• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srpnovky 2006

(Zamčená)
19. února 2008 
stano Lady je potvora kousava tak mi ty jeji dva zatim bohate staci :grinning:
a delame porad neco, hlavne jsme hodne venku,taky chrupe v kocarku,vareno uz mam tak brouzdam chvilenku po netu
1. črc 2007 v 11:39  • Odpověz
autor
Kolik má celkem zoubků Ladu?Anetka má dva dole jeden na hoře a teď jí lezou ty tři chudince,ale zvládá to statečně.My už jsem po o,tak jdeme ven.Tak pa

Petro 4,jaká byla oslava?
1. črc 2007 ve 12:31  • Odpověz
stani Ladunka ma zatim jen dva dole :slight_smile: pred chvilkou jsme prisly z venku bylo nadherne,konecne jsme se zase ohraly,byly jsme na prochazce v centru,tam vam je lidi hruuuuza a vseho moznyho k videni,jsem si pripadala jak kdybych ani nebyla prazanda :slight_smile: :grinning: :grinning:
1. črc 2007 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky, koukam, ze se tady resi zoubky. Adamek ma 2 dole a 6 nahore, vypada to srandovne.

Ja ted taky moc nestihala sem chodit, mela jsem tu segru, dneska uz odletela a v sobotu prijede druha, jsem rada, ze je tu trochu srumec.

Dneska jsem byla splavit jednu reku, takova pohodova lehka, bala jsem se, jak to pujde, mela jsem divny pocit, ale bylo to lepsi, nez jsem cekala, trochu takove zadostiucineni, ze jsem se nevzdala a pokorila tu vodu. Zni to mozna blaznive, ale mne to docela pomaha.
1. črc 2007 v 19:45  • Odpověz
Marti nezni, jsi statecna holka a mas muj obdiv a urcite nejen muj
1. črc 2007 ve 21:15  • Odpověz
Je tak to jsem rada, ze to tak nevidim jenom ja, mne totiz nekteri lidi rikali(i moje segra), ze nejsem normalni, kdyz chci jezdit dal, ja mam ale prave pocit, ze musim, abych to lip prekonala.
1. črc 2007 ve 21:29  • Odpověz
Ahojky holky

Stáni my neměli oslavu,ale Petra M jo..

Já jsem tu jen na skok Petříkovi dnes vylezl čtvrtý zub,ale zase ta noc stála za to a dnes opět teplotka,ale už né tak vysoková pipinek je tak protivný asi je to moc musí bolet ty naše dětičky jak jim lezou ty zoubky.

Marti já tě uplně chápu určitě ti to dodává sílu.
1. črc 2007 ve 22:18  • Odpověz
Petro, urcite mi to dava silu, ale musim se nekdy prekonavat. Kdyz se mi to podari jako treba dneska, kdy jsem sedla do toho kajaku, tak je mi pak vzdycky trochu lip. Stano letal s paraglidingem, jednou tam byla holka, co take letala, rikal, ze se ji pred par lety zabil pritel prave na padaku. Tenkrat jsem nemohla pochopit, jak to sama muze delat dal, dneska uz to chapu dokonale.
1. črc 2007 ve 22:48  • Odpověz
Ahoj holky,

Martino, to je dobre ze tam mas segry, aspon vam to rychleji utika. S tim sportovanim ti taky rozumim, je to cesta, jak ucinit za dost tomu co se stalo, skrz to, co jste meli oba radi. A co Zuzka s Robinem, jak to zvladaji oni?

