :slight_smile:
27. čer 2007 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj holky,
Martino, nestihla jsem v utery uz odpovidat, takze dodatecne reaguju az dnes, zkouska byla z "podnikani" dopadla vyborne, zamer zkousejiciho celkem zaujal a nabidl mi spolupraci :slight_smile:
Chci vam podekovat za pochvalu fotek. Ta drevena stolicka je s nocnikem. Dedi se z generace na generaci. Jeste mam neprijemny vzpominky, jak jsem ji jako mala chodila vynaset po moji segre, ale po vlastnim diteti to clovek dela celkem rad :wink: ale chce to mrstnost, nez jsem stihla dojit pro ubrousek a plinku, Nelinka stala stastne vedle nocniku a vylejvala ho na zem :confounded: bleee
Stani, kdyz prohlizim tvy fotky, taky mi Anetka hodne pripomina Nelinku
:slight_smile:
Peto, koukala jsem na fotky, Petrik ma krasnou postylku, ale ve velky je nestastnejsi, vid? S novinama je frajer! :sweat_smile:
28. čer 2007 v 09:21  • Odpověz
autor
,staršně se divila proč jí nenechám,asi si myslela,že když se může máchcat v bazéně tak může i v nočníku...Čauky,moc gratuluju Ladunce k destinám :dizzy_face:

PetroM,tobě zase k té zkoušce.
Malá dneska ráno,když čůrala do nočníku a já jí oblíkla a pak jí pustila,tak najednou koukám co to je za škrábání,no a jak jsem se otočila tak Anetka měla ruku v nočníku a míchala :grinning: :grinning: :grinning: Staršně se divila proč jí nenechám,asi si myslela,že když se může máchcat v bazéně,tak proč by nemohla v nočníku...no fakt sranda.
Dneska je u nás celkem teplo,neprší,ale fouká vítr...Odpoledne jdeme koupit učitelce kytku..a už tu jsou zase prázdniny fakt síla,jak to utíká.

Petro4,ty fotky jsou super,moc se mi líbí ty pod vodou..a taky má Petřík velkou kušnu co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale největší má Adámek od Martiny...
28. čer 2007 v 10:27  • Odpověz
autor
Jo ještě jsem chtěla napsat,že tady mi vyhovuje,že když vám píšu,tak se mi líp odepisuje,protože jsou vidět pořád všechny příspěvky,takže tolik nezapomínám...tak je tu aspoň nějaký plus... :dizzy_face:
28. čer 2007 v 10:29  • Odpověz
Ahojky holky

taky přejeme vše nej Ladunce k desetinám.

holky děkuji za pochvalu fotek,Peto M no to máš právdu,že se Petříkovi líbí ve velké posteli,ale mě se to moc nezamlouvá :slight_smile: :frowning2:
Taky gratuluji ke zkoužce.

Stáni tak ted jsem vedle vůbec nevím co je to kušna.. :frowning2:

Jdem ven malý se právě probudil tak dokud tam svítí sluníčko tak se jdem provětrat.
Zatím papa taky se mi tu začíná na té dizkuzi líbit
28. čer 2007 ve 14:45  • Odpověz
autor
No Petro,je vidět,že jiný kraj jiná mluva...kušna je jako pusa :grinning: .Já minule zase nevěděla co je didá...No se naučíme časem...hlavně,že je sranda.

Tak my jsme už doma,venku je vítr,tak mě to tam ani moc nebaví,byli jsme jen koupit ve městě kytku a něco z drogerie a teď se fláká Den¨ča u televize a já si jdu s malou hrát.Dneska je nějaká protivka,tak pa.
28. čer 2007 v 16:42  • Odpověz
Ahojky holky!
Tak na si se vcera konecne vratili,jsem docela rada :slight_smile: budu mit o malinko vice casu na vas
Dekuje k prani,taky dodatecne prejeme,mam pocit ze tady na te diskuzi budu vedle jak ta jedle :slight_smile:
deda musi na pc tak pak jeste pisnu,jooo a velika pochvala miminek,jsou nadherny se nam povedly co holky?? :slight_smile:)))
28. čer 2007 v 17:27  • Odpověz
Ahoj,
taky pridavam gratulku Ladunce. Koukala jsem na foto Petrika, krasny fotky, ty pod vodou nemaj chybu... Taky bychom meli brzo mit, tak se tesim. Jinak dalsi kurz plavani mame zaplacenej a v zari zaciname.

Stefulka mel dneska rano v 5 zachvat place, nevim co to bylo, ale trvalo to snad pul hodiny, nakonec jsem ho ukojila prsem...ale stejne mi dneska celej den proknoural, tak nevim, co mu je. Asi ho stve to aprilovy pocasi jako me.

Jinak nic novyho. Shanime novou postel do loznice a nejakou predsinovou stenu...dneska jsme objeli 3 nabytky a porad si nemuzu nic vybrat, tak to asi zkusim jeste na netu. Nemate nejaky dobry odkaz na nabytek????

PetroM, taky mam radost, ze jsi obstala ve zkousce. Ja musim sesmolit jednu debilni praci, abych uzavrela rocnik, musim to stihnout do 15.cervence, porad se ne a ne k tomu dokopat, jsem hrozna.