Berousku, to je fajn, ze uz Ladunka nemusi cvicit, ze je v poradku.
Se zubama jsme na tom podobne. Porad jsem tvrdila, ze rozhodne nebudu ucit spat malou v nasi posteli! No a uz mesic spim namacknuta na kraji, Nelinka je rozcapena pres celou moji postel, nejlepe napric. Zacli ji rust vsechnu zuby najednou. Dva uz jsou venku cely ale ctyri dalsi se ji strasne pomalu prorezavaji nahore. V noci strasne knoura a kdyz ji polozim, rve jak lev. Usne jen napojena na bumbiska (jak rika Lea :slight_smile: )

Oslava byla velika, seslo se 32 pribuznych na stary chalupe po prababicce. Vzdycky jsem tam jezdila na prazdniny, je tam krasna priroda. Kulatiny byly posbirany za cely pul rok, protoze vetsinou jsou vsichni narozeny v zime a to se blbe slavi. Na pristi rok budem zase ctyri s kulatejma narozkama,tentokrat i ja :confounded: Nasi maj dneska 30 let od svatby, tak si pujdem odpoledne nekam sednout.

Pardon, napsala jsem toho nejak moc.....
2. črc 2007 v 08:36  • Odpověz
autor
Ty jo jsem fakt pako,ještě ,že tu není víc holek se stejným jménem.No hlavně, že oslava byla super.My včera slavili narozky od neteře pro změnu...

Marti,to je dobře, že ti to pomáhá, jsi dobrá, ale já bych do kajaku asi taky už nevlezla jak říká Gábina...

Anetce se taky ty zuby nahoře prořezávají strašně dlouho...jo a včea udělala šest kroků a jakých krásných :dizzy_face:
2. črc 2007 v 08:52  • Odpověz
Stano, ta vase holcicka je strasne sikovna. K prvnim kruckum vam gratulujeme.
Vcera tam bylo miminko, ktery se narodilo v sedmym mesici. Chlapecek mel 1100g, ted je mu 7 mesicu a ma 5500g. Je drobouckej, ale nastesti v poradku. Maminka si uzila svy. Sla na beznou prohlidku a vratila se za 3 mesice...

U nas je zas tak husne, jeste ze mame pred domem kemp plny vodaku, aspon to tu vypada jak v lete :slight_smile:
2. črc 2007 v 09:13  • Odpověz
Ahojik Holky!

Tak jen na skok, tyyy jo ono precist vsechno co jste napsaly... No a Lauri uz je vzhuru....

Tak zase za chvili...
2. črc 2007 v 09:24  • Odpověz
Petro, deti to zvladaji docela dobre, ale porad premyslim, jestli bych s nima prece jen nemela zajit k nejakemu psychologovi, nerada bych neco zanedbala. Jenze kdyz jich zeptam, tak se jim moc nechce. Tak vazne nevim, nechci je zase do neceho nutit.
2. črc 2007 v 11:56  • Odpověz
autor
Marti,já bych k psychologovi nechodila,podle mě to může bejt pro ně horší...Dneska nejsi v práci?
2. črc 2007 v 15:06  • Odpověz
Jo jsem, dneska jsem varila a vecer tam jdu zase, ale budu delat jen nejake papiry.
2. črc 2007 v 16:24  • Odpověz
Holky takze jen Lady ma zatim jenom dva zuby??????jsme teda asi pozadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Marti toho psychologa bych jeste nechala.
stani gratulujeme k prvnim kruckum je to parada jak ty nase miminka rostou a jaky to jsou vsechno sikulky.
PetroM z toho spani v posteli si nic nedelej,Lady u me spi vetsinou druhou polovinu noci:slight_smile:jsem totiz lenoch davat ji zas do postylky
2. črc 2007 v 18:05  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak i ja po delsi dobe zdravim, jak psal Berousek, tak taky nejak nejsem porad pritomna. Bud doma neco vytvarime, nebo jsme venku, nebo nekde na navsteve.
Kdyz jste resily zoubky, tak Natalka mela doted jen dva,ale za dnes v noci ji vyrostly oba horni na jednou. Tak si Berousku z toho nic nedelej, protoze Ladu je mladsi,urco nas jeste dozenete. Byly jsme na kontrole u zubarky s malou a desne se ji tam libilo. Pry deti mivaji tak 8 zoubku (splnuje 100% Adamek),ale ty nase ji stacily. kazdy dite je holt jiny.
Leo,co svatba, asi jsi ted taky v jednom kole,vid?
Marti, ja se pridavam k holkam,kazdy smutek a bolest resi po svem a prekonavani je dobry zpusob, jsi sikula, ze jsi to "ty vode nandala"
Take se hlasime ke kruckum, zvladneme jich take zhruba sest,ale to nesmi byt natalka lina, vsechno dela, jen kdyz chce. Na nocnik taky chodime,jen kdyz se nam chce. Tahle tvrdohlavost,to je hruza,zvlast u takhle malych deti :sweat_smile:
Jak jste tu minule resily kolik slov umeji deti, tak mala ma desne rada prohlizeni knizek- jsem vzdycky strasne na mekko, kdyz si sama behem dne prinese knizku a ukazuje mi zviratka a napodobuje, jak ktery dela,uz jich umi docela hodne.
A jeste na zaver ke spinkani- my patrime mezi tu druhou pulku- natalka s nama v posteli nespi, nezvykly jsme si a me se to zda lepsi. Behem noci spi ve sve postylce,az rano,kdyz vim,ze uz nebude spat, tak si ji beru k sobe a jeste se chvili "valime a mazlime".
Asi jsem napsala dlouhy prispevek,ale chtela jsem vam toho tolik rict,stejne jsem na spoustu zapomnela. opatrujte se a diky,ze tu jste, berusky. pekny vecer. Jitka a Natalka
2. črc 2007 ve 20:31  • Odpověz
nooo hlavne,ze jsem to tu vcera resila,dneska na me rano vykoukla Laduncina dvojka v pravo hore :slight_smile:)))je to milacek aspon vim,proc poslednich par dni knoura :slight_smile:jo a vcera vecer se nam stal uraz,volnym padem se majzla celem o postylku,to byl rev a nadherna fialova boule,zitra jdeme do poradny tak,aby si jeste nemysleli,ze ji doma tlucem :slight_smile:)
holky pa a piste piste :slight_smile:
3. črc 2007 ve 12:53  • Odpověz
Ahoooj Holky!

Chtela jsem Vas jen pozdravit a pogratulinovat vsem prckum, jak uz k zoubkum tak ke kruckum a samotnemu tapkani.

Jak uz psala Berunka (doufam, ze jsi to byla ty?!?), jsou strasne sikovny, vsechny nase deticky.

Marti, taky bych jeste s psychologem pockala, jsi jejich mamka a urcite by jsi poznala, kdyby to opravdu potrebovali.

Jak moc se Vam holky vztekaji prckove??? Ty jo Lauri me kolikrat uplne prekvapuje, jak se zacne vztekat. Nekdy tak moc, ze sebou hazi, zaklani hlavu a rve jako sirena az mam strach, ze si treba ublizi. No doufam, ze ji to brzo prejde a je to treba umocnene rustem zoubku.

No nic, pujdu spat, mam toho nejak plne kecky.

Prejeme klidnou noc Janina s Laurinkou!
3. črc 2007 ve 20:31  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
zdravím všechny..
Hlásím, že jsem včera viděla poprvé malou Michalku od sousedky..je krááásná, maličká a má strášný páčo! a je malilinká.
No a sedněte si holky..
Já měla info,že je na vyvolání, a ono tůdle nůdle..
Malá se narodila v pondělí v sedm večer doma na chodbě! Odrodil to nakonec šikovný tatínek! Prostě překotný porod..teda,já před nima asi smekám. Malá prej byla sice malinko modrá, přidušená - ale i tak... je to docela síla..
Vážila 3,10 a měřila 47 cm.. Takovej malej kapřik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No tak od nás dostala šatičky a nějaký blbinky, tak jsem byla ráda, že to holky takhle zvládly.. :grinning: tý jo, já si to teda neumím představit, ale asi by se to muselo zvládnout..jak jinak.