Zatim pa, zdravim vsechny :wink:
28. čer 2007 v 18:24  • Odpověz
autor
Ahojík,kde všechny jste...já jsem dělala dorta a teď jsem se těšila,jak si tu počtu a tady nic novýho :frowning2: Tak jdu teda chrnět,zatím čauky.
28. čer 2007 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj,
Stano, mate nejakou oslavu, ze delas dort? My zitra slavime ctvery kulatiny v pribuzenstvu a oslavenci se dohodli ze upecou prase. Taky delam neco sebou, ale vcera jsem to spalila, tak si dneska dam repete :rolling_eyes:

Danko, taky bych ti rada pomohla s praci, jako ty me, ale nevim jak...?
S tema zachvatama place bojujeme uz mesic. U nas je to od zubu, zacli ji rust vsechny na jednou. Pres den si to neuvedomuje, ale kdyz se vnoci trochu prospi, zacne desne jecet a nechce nic, jenom nosit a hladit, porad si smrdla rukou po pusince. A jaky postele si predstavujete? Kupovali jsme si loni postel, rosty, matrace a nechali delat vestavenou skrin, strasne dlouho jsme vybirali, ale stalo to za to.
29. čer 2007 v 09:31  • Odpověz
autor
Ahojky,Pem,ne oslava není jen to je pro Denisku za vysvědčení.Večer budu mít trochu čas,tak dám foto na rajče...ale měl velkej úspěch,tak jsem byla ráda,patlala jsem to včera do 21.30,protože jsem přitom ještě koukala na pouta.Až bude mít Ríša volno,tak ještě pojedeme do Dvora Králové do zoo,už se těším,tam se snad chystáme už osm let...já tam byla jako dítě,pak už ne...no a Denča si to přála za výzo,tak pojedeme.Ty jo a čtvery kulatiny?to bude asi velký co?Ty máš taky nějaký?
29. čer 2007 ve 13:13  • Odpověz
autor
Tak jsem vložila pár foteček na rajče.
http://stana.rajce.idnes.cz
29. čer 2007 ve 20:16  • Odpověz
Pem,uz mam jednu holcinu, co mi s pracema pomaha, tak to snad nejak skoulime.. Ale diky moc. No ty postele bychom chteli dreveny, masiv, matrace mame, tak jen s rostem... Prodavaji se hlavne smrkovy, ale trochu se bojim, ze parkrat na postel hupsnu a budou z ni jen trisky.... Jaky mate vy?

Dneska se stara o malyho tatka, hrajou si spolu v obyvaku, tak mam klid tady neco vytvaret do ty skoly. Tak se loucim a jdu na to.Mejte se krasne a pekny vikend vsem!! PS: U nas je teda docela venku seredne, zima...

Paaaaa, Danka

Stani, dort je nadhernej!! To musela mit Deniska velkou radost, jsi sikulka!!
30. čer 2007 v 08:52  • Odpověz
autor
Ahojky,Danko díky za pochvalu dortu,taky se Denče líbil,byla úplně nadšená.Teď je zrovna u babičky a Anetka spinká.Já jdu trochu poklidit a zase přijdu.Jo a posledních pár nocí chce bejt malá zase semnou v posteli,by mě zajímalo jak jí to napadlo...tak snad to je jen nějaký období a zase bude spát normálně v postýlce.
30. čer 2007 v 10:27  • Odpověz
autor
Holky,kde jste všechny?
30. čer 2007 v 18:59  • Odpověz
Ahojky holky

já ani nestačím nic napsat pořád lítam k Petříkovi má od včera teplotu a noc byla děsná pipinek malý asi se mu tlačí čtvrtý zub a tak nás to moc trápí,přitom při těch prvních žádná teplota nebyla.

Stáni dort vybadá výborně a určitě i tak chutnal to muselo být pěkné překvapení pro Denisku.

Já letím za malým tak se tu mějte a pište
30. čer 2007 ve 20:58  • Odpověz
autor
Petro,tak ať se malinkýmu brzy uleví...Já dneska lochtala malou a jak se smála,tak jsem koukala,že jí lezou chudince tři zuby najednou....asi proto chce bejt pořád semnou v posteli.
30. čer 2007 ve 21:20  • Odpověz
Ahojky holky, ja nejak vubec nestiham psat :slight_smile: a kdyz uz jsem se sem dostala tak mi tahle diskuze nesla,bylo to jen u me nebo jste to taky zaznamenaly?
Jinak se mame fajn,Lady ma porad jen dva zoubky a jedina novinka je,ze uz nemusime rehabilitovat,byly jsme tak pochvaleny u vystupni kontroly u pani doktorky,ze jsem rostla do nebeskych vysin:slight_smile:
pa a opatrujte se a mimisky
1. črc 2007 v 09:41  • Odpověz
autor
Beroušku,mě ta diskuze taky jeden den nešla otevřít,ale jen pár hodin...To jse fajn,že už máte rehabilitace za sebou...Anetce rostou te´d tři zoubky najdenou všechny na hoře ,dvě jedničky a jedna dvojka,tak teď pořád chce se mou spát...jojo u prsíčka se jí líbí.A co děláš,že nestíháš?Já jdu teď uložit malou do kočárku a budu vařit,tak pa.
1. črc 2007 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.