Přípravy na svatbu? no tak v sobotu jsem si vybrala šaty, jenom nevim, jestli si vzít závoj..nevim, nějak se mi do něj nechce..
Objednali jsme prstýnky a oznámení,hostinu a tak..vždy´t to znáte..je toho milion.
já se pak zase ozvu, Kačenka na mě volá z postýlky :slight_smile: :wink:
Mějte se mooc fajn ahojky Lea a Kačka
PS: Jani - Kačulka je taky vztekloun, normálně když jsme třeba na posteli a něco jí nedám - řízne sebou na bok a vztekle se válí..nedávno jsme byli na zemi nakoberci, nedala jsem něco - myslim že baterku a ona se nechtěla praštit tak se začla vztekle točit dokolečka..no to byla fakt prča. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Tý jo, taky si řikám, jestli jí to přejde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zatím páček a dávejte fotečky do alba! :wink:
4. črc 2007 v 07:44  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Leo, tedy porodit na chodbe, to je fofr. Bylo to prvni miminko? Jeste ze tatinek je tak odvazny a zvladnul to sam. Takovi tatkove maji muj obdiv.
Vcera u nas zapijeli sousedi. Jejich dve dcery ted behem 14dnu porodily obe chlapecky, tak maj skoro dvojcata na hlidani :grinning:

S tim vztekanim, taky doufam, ze to prejde. Nelinka taky pri rvani strasne prudce zaklani hlavicku dozadu, az mam strach, aby si nevyhakla krk. Nebo si klekne na zem, hlavu schova mezi ruce a krici do zeme.

Jak je u vas, tady porad prsi, to me moc nebavi...
4. črc 2007 v 10:11  • Odpověz
Tak to je sila s tim porodem, ono tatinkovi ale asi nic jineho nezbylo nez to statecne odrodit. On kdyz je clovek postaveny do krizove situace, zvladne vsechno, aniz by o tom premyslel. Hlavne ze vsechno dobre dopadlo a holcicka je zdrava.

Leo, kdyz se ti nechce do zavoje, tak si ho neber, je to tvoje svatba a jdi na ni, tak jak se citis.

S tim vztekanim to mame take, ale zatim to jeste neni tak hrozne, myslim, ze prijdou jeste horsi casy, aspon si myslim podle starich deti. I kdyz to taky nemusi byt pravda, pokud je Adamek po Stanovi, tak bude pohodove dite. Zatim to tak docela je, i kdyz obcas nejaky ten vztek take prijde.
4. črc 2007 v 10:24  • Odpověz
autor
Ahojky,tak malá se vzteká málokdy.
Včera tu celý den pršelo a dneska taky,před chvílí vylezlo trochu sluníčko,tak jsem zvědavá jestli to vydrží.Zítra Denča odjíždí s našima ase ségrou na dovolenou,tak jsem zvědavá,jestli tam budou mít hezky...

Leo jsem zvědavá jaký sis vybrala šaty...Já jsem toho chtěla napsat vís,ale zapomněla jsem to :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak až si vzpomenu tak to dopíšu.
4. črc 2007 v 10:57  • Odpověz
ahojda... no, já na to teda pořád myslím, porodit doma..já musela mít kolem sebe bílej plášť, aby malou a mě kdyžtak zachránili..kdyby jako šlo do tuhýho..ale u nás to šlo všechno hladce.
Mají druhé dítě, staršímu Lukymu je 6.
áá Kačka našla rohlik, jdu ji hlídat.
šaty teď neprozradím, ale jsou se stahovacím korzetem a bez ramínek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ěště musim sehnat boty a vymyslet účes..
hele, co má mít nevěsta pučenýho, modrýho a tak? já vůbec tydle tradice neznám :sweat_smile: :astonished: :dizzy_face:
poradíte mi někdo? a je to vůbec zapotřebí, když už mám Kačenku? tý jo, furt něco vymejšlim..teď mě zase běží hlavou,jak to všechno zvládnem s malou..
a zuby..my máme zatím celkem 6 - 4 nahoře, dva tesáky dole..kouše bumbísky jak o život :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
pááááček holky a užijte si volno !!!
4. črc 2007 v 11:05  • Odpověz
autor
Leo,to je jedno co máš mít půjčenýho pristě něco,ale někdo tyhle tradice vůbec neřeší...třeba jako já :grinning: A neboj s malou to bude ok.
4. črc 2007 v 11:08  • Odpověz
Ahoj Holky,

tak s tim vztekanim, Lauri se taky vzteka malokdy, ale kdyz uz, tak to stoji za to...no ale kdyz neni sama, docela jsem si oddechla... Ja mela spis strach kvuli tomu zaklaneni hlavicky.

Jooo Lauri nechtela pit s tech pitek jak jsou treba od Aventu nebo Tommee Tippee, tak jsem ji koupila hrnecek s takovym tim plastovym mekkym brckem, netekouci zaklapavaci a jak bumba... Takze lahev s dudlikem jsme jiz odlozili. Jinak se naucila pit ze sklenicky, tedy pila s drzenim uz driv, ale ted uz dokaze se normalne napit a nepobryndat. Jen ji vzdycky jistim, aby sklenicku nesnedla...obcas do ni kouse. A straaasne skripe zoubkama...hrozny zvuk...

Dnes jsem byla dat namichat barvicku do pokojicku a zitra budeme malovat, novinovy cepice na hlavy a jedeeem. Tak doufam, ze to zvladnem a pristi tyden uz bude pojicek hotovy. Nabytek dorazil a je uz slozeny, tak se tesim az bude vymalovano, vsechno hotovo a Laurinka bude "kralovat" tam.

Jeeeezis to jsem pisla roman. Tak zatim paaaa Janina s Lauri!
4. črc 2007 v 11:42  • Odpověz
Tyy jo a ten porod? To je hustyyy!!! Tatka sikula a mamka takyyy. Vzpominam, kdyz jsem byla tehotna, tak me svagrove kamaradka taky rodili doma. Tatka to zvladl uplne super, taky to meli pri druhem diteti.

Holky uz zacinate premyslet o oslave narozenin? Ty jo, asi jsem prdlous, ale ja uz jo!

Jak psala Jitulka, taky Lauri u nas v posteli vubec nespinka. To uz musi byt, ze si ji tam vezmeme. Je zvykla na postylku. Ale myslim, ze je to tim, ze jsem nekojila a Lauri ma (nastesti jen na spinkani) dudlika. Takze kdyz se probudi a je mrzoutek, tak si ho sama vezme, ja ji pohladim a je to dobry. Nevim, podle me pindove co jsou kojeny, tak u tech mamek maji bumbiska (jak rika Lea) a kdyz chteji cucnou a jsou uklidneny.

Nevim, mam dneska nejakou psaci...
4. črc 2007 ve 12:09  • Odpověz
autor
No Jani,já taky už přemejšlila o osalvě,ale ještě jsem tak nějak nic nevymyslela.Ale nakonec vymyslím něco.
4. črc 2007 ve 20:13  • Odpověz
:slight_smile: čauky..
no my to oslavíme asi na svatbě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak nějak všichni dohromady..
já mám letos taky "bohužel" :stuck_out_tongue_closed_eyes: kulatiny..takže to bude velká oslava :grinning: :grinning: :grinning:
ale vůbec nevím, co dát Kačence za dárek ! co jste kdo vymyslel?
zatím pa L+K
u nás je dneska ták krásně :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. črc 2007 v 09:45  • Odpověz
autor
Ahojky všem,tak u nás je zase hnusně...Už jsem aspoň stihla zabalit Denisky kufr.
Anetka už chodí líp a líp a už se tolik nebojí pustit,zkous¨ší to čím dál častěji.
Holky kde všechny jste?Co pořád děláte?Už jsem tu dlouho neviděla Petru 4 ...a Berouška.
5. črc 2007 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.